Πότε θα βγουν οι βάσεις των σχολών για τις Πανελλαδικές 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
:hehe::hehe:
για γέλια και για κλάματα ειναι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiki1993

Νεοφερμένος

Η Κική/Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Δεν τις περιμενω να βγουνε την αλλη εβδομαδα. Ειμαι σιγουρος οτι θα βγουνε την αλλη εβδομαδα!!
Η σιγουρια θα σε φάει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Επίσης έκαναν υπεράνθρωπες προσπάθειες για να βγουν τα αποτελέσματα Παρασκευή 17 Ιουνίου, μη το ξεχνάμε.
Α, και οι Πανελλήνιες θα άρχιζαν το δεύτερο δεκαπενθήμερο του Μαίου (δηλ. στις 12).
Ας μην είμαστε τόσο αισιόδοξοι λοιπόν, αν και μπορεί να μας φύλαγαν για έκπληξη ότι θα είναι κάπου συνεπείς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Δεν είναι ό,τι να 'ναι είναι η καθιερωμένη ημερομηνία κατά την οποία βγαίνουν κάθε χρόνο οι βάσεις. Να βγουν να πουν ότι ξέρετε πάμε για τέλη Ιουλίου είναι πολύ ριψοκίνδυνο γιατί έτσι και δεν τα καταφέρουν τότε είναι που δεν τους σώζει κανείς. Οπότε λένε περιμένετε για Αύγουστο κι αν τα καταφέρουμε ίσως βγουν νωρίτερα.

γελοίο?
Δηλαδής η χριστοφιλοπούλου θεωρείται ριψοκίνδυνη? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
γελοίο?
Δηλαδής η χριστοφιλοπούλου θεωρείται ριψοκίνδυνη? :whistle:


οχι αλλα δεν με γεμιζει και τοσο το ματι.δεν την θεωρω αξιοπιστη τοσο πολυ


προσωπικη εκτιμηση που εχω λαβει απο την περιρρέουσα ατμοσφαιρα;;
1-10 αυγουστου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
:) για να καταλάβεις που ζούμε , δεν εμπιστευόμαστε τι μας λέει το ίδιο το υπουργείο !
Έτσι μας κατάντησαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Μια όμορφη ημέρα του Μαΐου, μόλις είχα ξυπνήσει και έπινα καφεδάκι, είδα σε μια πρωινή εκπομπή τα παιδιά να βγαίνουν από το σχολείο και να εκφράζουν πως ήταν η ημέρα τους στο μάθημα που έγραψαν!! Καπνός έγινα, τρέχοντας πήγα στο σχολείο.. Δεν υπήρχε καν ενημέρωση.. ένα τηλέφωνο.. κάτι.. (είχαμε και 48ρες απεργίες στα ΜΜΕ..).

Αυτό λέγεται τραγική ανευθυνότητα από μέρους σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiki1993

Νεοφερμένος

Η Κική/Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
:) για να καταλάβεις που ζούμε , δεν εμπιστευόμαστε τι μας λέει το ίδιο το υπουργείο !
Έτσι μας κατάντησαν...
Τι να λέμε τώρα...εγω γενικά δεν εμπιστεύομαι καμια πληροφορία ή καμία υπηρεσια που να έρχεται απο κρατικό φορέα...ουτε καν τα κρατικα νοσοκομία...ποσο μάλλον τα υπουργεία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Τι να λέμε τώρα...εγω γενικά δεν εμπιστεύομαι καμια πληροφορία ή καμία υπηρεσια που να έρχεται απο κρατικό φορέα...ουτε καν τα κρατικα νοσοκομία...ποσο μάλλον τα υπουργεία:P
μη τα ισοπεδωνεις ολα, τα κρατικα νοσοκομεια ειναι πολυ καλυτερα των ιδιωτικων αλλα και αλλοι δημοσιοι φορεις.τωρα για τα υπουργεια οι υπαλληλοι στα τηλεφωνα εντολες παιρνουν και οταν τηλεφωνουμε μας λενε αυτα που τους εχουνε πει να λενε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Τι να λέμε τώρα...εγω γενικά δεν εμπιστεύομαι καμια πληροφορία ή καμία υπηρεσια που να έρχεται απο κρατικό φορέα...ουτε καν τα κρατικα νοσοκομία...ποσο μάλλον τα υπουργεία:P

