Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
τωρα που κοντοζυγωνει η μεγαλη στιγμη σκεφτομαι απ την μια οτι δεν θελω να βγουν γιατι δεν θα ανταποκρινονταΙ ουτε στην ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ουτε στις προσδοκιες μου και θα απογοητευτω
Έλα ρε μη σκέφτεσαι έτσι!!! δεν είναι και το τέλος του κόσμου:P εξάλλου π ξέρεις μπορεί να τα έχεις πάει καλύτερα από ότι νομίζεις... θετική σκέψη!!!:)
Και αυτά σ τα λέει κάποια που βρίσκεται σε παρόμοια θέση με εσένα!!! Για να σ πω την αλήθεια οι περισσότεροι κάπως έτσι είμαστε!!!! Κ εγώ πήγαινα για 18+ στα αρχαία και τώρα περιμένω ένα ωραιότατο 14 και μάλλον χάνω κ την πρώτη μου επιλογή!!! ε και;; τι να κάνω δλδ;;; να τα βάψω μαύρα;;:no:
Θα πας την δευτέρα θα τα δεις και όλα οκ... σ τα λέω αυτά γιατί τα ίδια λέω και στον εαυτό μου:redface::):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ποια ηταν η πρωτη σου επιλογη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
ποια ηταν η πρωτη σου επιλογη??
εμένα λες;:worry:
νομική:/: αλλά δν πειράζει!!! το ξεπέρασα:) αν δεν τα καταφέρω θα μείνει ένα όνειρο,απλά!!
τωρα θέλω πάαααρα πολύ φιλολογία!!!:clapup::vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Παιδιά πάντως αν δεν τα δείτε μην είστε σίγουροι για τίποτα! Πέρσι πίστευα πως είχα γράψει 15 αρχαία, μάλλον επειδή περιμένοντας τις βαθμολογίες τα έβλεπα όλα μαύρα, αλλά τελικά μια χαρά! Τη Δευτέρα πιθανότατα σε κάποιο μάθημα θα σας περιμένει έκπληξη, ελπίζω προς το καλύτερο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiLe_

Νεοφερμένος

Ο NiLe_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παιδια σε ποια σελιδα θα μπορεσουμε να δουμε τοτε την βαθμολογια μας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Παιδιά πάντως αν δεν τα δείτε μην είστε σίγουροι για τίποτα! Πέρσι πίστευα πως είχα γράψει 15 αρχαία, μάλλον επειδή περιμένοντας τις βαθμολογίες τα έβλεπα όλα μαύρα, αλλά τελικά μια χαρά! Τη Δευτέρα πιθανότατα σε κάποιο μάθημα θα σας περιμένει έκπληξη, ελπίζω προς το καλύτερο!;)
ναι εντάξει, εννοείται:) απλά υποθέσεις κάνουμε...
μακάρι να γίνει αυτό π λες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Παιδιά πάντως αν δεν τα δείτε μην είστε σίγουροι για τίποτα! Πέρσι πίστευα πως είχα γράψει 15 αρχαία, μάλλον επειδή περιμένοντας τις βαθμολογίες τα έβλεπα όλα μαύρα, αλλά τελικά μια χαρά! Τη Δευτέρα πιθανότατα σε κάποιο μάθημα θα σας περιμένει έκπληξη, ελπίζω προς το καλύτερο!;)
Απ το στομα σου κ στου ΘΕΟΥ τ αυτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELISAVET

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ: Σαββατοκύριακο παραλαμβάνουν τις βαθμολογίες οι Διευθύνσεις Εκπαίδευσης και τη Δευτέρα αναρτώνται στα Λύκεια




ΡΕΠΟΡΤΑΖ:esos.gr

Το υπ. Παιδείας κάλεσε τους Διευθυντές των Διευθύνσεων Δ.Ε. (εκτός Αττικής), τα γραπτά των οποίων βαθμολογήθηκαν στο Κέντρο σας, να παραλάβουν με εκπρόσωπό τους αποκόμματα και καταστάσεις κατά Λύκειο σε έντυπη και ηλεκτρονική μορφή την Κυριακή το πρωί 19-6-2011.
Ειδικά για την περιφέρεια της Αττικής (Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄ Αθήνας, Ανατ. Αττική, Δυτ. Αττική και Πειραιά)

