Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Marelpt

Νεοφερμένος

Ο Marelpt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
παιδια αν εχει κανενας τη σελιδα, γιατι εχω γεμισει αγωνια και θα μπω απο τισ 6 το πρωι τη δευτερα...:)
απο τη σελιδα του υπουργειου παιδειας δν βρισκω τπτ...
ευχαριστω και συγνωμη για την ενοχληση
Πολυ αγχωτικο να ψαχνεις εκεινη τη στιγμη ε?
Να ξερεις οτι εχουν βγει και να μη βρισκεις τη σελιδα....
Παντως νομιζω οτι περυσι με το που εμπαινες στη σελιδα του υπουργειου σου πετουσε ενα μηνυμα
οπου εβαζες τα στοιχεια σου κατευθειαν και σου εβγαζε τους βαθμους...
Σορρυ αν κανω λαθος αλλα ετσι νομιζω...
Οσο για τις 6 δεν ειναι και πολυ πιθανον να εχουν αναρτηθει στο ιντερνετ μαλλον....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mathen

Νεοφερμένος

Ο Mathen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Παιδιά πώς θα είναι τα αποτελέσματα; Δηλαδή πόσο μας έβαλαν οι δύο βαθμολογητές ξεχωριστά σε κάθε μάθημα ή ο μ.ο αυτών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Παιδιά πώς θα είναι τα αποτελέσματα; Δηλαδή πόσο μας έβαλαν οι δύο βαθμολογητές ξεχωριστά σε κάθε μάθημα ή ο μ.ο αυτών;

Αναλυτικά.. Και οι 2 διαφορετικές βαθμολογίες, αλλά και η οριστική βαθμολογία του μαθήματος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
εσύ που θέλεις;;; Μη φοβάσαι βρε:) κανείς δεν ξέρει πως θα πάνε τα πράγματα!!! Μπορεί και εγω να έκανα μεγάλη βλακεία γιατί κάποιες φορές σκεφτομαι ότι έκανα κατά κάποιον τρόπο "εκπτώσεις" στα όνειρά μου κ.α τέτοια!!! θα μπορούσα δλδ να έχω περισσότερο πείσμα!!! εγω πιο πολύ "αναθεώρησα" επειδή δεν θέλω να δώσω του χρόνου... δεν έχω "ψυχικά αποθέματα" πως να το πω... δεν νιώθω και πολύ περήφανη για αυτό το πράγμα......:redface:
Νομικη Αθηνας ,αλλα ...συμβιβαζομαι κ με καποια αλλη. Ειναι ονειρο ζωης ,το θελω απο τοτε που πρωτοπηγα σχολειο κ πραγματικα προσπαθησα πολυ ολα τα χρονια που πηγαινα σχολειο, πρσπαθουσα να μην αφηνω κενα ,ναμαι προσεκτικη να ψαχνω τα λεξικα να διαβαζω πολλα εξωσχολικα βιβλια για να αποκτησω πλουτο ιδεων κ αλλα πολλα. Τωρα λοιπον που εφθασα στο τελος αυτης της τοσο κοπιαστικης πορειας φοβαμαι ,φοβαμαι πολυ ,τα αποτελεσματα γιατι δεν ξερω αν εχω τα ψυχικα αποθεματα να ξαναδιαβασω για να ξαναδωσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Πολυ αγχωτικο να ψαχνεις εκεινη τη στιγμη ε?
Να ξερεις οτι εχουν βγει και να μη βρισκεις τη σελιδα....
Παντως νομιζω οτι περυσι με το που εμπαινες στη σελιδα του υπουργειου σου πετουσε ενα μηνυμα
οπου εβαζες τα στοιχεια σου κατευθειαν και σου εβγαζε τους βαθμους...
Σορρυ αν κανω λαθος αλλα ετσι νομιζω...
Οσο για τις 6 δεν ειναι και πολυ πιθανον να εχουν αναρτηθει στο ιντερνετ μαλλον....:(

Όντως, έτσι ήταν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Invisible.

Νεοφερμένος

Ο Κοφινάς Κων/ντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδιά εγώ φοβάμαι μην τυχόν γίνει κανένα πρόβλημα στην σελίδα σχετικά με το χηχανογραφικο..
εγώ έχω Mogilla firefox για το internet & μόλις πάτησα για να κάνω δοκιμαστικά το μηχανογραφικό μου εμφανησε τα παρακάτω..

