Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Απογοητευτικά θα πεθάνει. Δεν είναι υπερπαραγωγή. :|
Το είδα... Μας έσπασε τα νεύρα και η ΛαΓκουερτα και η Ντεμπρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Χαχαχαχα :P Τώρα περιμένω να κατέβει το 6ο επισόδειο... Με έχει σπάσει τα νεύρα που τους έχουν σε εκείνο το στρατόπεδο:|

Ετσι :D Φτάσε στο 9ο να έχεις την ίδια απορία που έχω και εγώ μέχρι το φινάλε την άλλη Κυριακή :P
Η καταστροφή του στρατόπεδου θα σου αρέσει πολύ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ετσι :D Φτάσε στο 9ο να έχεις την ίδια απορία που έχω και εγώ μέχρι το φινάλε την άλλη Κυριακή :P
Η καταστροφή του στρατόπεδου θα σου αρέσει πολύ :clapup:
Παίζει καταστροφή; Γουστάρωωωωωωωωωωω :look:
Εμ είδα το 6ο επισόδειο και έχω να πω.. Η σούκι έχει πάρει όλους τους ωραίους του καστ :|
Επίσης τον καημένο τον επιστήμονα τον λυπήθηκα για τα καλά :P
Όταν ο μπιλ ξερίζωσε το κεφάλι του μαλάκα - ξες σε ποιον αναφέρομαι :P - άσε τι χαρές έκανα :hehe:
Και για ακόμη μία φορά να πούμε.. Η ΣΆΡΑ ΕΊΝΑΙ ΓΙΑ ΣΚΌΤΩΜΑ :|

Αυτά προς το παρόν περιμένω το 7ο επισόδειο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Παίζει καταστροφή; Γουστάρωωωωωωωωωωω :look:
Εμ είδα το 6ο επισόδειο και έχω να πω.. Η σούκι έχει πάρει όλους τους ωραίους του καστ :|
Επίσης τον καημένο τον επιστήμονα τον λυπήθηκα για τα καλά :P
Όταν ο μπιλ ξερίζωσε το κεφάλι του μαλάκα - ξες σε ποιον αναφέρομαι :P - άσε τι χαρές έκανα :hehe:
Και για ακόμη μία φορά να πούμε.. Η ΣΆΡΑ ΕΊΝΑΙ ΓΙΑ ΣΚΌΤΩΜΑ :|

Αυτά προς το παρόν περιμένω το 7ο επισόδειο :P

Ναι 3 επεισόδια μετά :D
Τα έχουμε ξαναπεί αυτά, τον Αλσιντ δεν τον έχει πάρει ακόμα :P
Ποιόν επιστήμονα? Αυτόν με την Παμ? :confused:
Του άξιζε του χαμένου :D
Η Σάρα είναι θεότρελη θα δεις το χάνει τελείως στα επόμενα

Τον Τζειμς τον είδες ή στο επόμενο είναι? :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι 3 επεισόδια μετά :D
Τα έχουμε ξαναπεί αυτά, τον Αλσιντ δεν τον έχει πάρει ακόμα :P
Ποιόν επιστήμονα? Αυτόν με την Παμ? :confused:
Του άξιζε του χαμένου :D
Η Σάρα είναι θεότρελη θα δεις το χάνει τελείως στα επόμενα

Τον Τζειμς τον είδες ή στο επόμενο είναι? :inlove:
Ναι καλά δεν πρόλαβε να τον πάρει για αυτό :P
Τσουκ τον καημένο ανθρωπάκο που κλείδωσε ο μπιλ στο σπίτι του και ήθελε να του φτιάξει αίμα νεράιδας:P
Αχάααααα καλά να πάθει :D
Το έχει που το έχει χαμένο πόσο πια; :P
Τι ρόλο βαράει πες το όνομα δεν με λέει κάτι:P (ναι ξέρω αρχή πορτοκαλάδας:hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ε όχι την Κάσι ρε φίλε!!! Θέλω να σκοτώσει στο επόμενο επεισόδιο τον Ζακ ο Ντέξτερ...μου φαίνεται τραγικο αυτό που πάει να κάνει μαζί του.
Επίσης αγαπάω Χάνα..θέλω να τους δω μαζί στο τέλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
ε όχι την Κάσι ρε φίλε!!! Θέλω να σκοτώσει στο επόμενο επεισόδιο τον Ζακ ο Ντέξτερ...μου φαίνεται τραγικο αυτό που πάει να κάνει μαζί του.
Επίσης αγαπάω Χάνα..θέλω να τους δω μαζί στο τέλος!

