Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τα αποτελεσματα των παννεληνιων ανακοινωνονται στα σχολεια την Δευτερα 20/6/2011!
Ακριβως.Σημερα αύριο θα κλεισει αυτο το τόπικ και θα άνοιξει το "Αποτελεσματα Βαθμολογόγιων 2011":D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Ακριβως.Σημερα αύριο θα κλεισει αυτο το τόπικ και θα άνοιξει το "Αποτελεσματα Βαθμολογόγιων 2011":D
ωχ ωχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Και μεταξυ μας τώρα,αλλα και 8.30-9.00 θα ξερουν καποια παιδια καθηγητων τα αποτελεσματα.
Ε, άμα το παιδί είναι απέξω, δεν θα στείλει από μέσα ο καθηγητής-πατέρας ένα SMSάκι στο παιδάκι του?
δεν πανε την προηγουμενη στις δευτεροβαθμιες...οχτω το πρωι της δευτερας θα πανε να τα παραλαβουν...
Σύμφωνα με αυτό https://esos.gr/index2.php?option=com_k2&view=item&task=download&id=826 οι βαθμοί θα πάνε στις δευτεροβάθμιες από την Κυριακή. Δευτέρα πρωί 8:00 θα τις πάρουν τα λύκεια.
Αυτα τα παιδια μπορει να ταχουν μαθει απο την προηγουμενη που θα πανε στις δευτεροβαθμιες
Αυτό που δεν ξέρω, είναι το πώς πάνε οι βαθμοί στις δευτεροβάθμιες. Χύμα που τους βλέπει ο καθένας εκεί και τους λέει όπου θέλει, ή σε σφραγισμένους φακέλους που τους ανοίγει μόνο ο διευθυντής τους σχολείου?
Τι να πουμε κ εμεις που ειμαστε 180 ?
Από ότι μου έχουν πει καθηγητές, και 300 παιδιά να είναι, ο έλεγχος είναι γρήγορος και ποτέ δεν ξεπερνά τις 1-2 ώρες.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Διας,πανε σφραγισμενοι σε φακελους,ειναι αδυνατον καποιος να τους δει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
οι καθηγητες κανουν τν ελεγχο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
ε ενταξει.εμεις ειμαστε 130 παιδια αλλα εχουμε και 40 καθηγητες περιπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εμείς δηλαδή που δώσαμε 50 άτομα πανελλήνιες? :P
Άντε...επιτέλους να τα μάθουμε..να κάνουμε μηχανογραφικό και να πάμε διακοπούλες :D
Εγώ το καλοσκέφτηκα αν θα πάω στο σχολείο η θα τα δω στο ίντερνετ και αποφάσισα να πάω στο σχολείο..θέλω να την ζήσω αυτήν την εμπειρία , αν και κρύβει πολλούς "κινδύνους" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Θα σας μεινει αξεχαστη σιγουρα..Θυμαμαι και εγω κατι περιστατικα να πεφτεις κατω απο τα γελια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Την ώρα πάντως που θα με ψάχνω σε κάθε μάθημα δε θέλω να φανταστώ πως θα είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
ουτε και εγω...δεν ξερω ουτε ποιο να δω πρωτο...και αμα σε καποιο εχω παρει λιγοτερο απο το λιγοτερο που περιμενα να εχω παρει??? δεν ξερω τι θα κανω..παντως και το απογευμα με βλεπω να μπαινω καμια 10ρια φορες να τα δω και απο το ιντερνετ...ετσι για να τα βλεπω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
ουτε και εγω...δεν ξερω ουτε ποιο να δω πρωτο...και αμα σε καποιο εχω παρει λιγοτερο απο το λιγοτερο που περιμενα να εχω παρει??? δεν ξερω τι θα κανω..παντως και το απογευμα με βλεπω να μπαινω καμια 10ρια φορες να τα δω και απο το ιντερνετ...ετσι για να τα βλεπω..
α, εγώ έχω βρει τη σειρά :
  • λατινικά
  • βιολογία
  • ιστορία
  • αρχαία
  • λογοτεχνία
  • (έκθεση) - μπορεί να μην το δω και καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
στο σχολειο θα υπαρχει σπρωξιδι...πατεις με,πατω σε...κλαματα,γελια...γουσταρωωωωωωω!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
στο σχολειο θα υπαρχει σπρωξιδι...πατεις με,πατω σε...κλαματα,γελια...γουσταρωωωωωωω!!!!!!
Νίκο να υποθέσω ότι κάνεις πλάκα.
Σοβαρέψου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
το θεμα ειναι να γελαμε εμεις και να κλαινε οι αλλοι....μην γινει το αντιθετο με τρομαζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
οχιιιι Μαρια,καθολου πλακα δεν κανω!100+ ατομα να στριμοχνωνται για να δουν τα αποτελεσματα....πω ρε,για να δεις νωρις τα αποτελεσματα,πρεπει να εισαι πρωτος-πρωτος...παιζει να δω καμια λιποθυμια?μπαααα........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
παιζει να δω καμια λιποθυμια?μπαααα........
Έλα στο σχολείο μου, έχεις μια σίγουρη, τη δική μου.
Εγώ πάντως θα πάω πρωί πρωί και ας ελπίσω ότι δεν θα έχουν πλακώσει όλοι, γιατί είναι εκνευριστικό να σε ρωτάνε εκείνη την ώρα "πώς τα πήγες?", "α, εγώ έγραψα τόσο εκεί". Αυτό με ενοχλεί, και ξέρω ότι κάποιοι συγκεκριμένοι σίγουρα θα το κάνουν, στο σπρώξιμο κάτι θα κάνουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
οχιιιι Μαρια,καθολου πλακα δεν κανω!100+ ατομα να στριμοχνωνται για να δουν τα αποτελεσματα....πω ρε,για να δεις νωρις τα αποτελεσματα,πρεπει να εισαι πρωτος-πρωτος...παιζει να δω καμια λιποθυμια?μπαααα........

Εμείς ευτυχώς θα είμαστε μόνο 50,εκ των οποίων οι μισοί είναι εντελώς αδιάφοροι (μιας και έχουν βγάλει κάτω απο 10000) !
Αλλά θα υπάρξουν στάνταρ κλάματα και καθόλου σχεδον πανηγυρισμοί ! Εγω προσωπικά θα δω τελευταίο τον βαθμό της Έκθεσης :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Η Εκθεση μου φαινεται θα ναι πρωτη πρωτη κιολας.Στα πανω πανω σημεια χαχα εγω την ειχα δει πρωτη ως βαθμο δλδ.Χαρακτηριστικα,ειχα μπερδεψει τον βαθμο μου με αυτον του απο κατω απο το αγχος...και κεινος ειχε 14..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Όσο θα έχω κι εγώ δηλαδή :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top