Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Εγω ξαναρχισα dexter απο εκει που το αφησα στη μεση της 4ης σεζον
δε μου αρεσει ο trinity , θελω να πεθανει ασχημα :D

Αυτός ο βλάκας θα κάνει μεγάλη ζημία!!!Ηλεκτρική του χρειαζόταν κανονικά!

Αφού τον σκότωσε βρε παίδες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Στο 5ο ακόμα είναι όντως. Αλλά απο την πρόοδο που έδειξε στα 4 σεζόν προμυνείει τα καλύτερα.

Έριξα μια ματιά στο αρχείο μου και είδα κάτι: Supernatural.
To σταμάτισα στο 5ο σεζόν λόγου του καλού τέλους του. Αξίζει να το ξαναρχίσω μετά το Dexter?
άνετα!
Πιο όμορφη πιστεύω ότι ήταν η Άστορ μικρή!Σαν την μαμα της πάντως δε θα γίνει!!:-D
αγαπάμε Ρίτα <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Θα απογοητευτείς :P

Προσωπικά δεν με ξετρελαίνει το supernatural, δες doctor who :P

Από την Αστορ;

Πολύ mind fuck το doctor who. Δεν ξέρω. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Πολύ mind fuck το doctor who. Δεν ξέρω. :hmm:

Δεν εμφανίζεται πολύ στους επόμενους κύκλους η Αστορ
Έχεις δει doctor who?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μάλιστα!!!Αμα είναι να με απογοητεύσει δεν την ξεκιναω...!

Δεν ειναι ότι θα σε απογοητεύσει,μπορεί να σου αρέσει απλά είναι 9 σεζον με γύρω στα 22 επεισόδια η κάθεμια και σε 1-2 μήνες βγαίνει και 10η :P Λογικό είναι από κάποιο σημείο και μετά να χαλάει λίγο η υπόθεση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
κανέναν άλλο εκτός από αυτούς δεν είχαν να σκοτώσουνε... και διώξανε και την Τεντυ που μου άρεσε πολυ :mad:
Νευρίασα και με τον 9ο κύκλο γιατί
δεν έβγαλαν το παιδί Μαρκ :( :mad:
Δεν τον έχω δει τον 9ο κύκλο.. Γενικά έβλεπα επισόδεια από όποια σεζόν να 'ναι,α ανάλογα τι έδειχνε η tv. Πάντως το επισόδειο με το ατύχημα που είχαν το είδα :/:

Και όχι δεν είχαν άλλον να βγάλουν.. Μα δες φάτσα :'(

Α και αυτός με άρεζε καλούλης ήταν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini95

Νεοφερμένος

Η fotini95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Αφού τον σκότωσε βρε παίδες. :P
Το μαχαίρι που του κάρφωσε ο dexter
δεν ήταν τίποτα μπροστά στον πόνο που προκάλεσε θα έπρεπε πιο βασανηστικα να πεθάνει!!!
:mad:Έριξα κλάμα εξαιτίας του!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Δεν εμφανίζεται πολύ στους επόμενους κύκλους
Έχεις δει?
Έχω ακούσει πολλά. Δεν ξέρω πόσα αληθεύουν. :hmm:

Το μαχαίρι που του κάρφωσε ο dexter
δεν ήταν τίποτα μπροστά στον πόνο που προκάλεσε θα έπρεπε πιο βασανηστικα να πεθάνει!!!
:mad:
Δεν το ήξερε τότε. Αν το ήξερε δεν νομίζω να την γλίτωνε τόσο εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δεν τον έχω δει τον 9ο κύκλο.. Γενικά έβλεπα επισόδεια από όποια σεζόν να 'ναι,α ανάλογα τι έδειχνε η tv. Πάντως το επισόδειο με το ατύχημα που είχαν το είδα :/:

Και όχι δεν είχαν άλλον να βγάλουν.. Μα δες φάτσα :'(

Α και αυτός με άρεζε καλούλης ήταν..

Δεν είναι μόνο η φάτσα (και το κορμί :redface:), μετά την Κριστινα ήταν ο πιο γαμάτος χαρακτήρας :clapup:
Αν το πάμε εμφανισιακά ο Avery κερδίζει :P ήταν και μαθητής του Μαρκ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini95

Νεοφερμένος

Η fotini95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Δεν ειναι ότι θα σε απογοητεύσει,μπορεί να σου αρέσει απλά είναι 9 σεζον με γύρω στα 22 επεισόδια η κάθεμια και σε 1-2 μήνες βγαίνει και 10η :P Λογικό είναι από κάποιο σημείο και μετά να χαλάει λίγο η υπόθεση ;)
22*10=220 επεισόδια!!!!το παρακαναν...:-o θα το βαρεθω σίγουρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Έχω ακούσει πολλά. Δεν ξέρω πόσα αληθεύουν. :hmm:

