Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Για κατι λιγοτερο mainstream, εγω τελευταια βλεπω το suits, γαμαει!
λιγότερο mainstream? μπααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Dexter finale:
Δε μπορω ακομα να αποφασισω αν μου αρεσε το φιναλε ή οχι.
Αν και το επεισοδιο ξεκινησε μετρια (οπως ηταν και ολη η σεζον), αυτη η σκηνη στο σκαφος μου θυμισε παλιες σεζον του Dexter.
Αλλα το τελος, αυτη η τελευταια σκηνη.......δεν ξερω!:/:

Δεν εγινε βεβαια τιποτα το απιστευτο που να με αφησει με το στομα ανοιχτο δυστυχως.
Οσο για τον Saxon...ο πιο απογοητευτικος φονος κατα τη γνωμη μου. Μα να μη δουμε λιγο πλαστικο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Hipster! 8)

Όχι ρε και άλλοι το βλέπουμε απλώς αυτήν την εποχή συζητιέται Dexter και Breaking Bad.
Nταξει το breaking bad αντικειμενικα πολυ καλη παραγωγη...το Dexter ωρες ωρες το βαριεμαι, αλλα κι αυτο καλο ειναι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
άντε περίμενε τώρα τόσους μήνες να βγει ο τέταρτος. συμφωνώ με την πρώτη πρόταση σου. Αλλά ας σου θυμίσω ότι η ντανερις ξεκίνησε και με μια επική σκηνή στο πρώτο επισόδειο. τόσο ωραίο που έχω κάνει κάποιες κρυφές αναδρομές σε αυτήν (την σκηνή).
Γνώμη μου: πρέπει κάπως να βγαίνουν οι κύκλοι πιο σύντομα. Όχι για λόγους αγωνίας, αλλά γιατί τα παιδιά μεγαλώνουν πολύ γρήγορα και σε 1-2 σεζόν δεν θα πείθουν. Ειδικά η Σανσα μόνο για 14 χρονών δεν μοιάζει :P
Τη γνωριμία της με τον Καλ Ντρογκο λες? Ε ντάξει σε σύγκριση με τη σκηνή με τους δράκους ή εκεί που τρώει την καρδιά αυτό δεν ήταν τίποτα ;)

Ο 2ος δεν τελείωσε με την Νταινέρυς :P
Still, έχει 2 στα 3 φινάλε ;)
Τον Rob τον σκοτωσαν για να καθομαι να κλαιω εγω εδω σαν το χαζο!

Ρεεε κατά τη γνώμη μου ήταν ο πιο σωστός για να πάρει το θρόνο :( Τώρα θέλω να τον πάρει ο Τζον :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Dexter

Ελάτε πείτε την αλήθεια, ήταν λίγο χαζούλικο (όχι όμως απογοητευτικό). Θα μπορούσαν να αναλύσουν την ψυχολογία του Dexter σε όλη την 8η σεζόν, αντ΄αυτού μας πλασάρουν την Vogel και τον Dark Passenger τον βλέπουμε στα τελευταία 20 λεπτά του τελευταίου επεισοδίου.....Δεν αρμόζει σε αυτή τη σειρά αυτό το τέλος.

Ρεεε κατά τη γνώμη μου ήταν ο πιο σωστός για να πάρει το θρόνο :( Τώρα θέλω να τον πάρει ο Τζον :clapup:

Πάρα πολύ δυσκολο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Sherlock!!!!!:clapup::clapup:
(Κι εγω το θεωρω πολυ καλυτερο απο το Elementary!)

Εμένα μ'αρέσουν και τα δυο, το ένα έχει ωραίο Σέρλοκ ενώ το άλλο έχει καλύτερο απο πλευρά σκέψης.:P
Οπότε, το Σέρλοκ παίρνει παραπάνω απ'το ελεμένταρι.:P

Το Dexter μου θυμίζει τη Τζούλια Αλεξανδράτου. Άρχισε σαν ένα από τα καλύτερα πράγματα που έχω δει ποτέ στην τηλεόραση και τελείωσε γαμημένο από εκατό πλευρές.