τα αποκόμματα, οι καταστάσεις και οι δισκέτες θα παραληφθούν το Σάββατο το πρωί 18-6-2011 με το ΠΟΡΤΑ-ΠΟΡΤΑ από τα Βαθμολογικά Κέντρα που βαθμολόγησαν τα γραπτά δοκίμια των παραπάνω περιοχών και θα παραδοθούν σε προκαθορισμένο χώρο στην Αττική. Οι Διευθυντές των Διευθύνσεων Δ.Ε. θα παραδώσουν τα αποκόμματα, τις δισκέτες και τις καταστάσεις στους Διευθυντές των Γενικών Λυκείων και των ΕΠΑΛ(ΟΜΑΔΑ Β΄) περιοχής ευθύνης τους τη Δευτέρα 20-6-2011 στις 8 π.μ.
Το υπ. Παιδείας εφιστά ιδιαίτερα η προσοχή να μην κοινοποιηθούν με οποιονδήποτε τρόπο τα αποτελέσματα πριν από την επίσημη ανακοίνωσή τους.
Oι Διευθυντές των Γενικών Λυκείων και των ΕΠΑΛ(ΟΜΑΔΑ Β΄), με τα μέλη του Συλλόγου Διδασκόντων, αμέσως μετά την παραλαβή των καταστάσεων, των δισκετών και των αποκομμάτων θα πρέπει να προβούν στον έλεγχο της ορθότητας, μεταξύ των στοιχείων των βαθμολογικών κέντρων και των αποκομμάτων, ώστε με την ανακοίνωση της βαθμολογίας μεταξύ 11:00 π.μ. και 12 της ίδιας μέρας Δευτέρα 20-6-2011 να έχει ολοκληρωθεί ο σχετικός έλεγχος. Σε περίπτωση τυχόν διαφοράς πρέπει άμεσα να επικοινωνήσουν με το οικείο βαθμολογικό κέντρο και τη Δ/νση Λειτουργικής Ανάπτυξης Πληροφοριακών Συστημάτων του ΥΠΔΒΜΘ (τηλ. 210-3442709) για τη σχετική διόρθωση.
Στη συνέχεια οι Διευθυντές των Λυκείων, σύμφωνα με το άρθρο 23 του ΠΔ 60/2006 μπορούν να συγκαλέσουν το σύλλογο διδασκόντων προκειμένου να εκδοθούν άμεσα τα αποτελέσματα απόλυσης.
Οι βεβαιώσεις πρόσβασης στους αποφοίτους της Γ΄ Ημερήσιων Λυκείων και ΕΠΑΛ (ΟΜΑΔΑ Β΄), της Δ΄ Εσπερινών Λυκείων και εσπερινών ΕΠΑΛ(ΟΜΑΔΑ Β΄) καθώς και σε όσους κατόχους απολυτηρίου επανεξετάστηκαν φέτος στα μαθήματα της τελευταίας τάξης του Λυκείου δε θα χορηγηθούν, πριν παραληφθούν από τα ΓΕΛ και τα ΕΠΑΛ(ΟΜΑΔΑ Β΄) οι μηχανογραφικές καταστάσεις (οι οποίες θα είναι διαφορετικές για τα ΓΕΛ και διαφορετικές για τα ΕΠΑΛ - ΟΜΑΔΑ Β΄) από τη Δ/νση Λειτουργικής Ανάπτυξης και Πληροφοριακών Συστημάτων του ΥΠΔΒΜΘ, στις οποίες θα αναγράφονται αναλυτικά όλα τα βαθμολογικά δεδομένα (προφορικοί βαθμοί τετραμήνων, μέσος όρος προφορικών, προσαρμογή προφορικού βαθμού, γραπτοί βαθμοί, βαθμοί πρόσβασης μαθημάτων και γενικός βαθμός πρόσβασης).
Οι καταστάσεις αυτές προγραμματίζεται να αποσταλούν το αργότερο μέχρι τις 27 Ιουνίου και οι σχετικές βεβαιώσεις θα χορηγηθούν αμέσως μόλις γίνει ο σχετικός έλεγχος των καταστάσεων αυτών με τα αντίστοιχα στοιχεία που διατηρούνται στα Λύκεια, σύμφωνα με τις οδηγίες που θα παραλάβετε μαζί με τις καταστάσεις.
