Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Χθες είδα 18 επεισόδια Once upon a time. :P Περιττό να πω πως έχω πωρωθεί.
Είμαι στο 9ο επεισόδιο του 3ου κύκλου.Το έχω λατρέψει.
Είμαι η μόνη που της την σπάει η Snow ;
Έχω ερωτευτεί τον Hook.
Ελπίζω η Emma να τον διαλέξει.
H μόνη? oh come on now..κανεις δεν την χωνεύει! :P Ειναι πραγματικα πωρωτική σειρα!! Ρετζίνα ftw :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Γενικεύεις. Μπορεί η σειρά να μη λύνει (σχεδόν) καμία απορία, αλλά δύσκολα κανείς παραδέχεται ότι δεν τον καθήλωσε.

Εγώ προτείνω Sherlock του ΒΒC! :)

Άλλο το ένα άλλο το άλλο..Εννοείται ότι ήμουν πορωμένος :P
Και εννοείται ότι αξίζεις να την δεις σαν σειρά. ;)

Να φανταστεις οτι τωρα μπαινω στον 3ο κυκλο και η σειρα πραγματικα με εχει καθηλωσει.
Βεβαια, μου εχουν δημιουργηθει αρκετες αποριες....ελπιζω οι επομενοι κυκλοι να δινουν καποιες απαντησεις...

Με την ελπίδα θα μείνεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
τι σας αρεσε ακριβως στο παρα πεντε??η ζουμπουλια???φανταστειτε τι υπερπροβολη εχουν παρει καποιες σειρες που πχ εγω ποτε μου δεν την εχω δει αυτη τη σειρα εχω ακουσει για καποια ζουμπουλια και νταλια.αρα τελικα μηπως ειμαστε στην κοινωνια της μαζοποιησης??οτι μας πασαρουν βλεπουμε??κι οχι με κριση??θα ηταν ενα ενδιαφερον ερωτημα να απαντηθει

Δεν υπάρχει αμφιβολία για αυτό. Αν εξαιρέσεις το Ουκ αν λάβοις και 1-2 ακόμα σειρές, όλες οι άλλες κωμωδίες της ελληνικής tv ακολοθούν το ίδιο μοτίβο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nuria.m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nuria.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Διαφωνώ. Έχουν γίνει και καλές σειρές από κομμωδίες τουλάχιστον πχ παρά 5, ευτυχισμένοι μαζί, 50-50, παιδική χαρά και το μην αρχίζεις την μουρμούρα που βγήκε πρόσφατα. Μη γενικεύουμε για όλες τις σειρές επειδή μερικές είναι για μούντζες.

νομιζω οτι δεν το γενικευσα..ειπα οτι εμενα δεν μου αρεσει καμια...και το παρα 5 και το 50/50 με εκαναν να νιωθω χαζη καθε φορα που τυχαινε να δω καποιο επεισοδιο...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
H μόνη? oh come on now..κανεις δεν την χωνεύει! :P Ειναι πραγματικα πωρωτική σειρα!! Ρετζίνα ftw :clapup::clapup:
Τη συμπαθώ αρκετά την Ρετζίνα. Παραδόξως και τον Ραμπελ. Και ο Πίτερ Παν μ 'αρεσε. Είχε ωραίο τυπάκιι :P Αγαπημένος βέβαια είναι ο Χένρι.Γενικά υπέροχοι όλοι σχεδόν οι χαρακτήρες :D
Έχω παρατηρήσει ότι όλοι οι κακοί χαρακτήρες στην ουσία δεν είναι κακοί... Για κάποιο λόγο κατέληξαν έτσι.
Όταν η Σνόου έβαλε την Ρετζίνα να σκοτώσει την μαμά της τι έκανε έτσι ρε φίλε; Για μούτζες ήταν. Σιγά τι έκανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Άρχισα κι εγώ το Once upon a time. :D 3 επεισόδια έχω δει και μαρέσει αρκετά!!! το μικρούλι το παιδάκι είναι όλα τα λεφτά :clapup: επίσης ο σερίφης είναι ο Christian Grey?

