Πότε θα βγουν οι βάσεις των σχολών για τις Πανελλαδικές 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Απ' οτι γραφουν τα νεα αυριο στο δελτιο τυπου η Διαμαντοπουλου θα πει την ημερομηνια που θα βγουν οποτε περιμενουμε αυριο την τελικη ημερομηνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
στην νετ μόλις είπαν ότι στις 24-26 αυγούστου θα βγουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELISAVET

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Εγω ετσι απο περιεργεια θα παρω να ρωτησω στο υπουργειο...ας πάρει και κανενας αλλος κ μετα να συγκρινουμε τις αρλουμπες που θα μας αραδιαζουν..Ευχομαι να μην με συγχύσουν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
στην νετ μόλις είπαν ότι στις 24-26 αυγούστου θα βγουν

  • 01-07-11
    20:47

    Καταχωρήθηκε από χκτηνίατρος (Θέμα: [Υπόμνημα] Υποψήφιοι με το 10% 2011 Forum: Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι)

    σιγα μην ανακοινωθουν αρχές Αυγούστου........
    Δεν ξερεις οτι από 15/1-15/8/ όλοι οι εμπλεκόμενοι με τισ βάσεις ...κανουν.... πλιτσι πλίτσι..... :D
    Τρίτη 23 Αυγούστου μεγάλε θα ανακοινωθούν !!!!!...

κατέριψα καθε ρεκορ πρόβλεψης παιδια μου!!!!!

όπωσ αποδεικνύεται από το παραπάνω αντίγραφο .... απο 1/7/ είχα γραψει 23/8/11!!! :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μπραβο αξιοπιστε!! η οικογενεια του ischool ειναι βαθια συγκινημενη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Μπραβο αξιοπιστε!! η οικογενεια του ischool ειναι βαθια συγκινημενη
εγω να δεις !!!!!!!:P:P:P:P

παντως το υπουργείο τηλεφωνικα απαντάει μετά τις 25/8/:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
25-26..αφού πάντα καθυστερούν(χαρακτηριστικά!:P) τώρα θα τους μαθουμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efe44752

Νεοφερμένος

Η efe44752 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Aπο edu4u:
Αύριο 18 Αυγούστου 2011 η ακριβής ημερομηνία ανακοίνωσης των βάσεων. Σύμφωνα με ενημέρωση του Αθηναϊκού πρακτορείου ειδήσεων αύριο θα ανκοινωθεί η ακριβής ημερομηνία ανακοίνωσης των βάσεων. Υπενθυμίζουμε ότι ο κ Κουλαϊδής χθές στο Ραδιόφωνο της ΝΕΤ έδωσε πιθανή ημερομηνία την 25 Αυγούστου +_ 1 ημέρα.

Edu4u Admin: Επιβεβαιώνουμε την είδηση και να πούμε πως σύμφωνα με μη διασταυρωμένη ακόμη πληροφορία του edu4u, έχει προκύψει πρόβλημα κατά τη διασταύρωση των βάσεων των ειδικών κατηγοριών και πως πιθανόν η ανακοίνωση των βάσεων να μεταφερθεί στα τέλη του μήνα (29+) !

Την αποκλειστική πληροφορία τη μεταφέρουμε με κάθε επιφύλαξη και ελπίζουμε αύριο να ξεκαθαρίσει οριστικά το τοπίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Μέχρι τις 25 Αυγούστου οι βάσεις στα σχολεία

Διαβάστε περισσότερα: 24ωρο: Μέχρι τις 25 Αυγούστου οι βάσεις στα σχολεία https://24wro.blogspot.com/2011/08/25_17.html#ixzz1VHaKYVVPΚαθώς οι μέρες περνάνε η αγωνία για την ανακοίνωση των βάσεων...
μεγαλώνει. Μέχρι τις 25 Αυγούστου αναμένεται να ανακοινωθούν οι βάσεις για την εισαγωγή στα ΑΕΙ και ΤΕΙ της χώρας, σύμφωνα με τις δηλώσεις του γγ του υπουργείου Βασίλη Κουλαϊδή στο ραδιόφωνο της ΝΕΤ.


Σύμφωνα με εκτιμήσεις, ακόμα και οι σχολές υψηλής ζήτησης θα κάνουν «βουτιά», ενώ άνοδος των βάσεων αναμένεται σε όσες σχολές εξασφαλίζουν επαγγελματική αποκατάσταση.

