Πότε θα βγουν οι βάσεις των σχολών για τις Πανελλαδικές 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τι, και σαββατοκύριακα μέσα; Θα 'ναι το τελευταίο που τους λείπει για να μείνουν στην ιστορία φέτος. I'm in. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Oi βάσεις θα ανακοινωθούν την Δευτέρα τώρα το τι λέει ο καθένας είναι άλλο θέμα και δε φταίει το υπουργείο που φέτος τουλάχιστον έκανε καλά την δουλειά του.

Τι λες πια?
Τι ακριβώς έκανε καλά??
Η παραπληροφόρηση της παραπληροφόρησης!!
Μας υποχρέωσαν! άλλα έλεγε η υπουργός( ο θεός να την κάνει)
άλλα ο υφυπουργός(καλή μουσίτσα κ αυτός) άλλα τα κανάλια κ
άλλα οι εφημερίδες για την ανακοίνωση των βαθμολογιών!

Να ΄ναι καλά το υπουργείο που μας ενημέρωνε βρε!:P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
...και δε φταίει το υπουργείο που φέτος τουλάχιστον έκανε καλά την δουλειά του.
να συνεννοηθουμε οταν βγουνε οι πολυποθητες βασεις να στειλουμε μια τεραστια ανθοδεσμη εκ μερους του ischool. θα φτιαξω και τοπικ για να βαλουμε στην καρτα τα ονοματα ολων οσων θεουν να στειλουν τα συγχαρητηρια και τις ευχαριστιες τους:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
https://www.enet.gr/?i=news.el.article&id=299282

Aυτός είναι ο λόγος που εγώ λέω για 26/8. Μου φαίνεται κάπως το Υπουργείο να τα κάνει και τα 2 σε μία μέρα. Δεν είναι και από τους γρήγορους απ'ότι ξέρουμε xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Οι βάσεις θα ανακοινωθούν την δευτέρα?? Από που το ξέρεις εσύ έχεις γνωστό από το υπουργείο ?

Όχι δεν εχω κανέναν γνωστό και καμία πηγή. Πέρσι ανακοινώθηκαν 25 Αυγούστου φέτος πιστεύω οτι θα ανακοινωθούν 2 μέρες πριν γιατί είναι Δευτέρα.


https://www.enet.gr/?i=news.el.article&id=299282

Aυτός είναι ο λόγος που εγώ λέω για 26/8. Μου φαίνεται κάπως το Υπουργείο να τα κάνει και τα 2 σε μία μέρα. Δεν είναι και από τους γρήγορους απ'ότι ξέρουμε xD

Μπήκες στο νόημα. Όταν βγουν οι βάσεις 23 θα επισκιαστεί το γεγονός (της αλλαγης του νομοσχεδίου) και αυτό ακριβώς θέλουνε. Δευτέρα λοιπόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
''... στο οποίο θα ενσωματώνονται αλλαγές, με βάση τις προτάσεις των βουλευτών από όλες τις πτέρυγες της Βουλής. Τη Δευτέρα 22 Αυγούστου..''

Τυχαίο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
''... στο οποίο θα ενσωματώνονται αλλαγές, με βάση τις προτάσεις των βουλευτών από όλες τις πτέρυγες της Βουλής. Τη Δευτέρα 22 Αυγούστου..''

Τυχαίο;
burn out:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
''... στο οποίο θα ενσωματώνονται αλλαγές, με βάση τις προτάσεις των βουλευτών από όλες τις πτέρυγες της Βουλής. Τη Δευτέρα 22 Αυγούστου..''

Τυχαίο;

δεν νομίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
''... στο οποίο θα ενσωματώνονται αλλαγές, με βάση τις προτάσεις των βουλευτών από όλες τις πτέρυγες της Βουλής. Τη Δευτέρα 22 Αυγούστου..''

Τυχαίο;
αρα σιγουρο ε;;
Δευτέρα 22 Αυγούστου 2011 θα γίνει η ανακοίνωση των φετινών βάσεων.

αυτο και εγω πιστευω....



https://www.youtube.com/watch?v=-nJCXswPKlM&feature=youtu.be απίστευτο vid btw:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
''... στο οποίο θα ενσωματώνονται αλλαγές, με βάση τις προτάσεις των βουλευτών από όλες τις πτέρυγες της Βουλής. Τη Δευτέρα 22 Αυγούστου..''