Υπενθυμίζεται ότι για τους υποψηφίους Εσπερινού Λυκείου, που έλαβαν μέρος στις φετινές πανελλαδικές εξετάσεις, η Βεβαίωση Πρόσβασης χορηγείται εφόσον προσκομίσουν βεβαίωση του οικείου σχολείου από την οποία να προκύπτει ότι φοίτησαν και τις δύο τελευταίες τάξεις στο Εσπερινό Λύκειο, εκτός αν υπάγονται σε εξαιρέσεις (φοίτηση μόνο στην τελευταία τάξη) οπότε εκτός της βεβαίωσης φοίτησης υποβάλλεται κατά περίπτωση και:
ι. Ληξιαρχική πράξη θανάτου του ενός τουλάχιστον των γονέων ή
ιι. Απόφαση πρωτοβάθμιας ή δευτεροβάθμιας υγειονομικής επιτροπής από την οποία να προκύπτει η άνω του 67% αναπηρία του ενός τουλάχιστον των γονέων ή του γονέα που έχει την επιμέλειά τους ή
ιιι. Βεβαίωση οικείου Λυκείου από την οποία να προκύπτει ότι ενεγράφησαν στην τελευταία τάξη του Εσπερινού Λυκείου μετά τη συμπλήρωση του 25ου έτους της ηλικίας τους ή
ιv. Βεβαίωση οικείου φορέα ότι κατά τη διάρκεια της φοίτησής τους στην τελευταία τάξη του Εσπερινού Λυκείου ακολουθούσαν πρόγραμμα απεξάρτησης το οποίο λειτουργούσε τις προμεσημβρινές ώρες της ημέρας.
Επίσης για τους μαθητές ξένου σχολείου, που λειτουργεί στην Ελλάδα, οι οποίοι έλαβαν μέρος στις φετινές πανελλαδικές εξετάσεις αφού κατέθεσαν το απολυτήριο του ξένου σχολείου πριν την έναρξη των εξετάσεων, η Βεβαίωση Πρόσβασης χορηγείται εφόσον προσκομίσουν βεβαίωση της οικείας εκπαιδευτικής ή διπλωματικής αρχής της Χώρας της οποίας το πρόγραμμα σπουδών ακολουθεί το συγκεκριμένο Σχολείο, από την οποία να προκύπτει ότι ο συγκεκριμένος τίτλος δίδει τη δυνατότητα εισαγωγής σε Πανεπιστήμια της Χώρας αυτής. Ειδικά οι μαθητές της Ιταλικής Σχολής Αθήνας, της Ελληνογερμανικής Σχολής Αθήνας, της Ελληνογερμανικής Σχολής Θεσσαλονίκης και της Ελληνογαλλικής Σχολής Αγίας Παρασκευής οφείλουν, επιπλέον, να καταθέσουν αντίγραφο του απολυτηρίου τους.
Τέλος τα αποκόμματα, οι δισκέτες και οι καταστάσεις των επαναληπτικών, εξετάσεων θα αποσταλούν από τα δύο Βαθμολογικά Κέντρα με ΠΟΡΤΑ-ΠΟΡΤΑ τη Δευτέρα 20-6-2011 ώστε να παραληφθούν από τις αντίστοιχες Διευθύνσεις Δ.Ε. την επόμενη μέρα. Εξυπακούεται ότι και για τα αποτελέσματα των επαναληπτικών εξετάσεων θα ακολουθηθεί η ανωτέρω διαδικασία και μετά την ολοκλήρωση του ελέγχου θα αναρτηθούν οι βαθμολογίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thalassolikos

