Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
εχετε καποια αλλη πληροφορια για το τι επικρατει στο υπουργειο και τα καθυστερουν?? μπορουν να βγουν και το σαββατοκυριακο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
εγώ πήγα στο σχολείο και μου είπε η λυκειάρχισα ότι μάλλον αύριο θα βγουν προς το μεσημέρι οι βαθμοί
άσχετο η διαμάντω φεύγει απο το παιδείας και γίνεται υπουργός οικονομικών

εμένα στο σκουλ το κόβουν περισσότερο για δευτέρα.. πέρασα κι από το γυμνάσιο που πήγαινα :') και ένας καθηγητής μου μού είπε ότι ένας φίλος του από το βαθμολογικό του είπε ότι θα τα έστελναν σήμερα τα γραπτά στο υπουργείο..

μάθαμε ποιο "διαμάντι" τώρα έχουμε για υπουργό;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
ρε παιδια ξερουμε τελικα ποτε θα βγουν ή απλα λεει ο καθενας οτι θελει??
Το μονο που ξερουμε σιγουρα ειναι αυτο που ειπε κ ο Παναρετος σημερα το πρωι στη ΝΕΤ ,οτι τα αποτελεσματα για τα οποια γινονται υπερανθρωπες προσπαθειες θα προσπαθησουν να τα βγαλουν αν οχι αυριο την Δευτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marioanna

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ό,τι και να γίνει , τα αποτελέσματα μας τελευταία θα βγουν .... όλοι μας ξεχνούν , ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragolarossa

Νεοφερμένος

Η fragolarossa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.

shushu

Νεοφερμένος

Η shushu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ένας γνωστός μου είπε ότι άκουσε στις ειδήσεις πως τα αποτελέσματα θα γίνουν διαθέσιμα στο internet σήμερα το βράδυ.....
αλλά να πώ την αλήθεια μάλλον μπαρούφες λέει και δεν νομίζω να είναι καθόλου έγκυρο.....έχει ακούσει κανένας άλλος τίποτα για αυτό??????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
ένας γνωστός μου είπε ότι άκουσε στις ειδήσεις πως τα αποτελέσματα θα γίνουν διαθέσιμα στο internet σήμερα το βράδυ.....
αλλά να πώ την αλήθεια μάλλον μπαρούφες λέει και δεν νομίζω να είναι καθόλου έγκυρο.....έχει ακούσει κανένας άλλος τίποτα για αυτό??????:hmm:

Και εγώ το έχω ακούσει αυτό :whistle:
Αν βέβαια προλάβουν μετά απο αυτές τις υπεράνθρωπες προσπάθειες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Σήμερα το βράδυ? Δε νομίζω, πρώτα δεν πάνε στα σχολεία εξάλλου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
ένας γνωστός μου είπε ότι άκουσε στις ειδήσεις πως τα αποτελέσματα θα γίνουν διαθέσιμα στο internet σήμερα το βράδυ.....
αλλά να πώ την αλήθεια μάλλον μπαρούφες λέει και δεν νομίζω να είναι καθόλου έγκυρο.....έχει ακούσει κανένας άλλος τίποτα για αυτό??????:hmm:
Εγω το μονο που εχω ακουσει απο καλα πληροφορημενη πηγη ειναι η Δευτερα! Μακαρι να ισχυει αυτο που λες εσυ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina_m2

Νεοφερμένος

Η Μαρινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
ένας γνωστός μου είπε ότι άκουσε στις ειδήσεις πως τα αποτελέσματα θα γίνουν διαθέσιμα στο internet σήμερα το βράδυ.....
αλλά να πώ την αλήθεια μάλλον μπαρούφες λέει και δεν νομίζω να είναι καθόλου έγκυρο.....έχει ακούσει κανένας άλλος τίποτα για αυτό??????:hmm:

αυτο δεν ισχυει με τιποτα....τα αποτελεσματα πρωτα φτανουν στο σχολειο για να γινει ο τελευταιος ελεγχος και μετα δημοσιοποιουνται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
απο που εχεις αυτη την πηγη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Σήμερα το βράδυ? Δε νομίζω, πρώτα δεν πάνε στα σχολεία εξάλλου?
Λειπει κ ο ΔΙΑΣ που τα ξερει καλα αυτα:( Δεν ειμαι σιγουρη αλλα νομιζω παλαιοτερα ειχε γινει (κ μαλιστα απο ενα site αλλο το troktiko που δεν υπαρχει πια} αν ξερει καποιος κατι σχετικο ας μας ενημερωσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shushu

Νεοφερμένος

Η shushu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
πάντως και εμένα μου φαίνεται δύσκολο αν όχι σχεδόν αδύνατο....όμως θα ήταν τέλειο να έβγαιναν σήμερα να ξεγνοιάσουμε...λίγο δύσκολο να γίνουν θαύματα μ'αυτους τους άχρηστους:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδιά,απλά ας προετοιμαστούμε ψυχολογικά και ας θεωρήσουμε ως δεδομένο οτι θα βγουν την Δευτέρα!
Και αν βγουν αύριο , έχει καλώς!
Η υπομονή όλων μας έχει εξαντληθεί (το ξέρω....και εγώ άυπνος έμεινα...και έχω αφάνταστα νεύρα!) !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shushu

Νεοφερμένος

Η shushu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
απο που εχεις αυτη την πηγη??