Τι έχεις ακούσει δλδ? :P
Λίγο geek στοιχείο να έχεις μέσα σου μετά όλες τις άλλες σειρές τις βλέπεις απλά για να περνάει η ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν είναι μόνο η φάτσα (και το κορμί :redface:), μετά την Κριστινα ήταν ο πιο γαμάτος χαρακτήρας :clapup:
Αν το πάμε εμφανισιακά ο Avery κερδίζει :P ήταν και μαθητής του Μαρκ :redface:
Ήταν το καμάρι μας :P

Εμμ αυτός που λες δεν με άρεζε, είχε ωραία μάτια όμως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Τι έχεις ακούσει δλδ? :P
Λίγο geek στοιχείο να έχεις μέσα σου μετά όλες τις άλλες σειρές τις βλέπεις απλά για να περνάει η ώρα.

Αρκετά geeky, αρκετά mind fuck κατάσταση, ψάξιμο από μέρος σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
22*10=220 επεισόδια!!!!το παρακαναν...:-o θα το βαρεθω σίγουρα!!!

196 για την ακρίβεια :P η 10η σεζόν βγαίνει το φθινόπωρο. Ναι δεν είναι να κατσεις να το δεις με τη μια, μπορείς βέβαια να το αρχίσεις και ότι και όσο δεις, μπορεί λόγω περιέργειας να φτάσεις και στο τέλος εξαρτάται πως θα σου φανεί ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini95

Νεοφερμένος

Η fotini95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Έχω ακούσει πολλά. Δεν ξέρω πόσα αληθεύουν. :hmm:


Δεν το ήξερε τότε. Αν το ήξερε δεν νομίζω να την γλίτωνε τόσο εύκολα.
Και πάλι είχε σκοτώσει 3000 ανθρώπους που λέει ο λόγος...ήταν ο μεγαλύτερος serial killer.!!!ήταν η μοναδική στιγμή που με απογοήτευσε o Dexter!:-/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ήταν το καμάρι μας :P

Εμμ αυτός που λες δεν με άρεζε, είχε ωραία μάτια όμως..

Χωρίς μπλούζα δεν έτυχε να τον δεις ε? :P
Και στον 9ο κύκλο που αποκτά ευθύνες και κάνει μια κάπως ιδιαίτερη σχέση είναι πολύ καλούλης, ο Alex 9 χρόνια τώρα ίδιος είναι :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Χωρίς μπλούζα δεν έτυχε να τον δεις ε? :P
Και στον 9ο κύκλο που αποκτά ευθύνες και κάνει μια κάπως ιδιαίτερη σχέση είναι πολύ καλούλης, ο Alex 9 χρόνια τώρα ίδιος είναι :hehe:
Πω ρε πρέπει να το δω με τη σειρά. Μόνο σκόρπια τα χω δει τα επισόδεια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Αρκετά geeky, αρκετά mind fuck κατάσταση, ψάξιμο από μέρος σου...

Mind-fuck κατάσταση επικρατεί αφού head writer της σειράς γίνεται ο steven moffat (συγγραφεας του Sherlock), αλλά πολλοί λένε ότι 5η,6η,7η σεζόν (αυτές που έχει επιβλεψει) είναι οι καλύτερες της σειράς. Ψάξιμο από μέρος σου περισσότερο από το game of thrones δεν έχει σίγουρα. Δεν υπάρχει αλλη σειρά που ο πρωταγωνιστής να μισεί τον εαυτό του σε τόσο τρελά επίπεδα και παρόλα αυτά να σε κάνει να χαμογελάς ακόμα και όταν όλα πάνε στραβά.
Η σειρά τρέχει για 50 χρόνια, φαντάσου τι απήχηση έχει βρει στο βρετανικό κοινό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πω ρε πρέπει να το δω με τη σειρά. Μόνο σκόρπια τα χω δει τα επισόδεια:(

Άμα είναι δες από τον 6ο και μετά που είναι τα πρόσφατα και τα βασικά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Mind-fuck κατάσταση επικρατεί αφού head writer της σειράς γίνεται ο steven moffat (συγγραφεας του Sherlock), αλλά πολλοί λένε ότι 5η,6η,7η σεζόν (αυτές που έχει επιβλεψει) είναι οι καλύτερες της σειράς. Ψάξιμο από μέρος σου περισσότερο από το game of thrones δεν έχει σίγουρα. Δεν υπάρχει αλλη σειρά που ο πρωταγωνιστής να μισεί τον εαυτό του σε τόσο τρελά επίπεδα και παρόλα αυτά να σε κάνει να χαμογελάς ακόμα και όταν όλα πάνε στραβά.
Η σειρά τρέχει για 50 χρόνια, φαντάσου τι απήχηση έχει βρει στο βρετανικό κοινό.

Από που προτείνεις να αρχίσω; Αν το αρχίσω... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top