Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
δε ξερω ποια να αρχισω..
Γιατί δεν βλέπεις παλαιότερες διαχρονικές σειρές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Tι ειναι αυτο? Δε το χω καν ακουσει.:P
Σειρά που πληροί τις προϋποθέσεις σου. Οπότε ξέρεις τι θα ξεκινήσεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
άρχισε supernatural
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
άρχισε supernatural

Άρχισε;Εγώ γιατί άκουσα ότι ξεκινάει τον Οκτώβρη;Ή το μπερδεύω με το Gossip Girl; :redface::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Άρχισε;Εγώ γιατί άκουσα ότι ξεκινάει τον Οκτώβρη;Ή το μπερδεύω με το Gossip Girl; :redface::/:
3 Οκτωβρίου προβάλλεται το 1ο επεισόδιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Sons of Anarchy....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
3 Οκτωβρίου προβάλλεται το 1ο επεισόδιο!

Ναι κάτι τέτοιο ήξερα κι εγώ και το θυμόμουν γιατί το απόγευμα το συζητούσα με την αδερφή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
όχι εννοούσα να αρχίσει να βλέπει super :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.

Geork7

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Μεγαλύτερη πώρωση με σειρά απο το supernatural δεν νομίζω να έχω φάει. Έβλεπα φανατικά Prison Break και NCIS, άλλα καμιά σχέση με το SN!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Τώρα που βγήκε και ο καινουργιος κύκλος Doctor Who το έχω λιώσει, περιμένω κάθε Σάββατο για να δω τα επεισόδια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
Ηouse MD
Βγάζουμε κύκλο και σε 5 μέρες μην σου πω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsimtsikestisi

Νεοφερμένος

Ο tsimtsikestisi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Το χειμώνα είχα λιώσει με το Τhe Mentalist και μόλις τώρα είδα το τελευταίο επεισόδιο του Prison Break;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Soupernatural κι εγώ βλέπω και μ' αρέσει αλλά μήπως το παρατράβηξαν λιγάκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ είμαι τρελή για Dexter και γενικά τέτοιου είδους σειρές*.*
Μ'αρέσει η δράση,το έγκλημα,το αίμα και οι δολοφονίες,αυτά που φοβούνται οι άλλοι δλδ εγώ τα λατρεύω :worry:
Dexter βλέπω απο μικρό κοριτσάκι (λες και τώρα είμαι μεγάλη :P ) δηλαδή περίπου απο την πέμπτη δημοτικού.Τώρα βέβαια το έχω ψιλοελαττώσει γιατί η μάνα μου πάει και συνδέει το άλλο pc με την τηλεόραση και δε βλέπω τίποτα :|
αλλά και το Vampire Diaries που το έδειξε χτες(και έχω δει δύο-τρία επεισόδεια στο ίντερνετ) καλό φαίνεται:hmm:
Επίσης,είχα φάει γερό κόλλημα με το Csi:Miami&το new york.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geork7

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Soupernatural κι εγώ βλέπω και μ' αρέσει αλλά μήπως το παρατράβηξαν λιγάκι;

Όχι λιγάκι, παρά πολύ. O βασικός σεναριογράφος είχε πει ότι η σειρά είχε γραφτεί από αυτόν με σκοπό να ολοκληρωθεί στον 5o κύκλο. Αν προσέξεις , αν δεις τον 5o κύκλο μέχρι πέντε δευτερόλεπτα πριν το τέλος, όλα μοιάζουν να κλείνουν αρμονικά. Μετά βάλανε την επιστροφή του Σαμ και τα χαλάνε όλα, γιατί πιέσανε οι παραγωγοί για παραπάνω κύκλους μιας και η σειρά πούλαγε. Γι'αυτό και στα μισά του 6ου κύκλου o σεναριογράφος παραιτείται, γιατί δεν είχε τι άλλο να γράψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Όχι λιγάκι, παρά πολύ. O βασικός σεναριογράφος είχε πει ότι η σειρά είχε γραφτεί από αυτόν με σκοπό να ολοκληρωθεί στον 5o κύκλο. Αν προσέξεις , αν δεις τον 5o κύκλο μέχρι πέντε δευτερόλεπτα πριν το τέλος, όλα μοιάζουν να κλείνουν αρμονικά. Μετά βάλανε την επιστροφή του Σαμ και τα χαλάνε όλα, γιατί πιέσανε οι παραγωγοί για παραπάνω κύκλους μιας και η σειρά πούλαγε. Γι'αυτό και στα μισά του 6ου κύκλου o σεναριογράφος παραιτείται, γιατί δεν είχε τι άλλο να γράψει.

Αυτό εννοούσα ναι.Πολύ το κούρασαν.Έπρεπε να είχε τελειώσει εκεί που είπες.

Βέβαια,δεν το παράτησα στη μέση φυσικά.Εξακολουθώ να το βλέπω και περνάει ευχάριστα το 40άλεπτο δε λέω,αλλά έπρεπε να το είχαν τελειώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top