Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Σήμερα είδα 1ο κύκλο Dexter.Τον λάτρεψα.

Λογικό. :P καλή συνέχεια :clapup: αργότερα εμφανίζεται και το κουκλι :D
Που λες είδα τον χουκ. Εκτός από όλο το υπόλοιπο έχει και ωραία φωνή. Στα διαλα. :P :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasotzm

Νεοφερμένος

Η Vasotzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Βλέπει κανείς teen wolf;;;; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Λογικό. :P καλή συνέχεια :clapup: αργότερα εμφανίζεται και το κουκλι :D
Που λες είδα τον χουκ. Εκτός από όλο το υπόλοιπο έχει και ωραία φωνή. Στα διαλα. :P :inlove:
Το κουκλί; :P
Αχ ναι ! Είναι θεός. Ειδικά όταν λέει "Love " και αυτό το "aye"
Βλέπει κανείς teen wolf;;;; :)
Εγώ βλέπω αλλά το χω αφήσει αρχές 3ου κύκλου.Κάποια στιγμή πρέπει να το συνεχίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Βλέπει κανείς teen wolf;;;; :)

Πέρσι τετοια εποχή το χα ξεκινήσει, μου το χε πει μια φίλη και ετσι το ξεκίνησα. Ειχα φτάσει μεχρι τη μεση της 2ης σαιζόν. Κάποια στιγμή σκέφτομαι να δω και τα υπόλοιπα επεισόδια αλλα μαλλον θα ξανα δω και την 1η σαιζόν γιατι δεν θυμαμαι τιποτα απολύτως απο οτι ειχε συμβει. Εσυ βλέπεις ή σκέφτεσαι να το αρχίσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Παιδια οσοι δεν έχετε δει τσεκάρετε την σειρά Fargo. Toυ 13 είναι και έχει γαμάτες κριτικές. Το pilot μόνο θα σας πείσει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Το κουκλί; :P
Αχ ναι ! Είναι θεός. Ειδικά όταν λέει "Love " και αυτό το "aye"

Το κουκλι είν ο Quinn. Remember his name! :P
Αυτά δεν πρέπει να τα έχω ακούσει ακόμα άλλα και πάλι είν τελειος!!! :clapup:
Επίσης προσκυνώ Mr Gold :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Το κουκλι είν ο Quinn. Remember his name! :P
Αυτά δεν πρέπει να τα έχω ακούσει ακόμα άλλα και πάλι είν τελειος!!! :clapup:
Επίσης προσκυνώ Mr Gold :D
Μήπως είναι ο γκόμενος της Ντέμπρα;Έχω δει ενα επεισόδιο στο ΣΚΑΙ και ήταν ένας ξανθός.

Ο Gold είναι πανέξυπνος.Και την Ρετζίνα τη λατρεύω πλέον.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μήπως είναι ο γκόμενος της Ντέμπρα;Έχω δει ενα επεισόδιο στο ΣΚΑΙ και ήταν ένας ξανθός.

Ο Gold είναι πανέξυπνος.Και την Ρετζίνα τη λατρεύω πλέον.:D

Ναι μπράβο αυτος! ;)

Η Regina παλεύεται. Λατρεύω Gold, Emma, Henry και πλέον hook! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasotzm

Νεοφερμένος

Η Vasotzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Πέρσι τετοια εποχή το χα ξεκινήσει, μου το χε πει μια φίλη και ετσι το ξεκίνησα. Ειχα φτάσει μεχρι τη μεση της 2ης σαιζόν. Κάποια στιγμή σκέφτομαι να δω και τα υπόλοιπα επεισόδια αλλα μαλλον θα ξανα δω και την 1η σαιζόν γιατι δεν θυμαμαι τιποτα απολύτως απο οτι ειχε συμβει. Εσυ βλέπεις ή σκέφτεσαι να το αρχίσεις?

