Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Αυτη την περιοδο βλεπω charmed και θα αρχισω και τους lost:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Έχω δει ολόκληρα Breaking Bad και Game of Thrones, τα όποια λάτρεψα (άντε να περιμένεις την επόμενη σεζόν του GoT) και το True Detective το οποίο με κέρδισε πολύ από ερμηνείες, φωτογραφία και γενικότερη ατμόσφαιρα, αλλά με τσάντισαν οι προφορές και η πλοκή μου φάνηκε αρκετά καλή, όχι κάτι wow. Έχω δει τις 8 πρώτες σεζόν του Grey's Anatomy, κανά 2-3 σεζόν Dexter, 1η σεζόν Lost και Prison Break. To θέμα είναι ότι δεν με ψήνει να συνεχίσω κάποια από αυτές, όχι γιατί δεν μου άρεσαν, απλά σκέφτομαι να ξεκινήσω (και) κάποια καινούρια.

Προτάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolascy

Νεοφερμένος

Ο nikolascy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Ωραιος είναι και ο 4ος απλά διαφέρει από τους προηγούμενους γιατί είναι πιο πολύ αλα Boyrne-Mission Impossible φάση παρά απόδραση.

Δεν ξέρω τι σκηνή είδες, αλλά επειδή κ εμένα μου είχαν σποιλαρει το τέλος γιατί το είδα αρκετά αργότερα έκλαιγα από την αρχή μεχρι το τέλος του επεισοδίου. :'( Λογικό είναι να σου φαίνεται βλακεία, θα μάθεις λεπτομέρειες αργότερα που το δικαιολογούν και δένει ωραία γενικά αλλά ήταν από τα πιο δυσάρεστα series finale που έχω δει. :(

Ειδα το τελος πρωτου καν αρχισω να βλεπω τα πρωτα επεισοδια της σειρας και με συγκινησε :worry: .Παντως απ τα λεγομενα σου μου δινεις θαρρος να συνεχισω την σειρα την στιγμη που ειχα αρχισει να απογοητευομαι απο το υφος μερικων που οταν τους πεις "prison break " σε κοιτανε καπως :confused: !! Αντε παω να την τελειωσω και να σου πω εντυπωσεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ειδα το τελος πρωτου καν αρχισω να βλεπω τα πρωτα επεισοδια της σειρας και με συγκινησε :worry: .Παντως απ τα λεγομενα σου μου δινεις θαρρος να συνεχισω την σειρα την στιγμη που ειχα αρχισει να απογοητευομαι απο το υφος μερικων που οταν τους πεις "prison break " σε κοιτανε καπως :confused: !! Αντε παω να την τελειωσω και να σου πω εντυπωσεις :D

Ωωω κατάλαβα... Άσχημο ρε παιδί μου να ξέρεις τέτοιο πράγμα από την αρχη και ειδικά όταν δεν καταλαβαίνεις γιατί γίνεται. :/: Για μένα πάντως αξίζει. Οκ είναι τραβηγμένη κάπως από τον 3ο και μετά γιατί νταξ η υπόθεση ήταν η απόδραση και το πως θα τα βγάλουν πέρα μετά οπότε τα πρόσθετα από ένα σημείο και μετά κουράζουν. Βλέπεται άνετα πάντως και μετά. ;) Εγώ εκείνη την εποχή τα έβλεπα 7-7 προς το τέλος. :redface:

Να μου πεις. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmav

Νεοφερμένος

Η kwnmav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Έχω δει ολόκληρα Breaking Bad και Game of Thrones, τα όποια λάτρεψα (άντε να περιμένεις την επόμενη σεζόν του GoT) και το True Detective το οποίο με κέρδισε πολύ από ερμηνείες, φωτογραφία και γενικότερη ατμόσφαιρα, αλλά με τσάντισαν οι προφορές και η πλοκή μου φάνηκε αρκετά καλή, όχι κάτι wow. Έχω δει τις 8 πρώτες σεζόν του Grey's Anatomy, κανά 2-3 σεζόν Dexter, 1η σεζόν Lost και Prison Break. To θέμα είναι ότι δεν με ψήνει να συνεχίσω κάποια από αυτές, όχι γιατί δεν μου άρεσαν, απλά σκέφτομαι να ξεκινήσω (και) κάποια καινούρια.

Προτάσεις;

WALKING DEAD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Συμφωνώ κι εγώ με walking dead, προτείνω όμως πάρα πολύ και να συνεχίσεις Prison break
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Ευχαριστώ για το Walking Dead, μου το έχουν πει κι άλλοι, παίζει να το αρχίσω.

