Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Δεν υπάρχει λόγο να ντρέπεσαι.Αν εσύ έκανες καθ' όλη τη διαρκεια της χρονιάς ό,τι μπορούσες δεν βρίσκω λόγο να ντρέπεσαι.Πήγαινε και πάρε τα αποτελέσματα σαν να έβγαλες 20.000 μόρια:)

έχεις δίκιο ρε φίλε. έτσι θα κάνω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αντε παιδια καλη μας επιτυχια :) ελπιζω ολοι να εχετε γραψει οσο θελατε η κοντα σε αυτο που θελατε γιατι θα ειναι μια ειδικη χρονια στις βασεις πιστευω...την δευτερα θα μας φυγει ολη η αγωνια..θα δουμε τον 5ψηφιο(η 4 γ καποιους) που θα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα σε όλους εύχομαι.Συγχαρητήρια αξίζουν όλα τα παιδιά που προσπάθησαν αυτή τη χρονιά και έβαλαν τα δυνατά τους για ένα καλό αποτέλεσμα (άσχετα αν αυτό δεν ήταν εφικτό τελικά για όλους) Για όλους υπάρχει και δεύτερη ευκαιρία και τρίτη..!! Η ζωή δεν τελειώνει εδώ!Τα λέω σε σας για να τα ακούω και γω γιατί από αισιοδοξία δεν τα πάω και τόσο καλά.Η αλήθεια είναι πως η φετινή σχολική χρονιά είχε τα πάνω και τα κάτω της! Ας έχει τουλάχιστον ένα ήρεμο και καλό τέλος! :) Καλό καλοκαίρι σε όλους και τρελόοοο ξεφάντωμα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ξέρεις μήπως κάποιος κανένα τηλέφωνο που θα μπορούμε να πάρουμε για να μαθαίνουμε τα αποτελέματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
δεν νομίζω να σου πει κανένας τα αποτελέσματα από το τηλέφωνο.!! Εδώ βαριούνται να δουλέψουν!τη δευτέρα που θα πίνουν καφέ θα σηκώσουν το τηλέφωνο;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχία παιδιά!!!!Κάτι παραπάνω απο 61 ώρες έμειναν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina_m2

Νεοφερμένος

Η Μαρινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
παιδια...στο σχολειο δεν γινεται κανενας ελεγχος....(εχω ρωτησει την διευθυντρια του σχολειου μου και δυο καθηγητες λυκειου που σημμετεχουν σε τετοιες διαδικασιες)...ο τελικος ελεγχοσ γινεται απο τα βαθμολογικα...
Επίσης, η διευθυντρια(που ειναι συνεπης και ψαγμενη σε αυτα ττα θεμετα) μου μας ειπε οτι τα αποτελεσματα θα ανακοινωθουν στα σχολεια μας 10-11 το πρωι...
Στο ιντερνετ οι βαθμολογιες θα αναρτηθουν πιο αργα απο τα σχολεια(ετσι εγινε τουλαχιστον περυσι για φετος δεν μπορω να μιλησω με σιγουρια)

https://www.minedu.gov.gr/grafeio-ty...-bathmologion-ton-panellinion-eksetaseon.html
(το περσινο δελτιο τυπου του υπουργιου μια μερα πριν αναρτιθουν τα αποτελεσματα--> δειτε τισ τελευταιες σειρες)


ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΥΧΟΜΑΙ...!!!!!!!

*υπουργειου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
παιδια...στο σχολειο δεν γινεται κανενας ελεγχος....(εχω ρωτησει την διευθυντρια του σχολειου μου και δυο καθηγητες λυκειου που σημμετεχουν σε τετοιες διαδικασιες)...ο τελικος ελεγχοσ γινεται απο τα βαθμολογικα...
Επίσης, η διευθυντρια(που ειναι συνεπης και ψαγμενη σε αυτα ττα θεμετα) μου μας ειπε οτι τα αποτελεσματα θα ανακοινωθουν στα σχολεια μας 10-11 το πρωι
https://www.esos.gr/index.php?option...hinseis-ekpaideisis-kai-ti-deitera-sta-likeia
Oι Διευθυντές των Γενικών Λυκείων και των ΕΠΑΛ(ΟΜΑΔΑ Β΄), με τα μέλη του Συλλόγου Διδασκόντων, αμέσως μετά την παραλαβή των καταστάσεων, των δισκετών και των αποκομμάτων πρέπει να προβούν στον έλεγχο της ορθότητας, μεταξύ των στοιχείων των βαθμολογικών κέντρων και των αποκομμάτων, ώστε με την ανακοίνωση της βαθμολογίας μεταξύ 11:00 π.μ. και 12 της ίδιας μέρας Δευτέρα 20-6-2011να έχει ολοκληρωθεί ο σχετικός έλεγχος.
Αφού εσύ ξέρεις καλύτερα και από το υπουργείο, τα συγχαρητήρια μου.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

marina_m2

Νεοφερμένος

Η Μαρινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
https://www.esos.gr/index.php?option...hinseis-ekpaideisis-kai-ti-deitera-sta-likeia

Αφού εσύ ξέρεις καλύτερα και από το υπουργείο, τα συγχαρητήρια μου.


