Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μα είναι άσχημος :P Νταξ όχι τέρας αλλά και πάλι :P

O Jeremy? :confused: E όχι ρε συ :P Ιιιιιι τώρα συνειδητοποίησα ότι είναι Τετάρτη, άρα έχει βγει καινούριο originals :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
O Jeremy? :confused: E όχι ρε συ :P Ιιιιιι τώρα συνειδητοποίησα ότι είναι Τετάρτη, άρα έχει βγει καινούριο originals :clapup:
Ναι ρε συ :P Α τετάρτη έχει originals και πέμπτη tvd; Καλή φάση :hehe:

Επίσης κάτι άσχετο νιώθω ότι έχω έλλειψη true blood θέλω να βγει ο επόμενος κύκλος :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ναι ρε συ :P Α τετάρτη έχει originals και πέμπτη tvd; Καλή φάση :hehe:

Επίσης κάτι άσχετο νιώθω ότι έχω έλλειψη true blood θέλω να βγει ο επόμενος κύκλος :(

Ε όχι το Τζερεμυ άσχημο δεν τον λες. :pfff: Στο America βγαίνουν Τριτη και Πεμπτη και εδώ μια μέρα μετά. ;)

Α εμένα πάλι δεν μου λείπει καθόλου! Νευρίασα με το φινάλε κιόλας και ξενέρωσα πλήρως. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ε όχι το Τζερεμυ άσχημο δεν τον λες. :pfff: Στο America βγαίνουν Τριτη και Πεμπτη και εδώ μια μέρα μετά. ;)

Α εμένα πάλι δεν μου λείπει καθόλου! Νευρίασα με το φινάλε κιόλας και ξενέρωσα πλήρως. :mad:
Όχι τον λες :P Ε δεν τις ξέρω αυτές τις λεπτομέρειες :P

Ε αν εξαιρέσεις το φέιλ τελευταίο επισόδειο γενικά ήταν ωραίο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Όχι τον λες :P Ε δεν τις ξέρω αυτές τις λεπτομέρειες :P

Ε αν εξαιρέσεις το φέιλ τελευταίο επισόδειο γενικά ήταν ωραίο :P

Διαφωνώ καθέτως! :pfff:

Όσο πήγαινε προς το φινάλε τόσο χαλούσε η ιστορία. :/: Μη θυμηθώ τώρα ότι ο Skarsgard είχε κατα μέσο όρο 6 λεπτά σκηνές σε κάθε επεισόδιο :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Διαφωνώ καθέτως! :pfff:

Όσο πήγαινε προς το φινάλε τόσο χαλούσε η ιστορία. :/: Μη θυμηθώ τώρα ότι ο Skarsgard είχε κατα μέσο όρο 6 λεπτά σκηνές σε κάθε επεισόδιο :mad:
Όχι μωρέ ντάξυ ήταν τα επισόδεια αλλά θα έπρεπε να την κάνουν αλλιώς την φάση με τον γουόρλοου. Δεν ασχολήθηκαν και πολύ μάλλον.
Τελικά αυτός του χρόνου παίζει έτσι; Άντε να δούμε αν θα είναι ζωντανός ή φάντασμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Όχι μωρέ ντάξυ ήταν τα επισόδεια αλλά θα έπρεπε να την κάνουν αλλιώς την φάση με τον γουόρλοου. Δεν ασχολήθηκαν και πολύ μάλλον.
Τελικά αυτός του χρόνου παίζει έτσι; Άντε να δούμε αν θα είναι ζωντανός ή φάντασμα :P

Μόνο με τον Γουορλοου? :P Μπιλ, Ερικ, Παμ, Νορα, Ταρα, Λαφαγιετ, Σαμ, Αλσιντ μπορούσαν και καλύτερα :whistle:

Τι να σου πω δεν ξέρω καθόλου :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μόνο με τον Γουορλοου? :P Μπιλ, Ερικ, Παμ, Νορα, Ταρα, Λαφαγιετ, Σαμ, Αλσιντ μπορούσαν και καλύτερα :whistle:

Τι να σου πω δεν ξέρω καθόλου :hmm:
Ναι οκ αλλα ο γουόρλοου πέθανε γελοία. Πιο γελοία και από τον έρικ (που τελικά δεν ξέρουμε τι έγινε) :P

Θα δούμε το καλοκαίρι έχουμε ακόμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ναι οκ αλλα ο γουόρλοου πέθανε γελοία. Πιο γελοία και από τον έρικ (που τελικά δεν ξέρουμε τι έγινε) :P

