Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
To suits είναι στυλ house, εμένα μου αρέσει. Τον Ray Donovan θα τον βαρεθείς
Νομικού περιεχομένου House? Μ'αρέσει θα τα κατεβάσω απόψε :D Ο Donovan είχα διαβάσει ότι πρόκειται να αντικαταστήσει τον Dexter που τελειώνει, δεν πρέπει να είναι καλό λογικά? :hmm: από το previewδεν κατάλαβα και πολλά...
Το Suits αξίζει, το άλλο δεν το ξέρω...

Οκ με πείσατε είδα και αποσπάσματα και μου άρεσε :clapup: Τα μεσημέρια στο χωριό θα πάνε εναλλάξ dexter-suits :D

I know that. Αλλά μου τη δίνει ο διάολος με την Ελένα.
Και με τον Κλάους το ίδιο.
Ελάιζα<3
Ααα!
Είδα Γκέιμ οβ Θρόουνς.
Δεεεν..:|


Για ποια σεζόν λέμε;

τέλος 4ης και spin-off πάνω στους originals :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Νομικού περιεχομένου House? Μ'αρέσει θα τα κατεβάσω απόψε :D Ο Donovan είχα διαβάσει ότι πρόκειται να αντικαταστήσει τον Dexter που τελειώνει, δεν πρέπει να είναι καλό λογικά? :hmm: από το previewδεν κατάλαβα και πολλά...

O ray donovan ασχολείται πολύ με την σοουμπιζ στο χολυγουντ και δείχνει έναν πιο σκοτεινό κόσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
α) Όλος σκέτη φωτιά είναι :redface: :P.
β) Είναι ο πιο ηθικός Αρχέγονος κατά την γνώμη μου!
γ) Όχι μοναχούλης :(. Να βρει κάποια...!

Προσπερνάω τα άλλα δύο και επιμένω πως πρέπει να μπω εγώ στη σειρά να βρεί εμένα ο Στέφαν. :hehe::P


αγαπάμε Ρίτα <3

+:D

Το μαχαίρι που του κάρφωσε ο dexter
δεν ήταν τίποτα μπροστά στον πόνο που προκάλεσε θα έπρεπε πιο βασανηστικα να πεθάνει!!!
:mad:Έριξα κλάμα εξαιτίας του!!!

Για τρίνιτι λέμε; Έπρεπε να τον βασανίσει. ΤΕΛΟΣ

Εγω ξαναρχισα dexter απο εκει που το αφησα στη μεση της 4ης σεζον
δε μου αρεσει ο trinity , θελω να πεθανει ασχημα :D

Μόνο άσχημα δεν πεθαίνει..:P

Δεν έχω δει καθόλου!Καμία σαν τον Dexter!:'(

Έτσιι,έτσι!:D
Άρχισα 5η σεζόν επιτέλους. Είδα 2 επεισόδια. Τον άλλον με την άγκυρα πολτό τον έκανε. :P
Και η Αστορ εξελίχθηκε σε καλό κομμάτι. :whistle:

Η Άστορ άλλαξε πολύ. Τον άλλον τον κακομοίρη τον λυπήθηκα όμως.:/:

Πιο όμορφη πιστεύω ότι ήταν η Άστορ μικρή!Σαν την μαμα της πάντως δε θα γίνει!!:-D

Εμένα μ'αρέσει πιο πολύ μεγάλη. Και εννοείται σαν τη Ρίτα καμία:D
Για Grey's Anatomy τι λέτε?

:no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ναι θυμάμαι που λέει ότι κάθε βασιλιάς χρειάζεται και έναν διάδοχο :D Θα το αγαπήσει σίγουρα αλλά ντάξει το μπεμπε θα έχει και τον Elijah που είναι πιο νορμαλ για μπαμπας :P

Χαχαχα συμφωνώ! ^^

Βρικόλακας είναι, δεν γίνεται να πνιγεί. Εγώ πιστεύω ότι ο Damon θα καταλάβει ότι κάτι παίζει με τον αδερφό του. Η Bonnie φεύγει οριστικά? Δεν θα την αναστήσουν κάπως? :(

Για να δούμε... :hmm:

Ναι, δεν πνίγεται. Ουσιαστικά, χάνει τις αισθήσεις του και συνέρχεται. Απλά αυτό θα γίνεται για πολύ καιρό :P Oυσιαστικά, θα είναι σαν συνεχές μαρτύριο...