:rofl:


Άκυρο, θέλω να δω Ντέξτερ σήμερα, αν δε βαρεθώ.
Θέλω να δω την Βόγκελ νεκρή οπότε δε κρατιέμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πάρα πολύ δυσκολο :P

Μα γιατί? :( Δικαιωματικά νομίζω ο θρόνος ανήκει στους Σταρκ και λιγότερο στην Ντανυ αν και αυτή θα τα καταφέρει, το βλέπω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Εμένα μ'αρέσουν και τα δυο, το ένα έχει ωραίο Σέρλοκ ενώ το άλλο έχει καλύτερο απο πλευρά σκέψης.:P
Οπότε, το Σέρλοκ παίρνει παραπάνω απ'το ελεμένταρι.:P

Αν και μ' αρεσουν και οι δυο Σερλοκ....νομιζω οτι ο Benedict (απο Sherlock) ειναι πιο ωραιος. :redface:
Και υπερισχυει και απο πλευρα σκεψης!:thumbsup:

Μα γιατί? :( Δικαιωματικά νομίζω ο θρόνος ανήκει στους Σταρκ και λιγότερο στην Ντανυ αν και αυτή θα τα καταφέρει, το βλέπω :P

Αν ειναι να τον παρει Stark νομιζω οτι δικαιωματικα προηγειται η Sansa ή αν δεν γινεται γιατι ειναι γυναικα (δεν ξερω τι παιζει μ' αυτα) τοτε προηγειται ο Bran.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Μα γιατί? :( Δικαιωματικά νομίζω ο θρόνος ανήκει στους Σταρκ και λιγότερο στην Ντανυ αν και αυτή θα τα καταφέρει, το βλέπω :P

Από που κι ως που ο θρόνος ανήκει στους Σταρκ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Dexter

Μου άρεσε αρκετά. Θα προτιμούσα βέβαια να μην υπήρχε η τελευταία σκηνή. Είναι λίγο άκυρο που είναι ζωντανός. Πολύ προβλέψιμο το επεισόδιο πάντως. Όπως και όλοι οι τελευταίοι κύκλοι. Γενικά, η 8η season μου άρεσε. Η έβδομη είναι η χειρότερη για μένα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Από που κι ως που ο θρόνος ανήκει στους Σταρκ?:P

Well, the way I see it

Ο πατέρας της Ντανυ εκθρονίστηκε/σκοτώθηκε καθώς ως καρπός αιμομιξίας είχε ψυχολογικά θέματα και δεν ήταν καλός βασιλιάς οπότε κατά μια έννοια ο θρόνος έφυγε δικαιωματικά από τους Ταργκαρυεν. Το σκατόπαιδο ο Τζοφρυ εκτός από το ότι δεν είναι παιδί του Ρομπερτ μόνο βασιλιάς δεν είναι, άσε που από ότι έμαθα τον σκοτώνουν. Υ πάρχει βέβαια και ο νόθος γιος του Ρομπερτ αλλά δεν πιστεύω και πολύ σ' αυτόν... Από τους υπάρχοντες οικους νομίζω μόνο οι Σταρκ θα μπορούσαν να κυβερνήσουν σωστά τα 7 Βασίλεια, άντε και ο Τυριον. Για αυτό λοιπόν, αφού σκοτωσαν τον Ρομπ ψηφίζω Τζον Σνοου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Well, the way I see it

Ο πατέρας της Ντανυ εκθρονίστηκε/σκοτώθηκε καθώς ως καρπός αιμομιξίας είχε ψυχολογικά θέματα και δεν ήταν καλός βασιλιάς οπότε κατά μια έννοια ο θρόνος έφυγε δικαιωματικά από τους Ταργκαρυεν. Το σκατόπαιδο ο Τζοφρυ εκτός από το ότι δεν είναι παιδί του Ρομπερτ μόνο βασιλιάς δεν είναι, άσε που από ότι έμαθα τον σκοτώνουν. Υ πάρχει βέβαια και ο νόθος γιος του Ρομπερτ αλλά δεν πιστεύω και πολύ σ' αυτόν... Από τους υπάρχοντες οικους νομίζω μόνο οι Σταρκ θα μπορούσαν να κυβερνήσουν σωστά τα 7 Βασίλεια, άντε και ο Τυριον. Για αυτό λοιπόν, αφού σκοτωσαν τον Ρομπ ψηφίζω Τζον Σνοου :D

