Πότε θα βγουν οι βάσεις των σχολών για τις Πανελλαδικές 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

playboy

Νεοφερμένος

Ο playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Να ξερετε οτι τα( π.κ.ε.) της ΕΛ.ΑΣ. θα αρχισουν το τριτο δεκαημερο του ιουλιου και θα τελειωσουν περιπου αρχες Αυγουστου,,,,,οποτε και οι βασεις θα ανακοινωθουν 20 Αυγουστου και υστερα...Δεν υπαρχει λογος για να ανγχωνεστε για το ποτε θα βγουν οι βασεις,τα πραγματα ειναι κουκια μετρημενα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Να ξερετε οτι τα( π.κ.ε.) της ΕΛ.ΑΣ. θα αρχισουν το τριτο δεκαημερο του ιουλιου και θα τελειωσουν περιπου αρχες Αυγουστου,,,,,οποτε και οι βασεις θα ανακοινωθουν 20 Αυγουστου και υστερα...Δεν υπαρχει λογος για να ανγχωνεστε για το ποτε θα βγουν οι βασεις,τα πραγματα ειναι κουκια μετρημενα.....

i beleive you man

over and out:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Ποιος ο λογος να μην βγουν εστω οι βασεις του 10% την αλλη εβδομαδα???? Τι τους εμποδιζει????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
ναι οκ αλλα ακομα και οταν διασκεδαζω δεν μπορω κατι μ τρωει.:confused:ΘΑΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ:worry:

ε ρε ζορι! ενα μηνα θελατε αποτελέσματα και τωρα θα αγχώνεστε ολόκληρο το καλοκαιρι για τις βάσεις?:hmm::P
Μπροστα στον επομενο χειμωνα αυτο το καλοκαιρακι ειναι εντελως μα εντελως βαρετο:yahoo:

καλα περιμενε εσυ που μπορεις τον χειμωνα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Από το υπουργείο επιμένουν ότι θα βγουν πολύ πολύ γρηγορότερα και όπως αναφέρει το άρθρο, για να έχουν χρόνο οι μαθητές να βρουν καλύτερες τιμές στα σπίτια που θα νοικιάσουν, δεν βρίσκω τον λόγο να επιμένουν μερικοί ότι θα βγουν κατά τέλη Αυγούστου. Πόσοι θα δώσουν εξετάσεις για αστυνομία 1000-2000? Σε 5 ημέρες θα είναι έτυμα τα αποτελέσματα.
Ποτέ άλλωστε η αστυνομία δεν είχε ζήτηση.. Θυμάμαι ότι σκέπτονταν να κάνουν εξαίρεση την σχολή από πανελλαδικές (όπως και τους πλοίαρχους).

Είναι 2 ημερών άρθρο.. https://www.inews.gr/98/vaseis-2011--ekplixi-telos-iouliou-i-anakoinosi.htm

Ανώτερη ημερομηνία που θα μπορούσα να γράψω, είναι 5 Αυγούστου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
δεν βρίσκω τον λόγο να επιμένουν μερικοί ότι θα βγουν κατά τέλη Αυγούστου

Εγώ πάλι δε βρίσκω λόγο να ασχολείται κάποιος σοβαρά με το υπουργείο. Τα πάντα φέτος από τα μηχανογραφικά το Μάρτιο, τις πανελλήνιες το δεύτερο δεκαπενθήμερο Μαΐου, την ξέμπαρκη ανακοίνωση για 12/5 αργότερα από πέρσι και το παράδοξο μικρότερο περιθώριο μέχρι να αρχίσουν οι εξετάσεις απ' το περσινό βοηθούν σ' αυτό. Δύσκολα λες ότι οι φετινές ήταν από τις πιο ανοργάνωτες πανελλήνιες των τελευταίων χρόνων; Well, εγώ το έχω ήδη πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Και 24-25 Ιουλίου να τελειώσουν οι εξετάσεις για τις αστυνομικές σχολές,28-29 Ιουλίου θα έχουμε τα αποτελέσματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Εγώ πάλι δε βρίσκω λόγο να ασχολείται κάποιος σοβαρά με το υπουργείο. Τα πάντα φέτος από τα μηχανογραφικά το Μάρτιο, τις πανελλήνιες το δεύτερο δεκαπενθήμερο Μαΐου, την ξέμπαρκη ανακοίνωση για 12/5 αργότερα από πέρσι και το παράδοξο μικρότερο περιθώριο μέχρι να αρχίσουν οι εξετάσεις απ' το περσινό βοηθούν σ' αυτό. Δύσκολα λες ότι οι φετινές ήταν από τις πιο ανοργάνωτες πανελλήνιες των τελευταίων χρόνων; Well, εγώ το έχω ήδη πει.

Εμ το άλλο που το πας.. Εγώ αν και πρώτη φορά που δίνω πανελλαδικές, είμαι εξωσχολικός. Δεν είχαν να μου δώσουν ούτε βιβλία, αλλά ούτε και ενισχυτική επιτρέπετε να παρακολουθήσουμε, ότι κατάφερα να πιάσω από το ιντερνέτ.
Μια όμορφη ημέρα του Μαΐου, μόλις είχα ξυπνήσει και έπινα καφεδάκι, είδα σε μια πρωινή εκπομπή τα παιδιά να βγαίνουν από το σχολείο και να εκφράζουν πως ήταν η ημέρα τους στο μάθημα που έγραψαν!! Καπνός έγινα, τρέχοντας πήγα στο σχολείο.. Δεν υπήρχε καν ενημέρωση.. ένα τηλέφωνο.. κάτι.. (είχαμε και 48ρες απεργίες στα ΜΜΕ..).