Γι'αυτήν δε με ένοιαξε και πολύ αλλά το άλλο το βλαμμένο θέλω πολύ να το σκοτώσει.Που αν βεβαιωθεί ότι αυτό σκότωσε την Κάσι πιστεύω ότι θα το κάνει.Εκτός βέβαια κι αν μπλέξει με το θάνατο του άντρα της Χάνα και την οικογένειά του και τον κρατήσει για βοήθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ναι καλά δεν πρόλαβε να τον πάρει για αυτό :P
Τσουκ τον καημένο ανθρωπάκο που κλείδωσε ο μπιλ στο σπίτι του και ήθελε να του φτιάξει αίμα νεράιδας:P
Αχάααααα καλά να πάθει :D
Το έχει που το έχει χαμένο πόσο πια; :P
Τι ρόλο βαράει πες το όνομα δεν με λέει κάτι:P (ναι ξέρω αρχή πορτοκαλάδας:hehe:)

Α αυτόν! Τον είχα ξεχάσει :P Πιο καημένες είναι οι 4 νεράιδες από αυτόν ;)

Θα δεις όταν δεις τα επόμενα ότι χειροτερεύει και πάει :P

Είναι ο καινούριος φίλος της Τζεσικα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Α αυτόν! Τον είχα ξεχάσει :P Πιο καημένες είναι οι 4 νεράιδες από αυτόν ;)

Θα δεις όταν δεις τα επόμενα ότι χειροτερεύει και πάει :P

Είναι ο καινούριος φίλος της Τζεσικα ;)
Ναι ρε ντάξυ είναι.. Αλλά η μία γλύτωσε!
Όσο πάει μπαίνει πιο μέσα στο ψυχιατρείο, καταπληκτικά :P
Αυτός που τον έβαλαν μαζί της στην αίθουσα για να τους βλέπει ο τζέισον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ναι ρε ντάξυ είναι.. Αλλά η μία γλύτωσε!
Όσο πάει μπαίνει πιο μέσα στο ψυχιατρείο, καταπληκτικά :P
Αυτός που τον έβαλαν μαζί της στην αίθουσα για να τους βλέπει ο τζέισον;

Ευτυχώς που δεν την στράγγιξε και αυτή γιατί βοηθάει στη συνέχεια ;)
Και τώρα που πέθανε ο Burell κάνει αποκλειστικά αυτή κουμάντο :/:
Ναι αυτός :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ευτυχώς που δεν την στράγγιξε και αυτή γιατί βοηθάει στη συνέχεια ;)
Και τώρα που πέθανε ο Burell κάνει αποκλειστικά αυτή κουμάντο :/:
Ναι αυτός :D
Τα βαμπίρ βοηθάει;
Ωχ αν κάνει αυτή κουμάντο κατάλαβα:/
Καλός είναι ντάξυ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τα βαμπίρ βοηθάει;
Ωχ αν κάνει αυτή κουμάντο κατάλαβα:/
Καλός είναι ντάξυ:D

Τον Eric κυρίως ;)
Ναι η τρελή :mad: Πάντως η κοπέλα παίζει πολύ καλά το ρόλο της, σε σύγκριση με κάποιους άλλους εκεί μέσα :whistle:
Εμένα μ άρεσε πολύ, πιο πολύ από τον Γουόρλοου είναι πολύ καλούλης :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τον Eric κυρίως ;)
Ναι η τρελή :mad: Πάντως η κοπέλα παίζει πολύ καλά το ρόλο της, σε σύγκριση με κάποιους άλλους εκεί μέσα :whistle:
Εμένα μ άρεσε πολύ, πιο πολύ από τον Γουόρλοου είναι πολύ καλούλης :redface:
Αχά τώρα που με το είπες αυτό τη συμπάθησα :P
Ποιον υπονοείς καλέ; :P
Ε ντάξυ καλούλης είναι και ο γουόρλοου και αυτός..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αχά τώρα που με το είπες αυτό τη συμπάθησα :P
Ποιον υπονοείς καλέ; :P
Ε ντάξυ καλούλης είναι και ο γουόρλοου και αυτός..