Θα δούμε το καλοκαίρι έχουμε ακόμα :P

όλη η ιστορία με το γουορλοου ήταν γελοία! ξεκίνησε μια χαρά, με μυστήριο κλπ και στο τέλος κ αυτός τη σνουκι ήθελε μόνο :p αυτό με τον ερικ ας μην το σχολιάσω καλύτερα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ήρωνας

Νεοφερμένος

Ο Ήρωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Mr MONK <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
όλη η ιστορία με το γουορλοου ήταν γελοία! ξεκίνησε μια χαρά, με μυστήριο κλπ και στο τέλος κ αυτός τη σνουκι ήθελε μόνο :p αυτό με τον ερικ ας μην το σχολιάσω καλύτερα :/
Ναι λες και άλλη νεράιδα δεν μπορούσε να βρει να την κάνει βαμπίρ :hehe:
Μακάρι να σώθηκε τελικά ο έρικ! Τώρα πως δεν μπορώ να φανταστώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Παιδιά εγώ άρχισα να βλέπω το ''Supernatural'' μέσω ιντερνετ φυσικά.Είμαι στο 1ο κύκλο ακόμα... αφού πωρώθηκα και είδα στη καθισιά μου 7 επεισόδια.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
The Walking Dead ή Elementary?

Και επίσης πότε βγαίνουν καινούρια επεισόδια από Suits? Αλλού διαβάζω τέλος του μήνα, αλλού Γενάρη... :hmm:

Δεν έχω ιδέα για το άλλο. :oops: Απλά τα ζόμπι έχουν αυτά που μου αρέσουν: δράση, περιπέτεια, αγωνία, κυνηγητό κτλ. :redface: Δε μου αρέσουν οι ρομαντικές σειρές. Action baby! 8)
:P

Ζόμπι ε; Καλή φάση θα το δω :P

Προς το παρόν έχω βάλει στόχο να τελειώσω το grey's anatomy και έχω πωρωθεί τρελά :hehe:

Δες το! Και αν σου αρέσει πες το μου. :D

Δε μου άρεσε το grey's anatomy. Το έβρισκα βαρετό. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δες το! Και αν σου αρέσει πες το μου. :D

Δε μου άρεσε το grey's anatomy. Το έβρισκα βαρετό. :redface:
Γενικά νομίζω ότι οι σειρές που βλέπω θέλω να έχουν κάτι "υπερφυσικό" μάλλον για αυτό σκάλωσα με το true blood και το tvd οπότε νομίζω θα με αρέσει και η σειρά που με πρότεινες :P
Το grey's anatomy δεν ξέρω γιατί με αρέσει τόσο πολύ. Μάλλον τα πολλά αίματα θα φταίνε :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ναι λες και άλλη νεράιδα δεν μπορούσε να βρει να την κάνει βαμπίρ :hehe:
Μακάρι να σώθηκε τελικά ο έρικ! Τώρα πως δεν μπορώ να φανταστώ :P
Πραγματικά! Έχω την εντύπωση ότι τους πληρώνει για να την εκθειάζουν με το σενάριο πια! :confused:
Αμα πεθάνει τόσο γελοία ο Ερικ αυτοκτονεί και η σειρά μαζί του. Τελος.
Δεν έχω ιδέα για το άλλο. :oops: Απλά τα ζόμπι έχουν αυτά που μου αρέσουν: δράση, περιπέτεια, αγωνία, κυνηγητό κτλ. :redface: Δε μου αρέσουν οι ρομαντικές σειρές. Action baby! 8)
:P
Έχω θέσει στόχο ως τα Χριστούγεννα να έχω τελειώσει Dexter που τον παράτησα στον 3ο κύκλο και walking Dead :D το πότε θα τα ξαναπιάσω είναι άλλο θέμα :P

Και εμένα με τραβάει η δράση αλλά ανάλογα με το έργο αλλάζω καμιά φορά γούστα ;)
Γενικά νομίζω ότι οι σειρές που βλέπω θέλω να έχουν κάτι "υπερφυσικό" μάλλον για αυτό σκάλωσα με το true blood και το tvd οπότε νομίζω θα με αρέσει και η σειρά που με πρότεινες :P
Το grey's anatomy δεν ξέρω γιατί με αρέσει τόσο πολύ. Μάλλον τα πολλά αίματα θα φταίνε :hehe:
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ORIGINALS!

