Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

fotini95

Νεοφερμένος

Η fotini95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Δεν το εννοώ γιατί έχει σκηνές βίας κτλ... καμία σχέση, απλά η υπόθεση γενικά απευθύνεται σε πιο "ώριμο" κοινό. Την περιέγραψα πιο πάνω. Άρχισε το, 5 σεζόν είναι (οι 2 έχουν 6 επεισοδια) και η 6η κάνει πρεμιέρα 11 του μηνός
Αα κατάλαβα!Δε ξέρω...δε ενθουσιάστηκα :/: Λέω να δω κάτι πιο χαλαρό απο το Dexter και όχι κάτι πιο άγριο και βίαιο...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

Εγώ δεν μπορώ να σκέφτομαι τι θα πάθει στο τέλος. Αν πεθάνει δεν θα μπορέσω!:/:

Αυτή η χαρακτηριστική φωνή είναι ξυπνητήρι μου. :hehe:
Daddy kills people:redface:
Έτσι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini95

Νεοφερμένος

Η fotini95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
α) Το βλέμμα της δεύτερης φωτο,αχ.:redface:
β) ΛΑΤΡΕΥΩ ΕΛΑΙΖΑ <3
γ) Με τον Ντέιμον για να μείνει ο Στέφαν μοναχούλης. :hehe:



Ναι c:
Κάθε Κυριακή ή Δευτέρα νομίζω.


Όχι μόνο στην Αμερική, νομίζω πιάνουμε και εμείς Ευρώπη μεριά.:P


Εγώ δεν μπορώ να σκέφτομαι τι θα πάθει στο τέλος. Αν πεθάνει δεν θα μπορέσω!:/:


Δεν τελειώνει 15; Κάτι τέτοιο είχα δει κάπου.:P



Τι λέτε μωρέ; Εγώ έκανα τρεις βδομάδες να τελειώσω τον έκτο κύκλο περίπου:P
Και εμένα μ'αρέσει πολύ ο Ντέξτερ, έχει αυτό το κάτι.:redface: όχι το δολοφονικό,το άλλο
Και έχω και κόλλημα με τον Κουίν.:redface:


Αυτή η χαρακτηριστική φωνή είναι ξυπνητήρι μου. :hehe:
Daddy kills people:redface:
Δεν το έχω ψάξει καθόλου για το αν εκπέμπονται στην Ευρώπη οπότε μάλλον έχεις δίκιο!
Στα 12 επεισόδια τελειώνει ο 8ος κύκλος σίγουρα!:P
Γιατί αργείς τόσο πολύ?Βασικά πως αντέχεις να περιμένεις μέρες για να δεις την συνέχεια?Εγώ έβλεπα 5 με 6 επεισόδια την ημέρα!Τρελή πώρωση!Για τον Quinn πάντως δεν θα συμφωνήσω δεν τον βρίσκω καθόλου γοητευτικό ίσως επειδή μου έχει κλέψει την καρδιά ο Dexter!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Δεν το έχω ψάξει καθόλου για το αν εκπέμπονται στην Ευρώπη οπότε μάλλον έχεις δίκιο!
Στα 12 επεισόδια τελειώνει ο 8ος κύκλος σίγουρα!:P
Γιατί αργείς τόσο πολύ?Βασικά πως αντέχεις να περιμένεις μέρες για να δεις την συνέχεια?Εγώ έβλεπα 5 με 6 επεισόδια την ημέρα!Τρελή πώρωση!Για τον Quinn πάντως δεν θα συμφωνήσω δεν τον βρίσκω καθόλου γοητευτικό ίσως επειδή μου έχει κλέψει την καρδιά ο Dexter!!!
Εγώ σε μία μέρα και ένα ξενύχτι βγάζω μία σεζόν , πάω και για περπάτημα κιόλας. Πολύ πορωτική σειρά.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Αα κατάλαβα!Δε ξέρω...δε ενθουσιάστηκα :/: Λέω να δω κάτι πιο χαλαρό απο το Dexter και όχι κάτι πιο άγριο και βίαιο...:confused:

Μα δεν είναι πιο άγριο και βίαιο :P Απλά έχει πιο ώριμη υπόθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini95

Νεοφερμένος

Η fotini95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Εγώ σε μία μέρα και ένα ξενύχτι βγάζω μία σεζόν , πάω και για περπάτημα κιόλας. Πολύ πορωτική σειρά.:D
WOW!!!!!!!Μία σεζόν σε μία ημέρα δεν κατάφερα!Πονούσαν τα μάτια μου κάπου στα 5-6 επεισόδια οπότε έπρεπε να σταματήσω!:)Μπράβο σου πάντως!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αφιέρωση για τη Μελανία..








:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini95

Νεοφερμένος

Η fotini95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Μα δεν είναι πιο άγριο και βίαιο :P Απλά έχει πιο ώριμη υπόθεση
Εντάξει με έπεισες θα το ξεκινήσω τώρα!;)Τα κατεβάζεις ή τα βλέπεις online τα επεισόδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
WOW!!!!!!!Μία σεζόν σε μία ημέρα δεν κατάφερα!Πονούσαν τα μάτια μου κάπου στα 5-6 επεισόδια οπότε έπρεπε να σταματήσω!:)Μπράβο σου πάντως!!!
Δεν δυσκολεύομαι, επειδή περνάει ευχάριστα η ώρα. Βασικά φτάνω στο επεισόδιο 10 για παράδειγμα και βλέπω πως γίνεται χαμός και δεν μπορώ να κρατηθώ να μην δώ τη συνέχεια. Το ίδιο έπαθα με ένα βιβλίο που στις τελευταίες 100-200 σελίδες ανατράπηκαν τα πάντα και με πήρε το ξημέρωμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δεν το έχω ψάξει καθόλου για το αν εκπέμπονται στην Ευρώπη οπότε μάλλον έχεις δίκιο!
Στα 12 επεισόδια τελειώνει ο 8ος κύκλος σίγουρα!:P
Γιατί αργείς τόσο πολύ?Βασικά πως αντέχεις να περιμένεις μέρες για να δεις την συνέχεια?Εγώ έβλεπα 5 με 6 επεισόδια την ημέρα!Τρελή πώρωση!Για τον Quinn πάντως δεν θα συμφωνήσω δεν τον βρίσκω καθόλου γοητευτικό ίσως επειδή μου έχει κλέψει την καρδιά ο Dexter!!!

Αν έπιανε το ote tv showtime κάθε Κυριακή θα έκανα Ανάσταση!:P
Ε, είναι 5, άλλες 7 Κυριακές, λογικά στις 15.:P Έεελα και θα κάνω Ανάσταση στη γιορτή μου.:D
Δεν βλέπω κάθε μέρα, βλέπω άλλες μέρες δυο επεισόδια άλλες ένα και άλλες κανένα. Σήμερα το έψηνα να δω επεισόδιο, αλλά θα με πάρει αργά αν ξεκινήσω τώρα και δεν ξέρω. Και εγώ όταν πήρα την απόφαση να το συνεχίσω (πρώτη φορά είδα το 2009 τρία επεισόδια του 1ου κύκλου στη τηλεόραση, και μετά έμαθα πως ένας κοινός γνωστός μιας φίλης μου έβλεπε και με έπεισε να το συνεχίσω! Δεν ήξερα καν πως είχε τόσους κύκλους, νόμιζα πως ήταν 2 μόνο.:P ) έβλεπα 4-5 για κανα τριήμερο. Εμένα πάντως μετά τον Ντέξτερ είναι αγαπημένοι μου χαρακτήρες η Ντεμπ ( <3 ) ο Μασούκα και ο Κουίν. Γενικότερα δεν μισώ και κανέναν άλλον εκτός απ'την μακαρίτισσα την Λαγκέρτα.:P
ψού. αυτό το Τζόι Κ. και το Ντέμπρα που έχουμε εγώ με την Φέρισλατς, απο τον ντέξτερ είναι :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini95

Νεοφερμένος

Η fotini95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Δεν δυσκολεύομαι, επειδή περνάει ευχάριστα η ώρα. Βασικά φτάνω στο επεισόδιο 10 για παράδειγμα και βλέπω πως γίνεται χαμός και δεν μπορώ να κρατηθώ να μην δώ τη συνέχεια. Το ίδιο έπαθα με ένα βιβλίο που στις τελευταίες 100-200 σελίδες ανατράπηκαν τα πάντα και με πήρε το ξημέρωμα.:P
Χαχαχα και εγώ μία από τα ίδια κάνω... αλλά όταν δυστάξω και βαρύνουν τα μάτια σταματάω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Αν έπιανε το ote tv showtime κάθε Κυριακή θα έκανα Ανάσταση!:P
Ε, είναι 5, άλλες 7 Κυριακές, λογικά στις 15.:P Έεελα και θα κάνω Ανάσταση στη γιορτή μου.:D
Δεν βλέπω κάθε μέρα, βλέπω άλλες μέρες δυο επεισόδια άλλες ένα και άλλες κανένα. Σήμερα το έψηνα να δω επεισόδιο, αλλά θα με πάρει αργά αν ξεκινήσω τώρα και δεν ξέρω. Και εγώ όταν πήρα την απόφαση να το συνεχίσω (πρώτη φορά είδα το 2009 τρία επεισόδια του 1ου κύκλου στη τηλεόραση, και μετά έμαθα πως ένας κοινός γνωστός μιας φίλης μου έβλεπε και με έπεισε να το συνεχίσω! Δεν ήξερα καν πως είχε τόσους κύκλους, νόμιζα πως ήταν 2 μόνο.:P ) έβλεπα 4-5 για κανα τριήμερο. Εμένα πάντως μετά τον Ντέξτερ είναι αγαπημένοι μου χαρακτήρες η Ντεμπ ( <3 ) ο Μασούκα και ο Κουίν. Γενικότερα δεν μισώ και κανέναν άλλον εκτός απ'την μακαρίτισσα την Λαγκέρτα.:P
ψού. αυτό το Τζόι Κ. και το Ντέμπρα που έχουμε εγώ με την Φέρισλατς, απο τον ντέξτερ είναι :Ρ
Τη συμπαθούσα.:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Εντάξει με έπεισες θα το ξεκινήσω τώρα!;)Τα κατεβάζεις ή τα βλέπεις online τα επεισόδια?