δεν ξέρω απο πού ακριβως το έμαθε αυτός , είναι εντελώς άσχετος..... απλά ήθελα να δώ αν το έχει ακούσει κανένας άλλος και αν ισχύει..
σορυ αν σας αναστάτωσα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
και τωρα υπουργος παιδειας ποιος θα ειναι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Λειπει κ ο ΔΙΑΣ που τα ξερει καλα αυτα:( Δεν ειμαι σιγουρη αλλα νομιζω παλαιοτερα ειχε γινει (κ μαλιστα απο ενα site αλλο το troktiko που δεν υπαρχει πια} αν ξερει καποιος κατι σχετικο ας μας ενημερωσει
Κου-κου! Εδώ είμαι. Στο ίντερνετ βγήκαν πρώτη φορά πέρυσι. (Ο υπόνομος του τρωκτικού δεν έκανε τίποτε άλλο από να βάλει το link του υπουργείου). Βέβαια, πέρυσι ο σερβιτόρος μέχρι το απόγευμα ταβλιάστηκε. (Βαρέθηκα να συζητάω διαρκώς και συνεχώς για το πότε θα βγουν οι βαθμοί). Τη διαδικασία ανακοίνωσης των βαθμών την έχω γράψει. Αν θέλετε θα την ξαναεπαναλάβω και πάλι για μία ακόμα φορά εκ νέου again:

Διαδικασία ανακοίνωσης βαθμών(καρατσεκαρισμένο από καθηγητές και το διευθυντή).

1) Την παραμονή το μεσημέρι υπουργός ή υφυπουργός ανακοινώνει ότι είναι έτοιμα και την επόμενη θα πάνε στα σχολεία.
2) Απόγευμα ως βράδι της παραμονής οι φάκελοι (1λ ή 2?) με τους βαθμούς παραδίδονται στις διευθύνσεις δευτεροβάθμιας.
3) Νωρίς το πρωί της επόμενης οι φάκελοι πάνε στα λύκεια (δεν ξέρω τι γίνεται με τα νησιά).
4) Μέσα στο φάκελο κάθε σχολείου υπάρχουν οι βαθμοί σε καταστάσεις και σε δισκέτες, καθώς και τα αποκόμματα των τετραδίων μας.
5) Συνεδριάζει η λυκειακή επιτροπή και κάνει τον τελικό τριπλό έλεγχο των βαθμών (κατάσταση-δισκέτα-απόκομμα). Αυτό κρατάει 1-2 ώρες.
6) Εμείς περιμένουμε απέξω σαν τους πατεράδες στα μαιευτήρια.
7) Αν δεν βρεθεί πουθενά διαφορά, οι βαθμοί τοιχοκολλούνται ή τζαμοκολλούνται. (Αλλιώς επικοινωνούν με το υπουργείο και δεν ξέρω τι γίνεται).
8 ) Αν το λύκειο θέλει (το δικό μου το κάνει πάντα) πριν την τζαμοκόλληση, δίνει στους υποψηφίους χαρτί με βαθμούς αναλυτικά και μόρια για κάθε πεδίο.
9) Κάποια στιγμή (όχι νωρίς μήπως βρεθεί λάθος σε σχολείο) οι βαθμοί βγαίνουν και στο ίντερνετ, οπότε αν δεν ξεραθεί ο σερβιτορος, τους βλέπουμε και εκεί.
10) Καλή μας υπομονή και καλά μας αποτελέσματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
αυυήν την ώρα η (μέχρι στιγμής) υπουργός παρα-παιδείας συναντάται με τον Γιωργάκη. Σύμφωνα με πληροφορίες ο ίδιος ο ΓΑΠ ζήτησε να δει πρώτα αυτός τα αποτελέσματα των πανελληνίων πριπ βγουν στη δημοσιότητα

χαχαχαχα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Καθε χρονο τα ιδια,οι βαθμοι δεν εχουν βγει ποτε στο ιντερνετ πριν βγουν στο σχολειο,ξεκολλατε.Παιζει να μην βγαινουν και γενικοτερα στο ιντερνετ,νομιζω μονο οι βασεις βγαινουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
δια πιστευεις αυριο η δευτερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top