Οχι βρε! Οσοι δεν μπουν αστυνομια θα διεκδικησουν αλλες σχολες!
Αυτό είναι αλήθεια και ένας γνωστός είχε περάσει πέρυσι στην φιλολογική Αθηνών και φέτος έκανε τα χαρτιά του με το 10% (νομίζω) για την αστυνομία.. Η φιλολογική ήταν το όνειρο της μαμάς του, αλλά δεν του άρεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
οι αστινομικεϛ σχολεϛ θα πάρουν 1300 άτομα οποτε δεν νομίζω να είναι πάνω από 3000 αυτοί που θα δώσουν

Η ζήτηση αυξήθηκε κατά 30%. Εγώ αυτό ξέρω μόνο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Η ζήτηση αυξήθηκε κατά 30%. Εγώ αυτό ξέρω μόνο.:P
Αδύνατο να το ξέρεις αυτό. Αύριο λήγει η προθεσμία υποβολής των αιτήσεων. Ακόμα δεν τις έχουν συγκεντρώσει.Αυτά τα ποσοστά που τα μαθαίνεις? Φέτος είχαμε 1000 περίπου λιγότερα άτομα που είχαν επιλέξει ΑΟΘ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Αδύνατο να το ξέρεις αυτό. Αύριο λήγει η προθεσμία υποβολής των αιτήσεων. Ακόμα δεν τις έχουν συγκεντρώσει.Αυτά τα ποσοστά που τα μαθαίνεις? Φέτος είχαμε 1000 περίπου λιγότερα άτομα που είχαν επιλέξει ΑΟΘ...

Σορρυ που το άκουσα στην τηλεόραση.:P Αν ισχύει δεν ξέρω πάντως το άκουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αδύνατο να το ξέρεις αυτό. Αύριο λήγει η προθεσμία υποβολής των αιτήσεων. Ακόμα δεν τις έχουν συγκεντρώσει.Αυτά τα ποσοστά που τα μαθαίνεις? Φέτος είχαμε 1000 περίπου λιγότερα άτομα που είχαν επιλέξει ΑΟΘ...

Σωστά...954 λιγότεροι υποψήφιοι στις ΑΟΘ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Εγω παντως ακουσα οτι μεχρις τισ 20 Αυγουστου θα βγουν οι βασεις... πφφ...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeee

Νεοφερμένος

Ο georgeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μπα και 18300 λιγο δυσκολο γιατι εχει τεραστια ζητηση ...Βασεις πιστευω θα βγουν 10 αυγουστου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει που ειχε βγει καποια απο το υπουργειο και ελεγε οτι θα βγουν το 3ο δεκαημερο του Ιουλιου... αλλα παλι το αλλαξαν... Αχ ελληνικα υπουργεια...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Μπα και 18300 λιγο δυσκολο γιατι εχει τεραστια ζητηση ...Βασεις πιστευω θα βγουν 10 αυγουστου
Δεν ειναι λογικο να βγουν στις 10 Αυγουστου ,γιατι απο 10-20 Αυγουστου ο μισος κ πλεον ελληνικος πληθυσμος επιλεγει να κανει τις διακοπες του αρα δυσκολο το Υπουργειο να βγαλει τις βασεις εκεινη ακριβως τη χρονικη περιοδο συνεπως αμα δεν βγουν εως τις 4-5 Αυγουστου λογικα αυτο θα γινει μετα τις 20. Εγω παντως πιστευω οτι θα βγουν τελη Ιουλιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Δια,θα ηθελα να ξερω που ξες εσυ ολες αυτες τις πληροφοριες,ποιος σου τις ειπε,ειναι εξακριβωμενες ? ή τις γραφεις για να δειξεις καποια ανωτεροτητα σε σχεση με ολους εμας που πιστευουμε οτι τα αποτελεσματα θα βγουν απο 20-30 Ιουλιου.Παντα θελεις να πρωτοτυπεις.Χθες 5 εφημεριδες ΑΝΕΦΕΡΑΝ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΑΣΕΙΣ,αρα αυτο σημαινει οτι αυτες θα βγουν τωρα στα κοντα
ΦΙλικα Χ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Το υπουργειο δε θα επιλεξει να βγαλει της βασεις αργοτερα επειδη πολλοι πανε διακοπες...ημαρτον τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Συμφωνω με το Yannis92. Και δε καταλαβα και κατι αλλο απ τη συζητηση σας. Για ποιο λογο αν βγουν οι βασεις τελος ιουλιου να πας να νοικιασεις σπιτι απο τωρα; ισα ισα που ολοι μα ολοι λενε μην βιαστεις για το σπιτι και την πατησεις. Τα περισσοτερα σπιτια ειναι ανοικιαστα. Αυτο λενε ολοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Και εγώ δεν μπορώ να καταλάβω την λογική ότι «μην βιαστεις για το σπιτι και την πατησεις. Τα περισσοτερα σπιτια ειναι ανοικιαστα» έχεις βρεθεί στην θέση να ψάχνεις σπίτι και να είναι μετρημένα στα δάχτυλα με κάτι κοπάνες τιμές? Πέρα ταύτα, δεν θα πάει κάποιος τέλος Ιουλίου να νοικιάσει, θα έχει όμως άπλετο χρόνο να οργανωθεί, να ψάξει, να μάθει και στην συνέχεια να βρει σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top