Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

geo_7_

Νεοφερμένος

Ο geo_7_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Λιγο ακυρος εγω αλλα αντε να αρχισει ο 9οσ απο το Supernatural....!!!! :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ε δεν νομίζω να είναι τόσο ηλίθιοι να τον σκοτώσουν έτσι και απλά να τον στείλουν 2-3 φορές στα όνειρα της παμ και της γουίλα :/:
όντως, δεν μπορώ να σκεφτώ πιο αντιπαθητικό ρόλο! :clapup:
Δεν ξέρω θα δούμε το καλοκαίρι τι θα γίνει :P
Ε μα! Και με τη σπάει που όλο νομίζει ότι τα ξέρει όλα. Ρε άι σιχτίρ -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Λιγο ακυρος εγω αλλα αντε να αρχισει ο 9οσ απο το Supernatural....!!!! :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
δεν είσαι ο μόνος;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δεν ξέρω θα δούμε το καλοκαίρι τι θα γίνει :P
Ε μα! Και με τη σπάει που όλο νομίζει ότι τα ξέρει όλα. Ρε άι σιχτίρ -.-

Πόσο μακριά φαίνεται... :/: Και δεν έχω και πολλά να βλέπω το χειμώνα...
που όλοι σκίζονται να την προστατέψουν/βοηθήσουν και αυτή κοιτάει την πάρτη της μόνο και που η ηθοποιός παίζει απαίσια δεν στη σπάει? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πόσο μακριά φαίνεται... :/: Και δεν έχω και πολλά να βλέπω το χειμώνα...
που όλοι σκίζονται να την προστατέψουν/βοηθήσουν και αυτή κοιτάει την πάρτη της μόνο και που η ηθοποιός παίζει απαίσια δεν στη σπάει? :P
Τον Οκτώβριο θα βγει ο 5ος κύκλος του tvd κάτι θα έχουμε να δούμε:P Εγώ έχω αρχίσει και το Grey's Anatomy :D
Όλα με την σπάνε στη σούκι :worry: Δεν έχω συγκεκριμένη παρατήρηση :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τον Οκτώβριο θα βγει ο 5ος κύκλος του tvd κάτι θα έχουμε να δούμε:P Εγώ έχω αρχίσει και το Grey's Anatomy :D
Όλα με την σπάνε στη σούκι :worry: Δεν έχω συγκεκριμένη παρατήρηση :worry:

Α ναι είναι κ αυτό! :) εγώ πιο πολύ για το originals ανυπομονώ αλλά και το tvd θα το βλέπω ;)
το γκρεισ το χω δει ο ντεξτερ και το σουιτσ τελειώνουν σύντομα και μετά θα μείνω με 2 επεισόδια τη βδομάδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
breaking bad

Τι λέτε φοβάται περισσότερο ο Walt? Την αποτυχία ή το να χάσει τα λεφτά του? Δλδ θα προτιμούσε να κρατήσει τα λεφτά αλλά να μην τον υπολογιζει κανείς ή το αντίθετο?

dexter

Αυτός ο αστυνομικός που κυνηγάει την Hannah λέτε να βρεθεί στο τραπέζι του Dexter ή δηλητηριασμένος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Λιγο ακυρος εγω αλλα αντε να αρχισει ο 9οσ απο το Supernatural....!!!! :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

Ναιιι!!!:clapup::clapup:
Αντε, γιατι αυτο το φιναλε σκεφτομουν ολο το καλοκαιρι!!!

P.S.
Ο Cas ανθρωπος!! (ακομα δεν ξερω αν θα γελαω ή θα κλαιω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Α ναι είναι κ αυτό! :) εγώ πιο πολύ για το originals ανυπομονώ αλλά και το tvd θα το βλέπω ;)
το γκρεισ το χω δει ο ντεξτερ και το σουιτσ τελειώνουν σύντομα και μετά θα μείνω με 2 επεισόδια τη βδομάδα :P
To originals θα το δω και εγώ ελπίζω να αξίζει! Για το tvd δεν το συζητάμε.. DAMON!
To Grey's Anatomy το χω δει λίγο από όλους του κύκλους όχι έτσι με τη σειρά άρα όπως καταλαβαίνεις θα χω να βλέπω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
breaking bad

Τι λέτε φοβάται περισσότερο ο Walt? Την αποτυχία ή το να χάσει τα λεφτά του? Δλδ θα προτιμούσε να κρατήσει τα λεφτά αλλά να μην τον υπολογιζει κανείς ή το αντίθετο?