Μετά το Robert's Rebellion (εκθρόνιση του Mad King) ο θρόνος πέρασε στους Baratheon. Οι εν ζωή Baratheon ήταν οι Robert, Stannis, Renly. Ο Renly πέθανε, όπως και ο Robert άρα ο θρόνος δικαιωματικά ανήκει στον Stannis. Οι Stark έχουν μερίδιο στον θρόνο όσο έχουν και οι Arryn (μην σου πω οι Arryn περισσότερο).
Έστω ότι περνάει ο θρόνος στην οικογένεια Stark με κάποιον τρόπο. Έχουμε Robb > Bran > Rickon > Sansa > Arya > Jon. Επίσης ο Jon είναι και μέλος την Νυχτερινής Φρουράς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Dexter

Μου άρεσε αρκετά. Θα προτιμούσα βέβαια να μην υπήρχε η τελευταία σκηνή. Είναι λίγο άκυρο που είναι ζωντανός. Πολύ προβλέψιμο το επεισόδιο πάντως. Όπως και όλοι οι τελευταίοι κύκλοι. Γενικά, η 8η season μου άρεσε. Η έβδομη είναι η χειρότερη για μένα. :P
Συμφωνω για την τελευταια σκηνη. Θα μ' αρεσε να ειχε τελιωσει χωρις αυτη τη σκηνη. Με την υπονοια οτι ο Dexter πεθανε.
Η 7η ειναι η χειροτερη και για μενα by far. Αλλα και η 8η πολλη μετρια για final season.

Βεβαια δυσκολα μεγαλες σειρες, οπως το Dexter τελειωνουν με τροπο που να τους ευχαριστει ολους (βλ. Lost, Fringe).:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μετά το Robert's Rebellion (εκθρόνιση του Mad King) ο θρόνος πέρασε στους Baratheon. Οι εν ζωή Baratheon ήταν οι Robert, Stannis, Renly. Ο Renly πέθανε, όπως και ο Robert άρα ο θρόνος δικαιωματικά ανήκει στον Stannis. Οι Stark έχουν μερίδιο στον θρόνο όσο έχουν και οι Arryn (μην σου πω οι Arryn περισσότερο).
Έστω ότι περνάει ο θρόνος στην οικογένεια Stark με κάποιον τρόπο. Έχουμε Robb > Bran > Rickon > Sansa > Arya > Jon. Επίσης ο Jon είναι και μέλος την Νυχτερινής Φρουράς.

Ναι αν το πάρουμε έτσι ο θρόνος ανήκει στον Stannis, συμφωνώ. Εγώ κρίνω με βάση το ποιός θα μπορούσε να κυβερνήσει σωστά και so far ψηφίζω Starks και Tyrion. Οι Arryn πως ακριβώς θα πάρουν το θρόνο? Μια υπερπροστατευτική μητέρα και ένα αρρωστιάρικο παιδί δεν νομίζω ότι μπορούν να κάνουν και πολλά...
Από τους εν ζωή Starks μόνο ο Jon και η Sansa δεν είναι παιδιά... Δεν παράτησε τη Νυχτερινή Φρουρά όταν ήταν με την κοκκινομάλλα? Ετσι κατάλαβα... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Ναι αν το πάρουμε έτσι ο θρόνος ανήκει στον Stannis, συμφωνώ. Εγώ κρίνω με βάση το ποιός θα μπορούσε να κυβερνήσει σωστά και so far ψηφίζω Starks και Tyrion. Οι Arryn πως ακριβώς θα πάρουν το θρόνο? Μια υπερπροστατευτική μητέρα και ένα αρρωστιάρικο παιδί δεν νομίζω ότι μπορούν να κάνουν και πολλά...
Από τους εν ζωή Starks μόνο ο Jon και η Sansa δεν είναι παιδιά... Δεν παράτησε τη Νυχτερινή Φρουρά όταν ήταν με την κοκκινομάλλα? Ετσι κατάλαβα... :hmm:

