Πότε θα βγουν οι βάσεις των σχολών για τις Πανελλαδικές 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimitroula17

Νεοφερμένος

Η dimitroula17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
οσοι δωσατε φετος που ξερετε τι επεσε το κλιμα αντιδρασεις κ ολα αυτα τι λετε θα πεσουν καθολου ασοεε?θελω μαρκετινγκ κ επικοινωνια κ εβγαλα 17318...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
WTF!!! Έλεος πια!!! Από μέρα σε μέρα το πάνε!! Από 'κεί που παντού ακουγότανε για 19 (λίγο δύσκολο αυτό βέβαια, αφού το Υπουργείο το μόνο που λέει είναι 3ο δεκαήμερο) ή 22 Αυγούστου, τώρα έγινε 25;;; Και ούτε καν 25 ακριβώς!! "Γύρω στις 25"!!!! Είναι δυνατόν;;; Έτσι όπως πάνε, θα τα βγάλουν την άλλη Παρασκευή, 26/8!! :mad: Μα, δεν έχει τελειώσει η διαδικασία;;...

χαχαχ! εγώ τότε λέω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
χαχαχ! εγώ τότε λέω! :P

Kαι εγώ :P Έχω βάλει στοίχημα εδώ και 2 βδομάδες με έναν φίλο μου. χD

26/8!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitroula17

Νεοφερμένος

Η dimitroula17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
να το παρω καπως που δεν μου απαντα κανεις?!:/::D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
εγώ λέω θα βγούνε 29/8! Έτσι, για να το πάνε κι αυτό δευτέρα, όπως κάνανε με τις βαθμολογίες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,102 μηνύματα.
Συγγνωμη αλλα μονος σου ομολογεις. Το οτι ασχολεισαι με τις βασεις ''στα πλαισια του ελευθερου χρονου σου'' σημαινει απλα οτι θες να σπας πλακα με τους υποψηφιους. Δικαιωμα σου, χεστηκα αν υπαρχουν ****** που σε ρωτανε και σε πιστευουν.
Επισης, η αυτοπροβολη και αλαζονεια αποδεικνυεται και απ' αυτο που λες '' εγω στην ηλικια σας εκανα αυτο, εκεινο, τ' αλλο...''. Συγγνωμη, αλλα αυτα να τα γραφεις στον τσακο, κανεις δεν σε ρωτησε τι εκανες.
Αν για εμας ειναι κακο που αχολουμαστε με αυτα, για εσενα που εισαι 7 χρονια μεγαλυτερος, και παρα ταυτα ασχολεισαι με πραγματα της Γ' Λυκειου, ειναι τρεις φορες χειροτερο.
Φιλικα, απλως πρεπει καποιοι να ξυπνησουν.

:hmm: θα γίνεις καλός δικηγόρος αλλά θα διαφωνήσω. Δε λέω ποτέ κάτι πρόχειρα έτσι για να το πω και η ύπαρξη του Τσόκος αποδεικνύει ότι όλα αυτά που κάνω έχουν μια βάση. Το ότι κάνω κάτι για την ώρα μυ δε σημαίνει ότι το κάνω για να σπάσω πλάκα ούτε ότι κοροϊδεύω ή το κάνω πρόχειρα έχω κάνει κανονική προσέγγιση εγώ είπα ότι το κάνω απλά για να περάσει η ώρα μου (εσύ συμπέρανες ΄ότι το κάνω για να γελάσω )--> έχω καλύτερα πράγματα για να γελάσω.
Ο λόγος που γράφω κυρίως σε αυτό το forum και όχι σε άλλα που είναι πιο μεγάλα παιδιά είναι ότι το Ischool αποτελείται από ειλικρινείς κατά βάση ανθρώπους (παιδιά) πράγμα που στα forum το ενηλίκων αυτό δεν υπάρχει. Αν κοιτάξετε παρόμοια θέματα που έχουν ανοίξει στο Ischool και στο steki ή άλλα forum ενηλίκων θα καταλάβετε τι εννοώ.

Δε ξέρω αν θα πετύχω τις προβλέψεις μου ή όχι το σίγουρο είναι ότι οι εκτιμήσεις μου (όπως και οι περσινές) που έκανα δε θα σβηστούν όσο λάθος και να κάνω.

