Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ once upon a time ξεκίνησα γιατί είδα ότι έχει Peter Pan σε κάποια φάση.:inlove:
Θα μπω 8ο επεισόδιο.
Πότε θα καταλάβει η Emma ότι όντως είναι αλήθεια η κατάρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Εγώ once upon a time ξεκίνησα γιατί είδα ότι έχει Peter Pan σε κάποια φάση.:inlove:
Θα μπω 8ο επεισόδιο.
Πότε θα καταλάβει η Emma ότι όντως είναι αλήθεια η κατάρα;
Εχεις καιρο ακομα για peter pan! Παντως θα αγαπησεις την σειρα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Californication έχει δει κανείς? Πώς σας φαίνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εχεις καιρο ακομα για peter pan! Παντως θα αγαπησεις την σειρα! :)
Έτσι νομίζω. Γενικά είχα καιρό να δω κάτι διαφορετικό.
Σε λίγες μέρες λογικά θα μπω 2ο κύκλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ultraviolence, πες την γνώμη σου για το Californication.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
να την συνεχισεις...ειναι καλη σειρα...αξιζει περισσοτερο κατα την γνωμη μου επειδη βασιζεται σε πραγματικη ιστορια...οι αποριες σου θα ξεδιαλύνουν στην πορεια...

Τελικά όντως είναι καλή σειρά, έχει ενδιαφέρον. Στο πέμπτο επεισόδιο έφτασα, τα υπόλοιπα αργότερα. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Αν λοιπον αλλαξεις δραματικά το bbt ώστε να κρατάει στο ζενιθ το ενδιαφέρον,δεδομένου της τρέχουσας πλοκής που για μένα είναι μια χαρά και με ικανοποιεί,αυτό θα σημαίνει να γινει πιο εμπορευματοποιημένο αρα χάνεται και η αξία που περιεχει τώρα.Το επίπεδο του ενδιαφέροντος είναι μια χαρά και έρχεται νεος κύκλος, who knows?
Μόνο εγώ πιστεύω οτι μετά την Bernadette και την Amy κοινώς μόλις οι 2 πιο επικοί χαρακτήρες της σειράς κατ εμέ(Howard και Sheldon) βρήκαν γκόμενα,η σειρά χάλασε πάρα πολύ? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,482 μηνύματα.
Μόνο εγώ πιστεύω οτι μετά την Bernadette και την Amy κοινώς μόλις οι 2 πιο επικοί χαρακτήρες της σειράς κατ εμέ(Howard και Sheldon) βρήκαν γκόμενα,η σειρά χάλασε πάρα πολύ? :confused:
Εντάξει, ηταν λίγο ξαφνικό και δεν ταίριαζε στο μέχρι τοτε στιλ της σειρας, αλλά δε με πολυπειραζει. Ίσα ίσα έχει ενα άλλο ενδιαφέρον, ήταν το boost της πλοκής στα μισα της σειρας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=NC8Q00MHwhE
Ξενερωσα λιγο με το trailer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Ultraviolence, πες την γνώμη σου για το Californication.. :P

Τι να πρωτοπω για το californication.. Πολυ δευτερο πραγμα! Πολυ τσοντα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ναι, ξέρω πως είναι ξεχωριστός ο κάθε κύκλος και όπως είπα το ψήνω για Asylum.

Criminal Minds βλέπει κανείς παρεπιπτόντως;
Έβλεπα κάποτε διάσπαρτα (έχω δει μερικά επεισόδια της πρώτης, της τρίτης και 7η-8η ολόκληρες νομίζω) αλλά το παράτησα.
Εκτός από κάμποσα επεισόδια στη 6η ή την 7η σεζόν δε θυμάμαι, που τα πέρασα για να φτάσω στον Ian Doyle το έχω δει όλο. :D
Σοβαρά τώρα? :confused: Εμένα μου φαίνεται ότι ακολουθεί υπεργαμάτη σεζον!!! :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τι να πρωτοπω για το californication.. Πολυ δευτερο πραγμα! Πολυ τσοντα :P