Παλιά υπήρχε ο Μαρκ, η Λεξι, η Τεντυ, ο Τζορτζ, η Ιζι, η πρώην του Ντερεκ κλπ και δίνανε στη σειρά ενδιαφέρον. Τώρα είναι μια μπούρδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πραγματικά! Έχω την εντύπωση ότι τους πληρώνει για να την εκθειάζουν με το σενάριο πια! :confused:
Αμα πεθάνει τόσο γελοία ο Ερικ αυτοκτονεί και η σειρά μαζί του. Τελος.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ORIGINALS!
Παλιά υπήρχε ο Μαρκ, η Λεξι, η Τεντυ, ο Τζορτζ, η Ιζι, η πρώην του Ντερεκ κλπ και δίνανε στη σειρά ενδιαφέρον. Τώρα είναι μια μπούρδα :P
Ε βλακείες βασικά επειδή ξεκίνησε ως πρωταγωνίστρια εκεί με τον μπιλ αλλά μετά λίγο πολύ δεν ήταν κεντρικό πρόσωπο κάτι έπρεπε να κάνουν να την βγάλουν στην επιφάνεια :P
Θα δω originals don't worry :P
Θα το διαπιστώσω αυτό είμαι σίγουρη από εκεί που έπαθαν το ατύχημα και μετά παίζει να ναι έλεος η σειρά :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ε βλακείες βασικά επειδή ξεκίνησε ως πρωταγωνίστρια εκεί με τον μπιλ αλλά μετά λίγο πολύ δεν ήταν κεντρικό πρόσωπο κάτι έπρεπε να κάνουν να την βγάλουν στην επιφάνεια :P
Θα δω originals don't worry :P
Θα το διαπιστώσω αυτό είμαι σίγουρη από εκεί που έπαθαν το ατύχημα και μετά παίζει να ναι έλεος η σειρά :/:

Ωραία, θέλουμε να τη βγάλουμε στην επιφάνεια? Ας κάνει κάτι σωστό και πιο εποικοδομητικό από το να παίρνει σβάρνα βαμπίρ και λύκους :P

Εγώ ανυπομονώ να γεννηθεί το μπεμπε :clapup:

Ναι ρε έπρεπε να τελειώσει κάπου 6ο-7ο-8ο κύκλο να κλείσει ωραία. Τώρα τόσοι που λείπουν έχει χαλάσει πάρα πολύ... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ωραία, θέλουμε να τη βγάλουμε στην επιφάνεια? Ας κάνει κάτι σωστό και πιο εποικοδομητικό από το να παίρνει σβάρνα βαμπίρ και λύκους :P
Εγώ ανυπομονώ να γεννηθεί το μπεμπε :clapup:
Ναι ρε έπρεπε να τελειώσει κάπου 6ο-7ο-8ο κύκλο να κλείσει ωραία. Τώρα τόσοι που λείπουν έχει χαλάσει πάρα πολύ... :/:
Ναι ρε συ τίποτα χρήσιμο δεν κάνει πια :| Και με τη σπάει που νομίζει ότι είναι το κέντρο του κόσμου και τα ξέρει όλα. Άι ρε πια :pfff:
Καλά γεννητούρια :P
Μέχρι τον 7ο που το βλέπω καλά είναι νταξυ αλλά μετά το ατύχημα νομίζω χαλάει :/ Να με πεις χωρίς τον μαρκ τι νόημα να έχει η σειρά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ναι ρε συ τίποτα χρήσιμο δεν κάνει πια :| Και με τη σπάει που νομίζει ότι είναι το κέντρο του κόσμου και τα ξέρει όλα. Άι ρε πια :pfff:
Καλά γεννητούρια :P
Μέχρι τον 7ο που το βλέπω καλά είναι νταξυ αλλά μετά το ατύχημα νομίζω χαλάει :/ Να με πεις χωρίς τον μαρκ τι νόημα να έχει η σειρά; :P

Mα γιατί ασχολούμαστε με τη σνουκι? Θα μας τα πρήξει πάλι το καλοκαίρι, είναι ανάγκη και το χειμώνα? :P

Ποια γεννητούρια? Ακόμα να φουσκώσει η κοιλίτσα :(

Εμένα μου άρεσαν και η Λέξι και η Τεντυ :/: Αλλά ναι ο Μαρκ ήταν υπέρτατος, κάτι σαν τον Κλαους ένα πράμα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top