Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
ρε παιδια...ειπανε κατι στην ερτ3 για την ανακοινωση των αποτελεσματων...ακουσε κανει τιποτα γιατι εγω δεν το προλαβα...?

ότι αναμένονται μέσα στην εβδομάδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Βλακείες λέει η ετ3, τίποτα το ουσιώδες, τίποτα που να μην ξέρουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
ερτ ειπε τωρα σε ρεπορταζ που προφανως δειξανε και εχθες το βραδυ στις εκτιμησεις τους για τις βασεις οτι επαρχια αναμενεται να υπαρχει και ιατρικη με βαση κοντα στο 18500...και επισης οτι τα αποτελεσματα θα ανακοινωθουν μεσα στην εβδομαδα αρα ακυρωνεται η μισητη δευτερη εκδοχη :clapup: και σημερα ειδα το πρωτο μου ονειρο γενικα σχετικο με τις πανελληνιες(σε αντιθεση με ολους που ειχανε δει εγω δεν ειχα δει κανενα ή τουλαχιστον δεν το θυμομουν οτι το ειχα δει) αλλα ειδα οτι πηρα 18568 μορια....μακαρι να εχω παρει κατι περισσοτερο απο αυτο :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina_m2

Νεοφερμένος

Η Μαρινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
παιδια δεν θελω να σας αγχωσω αλλα ενα παιδι πηρε τηλ στο σχολειο μου και του ειπαν οτι μπορει να βγουν σημερα στισ 3... :( :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Say what? Αποκλείεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
ερτ ειπε τωρα σε ρεπορταζ που προφανως δειξανε και εχθες το βραδυ στις εκτιμησεις τους για τις βασεις οτι επαρχια αναμενεται να υπαρχει και ιατρικη με βαση κοντα στο 18500...και επισης οτι τα αποτελεσματα θα ανακοινωθουν μεσα στην εβδομαδα αρα ακυρωνεται η μισητη δευτερη εκδοχη :clapup: και σημερα ειδα το πρωτο μου ονειρο γενικα σχετικο με τις πανελληνιες(σε αντιθεση με ολους που ειχανε δει εγω δεν ειχα δει κανενα ή τουλαχιστον δεν το θυμομουν οτι το ειχα δει) αλλα ειδα οτι πηρα 18568 μορια....μακαρι να εχω παρει κατι περισσοτερο απο αυτο :whistle:

Μονο εσεις βλεπετε ονειρα για πανελληνιες; Εγω στον υπνο μου ειδα οτι εκανα γυμναστικη :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
noway! και μεσημεριάκτικο και χωρίς να έχουν ενημερώσει τουλάχιστον μία μέρα πριν!! το αποκλείω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ifigenia18

Νεοφερμένος

Η ifigenia18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
παιδια δεν θελω να σας αγχωσω αλλα ενα παιδι πηρε τηλ στο σχολειο μου και του ειπαν οτι μπορει να βγουν σημερα στισ 3... :( :S

τι????:eek::eek:
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina_m2

Νεοφερμένος

Η Μαρινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
ναι στις ειδησεισ δεν εχει ακουστρει τπτ μεχρι στιγμης....8α μας τρελανουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
παιδια δεν θελω να σας αγχωσω αλλα ενα παιδι πηρε τηλ στο σχολειο μου και του ειπαν οτι μπορει να βγουν σημερα στισ 3... :( :S
οχι οχι αποκλειεται.κάποια βαθμολογικά σήμερα το πρωί έστειλαν τους βαθμούς στο υπουργείο.ούτε ο Harry Potter δεν θα προλάβαινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.

marina_m2

Νεοφερμένος

Η Μαρινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 66 μηνύματα.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Για να το λέει το σχολείο, δεν σημαίνει πως έχει τους βαθμούς ή τουλάχιστον τους αναμένει από στιγμή σε στιγμή;...
Παρ' όλα αυτά μου φαίνεται και μένα απίθανο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
O Τσακ Νόρις ξέρει ακριβώς πότε θα βγουν τα αποτελέσματα :beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
βασικά τα μόρια σας τα έχει ήδη υπολογισμένα ο λυκειάρχης σας...οπότε μη σκάτε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragolarossa

Νεοφερμένος

Η fragolarossa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Γίνεται να δώσει ένα σχολείο τισ βαθμολογίες πρινα πο τ άλλα;Λογικά δεν θα μας ενημερώναν και τους υπόλοιπους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
ο τσακ νορις αρχιζει και με εκνευριζει ομως!

παιδια μην λετε τετοια! :mad: οχι σημερα! :(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickthegreek27091

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλάβρυτα (Αχαΐα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδια δεν θα βγουν σημερα.Πρεπει να εχει γινει ανακοινωση μια μερα πριν μεχρι το μεσημερι,οποτε μαλλον ουτε αυριο (και λογω απεργιας).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina_m2

Νεοφερμένος

Η Μαρινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
οχι σε ολα τα σχολεια θα ανακοινωθουν την ιδια μερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top