Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ifigenia18

Νεοφερμένος

Η ifigenia18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΖΟΥΜΕ!!!!ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!!!!προσωπικα δν θα μ εκανε εντυπωση να εβγαιναν οι βαθμολογιες χωρις να ενημερωσουν.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Καλά αυτό εννοειται κοριτσια! Απλά όσο να 'ναι, είναι εν μέρει τυπικοι σ'αυτό. Μια γ@μημενη ανακοινωση θα τη βγάλουν. Εγω προσωπικά θυμάμαι όταν έδωσα το 2009, ανακοινωθηκαν στις 19, που ηταν παρασκευή, σαν τη φετινη που είναι 17, και είχαν βγάλει την ανακοινωση, καλη ώρα σαν σημερα, Τριτη. Αρα αν δεν πούνε τίποτα σήμερα, κατα πάσα πιθανόητητα θα ανακοινωθει αύριο, για πέμπτη ή και παρασκευη. Το ξέρω παιδιά οτι είναι η πιο δύσκολη στιγμή για εσάς. Μια τώρα και μια στις βάσεις. Το λέω επιδη το εχω περασει. Οσο ημουν σε αυτην την άθλια αναμονή, δεν λειτουργούσα. Δεν εκανα τίποτα πραγματικά. Μόνο στο ischool!!! Όταν θα ερθετε στη θέση που είμαι και θα παρακολουθείτε τα αντίστοιχα τόπικ, θα έχει και χάζι εν μέρει. Δλδ όλη αυτή η παραφιλολογία με το πότε θα ανακοινωθούν, ή οτι τα γραπτά ειναι στο υπουργείο ή οτι κάποια σχολεία εχουν τους βαθμούς κτλ, έχει και την αστεια της πλευρά!
Σας εύχομαι όλους ολόψυχα καλά αποτελεσματα και να πετύχετε αυτό που ονειρεύεστε. Αλλά και αν δε συμβεί αυτό, να μην το βάζετε ποτέ κάτω!
Καλα αποτελέσματα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
πέρσι εγώ είχα χάσει την ελπίδα μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thalassolikos

Νεοφερμένος

Ο thalassolikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Από πληροφορίες που έχω μάλλον Παρασκευή βγαίνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sisipapa

Νεοφερμένος

Ο sisipapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Λυπαμαι που θα σας στο πω.Τα αποτελεσματα θα ανακοινωθουν σημερα το πρωι στις 10......(ΓΚζζζντοοοοοοινγκ,η ωρα ειναι 2 παρα...χαχα) (ετσι δωωωστε - )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ρε παιδια, απο το να καθεστε και να το αναλυετε μεταξυ σας, αν θελετε μια πιο σιγουρη πληροφορηση, παρτε ενα τηλεφωνο στο υπουργειο παιδειας!! Ε, τι σκατα?? Καποια στιγμη θα αναγκαστουν να το σηκωσουν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Ρε παιδια, απο το να καθεστε και να το αναλυετε μεταξυ σας, αν θελετε μια πιο σιγουρη πληροφορηση, παρτε ενα τηλεφωνο στο υπουργειο παιδειας!! Ε, τι σκατα?? Καποια στιγμη θα αναγκαστουν να το σηκωσουν!!
όχι, είναι πολύ απασχολημένοι, σε παρακαλώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina_m2

Νεοφερμένος

Η Μαρινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
όχι, είναι πολύ απασχολημένοι, σε παρακαλώ :P

εννοειται πως ειναι απασχολημενοι οι ανθρωποι...η αννουλα εχει να φτιαξει μαλλι..να βα4ει νυχι να ραψει φορεμα....
τι? σαν λετσος θα βγει να ανακοινωσει την ημερομηνια εκδοσης των αποτελεσματων στα δελτια..ε οχι..!
αλημονο σ' εμας :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Αν τηλεφωνήσουμε στα σχολεία μας, δεν θα ξέρουν να μας πουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
πέρσι εγώ είχα χάσει την ελπίδα μου :P

