Πότε θα βγουν οι βάσεις των σχολών για τις Πανελλαδικές 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Το ότι άλλαξαν 10 φορές ημερομηνίες, μας πέταξαν το θέμα ότι έχουν πρόβλημα με 1168 άτομα που έμειναν εκτός και σήμερα τίθεται θέμα ανακοίνωσης ακόμη και μετά την ψήφιση του νομοσχεδίου, δεν νομίζω ότι είναι σοβαρά πράγματα αυτά.. άρα αυτό που έγραψα παραπάνω, χαρακτήρισε το ως alternative endings στην σαπουνόπερα του υπουργείου.

Από αρχές Ιουνίου και τώρα τους έτυχαν τα προβλήματα…

Αν ισχύει αυτό που έγραψε το εντου, τότε δυστυχώς, τα σενάρια που έγραψα παραπάνω είναι εν μέρη αληθή.. εκτός αν προσπαθούν να χώσουν όσους μπορούν από τους 1168.. Αλλά σε περίπτωση που τα νούμερα βγουν λάθος στο τέλος.. Σίγουρα και σε αυτή την περίπτωση θα αμφισβητηθούν τα αποτελέσματα και θα πέσουν πολλές μηνύσεις - παρέμβαση εισαγγελέα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Το ότι άλλαξαν 10 φορές ημερομηνίες, μας πέταξαν το θέμα ότι έχουν πρόβλημα με 1168 άτομα που έμειναν εκτός και σήμερα τίθεται θέμα ανακοίνωσης ακόμη και μετά την ψήφιση του νομοσχεδίου, δεν νομίζω ότι είναι σοβαρά πράγματα αυτά.. άρα αυτό που έγραψα παραπάνω, χαρακτήρισε το ως alternative endings στην σαπουνόπερα του υπουργείου.
Από αρχές Ιουνίου και τώρα τους έτυχαν τα προβλήματα…

Kαθε χρονο τα ιδια γινονται...+ οτι φετος υπηρχαν κατι κολοζωα που δεν τα οριστικοποιησαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FFPAULPAO

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πίστευε κανείς ότι το ΠΑΣΟΚ θα ήταν στην ώρα του και θα πραγματοποιούσε τις υποσχέσεις του;




P.S.:Αν είναι κλειστά τα πανεπιστήμια οι εγγραφές θα γίνουν ηλεκτρονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Kαθε χρονο τα ιδια γινονται...+ οτι φετος υπηρχαν κατι κολοζωα που δεν τα οριστικοποιησαν!

αυτοί είναι εκτός, τα είπαμε.. Εάν 1ας αριθμός είναι παραπάνω από όσα είχαν ανακοινωθεί.. θα γίνει παρέμβαση εισαγγελέα για αμφισβήτηση αποτελεσμάτων..
Ο λόγος που είναι εκτός είναι ότι το μηχανογραφικό τους πρέπει να το φτιάξουν επί της αρχής.. Αυτό απαγορεύεται.. Αν και 50-60 άτομα δια μαγείας βρεθήκαν επιπλέον μέσα στους υποψηφίους για την αστυνομία.. Και αυτό θα έπρεπε να εξεταστεί.. Αν γίνει κουτσουκέλα όπως έγινε στα νούμερα υποψήφιων για αστυνομία και στρατιωτικές σχολές, τότε και τα 2 θέματα θα παραπεμφθούν σε εισαγγελέα υποχρεωτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι Γραμματείες θα είναι ανοιχτές

2 η ώρα έφαγα όλα τα σκατολοίδια.Πάλι με βαρύ στομάχι θα κοιμηθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
2 η ώρα έφαγα όλα τα σκατολοίδια.Πάλι με βαρύ στομάχι θα κοιμηθώ.
τι ειναι τα λοιδια? (:P:P:P) εγω εφαγα γυρο :redface::redface:
οn topic> ΄΄ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΕΓΚΥΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΘΑ ΑΝΑΡΤΗΘΟΥΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ. ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΕΚΠΛΗΣΕΙΣ. Καλή Επιτυχία σε όλους τους υποψηφίους΄΄
πηγη:https://www.paideia-ergasia.gr/
τουλάχιστον αυριο θα ξερουμε σιγουρα (θελω να πιστευω τουλαχιστον...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αυριο θα ξερουμεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ νομίζω ότι δεν θα πει τίποτα για την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων και θα αρχίσουν όλοι τα βρισίδια.

Σκατολοίδια= ανθυγιεινά πράγματα που δεν κάνει να τρως τοσο αργα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
" ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Εγώ νομίζω ότι δεν θα πει τίποτα για την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων και θα αρχίσουν όλοι τα βρισίδια.

Πράγμα που φυσικά μας συμφέρει. 118.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Θα δουμε γιατι μπορει να μιλισει μονο για το νομοσχεδιο !:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Να πει τι ρε παιδιά για το νομοσχέδιο, αφού 29 θα ψηφιστεί έτσι και αλλιώς.. Τσάμπα λεφτά στο να διοργανώνουν και συνεντεύξεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
καλα παιδια αν δεν πει τπτ θα ειναι απλα απαραδεκτη η τυπισσα...ελεος τουλαχιστον να πει ΑΚΡΙΒΗ ημερομηνια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Δεν γίνεται να μην πει τίποτα ρε παιδιά. Αν είναι δυνατόν. Και να προσπαθήσει να την κάνει με ελαφρά θα βρεθεί κάποιος δημοσιογράφος να ρωτήσει για τις βάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Δεν γίνεται να μην πει τίποτα ρε παιδιά. Αν είναι δυνατόν. Και να προσπαθήσει να την κάνει με ελαφρά θα βρεθεί κάποιος δημοσιογράφος να ρωτήσει για τις βάσεις.

στα λογια-σκεψεις και ελπιδες μου ερχεσαι....:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
στα λογια-σκεψεις και ελπιδες μου ερχεσαι....:clapup::clapup::clapup::clapup:

;) Αύριο φίλε Άλεξ καλώς εχόντων των πραγμάτων θα ξέρουμε την ακριβή ημερομηνία. Show's over. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
;) Αύριο φίλε Άλεξ καλώς εχόντων των πραγμάτων θα ξέρουμε την ακριβή ημερομηνία. Show's over. ;)

μακαρι ελεος δεν αντεχω αλλο θελω να δω οτι περναω Ξανθη,να παω να βρω σπιτι και να κατσω χωρις να εχω να κανω
ΑΠΟΛΥΤΩΣ τπτ:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
μακαρι ελεος δεν αντεχω αλλο θελω να δω οτι περναω Ξανθη,να παω να βρω σπιτι και να κατσω χωρις να εχω να κανω
ΑΠΟΛΥΤΩΣ τπτ:clapup::clapup::clapup:

Τhe dream ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Δεν γίνεται να μην πει τίποτα ρε παιδιά. Αν είναι δυνατόν. Και να προσπαθήσει να την κάνει με ελαφρά θα βρεθεί κάποιος δημοσιογράφος να ρωτήσει για τις βάσεις.

Πότε θα ανακοινωθούν οι βάσεις;
Όπως πάντα στο 3ο δεκαήμερο του Αυγούστου
Ακριβή ημερομηνία ξέρουμε;
ΓΥΡΩ στις 25.

Εκεί είναι που έχεις την αγελαδίτσα μαζί και κάνεις χάλια την τηλεόραση. :P

Έχω ένα προαίσθημα ότι δε θα ανακοινωθεί επίσημη ημερομηνία αύριο. Μάλλον έχω πάψει να τους εμπιστεύομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top