Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Dexter:
Για εμένα μέτρια πράγματα. Δεν μου άρεσε το όλο σκηνικό.

Breaking Bad:
Επεισοδιάρα!!!
Γιάννη ελπίζω να μην διαφωνείς. :P

Μη μου πεις.
Θυμήθηκες ότι έβλεπες και Ντέξτερ ε;:whistle:
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
super natural....και τ αααλο ακρο ....



drop dead diva !!!!:confused::D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ώρα για μπρέικινγκ μπαντ..αν αντέξω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

dark_passenger

Νεοφερμένος

Ο dark_passenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.


Και 11 αν υπήρχε θα το έπαιρνε. Μιλάμε για άλλο επίπεδο.Να δούμε τώρα τι θα δείξει στα τελευταία 2

Έτσι εξηγείται η επιστροφή του στο καμμένο σπίτι του που τρομάζει η γειτόνισσα ξέροντας την αλήθεια που έχει αποκαλυφθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NicolasM

Νεοφερμένος

Ο NicolasM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Dexter:
Για εμένα μέτρια πράγματα. Δεν μου άρεσε το όλο σκηνικό.

Breaking Bad:
Επεισοδιάρα!!!
Γιάννη ελπίζω να μην διαφωνείς. :P


:confused:

Βασικά ήταν πολύ προβλέψιμο του Dexter. Ενώ στο Breaking Bad έχουν απίστευτο βάθος οι χαρακτήρες, δεν εξυπηρετούν απλώς την πλοκή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
super natural....και τ αααλο ακρο ....



drop dead diva !!!!:confused::D:D


SUPERNATURAL!! :clapup::clapup:

Το Drop Dead Diva προσπαθησα να το δω. Ειδα ομως μονο το πρωτο επεισοδιο τελικα. Δε με τραβηξε.....πολυ χαρουμενο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Dexter

Καλούλι επεισόδιο..Δε νομίζω πάντως να συνεχίσουν στο ίδιο μοτίβο που ο Dexter άλλαξε και έγινε καλούλης. Θα ήταν epic fail .. Όπως και ότι ο αστυνόμος έλυσε τον Σάξον χωρίς δεύτερη σκέψη :fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Dexter

Καλούλι επεισόδιο..Δε νομίζω πάντως να συνεχίσουν στο ίδιο μοτίβο που ο Dexter άλλαξε και έγινε καλούλης. Θα ήταν epic fail .. Όπως και ότι ο αστυνόμος έλυσε τον Σάξον χωρίς δεύτερη σκέψη :fool:
Τι ηλίθιος αυτός ο ιδιωτικός ντεντέκτιβ! Ήθελε να χώνεται σε όλα!!!!!!!! Καλά να πάθει, αφού δεν καθόταν στην ησυχία του.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Τι ηλίθιος αυτός ο ιδιωτικός ντεντέκτιβ! Ήθελε να χώνεται σε όλα!!!!!!!! Καλά να πάθει, αφού δεν καθόταν στην ησυχία του.:P

Αυτος πεθανε εντελως; Ή απλα τραυματιστηκε; :hmm:

Ξεκινησαν και οι καινουριες σειρες!!
Ειδα το pilot του Sleepy Hollow. Δεν ηταν κακο. Νομιζω θα το συνεχισω! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Αυτος πεθανε εντελως; Ή απλα τραυματιστηκε; :hmm:
Νομίζω πως πέθανε εντελώς και πως στο φορείο ήταν σκεπασμένος(=άρα νεκρός). :P Του δίνω μία ευκαιρία να αναστηθεί για να βρεί τη Χάνα που μας έπρηξε και να πάρει τα λεφτά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Dexter

Σίγουρα πέθανε, και μαχαιριά έφαγε και νομίζω τον πυροβόλησε ο ψυχάκιας.
Με ξενερώνει πάντως που κατακρεούργησαν τον χαρακτήρα της Hannah. Εκεί που έβλεπες μια δυναμική σχοζοφρενή δολοφόνο τώρα βλέπεις μια ήσυχη νοικοκυρούλα?! We want old Hannah back!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Dexter

Σίγουρα πέθανε, και μαχαιριά έφαγε και νομίζω τον πυροβόλησε ο ψυχάκιας.
Με ξενερώνει πάντως που κατακρεούργησαν τον χαρακτήρα της Hannah. Εκεί που έβλεπες μια δυναμική σχοζοφρενή δολοφόνο τώρα βλέπεις μια ήσυχη νοικοκυρούλα?! We want old Hannah back!
Φτιάχνει καλά ντολμαδάκια τουλάχιστον!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
SUPERNATURAL!! :clapup::clapup:

