Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Χαχαχα ναι απέκτησε και άλλο παιδί.. Η Παμ απέκτησε αδερφή και η Τάρα θεία :hehe:
Και γαμώ τις φάσεις :P

Υπέροχη οικογένεια σου λέω! :clapup:

Άμα είναι να αποχωρήσει, τουλάχιστον ας γίνει με ωραίο τρόπο, όχι οπως έφυγε στην τελευταία σκηνή :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Υπέροχη οικογένεια σου λέω! :clapup:

Άμα είναι να αποχωρήσει, τουλάχιστον ας γίνει με ωραίο τρόπο, όχι οπως έφυγε στην τελευταία σκηνή :/:
Δεν θα αποχωρήσει :| Απαγορεύεται :|
Άντε να περιμένουμε τώρα μέχρι να βγει το 10... -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δεν θα αποχωρήσει :| Απαγορεύεται :|
Άντε να περιμένουμε τώρα μέχρι να βγει το 10... -.-

Χαχαχαχα εμάς θα ρωτήσει :P από το στόμα σου και στα αυτιά τους ;)
σε 5 μέρες θα το 'χουμε το δύσκολο είναι (με την προυπόθεση να ζει ο Ερικ) να περιμένουμε μέχρι να βγει η επόμενη σεζον :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Χαχαχαχα εμάς θα ρωτήσει :P από το στόμα σου και στα αυτιά τους ;)
σε 5 μέρες θα το 'χουμε το δύσκολο είναι (με την προυπόθεση να ζει ο Ερικ) να περιμένουμε μέχρι να βγει η επόμενη σεζον :whistle:
Ναι σιγά μη την δω την επόμενη σεζόν αν δεν παίζει ο έρικ :P Καλά μπορεί να το σκεφτώ για να δω τους απογόνους του :hehe:
Αν και πιστεύω ότι δεν θα αφήσει την γουίλα έτσι ρε συ:/:
Και στην τελική αν είναι τόσο ηλίθιοι που να θέλουν να διώξουν τον έρικ τι να πω, έλεος :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ναι σιγά μη την δω την επόμενη σεζόν αν δεν παίζει ο έρικ :P Καλά μπορεί να το σκεφτώ για να δω τους απογόνους του :hehe:
Αν και πιστεύω ότι δεν θα αφήσει την γουίλα έτσι ρε συ:/:
Και στην τελική αν είναι τόσο ηλίθιοι που να θέλουν να διώξουν τον έρικ τι να πω, έλεος :mad:

βασικα μπορεί να θέλει ο skarsgard να αποχωρήσει από τη σειρά για να κάνει αλλά πράγματα... αλλιώς δεν βλέπω το λόγο οι παραγωγοι να θέλουν να τον διώξουν ;) θα δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Vampire diaries απλάααα :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
βασικα μπορεί να θέλει ο skarsgard να αποχωρήσει από τη σειρά για να κάνει αλλά πράγματα... αλλιώς δεν βλέπω το λόγο οι παραγωγοι να θέλουν να τον διώξουν ;) θα δούμε...
Ελπίζουμε εμείς ότι δεν θα γίνει κάτι τέτοιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.

Και όποιος κατάλαβε κατάλαβε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Ξεκίνησα Fringe! Η σειρά συνεχίζεται και πέρα από την 5η σεζόν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ξεκίνησα Fringe! Η σειρά συνεχίζεται και πέρα από την 5η σεζόν?
όχι, 5 σεζόν βγήκαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ελπίζουμε εμείς ότι δεν θα γίνει κάτι τέτοιο :P

ελπίζουμε και περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ελπίζουμε και περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει... ;)
Ναι.. Σε λίγες μέρες βγαίνει το επισόδειο..
αν και νομίζω ότι παίζει να μη τον δείξουν καθόλου έτσι για να σκάσουμε μέχρι την επόμενη σεζόν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Vampire Diaries 3ος κύκλος
Η όλη ιστορία με τα φαντάσματα που φαινόταν κουλή αρχικά όταν πρωτοείδα την Βίκυ και την Άννα να γυροφέρνουν ετσι απλά στην αρχή της 3ης σεζόν και μου φαινόταν ότι αυτό ήταν μία κοιλιά για τη σειρά. Μετά όμως, στο έβδομο επεισόδιο, με τον ερχομό όλων των φαντασμάτων, μας δίνουν την εξήγηση που έχει το κάθε φάντασμα για τον ερχομό του από την άλλη πλευρά. Μου άρεσε που είδα χαρακτήρες από τον 1ο και 2ο κύκλο αλλά και την Λέξι, που πολλά ακούγαμε γι' αυτήν αλλά δεν την είχε δείξει όσο έπρεπε. Επίσης, αγαπάμε γιαγιά της Μπόνι!! Ελπίζω να παραμείνουνε λίγο ακόμα τα φαντασματάκια(το μενταγιόν δεν κάηκε) και να δω και πάλι την Περλ σε δράση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sansa

