Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Για το supernatural τι γνωμη εχετε? Ειχα δει καποια επεισοδια σκορπια αλλα το παρατησα λογω πανελληνιων. Μου ειχε φανει πολυ καλο ενας φιλος μου ειπε ομως οτι στις τελευταιες σεζον γινεται λιγο βαρετο γιατι εχουν τραβηξει πολυ την ιστορια. Αξιζει να το δω απο την αρχη?

Εδω και ενα μηνα εχω δει τους 5 κυκλους!! Ειναι συναρπαστικοι,υπεροχοι,με αγωνια,υπερφυσικο μεν αλλα πειστικο δε :P Πολυ σωστα διαμορφωμενοι χαρακτηρες,τους λατρευω ολους!!Αρχισε το..ΟΜΩΣ ειδα το πρωτο επεισοδιο του 6ου κυκλου και προμηνυεται για μενα πως καπου κει χαλαει..παρ'ολα αυτα οταν παρακολουθεις με αφοσιωση 5 υπεροχους κυκλους αξιζει να παρακολουθησεις τη συνεχεια γιατι οσο και αν το τραβαει καπου το παει..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nuria.m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nuria.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
εγω ξεκινησα american horror story...ειναι τρομερη σειρα...πολυ ξεχωριστη..και το σιγουρο ειναι οτι δεν βαριεσαι αφου ο καθε κυκλος εχει διαφορετικη υποθεση αν και οι περισσοτεροι πρωταγωνιστες ειναι ιδιοι...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
εγω ξεκινησα american horror story...ειναι τρομερη σειρα...πολυ ξεχωριστη..και το σιγουρο ειναι οτι δεν βαριεσαι αφου ο καθε κυκλος εχει διαφορετικη υποθεση αν και οι περισσοτεροι πρωταγωνιστες ειναι ιδιοι...!!!!

ΑΠΑΙΣΙΑ!! Συγνωμη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Και εγώ είδα 1ο κύκλο American Horror Story. Έχω δει και τα πρώτα επεισόδια από τους άλλους κύκλους.Μια χαρά σειρά είναι.Όχι και απαίσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ευχαριστώ για το Walking Dead, μου το έχουν πει κι άλλοι, παίζει να το αρχίσω.

Καμιά άποψη για το Sherlock;

Ισως η καλυτερη σειρα που εχει βγει μεχρι στιγμης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nuria.m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nuria.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Εδω και ενα μηνα εχω δει τους 5 κυκλους!! Ειναι συναρπαστικοι,υπεροχοι,με αγωνια,υπερφυσικο μεν αλλα πειστικο δε :P Πολυ σωστα διαμορφωμενοι χαρακτηρες,τους λατρευω ολους!!Αρχισε το..ΟΜΩΣ ειδα το πρωτο επεισοδιο του 6ου κυκλου και προμηνυεται για μενα πως καπου κει χαλαει..παρ'ολα αυτα οταν παρακολουθεις με αφοσιωση 5 υπεροχους κυκλους αξιζει να παρακολουθησεις τη συνεχεια γιατι οσο και αν το τραβαει καπου το παει..;)

χμμμ.... με επεισες!!! θα το ξεκινησω παραυτα!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
χμμμ.... με επεισες!!! θα το ξεκινησω παραυτα!! :)
Το supernatural είναι απλά πώρωση.Παρακολουθώ από το γυμνάσιο. Ντάξει ο 6ος και ο 7ος δεν ήταν τόσο καλοί όσοι οι πρώτοι αλλά πραγματικά αξίζει. . Ο 8ος λίγο που είδα μου άρεσε. Για τον 9ο έχω ακούσει καλά λόγια.
Να το δεις οπωσδήποτε.Δε χάνεις κάτι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ξεκίνησα το Hannibal. Έχω δει μόνο 3 επεισόδια. Μ' αρέσει πολύ η όλη ατμόσφαιρα που αποπνέει η σειρά. Έχει πολύ ενδιαφέρον πρωταγονιστή. Πολύ ωραίος χαρακτήρας είναι και αυτός του Χάνιμπαλ. Ένα στοιχεία που με τράβηξε να το δω βλέποντας τα trailer ήταν οι εντυπωσιακοί θάνατοι να πω την αλήθεια παρά η πλοκή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Ξεκίνησα το Hannibal. Έχω δει μόνο 3 επεισόδια. Μ' αρέσει πολύ η όλη ατμόσφαιρα που αποπνέει η σειρά. Έχει πολύ ενδιαφέρον πρωταγονιστή. Πολύ ωραίος χαρακτήρας είναι και αυτός του Χάνιμπαλ. Ένα στοιχεία που με τράβηξε να το δω βλέποντας τα trailer ήταν οι εντυπωσιακοί θάνατοι να πω την αλήθεια παρά η πλοκή.