Τυχαίο;
πισω απο τις λεξεις κρυβεται η διαμαντω and her gang. που να....@#$%^&*#@$νε....:verymad:

(*συγνωμη για το κραξιμο κυριοι του υπουργειου ευτυχως μονο ενας απο σας μου εκανε dislike...(αντε και ενας ακομα το πολυ μεσα απο δω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Κανείς δεν είδε το esos.gr ε; :P Δημοσίευσαν αυτό:

https://www.esos.gr/index.php?option...tou-i-anakoinosi-ton-baseon-eisagogis-sta-aei

Και εγώ Δευτέρα νομίζω ότι θα βγουν, ίδωμεν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόκκας Δήμος

Νεοφερμένος

Ο Κόκκας Δήμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
+
=

Και έχει και τις βάσεις !!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
@starry_eyed: Κράξιμο το λες αυτό; Και τι παίζει με την αυτολογοκρισία; Γιατί δε γράφεις ό,τι σκέφτεσαι κανονικά, όπως το φώναζες όταν έγραφες;

Περίμενε να δεις, now, πού είναι αυτό το μήνυμα στον alchemist...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Κανείς δεν είδε το esos.gr ε; :P Δημοσίευσαν αυτό:

https://www.esos.gr/index.php?option...tou-i-anakoinosi-ton-baseon-eisagogis-sta-aei

Και εγώ Δευτέρα νομίζω ότι θα βγουν, ίδωμεν.
το δημοσιευσαμε, χτες. :):)

@starry_eyed: Κράξιμο το λες αυτό; Και τι παίζει με την αυτολογοκρισία; Γιατί δε γράφεις ό,τι σκέφτεσαι κανονικά, όπως το φώναζες όταν έγραφες;

Περίμενε να δεις, now, πού είναι αυτό το μήνυμα στον alchemist...
υπαρχουν καποιοι κανονες μεσα στο φορουμ και ειμαστε αναγκασμενοι να τους υπακουμε...εντ οφ στορυ, δεν ασχολουμαι παραπανω, αλλο ειναι το θεμα του τοπικ, ηδη ξεφυγαμε:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Πάντως σε τηλεφώνημα συγγενικού μου προσώπου στο υπουργείο μας είπαν μετά τις 25!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Εμένα στο 2ο μειλ που έστειλα μου απάντησαν 3ο δεκαημερο του Αυγούστου. Αν σκεφτει κανεις οτι 22 του μήνα είναι στο 3ο δεκαημερο του Αυγούστου ειναι η πιο πιθανη μερα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόκκας Δήμος

Νεοφερμένος

Ο Κόκκας Δήμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
+
=

Και έχει και τις βάσεις !!!!!!!!!!!

Με τις εικόνες δεν βγήκε . Δεν πειράζει .
Ενοούσα '' DIAMOND + ΠΟΥΛΙ (κατά προτίμηση ΚΟΡΑΚΙ) = ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ '':P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
''... στο οποίο θα ενσωματώνονται αλλαγές, με βάση τις προτάσεις των βουλευτών από όλες τις πτέρυγες της Βουλής. Τη Δευτέρα 22 Αυγούστου..''

Τυχαίο;
Και μάλιστα εάν προσθέσουμε όλα τα γράμματα του συγκεκριμένου αποσπάσματος έχουμε λεξάριθμο 22082011. Είναι τύχη; Ή μήπως κάτι άλλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
πήρε κάποιος φίλος μου τηλέφωνο στο υπουργείο και του είπαν τις τελευταίες μέρες του αυγούστου, γύρω στις 29

:rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
... Το ότι μπαίνουν καθε μέρα παιδιά και βρίζουν την υπουργό για τις βάσεις είναι επίσης ΄κάτι λάθος αφού το υπουργείο από την αρχή έλεγε ότι οι βάσεις θα ανακοινωθούν τέλη Αυγούστου.

Αυτό το ανακοίνωσε η Διαμαντοπούλου κάπου αρχές Αυγούστου. Συγκεκριμένα, είχε πει την πρώτη φορά ότι θα βγούνε στις 22 ή 23 και έπειτα είπε γενικά το τρίτο δεκαήμερο, αρνούμενη την συγκεκριμένη ημερομηνία που είχε αναφέρει.

Αν θυμάσαι, όταν κάποιος έστελνε (τον Ιούλιο) mail στο υπουργείο του έλεγαν "καταβάλλεται κάθε δυνατή προσπάθεια για το πρώτο δεκαήμερο ή τα μέσα Αυγούστου. Με αποκορύφωμα βέβαια την δήλωση της Χριστοφιλοπούλου ότι οι βάσεις θα βγούνε 20-30 Ιουλίου. Αν όντως έκανε λάθος, εκείνη τη στιγμή θα μπορούσε να το πάρει πίσω, am i right?

Συμφωνώ μαζί σου πάντως, οι βάσεις πιθανότατα θα ανακοινωθούν στις 22-23 (προσωπικά 23, ε, δεν θα θέλουν να κάνουν μια ανακοινοσούλα την προηγούμενη;:whistle:)

Αυτό που μας τσατίζει είναι το ότι δεν είναι υπεύθυνοι. Ας έβγαινε η Διαμάντοπούλου στη ΝΕΤ να πεί, 5 λεπτά θα της έπαιρνε άλλωστε, "προσπαθούμε για μέσα Αυγούστου, αλλιώς 22-23 max". Θα μπορούσε να το κάνει ήδη αμέσως μετά τα μηχανογραφικά.
Και οι ράδιο αρβύλες δεν θα υπήρχαν και αυτοί θα έδειχναν κάποια συνέπεια και εμείς δεν θα ήμασταν τόσο στην τσίτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top