Xαχα:P
Εχ όλοι λίγο πολύ δεν είναι και για Εμμυ :redface: Η Σαρα στις τρελές σκηνές της είναι πολύ καλή ;)
Ο Γουόρλοου είναι ύπουλος :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Xαχα:P
Εχ όλοι λίγο πολύ δεν είναι και για Εμμυ :redface: Η Σαρα στις τρελές σκηνές της είναι πολύ καλή ;)
Ο Γουόρλοου είναι ύπουλος :hmm:
Ε ντάξυ ρε καλοί είναι.. Εμένα γενικά με αρέσει η σειρά..
Ε είναι όσο να πεις :P Αλλά την σούκι όντως την έσωσε να λέμε και του στραβού το δίκαιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ε ντάξυ ρε καλοί είναι.. Εμένα γενικά με αρέσει η σειρά..
Ε είναι όσο να πεις :P Αλλά την σούκι όντως την έσωσε να λέμε και του στραβού το δίκαιο :P

H σειρά καλή είναι, αν και έχει χαλάσει αρκετά φέτος αλλά οι ερμηνείες με εξαίρεση την Τζεσικα, τον Τζεισον και τον Λαφαγιετ πάσχουν αρκετά κατά τη γνώμη μου :hmm:

Την έσωσε γιατί τη θέλει για τον εαυτό του ;) δεν τον πάω τέλος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
H σειρά καλή είναι, αν και έχει χαλάσει αρκετά φέτος αλλά οι ερμηνείες με εξαίρεση την Τζεσικα, τον Τζεισον και τον Λαφαγιετ πάσχουν αρκετά κατά τη γνώμη μου :hmm:

Την έσωσε γιατί τη θέλει για τον εαυτό του ;) δεν τον πάω τέλος :P
Ε ντάξυ δεν έχω θέμα όλοι καλοί με φαίνονται :P Ο λαφαγιέτ είναι και γαμώ τους χαρακτήρες στην σειρά οκ :P

Άσχετο την έσωσε όμως.. Είναι και ομορφούλης, καλά θα περνάει η σούκι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ε ντάξυ δεν έχω θέμα όλοι καλοί με φαίνονται :P Ο λαφαγιέτ είναι και γαμώ τους χαρακτήρες στην σειρά οκ :P

Άσχετο την έσωσε όμως.. Είναι και ομορφούλης, καλά θα περνάει η σούκι :P

Γούστα είναι αυτά :P Ο Λαφαγιέτ είναι η καλύτερη ενσάρκωση γκει που εχω δει ποτέ μου :clapup:

Όχι σχετικότατο. Ο Ερικ και ο Μπιλ δεν της δίνανε τελεσίγραφο ή θα γίνεις δική μου η δεν κάνω ότι μου λες ;) Δεν έχει διαλέξει ακόμα, είναι και πολλοί οι μνηστήρες της :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γούστα είναι αυτά :P Ο Λαφαγιέτ είναι η καλύτερη ενσάρκωση γκει που εχω δει ποτέ μου :clapup:

Όχι σχετικότατο. Ο Ερικ και ο Μπιλ δεν της δίνανε τελεσίγραφο ή θα γίνεις δική μου η δεν κάνω ότι μου λες ;) Δεν έχει διαλέξει ακόμα, είναι και πολλοί οι μνηστήρες της :hehe:
Είναι ο άτιμος :hehe:

Ναι μωρέ όλοι στα πόδια της είναι, κυριολεκτικά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Είναι ο άτιμος :hehe:

Ναι μωρέ όλοι στα πόδια της είναι, κυριολεκτικά:P

Και αυτή τους αλλάζει σαν τα πουκάμισα :P Τι να πεις, αχάριστη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top