Νεοφερμένος

Η Sansa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Βλεπω tvd απο οταν βγηκε(πριν 4 χρονια)εχω τελειωσει τον 4 ο κυκλο και συνειδητοποιω μολις οτι το μονο που θυμαμαι απο τριτο ειναι οι originals!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Vampire Diaries 3ος κύκλος
Η όλη ιστορία με τα φαντάσματα που φαινόταν κουλή αρχικά όταν πρωτοείδα την Βίκυ και την Άννα να γυροφέρνουν ετσι απλά στην αρχή της 3ης σεζόν και μου φαινόταν ότι αυτό ήταν μία κοιλιά για τη σειρά. Μετά όμως, στο έβδομο επεισόδιο, με τον ερχομό όλων των φαντασμάτων, μας δίνουν την εξήγηση που έχει το κάθε φάντασμα για τον ερχομό του από την άλλη πλευρά. Μου άρεσε που είδα χαρακτήρες από τον 1ο και 2ο κύκλο αλλά και την Λέξι, που πολλά ακούγαμε γι' αυτήν αλλά δεν την είχε δείξει όσο έπρεπε. Επίσης, αγαπάμε γιαγιά της Μπόνι!! Ελπίζω να παραμείνουνε λίγο ακόμα τα φαντασματάκια(το μενταγιόν δεν κάηκε) και να δω και πάλι την Περλ σε δράση.

Έχεις δει 4ο κύκλο; Όντως ο τρίτος είναι καλός έχει ανατροπές..Μετά στο 4ο δε τρελέθηκα.. Σαν να το κουράσανε λίγο στην αρχή.

Βλεπω tvd απο οταν βγηκε(πριν 4 χρονια)εχω τελειωσει τον 4 ο κυκλο και συνειδητοποιω μολις οτι το μονο που θυμαμαι απο τριτο ειναι οι originals!

Απλά φοβεροί. Αγαπάμε Klaus <3

Εμένα από τον τρίτο μου έμεινε και Delena . <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sansa

Νεοφερμένος

Η Sansa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Aμφιβάλλω αν υπάρχουν πολλοί που δεν αγαπούν Κlaus!
Ήμουν Delena 1ο και 2ο κύκλο,και ξαναέγινα μετά από την τελευταία σκηνή του 4ου.(Ήταν απλά τέλεια!)Κυρίως είμαι Klaroline βέβαια,αλλά χαμένη υπόθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Βασικά ο Klaus είναι πανέμορφος :P Όχι σαν τον ντέιμον αλλά οκ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Βασικά ο Klaus είναι πανέμορφος :P Όχι σαν τον ντέιμον αλλά οκ :P
Είναιι <3 καλα ο Damon έχει άλλη γλύκα :P :redface:
Aμφιβάλλω αν υπάρχουν πολλοί που δεν αγαπούν Κlaus!
Ήμουν Delena 1ο και 2ο κύκλο,και ξαναέγινα μετά από την τελευταία σκηνή του 4ου.(Ήταν απλά τέλεια!)Κυρίως είμαι Klaroline βέβαια,αλλά χαμένη υπόθεση!
Όντως υπέροχη σκηνή. <3 Αν και σε κάποια φάση στο τέταρτο με είχαν κουράσει..Καλά τι βρισίδι έχω κατεβάσει σε αυτή την Ελένα δεν παίζει :P
Καλά μόλις μίλησε ο Klaus στη Caroline στον 4ο είχα λιώσει.. <3
Τώρα ακυρο αλλά έχει φύγει από τη σειρά γιατί έτσι άκουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ναι.. Σε λίγες μέρες βγαίνει το επισόδειο..
αν και νομίζω ότι παίζει να μη τον δείξουν καθόλου έτσι για να σκάσουμε μέχρι την επόμενη σεζόν:P
Θα τον δείξει σίγουρα σε όνειρο με τον Τζεισον επειδή ήπιε το αίμα του :clapup: αλλα και εγώ πιστεύω ότι εκτός από το όνειρο δεν θα τον ξαναδείξει μέχρι του χρόνου και αν:/:
Βασικά ο Klaus είναι πανέμορφος :P Όχι σαν τον ντέιμον αλλά οκ :P

Δεν είναι μόνο η ομορφιά που τον κάνει υπέρτατο ;) τον έχεις δει με την Καρολαιν πόσο τέλειος είναι? :inlove: Είναι ο αντίστοιχος Ερικ βασικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostasoeoeoe

Νεοφερμένος

Ο Kostasoeoeoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Φιλαρακια-Two and a half men-South Park
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top