Η τρέχουσα σύνδεση στην σελίδα δεν είναι έμπιστη
Έχετε ζητήσει από τον Firefox μια ασφαλή σύνδεση
στο exams.minedu.gov.gr, αλλά δεν είναι δυνατή η πιστοποίηση της ασφάλειας της σύνδεσης.
Κανονικά, όταν προσπαθείτε να κάνετε μια ασφαλή σύνδεση,
οι σελίδες παρουσιάζουν έμπιστα αρχεία πιστοποίησης που αποδεικνύουν την ταυτότητα τους.
Η ταυτότητα αυτής της σελίδας δεν μπορεί να πιστοποιηθεί.
Τι θέλετε να γίνει;

Αν συνήθως συνδέεστε σε αυτή την σελίδα
χωρίς προβλήματα, αυτό το σφάλμα σημάινει ότι κάποιος προσπαθεί να πλαστογραφήσει
την ταυτότητα της σελίδας και δεν πρέπει να συνεχίσετε.
Τεχνικές λεπτομέρειες
Το exams.minedu.gov.gr χρησιμοποιεί ένα μη έγκυρο πιστοποιητικό ασφαλείας.

Το πιστοποιητικό δεν είναι έμπιστο επειδή ο εκδότης είναι άγνωστος.

(Κωδικός σφάλματος: sec_error_unknown_issuer)
Καταλαβαίνω τους κινδύνους
________________________

Δεν ξέρω αν κινδυνολογώ..αλλά νομιζω πως έπρεπε να το αναφέρω..περιμένω την γνωμη σας..
..ο νοών νοείτω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Νομικη Αθηνας ,αλλα ...συμβιβαζομαι κ με καποια αλλη. Ειναι ονειρο ζωης ,το θελω απο τοτε που πρωτοπηγα σχολειο κ πραγματικα προσπαθησα πολυ ολα τα χρονια που πηγαινα σχολειο, πρσπαθουσα να μην αφηνω κενα ,ναμαι προσεκτικη να ψαχνω τα λεξικα να διαβαζω πολλα εξωσχολικα βιβλια για να αποκτησω πλουτο ιδεων κ αλλα πολλα. Τωρα λοιπον που εφθασα στο τελος αυτης της τοσο κοπιαστικης πορειας φοβαμαι ,φοβαμαι πολυ ,τα αποτελεσματα γιατι δεν ξερω αν εχω τα ψυχικα αποθεματα να ξαναδιαβασω για να ξαναδωσω

Αν πραγματικά το θέλεις, κι αν πραγματικά προσπάθησες τόσο πολύ όλα αυτά τα χρόνια, τότε αξίζει να προσπαθήσεις άλλη μία φορά αν δεν τα καταφέρεις τώρα.. Ένας χρόνος δεν είναι τίποτα μπροστά στο όνειρό σου.. Πραγματικά δεν θα το μετανιώσεις! Και θα βρεις στην πορεία τα ψυχικά αποθέματα που λέτε.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Παιδιά εγώ φοβάμαι μην τυχόν γίνει κανένα πρόβλημα στην σελίδα σχετικά με το χηχανογραφικο..
εγώ έχω Mogilla firefox για το internet & μόλις πάτησα για να κάνω δοκιμαστικά το μηχανογραφικό μου εμφανησε τα παρακάτω..

Η τρέχουσα σύνδεση στην σελίδα δεν είναι έμπιστη
Έχετε ζητήσει από τον Firefox μια ασφαλή σύνδεση
στο exams.minedu.gov.gr, αλλά δεν είναι δυνατή η πιστοποίηση της ασφάλειας της σύνδεσης.
Κανονικά, όταν προσπαθείτε να κάνετε μια ασφαλή σύνδεση,
οι σελίδες παρουσιάζουν έμπιστα αρχεία πιστοποίησης που αποδεικνύουν την ταυτότητα τους.
Η ταυτότητα αυτής της σελίδας δεν μπορεί να πιστοποιηθεί.
Τι θέλετε να γίνει;

Αν συνήθως συνδέεστε σε αυτή την σελίδα
χωρίς προβλήματα, αυτό το σφάλμα σημάινει ότι κάποιος προσπαθεί να πλαστογραφήσει
την ταυτότητα της σελίδας και δεν πρέπει να συνεχίσετε.
Τεχνικές λεπτομέρειες
Το exams.minedu.gov.gr χρησιμοποιεί ένα μη έγκυρο πιστοποιητικό ασφαλείας.

Το πιστοποιητικό δεν είναι έμπιστο επειδή ο εκδότης είναι άγνωστος.