Καμιά άποψη για το Sherlock;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
ενας ανθρωπος με υπερφυσικες ικανοτητες που τα κανει ολα και συμφερει. Θα αναφερω αντιστοιχες σειρες ωστε να καταλαβεις... house, detective monk και γενικα οποια σειρα ειναι επικεντρομενη στις γαματες ικανοτητες ενος και μονο ανθρωπου.
Το σεναριο ειναι καλο και καθε ωρα παιζουν με το μυαλο σου αλλα τον εχουν κανει πολυ "γαμαω και δερνω" τον τυπο και εμενα προσωπικα δε μου αρεσε και παρα πολυ αυτο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Game of thrones (1ος κύκλος, 8ο επισόδειο)
Εκεί που είναι ο σνούου τι ήταν αυτό που εμφανίστηκε και δεν μπορούσε να το σκοτώσει και στο τέλος του πέταξε φωτιά; :| Δεν μπορώ να το εξηγήσω καλύτερα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Game of thrones (1ος κύκλος, 8ο επισόδειο)
Εκεί που είναι ο σνούου τι ήταν αυτό που εμφανίστηκε και δεν μπορούσε να το σκοτώσει και στο τέλος του πέταξε φωτιά; :| Δεν μπορώ να το εξηγήσω καλύτερα. :redface:

Σκέψου το σαν υπηρέτη των whitewalkers. Αναλυτικά εδώ. Προσοχή όμως έχει SPOILERS πιο κάτω στην σελίδα. Μην πας εκεί που λέει για κάθε season ξεχωριστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σκέψου το σαν υπηρέτη των whitewalkers. Αναλυτικά εδώ. Προσοχή όμως έχει SPOILERS πιο κάτω στην σελίδα. Μην πας εκεί που λέει για κάθε season ξεχωριστά.
Κάτι σαν ζόμπι ξέρω γω. Μάλιστα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κάτι σαν ζόμπι ξέρω γω. Μάλιστα. :P

Γενικά δεν είναι κρυφό ότι πρέπει να τους καίνε τους νεκρούς αλλιώς μπορεί να "επιστρέψουν".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Πριν την γ λυκείου είχα αρχίσει το vampire diaries. Ευτυχώς που δεν το συνέχισα γιατί τώρα που το βλέπω δεν είναι και τόσο ενδιαφέρον :P
Για το Game of Thrones έχω ακούσει ότι έχει πολλή βια, αίματα κλπ οπότε γιοκ.
Θα συνεχίσω μάλλον με TBBT αλλά δεν ξέρω που μπορώ να το βρω με ελληνικούς υπότιτλους... Ξέρει κανένας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Για το Game of Thrones έχω ακούσει ότι έχει πολλή βια, αίματα κλπ οπότε γιοκ.
Για αυτό είναι ωραίο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το σταρ έβαλε το The Lying Game, μη το δείτε. Το έβλεπα πριν 2 χρόνια και ξαφνικά στη 3η σεζόν το' κοψαν και δεν μάθαμε ποτέ το τέλος.:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Το σταρ έβαλε το The Lying Game, μη το δείτε. Το έβλεπα πριν 2 χρόνια και ξαφνικά στη 3η σεζόν το' κοψαν και δεν μάθαμε ποτέ το τέλος.:'(

Μπορουν απλα να το κατεβασουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μπορουν απλα να το κατεβασουν :P

Λογικά εννοεί ότι σταμάτησε να προβάλεται γενικά χωρίς να τελειώσει κανονικά. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Ariana_Era

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Pretty Little Liars baeees! Πεμπτος κυκλος πλεον, καθε τριτη βγαινει νεο επεισοδιο, το περιμενα πως και πως! Αρχισε να το βαζει και το σταρ και τωρα το'μαθαν και αλλοι. Ειναι περιεργο γιατι το πετυχα εχθες και οι πρωταγωνιστες εχουν αλλαξει εξωτερικα, καταλαβαινεις τη διαφορα! Αχ και να' ξεραν τι τους περιμενει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Για το supernatural τι γνωμη εχετε? Ειχα δει καποια επεισοδια σκορπια αλλα το παρατησα λογω πανελληνιων. Μου ειχε φανει πολυ καλο ενας φιλος μου ειπε ομως οτι στις τελευταιες σεζον γινεται λιγο βαρετο γιατι εχουν τραβηξει πολυ την ιστορια. Αξιζει να το δω απο την αρχη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top