Καλα ναι.. Ειλικρινα παιδια πέρσι απορώ πως άντεξαν τα παιδιά μέχρι τον ιούλιο. Καλές και οι απεργίες, όλα έχουν το νοημα τους, αλλά όχι και εις βάρος της ψυχολογίας των παιδιών... Νομιζω και όλοι οι καθηγητες που πέρσι δεν βαθμολογούσαν γραπτά απεργώντας, έπρεπε να σκεφτουν πως θα ένιωθαν οι ιδιοι αν ήταν στη θέση των παιδιών.... Τέσπα, περασμένα ξεχασμένα!! Απ'όσο θυμαμαι τότε σε μενα το είχα ακουσει στις ειδησεις των 5 που λεει ο αντεννα σε 5 λεπτά!(φανταστειτε τι σοκ πέρασα ουτως ωστε να θυμαμαι ώρα και κανάλι!:D) Άρα αν ειναι για να ανακοινωθουν αύριο έχετε μια ελπίδα για αυτο το αναθεματισμένο δελτίο τύπου που θα λεει δυο κουβέντες! Βγαίνουν Αυριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sisipapa

Νεοφερμένος

Ο sisipapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Δεν θα πεθανουμε κιολας για το ποτε θα βγουνε...ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ...Οταν ειναι να βγουν θα το μαθουμε ολοι...Προς το παρον χαλαρωστε με λιγο Otherview :) https://www.youtube.com/watch?v=wxesS-p286c&feature=share
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Από πληροφορίες που έχω μάλλον Παρασκευή βγαίνουν...

ε, πες μας κι εμάς.. τι πληροφορίες;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Για να μην αγχώνεστε...
"Γνωρίζω την ακριβή ημερομηνία και ώρα (με προσέγγιση δευτερολέπτου) που θα βγουν τα αποτελέσματα των Πανελλαδικών" - Τσακ Νόρις

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalismylife

Νεοφερμένος

Η mixalismylife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
παιδιαααααααααα,κανουμε σαν τα παλαβαααα!!!!!!!!!μας εχουν καψει τον εγκεφαλο αυτοι στα υπουργεια!!!!ερωτηση:ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ???????ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑΑΑΑΑ!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deleted_user

Νεοφερμένος

Ο deleted_user αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Παιδια,ηρεμιστε λιγο!Εμεις περυσι τα μαθαμε 6 Ιουλιου!!!Αααχχχ....ημουν στο λεωφοριο προς Βολο...μολις ειχα τελειωσει τα αθληματα στην Αξιωματικων Αστ. και με πηρε τηλ. η μανα μου και μου ελεγε τα μαυρα μαντατα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Ειδα στον υπνο μου οτι ημουνα μαζι με κατι συμμα9ητες μου στο δημοτικο μου σχολειο και ενα παιδι ειχε μπει στην σελιδα του υπουργειου και μα9αιναμε για ολα τα παιδια τι ειχαν γραψει και τους περναμε τηλεφωνα και τους ενημερωναμε...btw ηταν πολυ χαρουμενο ονειρο και αυτο μ ανησυχει....ολοι γελουσαν μολις μα9αιναν τα αποτελεσματα!εντελως λολλλλλλλλλλλλλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Ειδα στον υπνο μου οτι ημουνα μαζι με κατι συμμα9ητες μου στο δημοτικο μου σχολειο και ενα παιδι ειχε μπει στην σελιδα του υπουργειου και μα9αιναμε για ολα τα παιδια τι ειχαν γραψει και τους περναμε τηλεφωνα και τους ενημερωναμε...btw ηταν πολυ χαρουμενο ονειρο και αυτο μ ανησυχει....ολοι γελουσαν μολις μα9αιναν τα αποτελεσματα!εντελως λολλλλλλλλλλλλλ
Ονειρο ηταν κ παει..... Εγω πια δεν βλεπω ονειρα:( γιατι δεν κοιμαμαι, αντε να βγουνε να τελειωνουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Ονειρο ηταν κ παει..... Εγω πια δεν βλεπω ονειρα:( γιατι δεν κοιμαμαι, αντε να βγουνε να τελειωνουμε

Και γω κουκουβαγια εγινα!!Αν δν παει 4 η ωρα δν κοιμαμαι!!και απο ονειρα ολα τρελα αμαν αυτες οι πανελληνιες!!μας τρελαναν!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasntua

Νεοφερμένος

Ο kostasntua αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Λοιπον ανοιξε η σελιδα για τη συμπληρωση μηχανογραφικων και λεει οτι απο 17/6-28/6 γινεται η οριστικοποιηση των μηχανογραφικων στα σχολεια. Οποτε το ΑΡΓΟΤΕΡΟ μεχρι την Παρασκευη 17/6 θα εχουν βγει τα αποτελεσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kwnstantina2

Νεοφερμένος

Η Kwnstantina2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι..τα αποτελεσματα μπορουμε να τα παρουμε απο το ιντερνετ η πρεπει να παμε στο σχολειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top