ps. credits to Emily ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Άρχισα κι εγώ το Once upon a time. :D 3 επεισόδια έχω δει και μαρέσει αρκετά!!! το μικρούλι το παιδάκι είναι όλα τα λεφτά :clapup: επίσης ο σερίφης είναι ο Christian Grey?

ps. credits to Emily ^^
Όχιι αλλά τώρα που του λες του φέρνει λίγο. Jamie Dornan τον λένε. Προσεχώς θα πωρωθείς περισσότερο :D Όσο προχωράει τόσο το καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Όχιι αλλά τώρα που του λες του φέρνει λίγο. Jamie Dornan τον λένε. Προσεχώς θα πωρωθείς περισσότερο :D Όσο προχωράει τόσο το καλύτερο.

Nαι μόνο που ο Jamie Dornan θα παίξει τον Christian Grey :hehe:
Ιδωμεν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Nαι μόνο που ο Jamie Dornan θα παίξει τον Christian Grey :hehe:
Ιδωμεν :D
χααχα μπερδεύτηκα.Νόμιζα ότι λες Matt Bomer που τόσο καιρό τον είχα συνδυάσει με τον Christian Grey.Ναι αυτός είναι :redface::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
μετα τους lost εχουν σειρα το The person of interest και Fringe...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
αν και δεν μου αρεσει η ιατρικη,μου αρεσει το grey s anatomy!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Λοιπόν, 10η Εντολή και Κόκκινο Κύκλο τα έχω δει ολα τα επεισόδια. Απο Ίχνη έχω δει τα περισσότερα. Εδω και 5+ χρόνια έχω πορωθεί με το Grey' Anatomy! Έχω δει μέχρι και τη Season 10. Τον Οκτώβρη ξεκινάει η 11η Σεζόν! Yeah!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Κλείνω βδομάδα χωρίς BrBad, δύο βδομάδες χωρίς Asylum και τρεις μέρες χωρίς Sons! :P

Τον υπολογιστή μου μέσα.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Mόλις τελείωσα 3ο κύκλο once upon a time.:D
Λάτρεψα Χουκ και Έμμα.Η τελευταία σκηνή τους ήταν υπέροχη :inlove: Στεναχωρήθηκα για την Ρετζίνα.Ελπίζω να μην ξαναγυρίσει στον παλιό της εαυτό και να καταλήξει με τον Ρόμπιν. Είναι από τους τοπ χαρακτήρες της σειράς.
Αν κρίνω από το τέλος της 3ης season , η 4η είναι πολλά υποσχόμενη :D Η Έλσα το απογείωσε.
Ας περιμένω τώρα από φθινόπωρο τα επόμενα :P Πρέπει κάποτε να σταματήσω να μπλέκω με νέες σειρές.


btw κατέβασα και το flash. Αν όχι αυριο μεθαύριο θα δω το 1ο επεισόδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Εχω πορωθει τοσο με το supernatural αλλα εχω κατεβασει και καμια ντουζινα ταινιες και δεν ξερω τι να πρωτοδω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εχω πορωθει τοσο με το supernatural αλλα εχω κατεβασει και καμια ντουζινα ταινιες και δεν ξερω τι να πρωτοδω :P
Supernatural :D Και εγώ τώρα επιτέλους θα δω 8ο κ 9ο που τους είχα αφήσει στην άκρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Supernatural :D Και εγώ τώρα επιτέλους θα δω 8ο κ 9ο που τους είχα αφήσει στην άκρη.
Τρελα ειναι ειδικα ο 9ος!! Με ανατροπαρες!Πιστευω θα φτασει και 10,11!! Εχουν ξεσηκωσει ολη τη μυθολογια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Σήμερα είδα 1ο κύκλο Dexter.Τον λάτρεψα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidimi

Νεοφερμένος

Η Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Παιδιά έχετε να μου προτείνετε καμιά καλή ξένη σειρά? Οχι τρομαχτική κατά προτίμηση!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top