Για αυτό ακριβώς σου είπα να πεις, γιατί έχουμε την ίδια άποψη! :P:D
Εκτός από κάμποσα επεισόδια στη 6η ή την 7η σεζόν δε θυμάμαι, που τα πέρασα για να φτάσω στον Ian Doyle το έχω δει όλο. :D

Αξίζει να το πάρω απ'την αρχή, δηλαδή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αξίζει να το πάρω απ'την αρχή, δηλαδή;

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ 200 ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ? :|

Το βλέπω γιατί μαρέσει άπειρα η ψυχολογία/εγκληματολογία. Αλλά νταξει, αν εξαιρέσεις τις ιστορίες με τον Ian Doyle και τον Reaper και τα season finale όλο το υπόλοιπο είναι πάνω κάτω το ίδιο πράγμα, απλά αλλάζουν κάποιοι ηθοποιοί. Εγώ θα έβλεπα από τον 5ο κύκλο και μετά. :hmm: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ 200 ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ? :|

Το βλέπω γιατί μαρέσει άπειρα η ψυχολογία/εγκληματολογία. Αλλά νταξει, αν εξαιρέσεις τις ιστορίες με τον Ian Doyle και τον Reaper και τα season finale όλο το υπόλοιπο είναι πάνω κάτω το ίδιο πράγμα, απλά αλλάζουν κάποιοι ηθοποιοί. Εγώ θα έβλεπα από τον 5ο κύκλο και μετά. :hmm: ;)

Λες μετά την 5η σεζόν δηλαδή; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Λες μετά την 5η σεζόν δηλαδή; :D

Εεε αν αντεχεις να δεις 200 επεισόδια δες το από την αρχή. :P Απλά τα highlights που θυμάμαι καλά και ανέφερα πιο πάνω αρχίζουν τότε. Εναλλακτικά, με σύμβουλο τη βικιπαίδεια βλέπεις τις γαμάτες φάσεις από την αρχή και σκόρπια επεισόδια μεχρι το 10ο που βγαίνει σε κάτι μήνες. Άλλα θα είναι λίγο βαρετά, και άλλα απλά mindblowing. :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εεε αν αντεχεις να δεις 200 επεισόδια δες το από την αρχή. :P Απλά τα highlights που θυμάμαι καλά και ανέφερα πιο πάνω αρχίζουν τότε. Εναλλακτικά, με σύμβουλο τη βικιπαίδεια βλέπεις τις γαμάτες φάσεις από την αρχή και σκόρπια επεισόδια μεχρι το 10ο που βγαίνει σε κάτι μήνες. Άλλα θα είναι λίγο βαρετά, και άλλα απλά mindblowing. :vroum:

Σαν το επεισόδιο "The Lesson" του 8ου κύκλου, δεν είναι κανένα.:redface:

Λέω να κατεβάσω (τώρα που γυρίζει, ετοιμάζω τις σειρές για την επόμενη δεκαετία) και να δω όποτε έχω χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Σαν το επεισόδιο "The Lesson" του 8ου κύκλου, δεν είναι κανένα.:redface:

Λέω να κατεβάσω (τώρα που γυρίζει, ετοιμάζω τις σειρές για την επόμενη δεκαετία) και να δω όποτε έχω χρόνο.

Τι γίνεται εκεί? :redface:

Αχαχαχαχαχαχ για την επόμενη δεκαετία λέει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Game of Thrones και σήμερα άρχισα το American Horror Story:D

Της τρελής γίνεται στο AHS :redface:

Tate σε αγαπάμε :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nuria.m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nuria.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Game of Thrones και σήμερα άρχισα το American Horror Story:D

Της τρελής γίνεται στο AHS :redface:

Tate σε αγαπάμε :inlove:
και εισαι στην αρχη ακομα...που να δεις αργοτερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
και εισαι στην αρχη ακομα...που να δεις αργοτερα!!

Κάτι διάβασα σε μια σελίδα στο ίντερνετ (δεν άντεξα και εγώ, με έτρωγε η περιέργεια :P) και προβλέπετε να είναι μια άκρως ενδιαφέρουσα σειρά :D

Και ένα είναι σίγουρο, ποτέ μα ποτέ δεν θα την δω βράδυ.
Μόνο πρωί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top