Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
γιατί δεν ήξερες ότι δεν θα είναι εκεί και θα έρθουν μετά να τον βρουν?:P

Ρε συ δεν είναι πάντα το άγνωστο, που πρέπει να σε κρατάει. Βλέπεις τον Walt για πρώτη φορά να βγάζει τα ζωψυχά του και να λέει στο Jessie πως ότι έκανε το έκανε και γι'αυτόν. Βλέπεις να είναι πραγματικά απελπισμένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ρε συ δεν είναι πάντα το άγνωστο, που πρέπει να σε κρατάει. Βλέπεις τον Walt για πρώτη φορά να βγάζει τα ζωψυχά του και να λέει στο Jessie πως ότι έκανε το έκανε και γι'αυτόν. Βλέπεις να είναι πραγματικά απελπισμένος.
φφφφφ...διάβασε λίγο τα ποστ μου..παραδέχτηκα την ερμηνεία των χαρακτήρων..δράση και ανατροπή λέω πως δεν υπήρξε και όλα έγιναν όπως αναμενόταν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
φφφφφ...διάβασε λίγο τα ποστ μου..παραδέχτηκα την ερμηνεία των χαρακτήρων..δράση και ανατροπή λέω πως δεν υπήρξε και όλα έγιναν όπως αναμενόταν!

Ντάξει οκ, άλλο κρατάει εσένα άλλο κρατάει εμένα. Δεν θα χαλαστούμε κιόλας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ντάξει οκ, άλλο κρατάει εσένα άλλο κρατάει εμένα. Δεν θα χαλαστούμε κιόλας. :P
απλώς άλλο λέω πως δεν μου άρεσε και εσύ επιμένεις να τονίζεις αυτό που μου άρεσε :P όταν λέμε ότι κάτι μας κρατάει να κοιτάμε την τηλεόραση, σημαίνει ότι μας κρατάει από αγωνία:P
άρα λάθος έκφραση μάλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
απλώς άλλο λέω πως δεν μου άρεσε και εσύ επιμένεις να τονίζεις αυτό που μου άρεσε :P όταν λέμε ότι κάτι μας κρατάει να κοιτάμε την τηλεόραση, σημαίνει ότι μας κρατάει από αγωνία:P
άρα λάθος έκφραση μάλλον

Αν κατάλαβα καλά, δεν σου άρεσε το ότι δεν έχει δράση. :hmm:
Μήπως είμαστε σε ένα σημείο όπου δεν μας επιτρέπεται και κάτι τέτοιο. Τι να σου πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
ο φίλος του Χανκ τι ακριβώς είχε και δεν μπορούσε να χτυπηθεί?

ένα αμάξι μπροστά του, νομίζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Johnnaousa, μόλις την πέτυχα την Hannah. :P

Dexter, 8x06

Καιρό είχα να δω καλό επεισόδιο στην 8η σεζόν. Λοιπόν, έχουμε τον Ζακ που πάει να σκοτώσει τον πατέρα του και δεν μπορεί να τα μπαλώσει στον Ντέξτερ τη στιγμή που βρίσκεται στο τραπέζι. Νωρίτερα εμφανίζεται ο Όλιβερ, ο οποίος κάτι μου θυμίζει, κάπου τον έχω ξαναδεί, τι ρόλο βαράει;

Έχουμε και το αρκουδάκι τόσα επεισόδια μένει εκεί πέρα να μας βασανίζει.
Παρεπιπτόντως, όταν ο Κουίν είπε στον Ντέξτερ οτι ξέρει τι κάνει χέστηκα λέω "Ωχ τον κατάλαβε;" αλλά μετά θυμήθηκα οτι είναι μπούφος και δεν θα καταλάβαινε τίποτα και πάνω στο τραπέζι να βρισκόταν.:P

Κάτι τελευταίο, η Hannah δηλητηρίασε την Ντεμπ και δεν εμφανίστηκε σαν οπτασία στον Ντέξτερ, αλλά κανονικά,ε;
Γιατί μου φάνηκε σαν οπτασία.:confused:

