Πότε να αρχίσω φροντιστήριο; (απόφοιτοι)

filipaster

Νεοφερμένος

Ο filipaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ειμαι αποφοιτος λυκειου και λεω να ξαναδωσω γιατι δεν περασα εκει που ηθελα(στρατιωτικες).....ποτε θα ηταν το καλυτερο για να ξαναρχισω φροντ??σεμπτεμβριο η απο οκτωμβριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
αναλογα με το επιπεδο που ειχες περυσι σα μαθητης.
αν κρινεις οτι εχασες τις στρατιωτικες σχολες απο χαζομαρα,αρχισε οκτωβριο
αν παλι θες να γινει τελεια δουλεια,ξεκινα σεπτεμβριο


*ο οκτωβριος δε θελει μ*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ειμαι αποφοιτος λυκειου και λεω να ξαναδωσω γιατι δεν περασα εκει που ηθελα(στρατιωτικες).....ποτε θα ηταν το καλυτερο για να ξαναρχισω φροντ??σεμπτεμβριο η απο οκτωμβριο;


αρχες Οκτωβρη...
-----------------------------------------
οκτωβριος οχι οκτωμβριος δεν απορω που δεν περασες
ελεοοος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouko

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ευρωπός (Κιλκίς). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
κι εγω περασα αλλα θα ξαναδωσω και οι καθηγητες μου μου ειπαν να ξεκινησουμε Οκτωβρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Φέτος που ξανάδωσα, το τμήμα μου (είμασταν όλοι απόφοιτοι) άρχισε τέλος Σεπτέμβρη.
Να έχεις υπόψην σου όμως πως αν πάς πιο μετά απ'ότι θα έχουν ξεκινήσει οι υπόλοιποι θα έχουν προχωρήσει στην ύλη.


οκτωβριος οχι οκτωμβριος δεν απορω που δεν περασες

Κακία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
κ εγω παιδια 2 φορα εδωσα φετος και αρχισα οκτωμβρη μαθηματα καλη επιτιχια!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top