Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Καλά σαν τον House δεν υπάρχει,
ένας χαρακτήρας που μοιάζει κατά πολύ στον House είναι ο Doctor Who, ή θα την λατρέψεις αυτήν την σειρά ή θα την σιχαθείς :P

Μάλιστα.Κάτι έχω ακούσει και για Doctor Who.Δεν το δοκιμάζω τώρα πάντως.Το Royal Pains που μου είπες θα συνεχιστεί ή τελείωσε στην 4η season(τόσες λέει το imdb τουλάχιστον);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Μάλιστα.Κάτι έχω ακούσει και για Doctor Who.Δεν το δοκιμάζω τώρα πάντως.Το Royal Pains που μου είπες θα συνεχιστεί ή τελείωσε στην 4η season(τόσες λέει το imdb τουλάχιστον);

Είμαι 99% σίγουρος ότι θα συνεχίσει σε νέα season. Το έχω κάνει like στο facebook και έχει βγάλει ένα βιντεάκι με γυρίσματα οπότε λογικά θα συνεχιστεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Είμαι 99% σίγουρος ότι θα συνεχίσει σε νέα season. Το έχω κάνει like στο facebook και έχει βγάλει ένα βιντεάκι με γυρίσματα οπότε λογικά θα συνεχιστεί.

Αχα:hmm:.Μάλιστα.Θα δω.Αν τελικά αποφασίσω να την ξεκινήσω θα το πάω αργά(κάνα επεισόδιο τη βδομάδα),γιατί δε νομίζω να προλαβαίνω και πολύ φέτος:P.Βλέπω και πολλές σχετικά:/:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boo 41

Νεοφερμένος

Ο boo 41 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Τhe Killing.Εθιστικο,ιδιαιτερα η δευτερη σεζον.Εκπληκτικη σειρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixariti

Νεοφερμένος

Η mixariti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγω ειμαι πορωμενη με πολλες σειρες. οση tv δεν ειδα ολη τη χρονια την βλεπω τωρα!!!!
ξεκιναω...
ncis, chuk, big bang theory, house, the good wife και αναμενω gossip girl και vampire diaries...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
3ος νομος & 10η εντολη :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Έχω κόλλημα τελευταία με το Big Bang Theory. Άπαιχτοι πρωταγωνιστές.

We love Sheldon!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Friends :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Δυναστεία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Έχω κόλλημα τελευταία με το Big Bang Theory. Άπαιχτοι πρωταγωνιστές.

We love Sheldon!
Bazinga!:P Πράγματι ο Sheldon όλα τα λεφτά!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Δυναστεία. :)
Λογικά στο Dynasty αναφέρεσαι. Αξίζει; Σκεφτόμουν να την κατεβάσω για το επόμενο καλοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
supernatural :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Λογικά στο Dynasty αναφέρεσαι. Αξίζει; Σκεφτόμουν να την κατεβάσω για το επόμενο καλοκαίρι.

Ναι. Ναι. Ένα θα σου πω. Αλέξις Κάρινγκτον. :P

Έβλεπα και Κιτ, μπειγουοτς και αυτά με τα δίδυμα. Θυμάμαι και τον Γουιλ Σμιθ στον Πρίγκηπα. :P
Παράλειψη: Νταντά, Παντρεμένοι με παιδιά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ναι. Ναι. Ένα θα σου πω. Αλέξις Κάρινγκτον. :P

Έβλεπα και Κιτ, μπειγουοτς και αυτά με τα δίδυμα. Θυμάμαι και τον Γουιλ Σμιθ στο Πρίγκηπα. :P
Παράλειψη: Νταντά, Παντρεμένοι με παιδιά. :P
Τι σειρά ήταν αυτό με τα δίδυμα δηλαδή;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Ναι. Ναι. Ένα θα σου πω. Αλέξις Κάρινγκτον. :P

Έβλεπα και Κιτ, μπειγουοτς και αυτά με τα δίδυμα. Θυμάμαι και τον Γουιλ Σμιθ στον Πρίγκηπα. :P
Παράλειψη: Νταντά, Παντρεμένοι με παιδιά. :P
Αα, μπέιγουοτς. Η Πάμελα στα καλύτερά της. :D
Εννοείται και τον Πρίγκηπα του Μπελ Έιρ. Πιο παλιά βέβαια.
Επίσης, ίδια απορία με τη Νηρηίδα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Πέρυσι είχα φάει κόλλημα με αυτή. :inlove:

Θυμήθηκα τη Ζήνα. :P Και τον δρ Χου.

Δες οπωσδήποτε Δυναστεία. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γεωργία α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργία α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 196 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top