Αν το πάρουμε έτσι και ο Tywin Lannister σαν μονάρχης θα μπορούσε να κυβερνήσει καλά :P
Το ότι πέτυχε η Επανάσταση του Ρόμπερτ οφείλεται κυρίως στους Arryn, επίσης θα μπει στο παιχνίδι και ο Μικροδάχτυλος με τους Arryn. Θα τα δεις όλα αναλυτικά στην 4η σεζον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αν το πάρουμε έτσι και ο Tywin Lannister σαν μονάρχης θα μπορούσε να κυβερνήσει καλά :P
Το ότι πέτυχε η Επανάσταση του Ρόμπερτ οφείλεται κυρίως στους Arryn, επίσης θα μπει στο παιχνίδι και ο Μικροδάχτυλος με τους Arryn. Θα τα δεις όλα αναλυτικά στην 4η σεζον :P

Όχι! Εγώ ψηφίζω σε έναν ανθρώπινο βασιλιά στο προφιλ του Ned, του Robb άντε και της Daenerys. Ο Tywin είναι απαίσιος. Όταν η Arya τον υπηρετούσε έλεγα από μέσα μου μακάρι να του βάλει κάτι στο κρασί να τον σκοτώσει :P Υπογείως κυβερνούσε αυτός σε όλα τα χρόνια του Robert, φτάνει! O μόνος Lannister που θέλω να πάρει το θρόνο είναι ο Tyrion και ίιιιιιισως και ο Jaime αλλά αυτός έχει πολύ δρόμο ακόμα :/:
Δηλαδή είναι και αυτός υποψήφιος? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Βγήκε trailer από τον 5ο κύκλο στο "The Vampire Diaries" *.* Ανυπομονώ για τις 10 Οκτώβρη!!!!

Έτσι :clapup: Να δούμε το μανάρι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Όχι! Εγώ ψηφίζω σε έναν ανθρώπινο βασιλιά στο προφιλ του Ned, του Robb άντε και της Daenerys. Ο Tywin είναι απαίσιος. Όταν η Arya τον υπηρετούσε έλεγα από μέσα μου μακάρι να του βάλει κάτι στο κρασί να τον σκοτώσει :P Υπογείως κυβερνούσε αυτός σε όλα τα χρόνια του Robert, φτάνει! O μόνος Lannister που θέλω να πάρει το θρόνο είναι ο Tyrion και ίιιιιιισως και ο Jaime αλλά αυτός έχει πολύ δρόμο ακόμα :/:
Δηλαδή είναι και αυτός υποψήφιος? :confused:

Όταν άρχισε η βασιλεία του Mad King το Χέρι του ήταν ο Tywin Lannister και το Westeros είχε ευημερία μέχρι που ο Mad King τρελάθηκε τα έσπασε με τον Tywin.
Ο Μικροδάχτυλος είναι ταπεινής καταγωγής, δεν θα μπορούσε ούτε να σκεφτεί να κάτσει στον θρόνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Όταν άρχισε η βασιλεία του Mad King το Χέρι του ήταν ο Tywin Lannister και το Westeros είχε ευημερία μέχρι που ο Mad King τρελάθηκε τα έσπασε με τον Tywin.
Ο Μικροδάχτυλος είναι ταπεινής καταγωγής, δεν θα μπορούσε ούτε να σκεφτεί να κάτσει στον θρόνο :P

Ωραία, ήταν χέρι του βασιλιά, έκανε την κόρη του βασίλισσα είναι ανάγκη να γίνει και αυτός βασιλιάς? :P
Αν παντρευτεί την αδερφή της Catelyn (δεν θυμάμαι όνομα :redface:) θα μπορούσε να διεκδικήσει το θρόνο με τον οίκο των Arryn
Συνεχίζω να προτιμώ Tyrion και Jon Snow :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Dexter:
Δεν ήταν το τέλος που άξιζε. Ούτε για τον Ντεξτερ αλλά ούτε και για την Ντεμπρα.

@Εύα: Διάβασε τα βιβλία. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top