Εγώ βλέπω...είμαι στις αρχές της 3ης σαιζόν. Ήθελα να αρχίσω να βλέπω μία σειρά και μετά από λίγο ψάξιμο στο ίντερνετ είδα ότι ήταν πάνω πάνω στις λίστες και την επέλεξα...και τώρα έχω κολλήσει!!και το αστείο είναι ότι έχω κολλήσει με τον συμπρωταγωνιστή (τον Stiles) κι όχι με τον πρωταγωνιστή. Εγώ θα σου πρότεινα να την ξανααρχίσεις!!θα κολλήσεις! :)

Εγώ βλέπω αλλά το χω αφήσει αρχές 3ου κύκλου.Κάποια στιγμή πρέπει να το συνεχίσω.

Κι εγώ στις αρχές της 3ης είμαι!Ναι να το συνεχίσεις είναι πολύ ωραίο!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ βλέπω...είμαι στις αρχές της 3ης σαιζόν. Ήθελα να αρχίσω να βλέπω μία σειρά και μετά από λίγο ψάξιμο στο ίντερνετ είδα ότι ήταν πάνω πάνω στις λίστες και την επέλεξα...και τώρα έχω κολλήσει!!και το αστείο είναι ότι έχω κολλήσει με τον συμπρωταγωνιστή (τον Stiles) κι όχι με τον πρωταγωνιστή. Εγώ θα σου πρότεινα να την ξανααρχίσεις!!θα κολλήσεις! :)



Κι εγώ στις αρχές της 3ης είμαι!Ναι να το συνεχίσεις είναι πολύ ωραίο!!!!! :)
Ο Stiles είναι τυπάρα :D Ειδικα σε σκηνές με Lydia και Derek ήταν όλα τα λεφτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasotzm

Νεοφερμένος

Η Vasotzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγώ βλέπω αλλά το χω αφήσει αρχές 3ου κύκλου.Κάποια στιγμή πρέπει να το συνεχίσω.

Κι εγώ στις αρχές της 3ης είμαι! Ναι να το συνεχίσεις είναι πολύ ωραίο!! :)

Ο Stiles είναι τυπάρα :D Ειδικα σε σκηνές με Lydia και Derek ήταν όλα τα λεφτά.

Επιτέλους βρήκα κάποιον να με καταλαβαίνει!!πωπω είναι πολύ τέλειος!!! οι ατάκες του είναι όλα τα λεφτά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Κι εγώ στις αρχές της 3ης είμαι! Ναι να το συνεχίσεις είναι πολύ ωραίο!! :)



Επιτέλους βρήκα κάποιον να με καταλαβαίνει!!πωπω είναι πολύ τέλειος!!! οι ατάκες του είναι όλα τα λεφτά!!
Θα το συνεχίσω κάποια στιγμή. Μ ' αρέσει γενικά ο Dylan O' Brien :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasotzm

Νεοφερμένος

Η Vasotzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Θα το συνεχίσω κάποια στιγμή. Μ ' αρέσει γενικά ο Dylan O' Brien :)

Ναι είναι πολύ ωραίος!πρόσφατα είδα και μία ταινία του που λέγεται The first time και ήταν πολύ ωραία. Ειδικά αν σου αρέσουν οι ρομαντικές! το Σεπτέμβριο θα βγει και το the maze runner με πρωταγωνιστή τον Dylan. Λένε ότι μοιάζει λίγο με το hunger games και ανυπομονώ!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Μέσα σε δύο μέρες τελείωσα την σειρά "Πήρα κόκκινα γυαλιά" τώρα ψάχνω για άλλη. Από ξένες έχει ξεκινήσει καιρό πριν orange is the new black και american horror story αλλά και τις δυο δεν έχω πολύ όρεξη για να τις συνεχίσω. Τι σειρά λέτε να ξεκινήσω; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Sons of anarchy, Dexter! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
κανενα σχολιο για το doctor who? αξιζει τον κοπο ή μπα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Απ'όσο ξέρω είναι πολύ μεγάλη σειρά, αλλά πολύ καλή.

Δεν έχω δει ούτε ένα επεισόδιο όμως, οπότε θα σε γελάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
House of cards. Σειράρα. Αντε να περιμένουμε μέχρι το 2015 τώρα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Παιδιά αν ξέρει κάνεις ας με πει πως πάει το true blood. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top