Σκέφτομαι σοβαρά να μην ασχοληθώ του χρόνου με προβλέψεις των βάσεων (σκοπός μου ήταν να σταματήσω τις προβλέψεις όταν μπει το καινούριο σύστημα).
_____

Επισης, η αυτοπροβολη και αλαζονεια αποδεικνυεται και απ' αυτο που λες '' εγω στην ηλικια σας εκανα αυτο, εκεινο, τ' αλλο...''. Συγγνωμη, αλλα αυτα να τα γραφεις στον τσακο, κανεις δεν σε ρωτησε τι εκανες.
Αν για εμας ειναι κακο που αχολουμαστε με αυτα, για εσενα που εισαι 7 χρονια μεγαλυτερος, και παρα ταυτα ασχολεισαι με πραγματα της Γ' Λυκειου, ειναι τρεις φορες χειροτερο.
Φιλικα, απλως πρεπει καποιοι να ξυπνησουν

Έχω έναν λογαριασμό σε ένα forum στον λογαριασμό πρέπει να υπακούω κάποιους κανόνες λέω την γνώμη μου για κάποια πράγματα . Το ότι πλέον παιδιά του δημοτικού χειρίζονται το facebook ενώ τα παιδιά του γυμνασίου έχουν πρόσβαση σε κάθε είδους υλικό έχει αρνητικά και θετικά. Το ότι μπαίνω στο internet cafe και βλέπω παιδιά να παίζουν wow είναι κάτι που με θλίβει. Το ότι μπαίνουν καθε μέρα παιδιά και βρίζουν την υπουργό για τις βάσεις είναι επίσης ΄κάτι λάθος αφού το υπουργείο από την αρχή έλεγε ότι οι βάσεις θα ανακοινωθούν τέλη Αυγούστου.

Δυστυχώς η εποχή εθισμού στο διαδίκτυο έχει μόλις αρχίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Kαι εγώ :P Έχω βάλει στοίχημα εδώ και 2 βδομάδες με έναν φίλο μου. χD

26/8!
xaxa!καλο!:P
εγώ το λέω επειδή εκείνη τη μέρα θα επιστρέφω από τις διακοπές!
κ οι βαθμολογίες τη μέρα π γύριζα βγήκαν:P
Ίδωμεν:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Δεν ξεκουμπίζεσαι σιγά σιγά να γυρίσεις πιο νωρίς;
Ευγενικά μιλώντας πάντα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
πήρε κάποιος φίλος μου τηλέφωνο στο υπουργείο και του είπαν τις τελευταίες μέρες του αυγούστου, γύρω στις 29
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Τώρα τι να κάνω; Να γελάσω. Γελάω. "Μουαχαχαχα"
Σκατά στις φάτσες των υπεύθυνων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Δεν ξεκουμπίζεσαι σιγά σιγά να γυρίσεις πιο νωρίς;
Ευγενικά μιλώντας πάντα :P


Νοooope:P!

Υπομονήηηη! Το καλό πράγμα αργεί να γίνει.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
πήρε κάποιος φίλος μου τηλέφωνο στο υπουργείο και του είπαν τις τελευταίες μέρες του αυγούστου, γύρω στις 29
κατουριεμαι απτα γελια και απτα νευρα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Φτάνουμε σε σημείο να παίζουν όλες οι ημερομηνίες από 19 μέχρι 29 εκτός απ' τα σαββατοκύριακα και να μην ξέρουμε ΤΙΠΟΤΑ.

Πείτε μου, ποιος γελάει νευρικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
πήρε κάποιος φίλος μου τηλέφωνο στο υπουργείο και του είπαν τις τελευταίες μέρες του αυγούστου, γύρω στις 29

Με τίποτα! Είναι πάααααααρα πολύ αργά.
Δεν παίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,102 μηνύματα.
Oi βάσεις θα ανακοινωθούν την Δευτέρα τώρα το τι λέει ο καθένας είναι άλλο θέμα και δε φταίει το υπουργείο που φέτος τουλάχιστον έκανε καλά την δουλειά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Φτάνουμε σε σημείο να παίζουν όλες οι ημερομηνίες από 19 μέχρι 29 εκτός απ' τα σαββατοκύριακα και να μην ξέρουμε ΤΙΠΟΤΑ.

Πείτε μου, ποιος γελάει νευρικά;

χαχαχ! γιατί αποκλείονται τα σαββατοκύριακα???
Με αυτούς είναι όοοολα πιθανά... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Με τίποτα! Είναι πάααααααρα πολύ αργά.
Δεν παίζει...

έτσι έλεγαν και για τις αρχές αυγούστου μετά τη δήλωση της υφυπουργού για ανακοίνωση των βάσεων γύρω στις 20 ιουλίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Oi βάσεις θα ανακοινωθούν την Δευτέρα τώρα το τι λέει ο καθένας είναι άλλο θέμα και δε φταίει το υπουργείο που φέτος τουλάχιστον έκανε καλά την δουλειά του.

Οι βάσεις θα ανακοινωθούν την δευτέρα?? Από που το ξέρεις εσύ έχεις γνωστό από το υπουργείο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δευτέρα 22 Αυγούστου 2011 θα γίνει η ανακοίνωση των φετινών βάσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
παιδιά είναι εμφανές. το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι το νομοσχέδιο για την τριτοβάθμια εκπαίδευση που περνάει αυτήν την εβδομάδα από τη βουλή. άρα μετά τις 23 να περιμένουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top