(Κωδικός σφάλματος: sec_error_unknown_issuer)
Καταλαβαίνω τους κινδύνους
________________________

Δεν ξέρω αν κινδυνολογώ..αλλά νομιζω πως έπρεπε να το αναφέρω..περιμένω την γνωμη σας..
..ο νοών νοείτω..
Αν εχεια εστω κ την παραμικρη αμφιβολια να πας να το κανεις στο λυκειο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Οπως και να ειναι τα αποτελεσματα σας να θυμαστε οτι η πραγματικη ευφυια δεν οριζεται στα συνορα μιας "ταξης", οπως λανθασμενα επιμενουν να μας κανουν να το πιστεψουμε.... Ελπιζω αυτο να σας βοηθησει να μην απογοητευτητε απο το οποιοδιποτε αποτελεσμα!
ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ...ΜΕΡΙΚΟΥΣ (WIND!) ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
εγώ ντρέπομαι να πάω στο σχολείο μου,γιατί έχω πατώσει (γώρω στα 13000 μόρια υπολογίζω). Μπορώ να τα μάθω από το σπίτι μου μήπως αν πάρω κανά τηλ. κάπου ή παίζει να αναρτηθπύν κατά τις 11-12 στο ίνετρνετ?

Βασικά αυτό με το τηλέφωνο έχω ακούσει ότι ισχύει, αλλά δεν ξέρω ποιο τηλ. ακριβώς πρέπει να πάρω. Το υπουργείο, το σχολείο μου, τη δευτεροβάθμια.....?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Παιδιά καλή επιτυχία και την Δευτέρα όλα θα τελειώσουν (ή θα αρχίσουν :Ρ). Και τώρα ξεκινάνε τα βάσανα των μικρότερων...lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Παιδιά καλή επιτυχία και την Δευτέρα όλα θα τελειώσουν (ή θα αρχίσουν :Ρ). Και τώρα ξεκινάνε τα βάσανα των μικρότερων...lol


Παιδιά υπομονή...είναι μια χρονιά μόνο!! Ξεκουραστείτε όσο μπορείτε το καλοκαίρι και μαζέψτε δυνάμεις για το χειμώνα!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά!!! Τουλάχιστον επιτέλους έχετε στανταρ ημερομηνια!!! Μπράβο στο υπουργειο για τις......Υπεράνθρωπες προσπάθειες που κατεβαλαν όλοι για σημερα! Δεν έχει σημασια ο προορισμός, αλλά ολόκληρο το ταξίδι... Καβάφης... ΤΕΛΟΣ ΚΡΑΞΙΜΑΤΟΣ! Σορρυ ρε παιδια αλλα δεν μπορουσα να μην το πω!!! Λοιπόν, σας εύχομαι όλους παιδια να εκπληρώσετε τα ονειρα σας, να ανταμειφθούν οι κόποι σας, και να είστε εσεις προσωπικά ευχαριστημένοι με την όποια επιλογή κάνετε για την ακαδημαϊκή σας πορεία! Σας εύχομαι όλοψυχα όλοι να σκισετε και να δειξετε σε αυτο το αθλιο συστημα ότι η νεα γενια δεν κολλώνει ούτε απο δυσκολα θέματα ούτε απο την ανοργανωσιά ούτε απο τίποτα!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!
ΥΓ. οποιος διάβασε την ανακοίνωση του υπουργείου, μην μου πει οτι δεν γέλασε εκεί που λέει ειδικά για την Αττική τα αποτελέσματα θα προωθηθούν ,με το ΠΟΡΤΑ-ΠΟΡΤΑ!!!! Μιλάμε κορυφαία ατάκα σε επίσημο δελτίο τύπου!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki_kk

Νεοφερμένος

Η aggeliki_kk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ξέρει κανείς εάν μπορούμε να δούμε τα αποτελέσματα των πανελλαδικών πιο νωρίς απο το ιντερνετ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheNikosforever

Νεοφερμένος

Ο TheNikosforever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
παιδες οποιος γνωριζει απο εγκυρες πηγες ας μας πει τι ωρα θα αναμενονται να ανακοινωθουν τα αποτελεσματα στο ιντερνετ...ειναι αρκετα σημαντικο......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Νομικη Αθηνας ,αλλα ...συμβιβαζομαι κ με καποια αλλη. Ειναι ονειρο ζωης ,το θελω απο τοτε που πρωτοπηγα σχολειο κ πραγματικα προσπαθησα πολυ ολα τα χρονια που πηγαινα σχολειο, πρσπαθουσα να μην αφηνω κενα ,ναμαι προσεκτικη να ψαχνω τα λεξικα να διαβαζω πολλα εξωσχολικα βιβλια για να αποκτησω πλουτο ιδεων κ αλλα πολλα. Τωρα λοιπον που εφθασα στο τελος αυτης της τοσο κοπιαστικης πορειας φοβαμαι ,φοβαμαι πολυ ,τα αποτελεσματα γιατι δεν ξερω αν εχω τα ψυχικα αποθεματα να ξαναδιαβασω για να ξαναδωσω

