Πότε θα βγουν οι βάσεις των σχολών για τις Πανελλαδικές 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Η ποιο τελευταία ανακοίνωση είναι από ΓΓ υπουργείου για 17-22. Το ότι πείρε ο ένας τηλέφωνο. ο άλλος μαιλ, ο άλλος chat και ο άλλος έχει θειο η μπάρμπα.. δεν μου λέει τίποτα.
Από την άλλη έρχεται τρόικα το σαββατοκύριακο και έχουν άλλα να ασχοληθούν από το να τσεκάρουν βάσεις..

Εγώ αν ήμουν αυτοί, θα τα έβγαζα παρασκευή, γιατί δευτέρα πρωί θα είχα στο κεφάλι μου τα σουργελα από ΔΝΤ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spirto

Νεοφερμένος

Η spirto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αύτο που γίνεται από την πλευρά του υπουργείου είναι απαράδεκτο και δίχνει μεγάλη ανευθυνότητα. Έχουμε καταντήσει από εκει που μας είπαν (η αξιότιμη κυρία υφυπουργός) ότι οι βάσεις θα βγούν τέλη Ιουλίου, να αμφιβάλουμε για το αν θα ανακοινωθούν 20-30 Αυγούστου. Κατά τα άλλα η κυρία Διαμαντοπούλου διαλαλεί "πρώτα το παιδί". Προσωπικά, επειδή το πιθανότερο είναι να περάσω επαρχεία και πρέπει μόλις βγουν οι βάσεις να πάω να βρω σπίτι, έχω καταστρέψει τις διακοπές μου. Σκόπευα να φύγω τέλη Ιουλίου αλλά όταν άκουσα ότι τότε αναμένεται η ανακοίνωση των βάσεων τα ακύρωσα όλα. Κάθε αναβολή της ανακοίνωσης των βάσεων σήμανε και αναβολή των διακοπών μου. Τελικά, σήμερα δεν έχω κουνήσει ρούπι από την Αθήνα και ακόμα περιμένω. Άντε να δούμε πού θα πάει αυτή η βαλίτσα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
στο μεγκα λεει ειπανε λιγο μετα τις 20...πφ!.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Λογικά θα έχεις άπλετο χρόνο για διακοπές μέσα στο Σεπτέμβρη.. Εγώ αν περάσω, κατά Νοέμβριο – Δεκέμβριο θα πάω για σπίτι, αφού έτσι και αλλιώς, αναμένουν άστατο χειμώνα στην παιδεία. Το να πιάσω μετά την ανακοίνωση βάσεων, σπίτι και μετά να μαδώ μαργαρίτες πότε θα κάνουμε μάθημα και να πληρώνω τσάμπα νοίκια, προτιμώ να πάω τελευταία στιγμή.. Απλά το γ$##τω είναι το αν περάσαμε και που περάσαμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
περιμένουμε, περιμένουμε, περιμένουμε την ανακοίνωση των βάσεων... 22 λέει ο ένας, 23 ο άλλος, 29 ο παράλλος... ε να: (έφαγα φλασιά :Ρ)



αφιερωμένο στο υπουργείο παιδείας!!! ειδικά το κομμάτι 2:25-2:29!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Α, τι, βάζουμε και τραγούδια; Ωραία.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fytoplagton

Νεοφερμένος

Η marilina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
γίνεται δηλαδή της επί χρήμασι εκδιδομένης γυναικός το σιδηρούν κιγκλήδωμα...! (κοινώς της πουτ...ας το κάγκελο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
-Υπουργός ποιά είναι;
-Υφυπουργός (-οι);
-Αντιπρόεδρος (-οι, δεν μας φτάνει ένας) της κυβέρνησης;
Τέλος: Ποιος είναι πρωθυπουργός στο δύστυχο αυτό τόπο;;
Αν θέσετε τις πιο πάνω ερωτήσεις στους εαυτούς σας, θα λυθούν οι απορίες σας!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


γίνεται δηλαδή της επί χρήμασι εκδιδομένης γυναικός το σιδηρούν κιγκλήδωμα...! (κοινώς της πουτ...ας το κάγκελο!)

Τελικά έκανε παιδί ο Κατακουζηνός;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.

rarabylum

Νεοφερμένος

Η rarabylum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
:( θελω επιτελουν να βγουνε αυτες οι μαυρες οι βασεις..δε μπορω αλλο!!εχει μπει η ζωη μου σε παυση να πουμε επειδη καποιοι κωλοβαρανε for life.

ξενερωνωωωωωωωωω!!! φιλε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Θα βγούνε που θα πάνε :P Αν είναι τα νέα να είναι θετικά ας καθυστερήσουν και άλλο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ten_ten

Νεοφερμένος

Ο ten_ten αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Έβλεπα ΝΕΤ και περνούσε από κάτω ειδήσεις μεταξύ των άλλων έγραφε : 25 Αυγούστου η ανακοίνωση των βάσεων εισαγωγής.

επίσης από edu : https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=4520

και στα ΝΕΑ : https://www.tanea.gr/latestnews/article/?aid=4650223

Καλά αποτελέσματα σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
δηλαδή την άλλη εβδομάδα είναι σίγουρο? είτε 22 είτε 23 είτε 24 είτε 25 είτε 26?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πλεον απο τι φαινεται παμε για την αλλη βδομαδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
πλεον απο τι φαινεται παμε για την αλλη βδομαδα..

σίγουρα γιατί και η υπουργός είπε το τρίτο 10μερο του μήνα, αλλά και το πολύ μέχρι αύριο πρέπει να έχουν ειδοποιήσει τα σχολεία, κάτι που δεν έχει γίνει μέχρι τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shooteras

Νεοφερμένος

Ο shooteras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
δηλαδή την άλλη εβδομάδα είναι σίγουρο? είτε 22 είτε 23 είτε 24 είτε 25 είτε 26?
Πιστεύω ότι ναι,αν και απτην αρχή έλεγα για πιθανότερες ημερομηνίες ή στις 23 ή στις 24...Για 29 που ακούστηκε μου φαίνεται ακραίο,γιατί υπάρχουν παιδιά που πρέπει να πάνε επαρχία να βρούνε σπίτι και αυτοί με το 10% να διαγραφούνε απτις σχολές για να μπορέσουν να γραφτούνε στις σχολές επιτυχίας τους!
Γιαυτή τη βδομάδα ξεχάστε το,αύριο βγαίνει η τελική μορφή του νομοσχεδίου,έχει άλλες δουλείες η διαμάντω this week (σιγά μην κάτσει αύριο να βγάλει ανακοίνωση ότι οι βάσεις βγαίνουν την Παρασκευή)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Γιαυτή τη βδομάδα ξεχάστε το,αύριο βγαίνει η τελική μορφήτου νομοσχεδίου,έχει άλλες δουλείες η διαμάντω this week...

ναι θα κουραστεί η καημένη




κοιτάξτε και αυτό https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=4520
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Παιδιά χθες στο μέγκα είπαν για 27 ή 28....δηλαδή έλεοοοοοοοος!!!δεν μπορώ άλλο!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Παιδιά χθες στο μέγκα είπαν για 27 ή 28....δηλαδή έλεοοοοοοοος!!!δεν μπορώ άλλο!!!!!!!

μπα δεν νομίζω γιατί είναι σαββατοκύριακο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και γω για 25 διαβασα στο κροουλ της ΝΕΤ,αλλα ουτε οι ιδιοι δεν ξερουν.Λογικη την αλλη βδομαδα μαξ θα εχουν βγει λενε διαφοροι καθηγητες του σχολειου μου που τους βρισκω στο δρομο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top