Καλύτερα να μην αναστηθεί η Μπόνι, περισσότερα προβλήματα θα φέρει με τις βλακείες που κάνει κατά καιρούς...

Έχει βοηθήσει όμως σε πολλές περιπτώσεις!

I know that. Αλλά μου τη δίνει ο διάολος με την Ελένα.
Και με τον Κλάους το ίδιο.
Ελάιζα<3

:hehe:

Προσπερνάω τα άλλα δύο και επιμένω πως πρέπει να μπω εγώ στη σειρά να βρεί εμένα ο Στέφαν. :hehe::P
Χαχαχαα, προτιμάς Στέφαν από Ντέιμον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
O ray donovan ασχολείται πολύ με την σοουμπιζ στο χολυγουντ και δείχνει έναν πιο σκοτεινό κόσμο.
Ενδιαφέρον... Τι ψυχή έχουν 5 επεισόδια? :P Θα τα κατεβάσω και το πολύ πολύ να τα σβήσω. Μου κόλλησε τώρα :D
Η αλήθεια να λέγεται.
Μισώ τον Κλάους.:P


Μαζέψου.:sly:

Πως γίνεται να μισείς τον Κλαους? :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Πως γίνεται να μισείς τον Κλαους? :eek:
Μου τη δίνει ρε΄συ.
Θυμάμαι χαρακτηριστικά όταν είχε πρωτοεμφανιστεί στο 2ο κύκλο που πήγε να τον ξεκάνει η Μπόνι και κόντεψε να πεθάνει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
[QUOTEΑαα!
Είδα Γκέιμ οβ Θρόουνς.
Δεεεν..:|
]


Αλήθεια λες τώρααα;;;; :eek:
Συνέχισέ το λίγο καλέ,στο 3ο-4ο επεισόδιο γίνεται πολύ wow :P

YΣ:γιατί πρέπει να περιμένουμε μέεεχρι τον Μάρτιο;;; :mad: :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μου τη δίνει ρε΄συ.
Θυμάμαι χαρακτηριστικά όταν είχε πρωτοεμφανιστεί στο 2ο κύκλο που πήγε να τον ξεκάνει η Μπόνι και κόντεψε να πεθάνει.:P

Μα είναι υπέροχος είναι βασικά ο κακός που πρέπει να λατρέψεις :D Δεν ξέρω εμένα μου βγάζει μια γλύκα, μια καλοσύνη, μια μοναξιά :redface: Ειδικά μπροστά στην Caroline είναι τόσο τέλειος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Αλήθεια λες τώρααα;;;; :eek:
Συνέχισέ το λίγο καλέ,στο 3ο-4ο επεισόδιο γίνεται πολύ wow :P

YΣ:γιατί πρέπει να περιμένουμε μέεεχρι τον Μάρτιο;;; :mad: :wall:

Τον Μάρτιο του '14 θα κάνει air η 4η σεζόν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.

Ανυπομονώ να δω την Lady Stoneheart, τον Littlefinger με την Sansa και τον Faceless Man (κυρίως να δω πως αναπτύσσουν τον χαρακτήρα του στην σειρά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Ανυπομονώ να δω την Lady Stoneheart, τον Littlefinger με την Sansa και τον Faceless Man (κυρίως να δω πως αναπτύσσουν τον χαρακτήρα του στην σειρά)

Kαι η Άρια είναι πολύ ενδιαφέρουσα!
Αγαπάω τον Τύριον :inlove:
Θάνατος στον Τζόφρευ! :clapup::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Η αλήθεια να λέγεται.
Μισώ τον Κλάους.:P


Μαζέψου.:sly:

Και τον Κλάους τον λατρεύω.:redface:

όοοοχι δεν μαζεύομαι! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Kαι η Άρια είναι πολύ ενδιαφέρουσα!
Αγαπάω τον Τύριον :inlove:
Θάνατος στον Τζόφρευ! :clapup::devil:

έχεις διαβάσει τα βιβλία? (να ξέρω μην σου πω κανα σποιλερ:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top