Πλας. Πολύ μου την έσπασε ο Μασούκα όταν έδωσε την επιταγή στη Νίκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Για μένα σκέτη αποτυχία η 8η σεζον Dexter-και το λέω ούσα φοβερά καμμένη με τη σειρά-.
Τον χαρακτήρα του Dexter πραγματικά τον γελοιοποίησαν.Νιώθω οτι βλέπω το μικρό σπίτι στο λιβάδι.Ευελπιστώ το τέλος να μην με απογοητεύσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Για μένα σκέτη αποτυχία η 8η σεζον Dexter-και το λέω ούσα φοβερά καμμένη με τη σειρά-.
Τον χαρακτήρα του Dexter πραγματικά τον γελοιοποίησαν.Νιώθω οτι βλέπω το μικρό σπίτι στο λιβάδι.Ευελπιστώ το τέλος να μην με απογοητεύσει.

Λίγο Ντέξτερ-αρπαχτικό, θυμήθηκα στο σημερινό που τον είδα να κάνει όλο αυτό με τον Ζακ.
Κλασικά αφού γυρίσει η Χάνα θα αρχίσουμε τους έρωτες και σιγά μη ξαναδούμε φόνο.
Με τόσες γυναίκες γύρω του λογικό το βρίσκω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Για μένα σκέτη αποτυχία η 8η σεζον Dexter-και το λέω ούσα φοβερά καμμένη με τη σειρά-.
Τον χαρακτήρα του Dexter πραγματικά τον γελοιοποίησαν.Νιώθω οτι βλέπω το μικρό σπίτι στο λιβάδι.Ευελπιστώ το τέλος να μην με απογοητεύσει.

Ενταξει...για μενα δεν ειναι αποτυχια. Αλλα σιγουρα περιμενα πιο δυνατη τελευταια σεζον.
Αλλα σε αυτο που λες εχεις δικιο!
Ειναι που εχουμε καιρο να δουμε μια καλη δολοφονια α λα Dexter!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ενταξει...για μενα δεν ειναι αποτυχια. Αλλα σιγουρα περιμενα πιο δυνατη τελευταια σεζον.
Αλλα σε αυτο που λες εχεις δικιο!
Ειναι που εχουμε καιρο να δουμε μια καλη δολοφονια α λα Dexter!:P
εγώ πιστεύω θα τελειώσει μια τέτοια...με τον γιο της Βογκελ..οφείλει να τελειώσει ως πραγματικός Ντέξτερ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
εγώ πιστεύω θα τελειώσει μια τέτοια...με τον γιο της Βογκελ..οφείλει να τελειώσει ως πραγματικός Ντέξτερ;)

Εννοειται!! Δε νομιζω να μην τον σκοτωσει αυτον στο τελος....δε θα μου αρεσε κιολας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Για μένα σκέτη αποτυχία η 8η σεζον Dexter-και το λέω ούσα φοβερά καμμένη με τη σειρά-.
Τον χαρακτήρα του Dexter πραγματικά τον γελοιοποίησαν.Νιώθω οτι βλέπω το μικρό σπίτι στο λιβάδι.Ευελπιστώ το τέλος να μην με απογοητεύσει.
Φαντάσου η Χανα να έχει δεσμό και με τον Όλιβερ, να υποκρινόταν, ο Όλιβερ να τρελαινόταν(όχι ότι είναι στα καλά του)και να τους έσφαζε όλους(Ντεξτερ,Χαρισον,Ντεμπρα), η Χανα να προσπαθούσε να τον σταματήσει, όταν πάει να βρεί τα πτώματα, η αστυνομία να την πιάσει και να την θεωρήσει ως δολοφόνο(έχει βεβαρυμένο ποινικό μητρώο), αυτή να σαλτάρει και να αυτοκτονήσει... Αυτό θα είναι μία ισχυρή ανατροπή. Αλλά δεν νομίζω να ανατραπούν και πολύ τα γεγονότα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πάω για 7ο επεισόδιο και γυρνάω με εντυπώσεις και απορίες.