Εγώ τα είχα κατεβάσει, αλλά μπορείς να τα βρεις και online
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini95

Νεοφερμένος

Η fotini95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Αν έπιανε το ote tv showtime κάθε Κυριακή θα έκανα Ανάσταση!:P
Ε, είναι 5, άλλες 7 Κυριακές, λογικά στις 15.:P Έεελα και θα κάνω Ανάσταση στη γιορτή μου.:D
Δεν βλέπω κάθε μέρα, βλέπω άλλες μέρες δυο επεισόδια άλλες ένα και άλλες κανένα. Σήμερα το έψηνα να δω επεισόδιο, αλλά θα με πάρει αργά αν ξεκινήσω τώρα και δεν ξέρω. Και εγώ όταν πήρα την απόφαση να το συνεχίσω (πρώτη φορά είδα το 2009 τρία επεισόδια του 1ου κύκλου στη τηλεόραση, και μετά έμαθα πως ένας κοινός γνωστός μιας φίλης μου έβλεπε και με έπεισε να το συνεχίσω! Δεν ήξερα καν πως είχε τόσους κύκλους, νόμιζα πως ήταν 2 μόνο.:P ) έβλεπα 4-5 για κανα τριήμερο. Εμένα πάντως μετά τον Ντέξτερ είναι αγαπημένοι μου χαρακτήρες η Ντεμπ ( <3 ) ο Μασούκα και ο Κουίν. Γενικότερα δεν μισώ και κανέναν άλλον εκτός απ'την μακαρίτισσα την Λαγκέρτα.:P
ψού. αυτό το Τζόι Κ. και το Ντέμπρα που έχουμε εγώ με την Φέρισλατς, απο τον ντέξτερ είναι :Ρ
Οου το παιδεύεις πολύ!Στο IMDB λέει ότι το 12ο επεισόδιο θα προβληθεί στις 22/09
Καλά όσον αφορά τον μασούκα έχω εφαρμογή στο κινητό μου με το γέλιο του!Η maria laguerta μου είχε σπάσει τα νεύρα στην κυριολεξία μετά τον 6ο κύκλο νομίζω και κάθε φορά που έλεγε τον Angel Batista Άνχελ ήθελα να την μπατσίσω!
https://www.youtube.com/watch?v=o1hSlcSQCk0

Εγώ τα είχα κατεβάσει, αλλά μπορείς να τα βρεις και online
Ok ευχαριστώ!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ο Ελάιζα είναι πολύ κύριος όντως. Έχεις δει 4ο κύκλο;Βασική ερώτηση πριν απαντήσω στα υπόλοιπα ;).
Όχι.Είδα 1η-2η σεζόν από την τηλεόραση και την 3η ολόκληρη παρά κάτι επεισόδια.
Μετά πλάκωσαν εξετάσεις στο σχολείο και σταμάτησα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τη συμπαθούσα.:eek:

Την συχαίνομαι.:P
Ειλικρινά το καταχάρηκα όταν είδα πως πεθαίνει στο πρώτο βιβλίο. :P


Οου το παιδεύεις πολύ!Στο IMDB λέει ότι το 12ο επεισόδιο θα προβληθεί στις 22/09
Καλά όσον αφορά τον μασούκα έχω εφαρμογή στο κινητό μου με το γέλιο του!Η maria laguerta μου είχε σπάσει τα νεύρα στην κυριολεξία μετά τον 6ο κύκλο νομίζω και κάθε φορά που έλεγε τον Angel Batista Άνχελ ήθελα να την μπατσίσω!
https://www.youtube.com/watch?v=o1hSlcSQCk0

Τελικά είδα μόνο ένα τέταρτο:P
Θα συνεχίσω αύριο,είμαι 11ο επεισόδιο του 7ου,και θα κατεβάσω το 12ο.
Και εγώ την έχω την εφαρμογή.:D
Ναι, Άνχελ. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini95

Νεοφερμένος

Η fotini95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Για Grey's Anatomy τι λέτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Υπάρχουν και καλύτερες σαπουνόπερες :P
Εμένα με άρεζε πάντως.

Γούσταρα να βλέπω χειρουργεία :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini95

Νεοφερμένος

Η fotini95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Υπάρχουν και καλύτερες σαπουνόπερες :P
Ναι ε?:worry: Κατεβάζω το Breaking Bad αλλά σέρνεται...σε 3 ώρες θα κατέβει η 1η σεζόν:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top