dexter

Αυτός ο αστυνομικός που κυνηγάει την Hannah λέτε να βρεθεί στο τραπέζι του Dexter ή δηλητηριασμένος?
θεωρητικά να χάσει τα λεφτά του αν και νομίζω πλέον βλέπει τα πράγματα και εντελώς εγωιστικά..ναι έχει γίνει ένας στυγνός εγκληματίας και δεν μπορεί να κρυφτεί από αυτο
θα προτιμούσα να βρεθεί στο τραπέζι, οπότε να κλείσει η σειρά με άλλον έναν φόνο..κάτι που δεν είδαμε στην τελευταία σεζόν. Βέβαια αν θέλουν να το κάνουν ανατρεπτικό κ.λ.π δεν θα με χάλαγε να δούμε και το ''τέλος του Ντέξτερ''...πίσω από τα σίδερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
θεωρητικά να χάσει τα λεφτά του αν και νομίζω πλέον βλέπει τα πράγματα και εντελώς εγωιστικά..ναι έχει γίνει ένας στυγνός εγκληματίας και δεν μπορεί να κρυφτεί από αυτο
θα προτιμούσα να βρεθεί στο τραπέζι, οπότε να κλείσει η σειρά με άλλον έναν φόνο..κάτι που δεν είδαμε στην τελευταία σεζόν. Βέβαια αν θέλουν να το κάνουν ανατρεπτικό κ.λ.π δεν θα με χάλαγε να δούμε και το ''τέλος του Ντέξτερ''...πίσω από τα σίδερα

όντως, ίσως τελικά πάντα ο Walt να ήταν ο villain της σειράς

μπα, θα με χαλούσε να έβλεπα να τον dexter στην φυλακή σαν έναν απλό εγκληματία, δεν του αξίζει κάτι τέτοιο, πρέπει να έχει επικό τέλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μπα, θα με χαλούσε να έβλεπα να τον dexter στην φυλακή σαν έναν απλό εγκληματία, δεν του αξίζει κάτι τέτοιο, πρέπει να έχει επικό τέλος
όντως, ελπίζω το τέλος του να είναι επικό και όπως αξίζει σε αυτήν την σειρά. Σίγουρα περμένω να με αφήσει με το στόμα ανοιχτό όπως έκανε και το τέλος της 4ης σεζόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
όντως, ίσως τελικά πάντα ο Walt να ήταν ο villain της σειράς

Μα ποιος άλλος; Μέσα απο την σειρά αυτό είδαμε. Την μετατροπή του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
όντως, ελπίζω το τέλος του να είναι επικό και όπως αξίζει σε αυτήν την σειρά. Σίγουρα περμένω να με αφήσει με το στόμα ανοιχτό όπως έκανε και το τέλος της 4ης σεζόν!

ακριβώς!

Μα ποιος άλλος; Μέσα απο την σειρά αυτό είδαμε. Την μετατροπή του.

Εγώ άρχισα να το συνειδητοποιώ από τότε που οργάνωσε τις δολοφονίες στις φυλακές, λίγο αργά δλδ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Εγώ άρχισα να το συνειδητοποιώ από τότε που οργάνωσε τις δολοφονίες στις φυλακές, λίγο αργά δλδ :P

Έλα ρε Gale, Brock και αυτόν τον Les Pollios, δεν θυμάμαι το όνομά του, τι ήταν. :P
Είναι απο καιρό περισσότερο Heisenberg απο Walter.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Έλα ρε Gale, Brock και αυτόν τον Les Pollios, δεν θυμάμαι το όνομά του, τι ήταν. :P
Είναι απο καιρό περισσότερο Heisenberg απο Walter.

χμ ίσως

btw,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 1173755_713801468634651_3233289_n.jpg
    1173755_713801468634651_3233289_n.jpg
    132.1 KB · Εμφανίσεις: 98

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Breaking Bad

Λετε να τον σκοτωσουν τελικα τον γουολτ?Εγω βλεπω θανατο του τζεσι, ισως χανκ αλλα και καποιου ''άμαχου'' και τελικα ο χαιζενμπεργκ να πεθανει απο τον καρκινο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.


Αν και λατρευω τις περισσοτερες υποψηφιες, νομιζω (προσωπικη αποψη, παντα:whistle:) οτι η Maggie Smith εχει αλλη ποιοτητα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark_passenger

Νεοφερμένος

Ο dark_passenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Breaking bad

Προβλέπω θάνατο Walt πριν τον καρκίνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top