Άμα δε μας συγκλονίσουν τα δύο τελευταία επεισόδια, οι σεναριογράφοι αξίζει να βρεθούν παγιδευμένοι σε πλαστικό, πάνω σε ένα τραπέζι χωρίς ελπίδα ζωής.:P

Πσ. Ο γιος της είναι ο Όλιβερ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Πάω για 7ο επεισόδιο και γυρνάω με εντυπώσεις και απορίες.

Άμα δε μας συγκλονίσουν τα δύο τελευταία επεισόδια, οι σεναριογράφοι αξίζει να βρεθούν παγιδευμένοι σε πλαστικό, πάνω σε ένα τραπέζι χωρίς ελπίδα ζωής.:P

Πσ. Ο γιος της είναι ο Όλιβερ; :P
Ναι! Ο Όλιβερ δεν μοιάζει λίγο στον Ryan Gosling?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Ναι! Ο Όλιβερ δεν μοιάζει λίγο στον Ryan Gosling?

Ρε...αυτο σκεφτομουν κι εγω οταν τον ειχα πρωτοδει!!!:P
(Βεβαια πολυ πιο ωραιος ο Ryan!:redface::inlove:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Φαντάσου η Χανα να έχει δεσμό και με τον Όλιβερ, να υποκρινόταν, ο Όλιβερ να τρελαινόταν(όχι ότι είναι στα καλά του)και να τους έσφαζε όλους(Ντεξτερ,Χαρισον,Ντεμπρα), η Χανα να προσπαθούσε να τον σταματήσει, όταν πάει να βρεί τα πτώματα, η αστυνομία να την πιάσει και να την θεωρήσει ως δολοφόνο(έχει βεβαρυμένο ποινικό μητρώο), αυτή να σαλτάρει και να αυτοκτονήσει... Αυτό θα είναι μία ισχυρή ανατροπή. Αλλά δεν νομίζω να ανατραπούν και πολύ τα γεγονότα...

Νηρηίς νομίζω έπρεπε να στείλεις την ιδέα σου στους σεναριογράφους γιατί απ'ο,τι φαίνεται έχουν ξεμείνει απο δαύτες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ναι! Ο Όλιβερ δεν μοιάζει λίγο στον Ryan Gosling?

Ναι. :redface:
Μαναράκι ο τύπος. :inlove:

Φαντάσου η Χανα να έχει δεσμό και με τον Όλιβερ, να υποκρινόταν, ο Όλιβερ να τρελαινόταν(όχι ότι είναι στα καλά του)και να τους έσφαζε όλους(Ντεξτερ,Χαρισον,Ντεμπρα), η Χανα να προσπαθούσε να τον σταματήσει, όταν πάει να βρεί τα πτώματα, η αστυνομία να την πιάσει και να την θεωρήσει ως δολοφόνο(έχει βεβαρυμένο ποινικό μητρώο), αυτή να σαλτάρει και να αυτοκτονήσει... Αυτό θα είναι μία ισχυρή ανατροπή. Αλλά δεν νομίζω να ανατραπούν και πολύ τα γεγονότα...

Όπως είπε και η λευκή καταιγίδα, δε τη στέλνεις προς τη σεναριογραφική ομάδα; :P


7ο επεισόδιο:

Ξεκινάει με τον Ντέξτερ να βρίσκεται έξω απο το Κένταλ, και την Χάνα να τον έχει πετάξει εκεί. Δεν πολυκατάλαβα τι παίζει και γιατί τον πέταξε. Η συζητήσεις Ζακ-Ντέξτερ μου φαίνονται λίγο περίεργες και φαντάζομαι ο Ζακ θα καρφωθεί αρκετά. Έχοντας ήδη αναφέρει τον Ζακ, στο τέλος πρόσεξα οτι η Κάσι πέθανε, και ο Όλιβερ την έψαχνε ή κάτι τέτοιο. Αποκλείω το γεγονός οτι το έκανε ο Όλιβερ και το σέρνω κατά Ζακ μεριά, εφόσον ήταν ο τελευταίος που την είδε ζωντανή.
Η Χάνα συζητάει με τον Ντέξτερ αρχικά ανίδεη, ο Μάιλς την ανακαλύπτει, πάει να τη σκοτώσει υποθέτω και τελικά τον σκοτώνει αυτή και εντελώς τυχαία μπαίνει ο Ντέξτερ στο γιοτ. Εντάξει, μπορώ να πω οτι ο Ντέξτερ μου φαίνεται πολύ βλάκας στις συζητήσεις με την Χάνα αυτή τη σεζόν. Τον είχαν που τον είχαν ψιλοχαλάσει πιστεύω η Χάνα θα τον αποτελειώσει.
Επίσης, ο Έλγουεϊ τι κόλλημα έχει με την Ντεμπ;
Στα δύο τελευταία επεισόδια φαίνεται πολύ παράξενα και δεν έχω δει Ντεμπ-Κουιν και αρχίζω να ανησυχώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ναι. :redface:
Μαναράκι ο τύπος. :inlove:



Όπως είπε και η λευκή καταιγίδα, δε τη στέλνεις προς τη σεναριογραφική ομάδα; :P


7ο επεισόδιο:

Ξεκινάει με τον Ντέξτερ να βρίσκεται έξω απο το Κένταλ, και την Χάνα να τον έχει πετάξει εκεί. Δεν πολυκατάλαβα τι παίζει και γιατί τον πέταξε. Η συζητήσεις Ζακ-Ντέξτερ μου φαίνονται λίγο περίεργες και φαντάζομαι ο Ζακ θα καρφωθεί αρκετά. Έχοντας ήδη αναφέρει τον Ζακ, στο τέλος πρόσεξα οτι η Κάσι πέθανε, και ο Όλιβερ την έψαχνε ή κάτι τέτοιο. Αποκλείω το γεγονός οτι το έκανε ο Όλιβερ και το σέρνω κατά Ζακ μεριά, εφόσον ήταν ο τελευταίος που την είδε ζωντανή.
Η Χάνα συζητάει με τον Ντέξτερ αρχικά ανίδεη, ο Μάιλς την ανακαλύπτει, πάει να τη σκοτώσει υποθέτω και τελικά τον σκοτώνει αυτή και εντελώς τυχαία μπαίνει ο Ντέξτερ στο γιοτ. Εντάξει, μπορώ να πω οτι ο Ντέξτερ μου φαίνεται πολύ βλάκας στις συζητήσεις με την Χάνα αυτή τη σεζόν. Τον είχαν που τον είχαν ψιλοχαλάσει πιστεύω η Χάνα θα τον αποτελειώσει.
Επίσης, ο Έλγουεϊ τι κόλλημα έχει με την Ντεμπ;
Στα δύο τελευταία επεισόδια φαίνεται πολύ παράξενα και δεν έχω δει Ντεμπ-Κουιν και αρχίζω να ανησυχώ.
Ανατρέπονται κάποια από τα δεδομένα στα επόμενα επεισόδια και θα αλλάξεις γνώμη για ορισμένα από αυτά που ανέφερες. Δεν θέλω να σου τα χαλάσω και να σου τα αποκαλύψω.:P Ο Έλγουει(αυτός που έχει το γραφείο δεν είναι; Δεν συγκρατώ εύκολα ονόματα) την ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ.:P

Νηρηίς νομίζω έπρεπε να στείλεις την ιδέα σου στους σεναριογράφους γιατί απ'ο,τι φαίνεται έχουν ξεμείνει απο δαύτες!:P
Έχω σκεφτεί κατά καιρούς διάφορα τέτοια σενάρια. Ο 8ος κύκλος πράγματι δεν έχει πολλές ανατροπές. Το 10ο επεισόδιο ήταν ανατρεπτικό, αλλά τα πιθανά "σενάρια" είναι περιορισμένα.
Ρε...αυτο σκεφτομουν κι εγω οταν τον ειχα πρωτοδει!!!:P
(Βεβαια πολυ πιο ωραιος ο Ryan!:redface::inlove:)
Ο Ryan είναι πιο γλυκούλης!!!:redface:

Επίσης θέλω να δώ αυτό:
Τις τελευταίες στιγμές της Ρίτα. Δεν ξέρω πως θα γίνει, αλλά ίσως σε μία μεταθανάτια εμπειρία να μας τις δείξουν, για να δεί ο Ντεξτερ πως νιώθει το θύμα και πως ικανοποιείται ο θύτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top