Πότε θα βγουν οι βάσεις των σχολών για τις Πανελλαδικές 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Εγώ αρχίζω από τώρα την πλήρη αποχή από τον οινόπνευμα για να είμαι καθαρός για τη μέρα που θα βγούνε οι βάσεις...:P:P
ΘΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
θυμαμαι οταν εβγαιναν οι βασεις της χρονιας μου ειχαμε κανει 2000 σελιδες εδω στο i school τοτε....

:blink:

ch.. challenge accepted. Κι επειδή ήρθες τώρα ακόμα να το πεις μας δίνω 1 μήνα παράταση απ' τη στιγμή που θα βγουν.

Λοιπόν μάγκες έχουμε ήδη 89. Δε φεύγει ΚΑΝΕΙΣ μέχρι τις 2001. Καταλάβατε πώς θα γίνει; Ωραία, ούτε γω αλλά θα γίνει. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΛΗΚΡΤΟΛΟΓΕΙΣ ΑΚΟΜΑ; ΑΝΤΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Eπειδή θυμάμαι ότι ήμουν συντονιστής τότε, το μισό θέμα ήταν τύπου "Πότε θα βγουνε αντεεεεεε"!!! :P

ΛΟΙΠΟΝ!!

ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΟΥΝΕ????????ΑΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
ποτε θα βγουν ? αντεεεεεε! :P


αααα! και στο υπουργειο να παρετε τηλ...ρε παιδια 15γουστος ειναι! σιγα μην απαντησει κανεις!

αντε βγειτε καμια βολτα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
το αργοτερο σε μια βδομαδα θα εχουμε μαθει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Source or it's not happening.

Couldn't care less βασικά αλλά έχουμε στόχο τώρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Κουράγιο παιδιά. Ο γα'ί'δαρος φαγώθηκε, η ουρά έμεινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Mα καλά ΚΑΝΕΙΣ δεν ξέρει πότε θα βγούνε;;;;;;;; :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
μαθαμε ποτε θα βγουνε ή ακομα? :look::look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
μεσα στην βδομαδα ακουσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Η παρασκευη η δευτερα απο οτι φαινεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
AΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΦΤΑΝΕΙΕΙΕΙΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩΩ ΑΛΛΟΟΟΟΟ.......:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Μόνο εγώ είμαι που πιστεύω ότι ούτε την Δευτέρα θα βγούν; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Μόνο εγώ είμαι που πιστεύω ότι ούτε την Δευτέρα θα βγούν; :P
Θα βγουν δεν μπορει...μη μας λες τετοια...ειναι η πρωτη χρονια που εχουμε αναμονη 60 ημερων απο τοτε που κατεθηκε το μηχανογραφικο...Ε.ΛΕ.ΟΣ. :knife: :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Θα βγουν δεν μπορει...μη μας λες τετοια...ειναι η πρωτη χρονια που εχουμε αναμονη 60 ημερων απο τοτε που κατεθηκε το μηχανογραφικο...Ε.ΛΕ.ΟΣ. :knife: :hypno:

Ξέρω και εγώ..Αυτή την αίσθηση έχω...Μακάρι να βγούν την Δευτέρα να τελειώνουμε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Ξέρω και εγώ..Αυτή την αίσθηση έχω...Μακάρι να βγούν την Δευτέρα να τελειώνουμε. :D
Βασικα, μακαρι να μη βγουν τη Δευτερα και να βγουν αυτη τη βδομαδα...τοτε θα τελειωνουμε καλυτερα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
στην TV ακουσα την Τεταρτη(μεθαυριο) ή την Δευτερα(που ερχεται)....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
στην TV ακουσα την Τεταρτη(μεθαυριο) ή την Δευτερα(που ερχεται)....
Αλήθεια;; Πού το άκουσες; Γιατί όμως ή Τετάρτη ή Δευτέρα; Η Πέμπτη και η Παρασκευή δεν είναι μέρες;.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Tην Τέταρτη έχω στις 10 μάθημα οδήγησης και τελείωνω 11. Tρεις είναι οι περιπτώσεις, άμα βγούνε τότε οι βάσεις, :
- Να μάθω ότι έχω περάσει εκεί που θέλω και να κάνω χαμό και να μην μπορώ να συγκεντρωθώ στην οδήγηση - > άουτς
- Να ακούσω τη βάση της σχολής στο ραδιόφωνο με τον δάσκαλο και να αρχίζω να πανηγυρίζω μέσα στο αμάξι -> άουτς
- Να μην περάσω εκεί που θέλω (ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ 37 ΜΟΡΙΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΘΑ ΠΕΣΕΙ!!!!!) -> αουτς.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Σε ποιο καναλι το ακουσατε??? παντως, την προηγουμενη θα βγει ανακοινωση απο το υπουργειο οποτε σε κανεναν δε θα ρθει κεραμιδα στο κεφαλι (θελω να πιστευω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top