Έτσι,να χεις το κεφάλι σ ήσυχο :P
Άλλωστε καθημερινά αποδεικνύουν πόσο ανοργάνωτοι είναι και ανάξιοι εμπιστοσύνης.
Και στο θέμα μας, στο τέλος αν ακούσω οτιδήποτε από το υπουργείο με βλέπω να το απορρίπτω με τη μία χωρίς δεύτερη σκέψη :/:
Κατάντια μεν πραγματικότητα δε

μη τα ισοπεδωνεις ολα, τα κρατικα νοσοκομεια ειναι πολυ καλυτερα των ιδιωτικων αλλα και αλλοι δημοσιοι φορεις.τωρα για τα υπουργεια οι υπαλληλοι στα τηλεφωνα εντολες παιρνουν και οταν τηλεφωνουμε μας λενε αυτα που τους εχουνε πει να λενε:clapup:
και αυτό δικαιολογεί το υπουργείο? (μόνο τους υπαλλήλους) το υπουργείο συνεχίζει να είναι ανοργάνωτο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
μη τα ισοπεδωνεις ολα, τα κρατικα νοσοκομεια ειναι πολυ καλυτερα των ιδιωτικων αλλα και αλλοι δημοσιοι φορεις.τωρα για τα υπουργεια οι υπαλληλοι στα τηλεφωνα εντολες παιρνουν και οταν τηλεφωνουμε μας λενε αυτα που τους εχουνε πει να λενε:clapup:
offtopic:
Και ναι και όχι!!! Εγώ παραλίγο να πεθάνω εξαιτίας 2 γιατρών (στο ίδιο τμήμα του νοσοκομείου, γαστρεντερολόγοι ).. Ο λόγος ότι δεν είχα φακελάκι να τους δώσω και προσπαθούσαν να μου πασάρουν τσάντες ψυχοφαρμάκων με βιβλιάριο πρόνοιας, ενώ είχα προχωρημένο στάδιο ελικοβακτηριδιο του πυλωρού και έλκος (ΓΟΠ).. (αφού τους κατήγγειλα, μου το είπαν στο τέλος, ότι χωρίς λεφτά και με βιβλιάριο πρόνοιας, μην περίμενα και θεραπεία.. πολλά ήθελα). Με κορόιδευαν 6 μήνες. Διοτιμόλις είχα γυρίσει από εξωτερικό και δεν είχα ασφάλεια, με αποτέλεσμα είχα βγάλει μια από πρόνευα για 1 έτος.
Όμως έχω και παραδείγματα που είναι άξια προς μίμηση..

ps: έχουν περάσει 2-3 χρόνια τώρα.. εννοείτε ότι βρήκα την υγεία μου, με εξωτερικά ιατρεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
και αυτό δικαιολογεί το υπουργείο? (μόνο τους υπαλλήλους) το υπουργείο συνεχίζει να είναι ανοργάνωτο .
οχι βεβαια. μα εγω δε δικαιολογω το υπουργειο.τους υπαλληλους του δικαιολογω.το υπουργειο αποτελειται απο τους γνωστους ... να μη πω καλυτερα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
οχι βεβαια. μα εγω δε δικαιολογω το υπουργειο.τους υπαλληλους του δικαιολογω.το υπουργειο αποτελειται απο τους γνωστους ... να μη πω καλυτερα:clapup:
:Pσυμφωνούμε τότες(γιατί τρόμαξα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Παιδιά 1-10 αυγούστου θα βγουν γιατί τα αγωνίσματα για τις αστυνομικές σχολές τελειώνουν τέλη ιουλίου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Παιδιά 1-10 αυγούστου θα βγουν γιατί τα αγωνίσματα για τις αστυνομικές σχολές τελειώνουν τέλη ιουλίου...:)
αν δεν βγουν μεχρι 5/8 μετα..... πάμε 25/8 !!!!!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Καλύτερα 25/8 !!!!!! μην πληρώνουμε παραπάνω ενοίκιαααα!!!
Καλύτερα 5/8, να ηρεμήσουμε επι τέλους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
:) και πάλι δεν θα ηρεμήσουμε !
Εγω προσωπικά αν περάσω αθήνα θα αγχωθώ για την πρώτη μέρα της σχολής
Αν πάλι περάσω έξω,ακόμα χειρότερα.. τι θα κάνω με το σπίτι? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Χαλλλλλλλλλλλλαρά. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Καλύτερα 5/8, να ηρεμήσουμε επι τέλους :P


συμφωνω μωρε αντε πια θα σκασω στο τελος εχω βαρεθει να μπαινω καθε μερα και να διαβαζω για το ποτε θα βγουν οι βασιες ελεος ανακοινωστε date....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top