Δια...εγω σου λεω τι μου ειπαν οι καθηγητες που κανουν αυτη τη δουλεια εδω και χρονια(και στο κατω κατω δεν εχουν λογο να πουν ψεματα)...εσυ μου παραθετεις ενα αρθρο του e-sos και οχι καποια επισημη ανακοινωση του υπουργειου που να εχει δημοσιευθει στο site του η εχει ανακοινωθει απο τα ΜΜΕ....

Τωρα αν κάνω λαθος...θα σε παρακαλούσα να με συγχωρεσεισ (δεν το λεω ειρωνικα)

Συγνωμη παιδια...τωρα ειδα τν επισυναψη στο εγγραφο του υπουργειου....δικο μου λαθος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
...εσυ μου παραθετεις ενα αρθρο του e-sos και οχι καποια επισημη ανακοινωση του υπουργειου που να εχει δημοσιευθει στο site του η εχει ανακοινωθει απο τα ΜΜΕ....
Δες στο άθρο του esos την επίσημη ανακοίνωση: ΚΑΝΕΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΕΓΓΡΑΦΟ ΤΟΥ ΥΠ. ΠΑΙΔΕΙΑΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ο έλεγχος γίνεται αλλά δε σημαίνει απαραίτητα ότι γίνεται πριν την τζαμοκολληση των αποτελεσματων.Ξέρω ότι αυτό πρέπει να γίνεται αλλά επειδή δεν έχει βρεθεί ΠΟΤΕ λάθος(τουλάχιστον τα τελευταία 25 χρόνια για τα σχολεία της περιοχής μου) οι καθηγητές συνηθίζουν να τζαμοκολλούν αμέσως τα αποτελέσματα για να αποσυμφορηθεί η πίεση των παιδιών(τελειώνετε κύριε?,τελειώνετε κύριε?) και μετα γίνεται ο έλεγχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Βασικα,η ωρα ανακοινωσης ποικιλλει και περισσοτερο ανταποκρινεται στα μεγαλα σχολεια(η ωρα που προβαλλει το υπουργειο).Μικρα σχολεια στην επαρχια μεχρι 10 το πρωι εχουν τοιχοκολλησει βαθμολογιες.Τουλαχιστον,αυτο συνεβη και συνεβαινε για πολλα χρονια στο δικο μου λυκειο και στα γειτονικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ναι ακόμη κι αν κάνουν τον έλεγχο πριν τη τζαμοκολληση δεν παίρνει πάνω από 1 ώρα στα μικρά σχολεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Ελπίζω από του χρόνου να είσαι στην παρέα μας! Αν κρίνω από το ενθουσιασμό σου το αξίζεις πραγματικά.
Συγγνώμη για το :offtopic: ...
Καλά αποτελέσματα σε όλους σας!
Ευχαριστω πολυ ,τη Δευτερα το μεσημερακι θα ξερουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!!!!! ακριβώς έτσι νιώθω και εγω...
Άντε τι να πω... ευχομαι να τα καταφέρουμε και οι δύο...;) καλά φαντάζεσαι να περάσουμε και στην ίδια πόλη;; πλάκα θα 'χει:P
Για εμένα είναι πολύ δύσκολο πάντως, το έχω καταλάβει εδώ και πολύ καιρό!!! Και δεν υπερβάλλω γιατί όπως τα μετράω (πιθανολογώντας πάντα αλλά δεν νομίζω να έχω πέσει και πολύ έξω γιατί τα υπολόγισα κ με καθηγητές κτλ) κοντά στις 17.000 πιάνω... και καμία νομική δεν πρόκειται να πέσει τόσο πολύ.......
Αλλα όπως είπα και μια φιλολογία (ειδικά θεσ/νίκης:clapup:) δεν θα με χάλαγε καθόλου!!!!
Μακαρι να τα καταφερουμε. Μακαρι να τα καταφερουν ολοι οσοι πραγματικα κοπιασαν για να κανουν πραγματικοτητα τα ονειρα τους.Σε 48 ωρες θα ξερουμε.ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifitsa

Νεοφερμένος

Η fifitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
καλημερα σας!τα στατιστικα του υπουργειου παιδειας σχετικα με το βαθμο προσβασης βγαινουν μαζι με τους βαθμους? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
καλημερα σας!τα στατιστικα του υπουργειου παιδειας σχετικα με το βαθμο προσβασης βγαινουν μαζι με τους βαθμους? :)
λογικά ναι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifitsa

Νεοφερμένος

Η fifitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ!ευχομαι καλη επιτυχια σε ολους μας και προπαντων ΥΓΕΙΑ!!!! :) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Να θυμισω, παντως, πως περισυ τα στατιστικα ειχαν βγει μια μερα νωριτερα απο τους βαθμους, κατι το οποιο δεν βλεπω να συμβει και σ'εμας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Να θυμισω, παντως, πως περισυ τα στατιστικα ειχαν βγει μια μερα νωριτερα απο τους βαθμους, κατι το οποιο δεν βλεπω να συμβει και σ'εμας..

Σε μας η προηγουμενη μερα ειναι κυριακη. ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top