Το Drop Dead Diva προσπαθησα να το δω. Ειδα ομως μονο το πρωτο επεισοδιο τελικα. Δε με τραβηξε.....πολυ χαρουμενο!:P
χιχιιιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχ!!!!:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
The vampire diaries σεζόν 4 επεισόδιο 20 The Originals Απλά τέλειο!
Ένα επεισόδιο που βλέπουμε τους βασικούς πρωταγωνιστές μόνο για λίγο, στο τέλος. Χωρίς να ψάξω και πολύ στο ίντερνετ για περισσότερα, μου φάνηκε σαν ένα είδος προλόγου για το The originals που θα βγει 3 Οκτωβρίου. Πολύ νέοι χαρακτήρες, ένας ταρακουνημένος Κλάους, μια πόλη που κυριαρχούν οι βρικόλακες(που θύμισε λίγο true blood αυτό) που την εξουσιάζει φυσικά ο Μαρσέλ! Εκτός του ότι δίνει πολύ ωραία με το the vampire diaries, δίνει μια νέα διάσταση και μ' ενδθουσιάζει για το τι μπορούμε να δούμε στο the originals. Το επεισόδιο αφήνει πολλά ερωτήματα(και καλά κάνει). Άλλα ενδιαφέροντα πράγματα είναι: πώς εξουσιαζει ο Μαρσέλ τις μάγισσες, από που προέρχεται όλη αυτή η δύναμή του, τι σχέση έχει η Χέιλι με όλο αυτό, τι είναι το μυστηριώδες σημαδι στην πλάτη της και τι σχέση έχει με τη φυλή από την οποία προέχεται και φυσικά το παιδί του Κλάους. Εκτός απ' όλα αυτά, μ' αρέσει πόσο σκύλα έχει γίνει η Ελένα τώρα που έχει αποκοπεί από τα συναισθήματά της, με το πόσο μοιάζει στην Κάθριν και με τον τρόπο που φέρεται σ΄όλους. Ωραίος ο 4ος κύκλος. Πολύ ωραίος και μου μένουν και 3 επεισόδια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Dexter

Σίγουρα πέθανε, και μαχαιριά έφαγε και νομίζω τον πυροβόλησε ο ψυχάκιας.
Με ξενερώνει πάντως που κατακρεούργησαν τον χαρακτήρα της Hannah. Εκεί που έβλεπες μια δυναμική σχοζοφρενή δολοφόνο τώρα βλέπεις μια ήσυχη νοικοκυρούλα?! We want old Hannah back!
Ρε ισχυει αυτο που λες για τη Hannah. :eek: Μεσα στο ολο κλιμα παρατηρησα μονο την αλλαγη στο χαρακτηρα του Dexter!


Φανταζεστε στο τελος να ζησουν ευτυχισμενοι σε ενα ωραιο σπιτακι και να κανουν κι αλλα 5 παιδια;;:P



The vampire diaries σεζόν 4 επεισόδιο 20 The Originals Απλά τέλειο!
Ένα επεισόδιο που βλέπουμε τους βασικούς πρωταγωνιστές μόνο για λίγο, στο τέλος. Χωρίς να ψάξω και πολύ στο ίντερνετ για περισσότερα, μου φάνηκε σαν ένα είδος προλόγου για το The originals που θα βγει 3 Οκτωβρίου. Πολύ νέοι χαρακτήρες, ένας ταρακουνημένος Κλάους, μια πόλη που κυριαρχούν οι βρικόλακες(που θύμισε λίγο true blood αυτό) που την εξουσιάζει φυσικά ο Μαρσέλ! Εκτός του ότι δίνει πολύ ωραία με το the vampire diaries, δίνει μια νέα διάσταση και μ' ενδθουσιάζει για το τι μπορούμε να δούμε στο the originals. Το επεισόδιο αφήνει πολλά ερωτήματα(και καλά κάνει). Άλλα ενδιαφέροντα πράγματα είναι: πώς εξουσιαζει ο Μαρσέλ τις μάγισσες, από που προέρχεται όλη αυτή η δύναμή του, τι σχέση έχει η Χέιλι με όλο αυτό, τι είναι το μυστηριώδες σημαδι στην πλάτη της και τι σχέση έχει με τη φυλή από την οποία προέχεται και φυσικά το παιδί του Κλάους. Εκτός απ' όλα αυτά, μ' αρέσει πόσο σκύλα έχει γίνει η Ελένα τώρα που έχει αποκοπεί από τα συναισθήματά της, με το πόσο μοιάζει στην Κάθριν και με τον τρόπο που φέρεται σ΄όλους. Ωραίος ο 4ος κύκλος. Πολύ ωραίος και μου μένουν και 3 επεισόδια :D

Αυτο το επεισοδιο θεωρειται το 1ο επεισοδιο του Originals. Αυτο το επεισοδιο κι εμενα μου αρεσε περισσοτερο απο τα υπολοιπα. (Βασικα θα μου αρεσε οτιδηποτε ειχε λιγο εως καθολου Ελενα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Φανταζεστε στο τελος να ζησουν ευτυχισμενοι σε ενα ωραιο σπιτακι και να κανουν κι αλλα 5 παιδια;;:P



Υ.Γ.: Στο avatar σου η Amy είναι ή μου φαίνεται? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Θέλω να δω μια καλή αμερικάνικη σειρά.

Είμαι μεταξύ Breaking Bad, Dexter, The Wire και The Walking Dead.

Βαθμολογείστε τα για να τα βάλω σε μια σειρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.


Υ.Γ.: Στο avatar σου η Amy είναι ή μου φαίνεται? :P

Ναι κι εγω ετσι θα εκανα!!:P:P

Εννοειται πως ειναι η Amy! ♥:clapup:

Θέλω να δω μια καλή αμερικάνικη σειρά.

Είμαι μεταξύ Breaking Bad, Dexter, The Wire και The Walking Dead.

Βαθμολογείστε τα για να τα βάλω σε μια σειρά.


Δεν ειμαι η καταλληλη να σε καθοδηγησω συμφωνα με αυτες τις επιλογες. Αλλα.....Dexter να δεις καποια στιγμη οπωσδηποτε!
Ειδα και το πρωτο επεισοδιο του The Walking Dead. Δεν ξερω αν γινεται καλυτερο στη συνεχεια, αλλα εγω δεν κολλησα.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top