Ψήθηκα!Θα το αρχίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
δειτε το deathnote
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady_godiva

Νεοφερμένος

Η lady_godiva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Είδα και τις 2 σεζόν του House of Cards...πραγματικά τέλεια σειρά! Σαν να βλέπεις ταινία είναι το κάθε επεισόδιο. Οι ηθοποιοί είναι εξαιρετικοί, το σενάριο, η σκηνοθεσία επίσης. Έμαθα και λίγα πράγματα για την πολιτική των Αμερικανών. Αξίζει imho.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
χμμμ.... με επεισες!!! θα το ξεκινησω παραυτα!! :)

Το supernatural είναι απλά πώρωση.Παρακολουθώ από το γυμνάσιο. Ντάξει ο 6ος και ο 7ος δεν ήταν τόσο καλοί όσοι οι πρώτοι αλλά πραγματικά αξίζει. . Ο 8ος λίγο που είδα μου άρεσε. Για τον 9ο έχω ακούσει καλά λόγια.
Να το δεις οπωσδήποτε.Δε χάνεις κάτι. ;)

Αντε να δουμε 6ο τι παιζει..!! Παντως ΑΓΑΠΑΣ ΤΟΣΟ ΣΑΜ ΚΑΙ ΝΤΗΝ που οσο χαλια και να γινει δεν... Βασικα Ντην αγαπω..Σαμ τον εχω συνηθισει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Παιδιά το Downton Abbey το έχει δει κανένας? Αξίζει να το αρχίσω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Παιδιά το Downton Abbey το έχει δει κανένας? Αξίζει να το αρχίσω???

εχω δει και τις μεχρι στιγμης 4 σεζον και μου αρεσε πολυ! :D
εγω θα στο προτεινα ανεπιφυλακτα, ισως ομως και να το βαρεθεις γιατι διαδρματιζεται στην Αγγλια του 20ου αιωνα και κατι τετοια δεν αρεσουν σε ολους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni_lee

Νεοφερμένος

Η eleni_lee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
pretty little liars,θα σας γινει το μυαλο πελτες και ακομα δε θα εχετε μαθει ποιος ειναι αυτος που ψαχνουμε!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Αυτό το Καλοκαίρι όπου όλες οι normal χειμερινές μου σειρές σταματήσανε για διακοπές, βλέπω 3 άλλες που ξεκίνησα τον Ιούνη. Gang Related, Teen Wolf & Under the Dome.

To πρώτο είναι μια ωραία, απλή σειρούλα για να περνάει η ώρα.
Το δεύτερο, ξεκίνησε από μία teen, απλή, κάπως ερασιτεχνική σειρά και όσο πάει γίνεται όλο και πιο περίπλοκη, proΐλική
Το τρίτο είναι αρκετά ωραίο (Στήβεν Κινγκ είναι αυτός) και δημιουργεί πολλά ερωτήματα. Μπήκα στο πειρασμό να μάθω το τέλος (μιας που βασίζεται σε βιβλίο) και δε κρατήθηκα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Είδα λίγο Hemlock Grove χθες για να κάνω τη διαφορά αλλά δεν τρελάθηκα... Δεν νομίζω να το συνεχίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
εχω δει και τις μεχρι στιγμης 4 σεζον και μου αρεσε πολυ! :D
εγω θα στο προτεινα ανεπιφυλακτα, ισως ομως και να το βαρεθεις γιατι διαδρματιζεται στην Αγγλια του 20ου αιωνα και κατι τετοια δεν αρεσουν σε ολους :P

Ευχαριστώ.Θα το αρχίσω το αποφάσισα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Ξεκίνησα το The Wire.Πολύ καλή φαίνεται.Την έχει δει κανείς;

Επισης παιδια δειτε το The Wire, ειναι η καλυτερη σειρα που εχω δει με διαφοραα.. Η αρχη ειναι λιγο αργη αλλα αξιζει πραγματικα να το δει κανεις. Πραγματικο αριστουργημα, εχει τρομερη πλοκη, ασυγκριτο ρεαλισμο αλλα και τρομερα νοηματα (το Harvard εχει μαθημα κοινωνιολογιας με βαση τη σειρα :P ). Δεν απευθυνεται βεβαια σε ολους, καθως χρειαζεται καποια οξυνεια για να τη παρακολουθησεις.

Ευγε παιδια μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top