Επίσης υπολογίζεται ότι πάνω από 3.000 θέσεις στα ΤΕΙ της χώρας θα μείνουν ακάλυπτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
https://www.enet.gr/?i=news.el.ellada&id=302186
αυριο 8α δωσει συνεντευξη τυπου η διαμαντω και μαλλον 8α πει μια ημερομηνια ας ελπισουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γενικά δεν βρίζω ρε παιδί μου.Δεν μου αρέσει.Ε κι άμα βρίζει ο άλλος νιώθω κάπως.Δεν μου αρέσει.Ειδικά άμα ακούσω μια γυναίκα να βρίζει.Κάπως φαίνεται.Γιατί η γυναίκα γενικά είναι πιο εκλεπτυσμένη. Αλλά μερικές φορές φτάνω σε τέτοιο σημείο και δαγκώνω τη γλώσσα μου να μην βρίσω.
Όπως να τώρα που θέλω να πω ''να πάνε να γαμηθούν'' αλλά δεν το λέω ,καταλάβατε; Γιατί δεν κάνει. Είμαστε και σε site με κανόνες. Γι'αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Nα δούμε, θα πει όντως ακριβή ημερομηνία ή θα αφήσει και αυτή ανοιχτά ενδεχόμενα;
Βαρέθηκα...

Γενικά δεν βρίζω ρε παιδί μου.Δεν μου αρέσει.Ε κι άμα βρίζει ο άλλος νιώθω κάπως.Δεν μου αρέσει.Ειδικά άμα ακούσω μια γυναίκα να βρίζει.Κάπως φαίνεται.Γιατί η γυναίκα γενικά είναι πιο εκλεπτυσμένη. Αλλά μερικές φορές φτάνω σε τέτοιο σημείο και δαγκώνω τη γλώσσα μου να μην βρίσω.
Όπως να τώρα που θέλω να πω ''να πάνε να γαμηθούν'' αλλά δεν το λέω ,καταλάβατε; Γιατί δεν κάνει. Είμαστε και σε site με κανόνες. Γι'αυτό

Να το πω εγώ;
Σάλτα και γαμηθείτε αγαπημένοι μας :D:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

alessia #8

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Μέχρι τις 25 Αυγούστου αναμένεται να ανακοινωθούν οι βάσεις για την εισαγωγή στα ΑΕΙ και ΤΕΙ της χώρας, σύμφωνα με τις δηλώσεις του γγ του υπουργείου Βασίλη Κουλαϊδή στο ραδιόφωνο της ΝΕΤ.

Σε συνέντευξη Τύπου που θα παραχωρήσει την Πέμπτη η υπουργός Παιδείας Αννα Διαμαντοπούλου, εν όψει της νέας σχολικής χρονιάς, θα γίνει γνωστή η ακριβής ημερομηνία ανακοίνωσης των βάσεων.

απο το in.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
δεν ηξερα που αλλου να το βαλω
παντως εδω θα το δουν αρκετοι

Υποψήφιοι που κρίθηκαν κατάλληλοι-ικανοί στις προκαταρκτικές εξετάσεις των Στρατιωτικών, Αστυνομικών Σχολών, των Σχολών των Ακαδημιών Εμπορικού Ναυτικού ή της Πυροσβεστικής Ακαδημίας
https://www.minedu.gov.gr/grafeio-ty...noi-prokataktikes-exetases-str-as-aen-pa.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
"Για τυχόν διευκρινίσεις σχετικά με τα αναφερόμενα στοιχεία οι υποψήφιοι μπορούν να απευθύνονται στο τηλέφωνο: 210-3443557 το αργότερο μέχρι και τις 24/08/2011."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Στο εθνος γραφουν οτι μεχρι τις 25 θα εχουν βγει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
"Για τυχόν διευκρινίσεις σχετικά με τα αναφερόμενα στοιχεία οι υποψήφιοι μπορούν να απευθύνονται στο τηλέφωνο: 210-3443557 το αργότερο μέχρι και τις 24/08/2011."
Κάτι λέει αυτό, σωστά;... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
καλά το φοβόμουν λοιπόν ότι οι βάσεις θα βγουν την ίδια μερα με πέρσι! και στην αρχή το λεγα για πλάκα... έλεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantelis1992

Νεοφερμένος

Ο pantelis1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Παιδια επειδη και εγω ημουν περσυ στη θεση που ειστε τωρα(φετος δινω με το 10%) θα προτεινα να ΜΗ διαβαζετε σχολια και εκτιμησεις σχετικα με ημερομηνιες βασεις σχολων κτλ κτλ γιατι οχι μονο ειναι αναξιοπιστα(εγω τν πατησα περσυ) αλλα πιστευω προσθετουν και περισσοτερο αγχος.Καλοκαιρακι ειναι ας χαλαρωσουμε και αν δεν πολυασχολείσθε θα ερθει η μερα που θα ανακοινωθουν οι βασεις χωρις να το καταλαβουμε.Εγω αυτο κανω παντως.Ελπιζω να βοηθησα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top