Νεοφερμένος

Ο thalassolikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
εμένα λες;:worry:
νομική:/: αλλά δν πειράζει!!! το ξεπέρασα:) αν δεν τα καταφέρω θα μείνει ένα όνειρο,απλά!!
τωρα θέλω πάαααρα πολύ φιλολογία!!!:clapup::vroum:

Μπράβο σου που αναθεωρείς τους στόχους σου και δεν είσαι κολλημένη!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Το πιο έντονο κομμάτι της διαδικασίας είναι η διαδρομή προς το σχολείο και η πρώτη ματιά στους βαθμούς...:hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Μπράβο σου που αναθεωρείς τους στόχους σου και δεν είσαι κολλημένη!!!!!:D
να 'σαι καλά:P
απλως θα ήταν καλά τον συγκεκριμένο στόχο (για την φιλολογία) να τον πετύχω και να μην κατεβαίνω συνεχώς............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Εγώ δεν θέλω καν να δω τις φάτσες μερικών καθηγητών. Θα είναι εκεί ο πατέρας μου, οπότε θα τις μάθω από τον ίδιο και μετά τρίτη θα πάω να πάρω τον κωδικό καθώς θα έχουν καταλαγιάσει τα πνεύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiLe_

Νεοφερμένος

Ο NiLe_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
παιδια αν εχει κανενας τη σελιδα, γιατι εχω γεμισει αγωνια και θα μπω απο τισ 6 το πρωι τη δευτερα...:)
απο τη σελιδα του υπουργειου παιδειας δν βρισκω τπτ...
ευχαριστω και συγνωμη για την ενοχληση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
παιδια αν εχει κανενας τη σελιδα, γιατι εχω γεμισει αγωνια και θα μπω απο τισ 6 το πρωι τη δευτερα...:)
απο τη σελιδα του υπουργειου παιδειας δν βρισκω τπτ...
ευχαριστω και συγνωμη για την ενοχληση
Από όσο ξέρω η σελ. θα ενεργοποιηθεί όταν βγουν τα αποτελέσματα!!! και λογικά θα αναρτηθούν στο ιντερνετ μετά απο τα σχολεία!!!
σορυ αν κάνω λάθος! απλώς έτσι νομίζω:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dukem93

Νεοφερμένος

Ο dukem93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Εγώ συνάντησα σήμερα έναν καθηγητή μου από το σχολείο και μου είπε ότι θα ανακοινωθούν τη δευτέρα στις 8.30 στο σχολείο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Μπράβο σου που αναθεωρείς τους στόχους σου και δεν είσαι κολλημένη!!!!!:D
Μακαρι να μπορουσα κ εγω να αναθεωρησω ,αλλα δεν μπορω, κ φοβαμαι τοσο πολυ. Τωρα που οριστικοποιηθηκε η Δευτερα ,απο τωρα κοβονται τα γονατα μου...

Εγώ συνάντησα σήμερα έναν καθηγητή μου από το σχολείο και μου είπε ότι θα ανακοινωθούν τη δευτέρα στις 8.30 στο σχολείο..
Δεν πιστευω τοσο νωρις, οι διευθυντες θα παρουνολα τα στοιχεια στις 8.30 μεχρι να τα ελεγξουν (εμεις ειμαστε κ πολλα ατομα) θα περασει κανα διωρο για να "τζαμοκολληθουν"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Μακαρι να μπορουσα κ εγω να αναθεωρησω ,αλλα δεν μπορω, κ φοβαμαι τοσο πολυ. Τωρα που οριστικοποιηθηκε η Δευτερα ,απο τωρα κοβονται τα γονατα μου...
εσύ που θέλεις;;; Μη φοβάσαι βρε:) κανείς δεν ξέρει πως θα πάνε τα πράγματα!!! Μπορεί και εγω να έκανα μεγάλη βλακεία γιατί κάποιες φορές σκεφτομαι ότι έκανα κατά κάποιον τρόπο "εκπτώσεις" στα όνειρά μου κ.α τέτοια!!! θα μπορούσα δλδ να έχω περισσότερο πείσμα!!! εγω πιο πολύ "αναθεώρησα" επειδή δεν θέλω να δώσω του χρόνου... δεν έχω "ψυχικά αποθέματα" πως να το πω... δεν νιώθω και πολύ περήφανη για αυτό το πράγμα......:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dukem93

Νεοφερμένος

Ο dukem93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Δεν πιστευω τοσο νωρις, οι διευθυντες θα παρουνολα τα στοιχεια στις 8.30 μεχρι να τα ελεγξουν (εμεις ειμαστε κ πολλα ατομα) θα περασει κανα διωρο για να "τζαμοκολληθουν"
Δεν ξέρω.. εμείς είμαστε και χωριό-μικρή κωμόπολη οπότε ίσως τα πάρουμε πιο μπροστά??? θα δείξει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Δεν ξέρω.. εμείς είμαστε και χωριό-μικρή κωμόπολη οπότε ίσως τα πάρουμε πιο μπροστά??? θα δείξει..
Αν ειστε λιγοι μαθητες ο ελεγχος σαφως κ θα γινει γρηγορα . Εμεις ειμαστε περιπου 180 ατομα, μεχρι να διαβασεις τα ονοματα αστα να πανε. Αλλα ολοι θα τα μαθουμε τη Δευτερα το πρωι κ αυτο ειναι το καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top