Ελπίζω από του χρόνου να είσαι στην παρέα μας! Αν κρίνω από το ενθουσιασμό σου το αξίζεις πραγματικά.
Συγγνώμη για το :offtopic: ...
Καλά αποτελέσματα σε όλους σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,911 μηνύματα.
Παιδιά εγώ φοβάμαι μην τυχόν γίνει κανένα πρόβλημα στην σελίδα σχετικά με το χηχανογραφικο..
εγώ έχω Mogilla firefox για το internet & μόλις πάτησα για να κάνω δοκιμαστικά το μηχανογραφικό μου εμφανησε τα παρακάτω..

Η τρέχουσα σύνδεση στην σελίδα δεν είναι έμπιστη
Έχετε ζητήσει από τον Firefox μια ασφαλή σύνδεση
στο exams.minedu.gov.gr, αλλά δεν είναι δυνατή η πιστοποίηση της ασφάλειας της σύνδεσης.
Κανονικά, όταν προσπαθείτε να κάνετε μια ασφαλή σύνδεση,
οι σελίδες παρουσιάζουν έμπιστα αρχεία πιστοποίησης που αποδεικνύουν την ταυτότητα τους.
Η ταυτότητα αυτής της σελίδας δεν μπορεί να πιστοποιηθεί.
Τι θέλετε να γίνει;
Kάπου γράφει καταλαβαίνω του κινδύνους και αφού το κλικάρεις στην συνέχεια θα εμφανιστεί ένα κουμπί προσθήκη εξαίρεσης. Το πατάς, μετά προσθήκη πιστοποιητικού, επιβεβαίωση και συνεχίζεις στη σελίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
εγώ ντρέπομαι να πάω στο σχολείο μου,γιατί έχω πατώσει (γώρω στα 13000 μόρια υπολογίζω). Μπορώ να τα μάθω από το σπίτι μου μήπως αν πάρω κανά τηλ. κάπου ή παίζει να αναρτηθπύν κατά τις 11-12 στο ίνετρνετ?

Βασικά αυτό με το τηλέφωνο έχω ακούσει ότι ισχύει, αλλά δεν ξέρω ποιο τηλ. ακριβώς πρέπει να πάρω. Το υπουργείο, το σχολείο μου, τη δευτεροβάθμια.....?
Δεν υπάρχει λόγο να ντρέπεσαι.Αν εσύ έκανες καθ' όλη τη διαρκεια της χρονιάς ό,τι μπορούσες δεν βρίσκω λόγο να ντρέπεσαι.Πήγαινε και πάρε τα αποτελέσματα σαν να έβγαλες 20.000 μόρια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Νομικη Αθηνας ,αλλα ...συμβιβαζομαι κ με καποια αλλη. Ειναι ονειρο ζωης ,το θελω απο τοτε που πρωτοπηγα σχολειο κ πραγματικα προσπαθησα πολυ ολα τα χρονια που πηγαινα σχολειο, πρσπαθουσα να μην αφηνω κενα ,ναμαι προσεκτικη να ψαχνω τα λεξικα να διαβαζω πολλα εξωσχολικα βιβλια για να αποκτησω πλουτο ιδεων κ αλλα πολλα. Τωρα λοιπον που εφθασα στο τελος αυτης της τοσο κοπιαστικης πορειας φοβαμαι ,φοβαμαι πολυ ,τα αποτελεσματα γιατι δεν ξερω αν εχω τα ψυχικα αποθεματα να ξαναδιαβασω για να ξαναδωσω
Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!!!!! ακριβώς έτσι νιώθω και εγω...
Άντε τι να πω... ευχομαι να τα καταφέρουμε και οι δύο...;) καλά φαντάζεσαι να περάσουμε και στην ίδια πόλη;; πλάκα θα 'χει:P
Για εμένα είναι πολύ δύσκολο πάντως, το έχω καταλάβει εδώ και πολύ καιρό!!! Και δεν υπερβάλλω γιατί όπως τα μετράω (πιθανολογώντας πάντα αλλά δεν νομίζω να έχω πέσει και πολύ έξω γιατί τα υπολόγισα κ με καθηγητές κτλ) κοντά στις 17.000 πιάνω... και καμία νομική δεν πρόκειται να πέσει τόσο πολύ.......
Αλλα όπως είπα και μια φιλολογία (ειδικά θεσ/νίκης:clapup:) δεν θα με χάλαγε καθόλου!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top