Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Εγώ έβαλα υπολογιστή μορίων στο κινητό για να τα υπολογίσω άμεσα :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Εμενα με περνει τηλεφωνο η Διαμαντοπουλου και με ρωταει αν θελω καποια αλλαγη στο βαθμο καποιου μαθηματος...:redface::crazy:

οοοο προχωρημένη κατασταση!
αλλα εμενα με χει παρει ηδη ο γιωργακης και μου πε οτι σε ολους τους βαθμους προσθεσε 2 μοναδες! 8)

Εγώ έβαλα υπολογιστή μορίων στο κινητό για να τα υπολογίσω άμεσα :crazy:

:worship::worship:
εγω θα τους παρω απ εξω κ θα τρεχω σαν τρελη στο μεσα στο σχολειο να μου τα υπολογισουν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Εγώ έβαλα υπολογιστή μορίων στο κινητό για να τα υπολογίσω άμεσα :crazy:
πως? θέλω κι εγώ! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musictime

Νεοφερμένος

Η musictime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά :) Παρακολουθώ πολύ καιρό τις συζητήσεις σας και αποφάσισα να γραφτώ κ εγώ στη σελίδα!
περιμένω και εγώ μ αγωνία πότε θα ανακοινωθούν τ αποτελέσματα...:whistle:
Ας μας έλεγαν τουλάχιστον επίσημα μια μέρα να τελειώνουμε..
Προσωπικά πιστεύω πως θα βγουν την πέμπτη:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
https://www.stoxosnet.gr/index.php/main/moria_mobile

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Τέλειοοοοοοοοο, πρέπει να είναι εφαρμογή για πολύ καμμένους:P
Θα το κατεβάσω

Εγώ όταν δεν έχω τι να κάνω αντί να παίζω κάνα παιχνιδάκι στο κινητό υπολογίζω μόρια μ' αυτήν την εφαρμογή :spasiklas:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apostolis V.

Νεοφερμένος

Ο Apostolis V. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μία καθηγήτρια μου, μου είπε θα βγουν αρχές Ιουλίου στα σχολεία...μάλλον κάνει τεράστιο λάθος, έπαθα καρδιακό μόλις το άκουσα!!
Αλλά σκέφτηκα πως δεν παίζει τέτοια κατάσταση!! Καλά μας αποτελέσματα παίδες!! Και του Χρόνου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Με βλέπω κι εμένα έτσι τις επόμενες μέρες :P
Και φυσικά στο σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
θελει internet?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
θελει internet?

Όχι, την εφαρμογή την κατεβάζεις μέσω υπολογιστή από το Ίντερνετ και μετά την βάζεις στο κινητό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Μία καθηγήτρια μου, μου είπε θα βγουν αρχές Ιουλίου στα σχολεία...μάλλον κάνει τεράστιο λάθος, έπαθα καρδιακό μόλις το άκουσα!!
Αλλά σκέφτηκα πως δεν παίζει τέτοια κατάσταση!! Καλά μας αποτελέσματα παίδες!! Και του Χρόνου!

Μη τρελαθουμε περισυ Ιουλιο τα μαθαμε εμεις που κανανε 2 βδομαδες απεργια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εγώ όταν δεν έχω τι να κάνω αντί να παίζω κάνα παιχνιδάκι στο κινητό υπολογίζω μόρια μ' αυτήν την εφαρμογή :spasiklas:

καλά ε τέλειο!!!! :clapup:τρέχω τώρα να το κατεβάσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Το κατέβασαααααααααααα :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Κατά 99% οι βαθμοί θα φτάσουν την Πέμπτη το μεσημεράκι στις διευθύνσεις και την Παρασκευή το πρωί θα ανακοινωθούν στα σχολεία.Κατά 1%(γιατί κι ο διάολος σπάει το ποδάρι του) την Παρασκευή στις διευθύνσεις και τη Δευτέρα στα σχολεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αμα υπαρχει σε εφαρμογη,δωστε λινκ στον απλο λαο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

marina_m2

Νεοφερμένος

Η Μαρινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
ρε παιδια...ειπανε κατι στην ερτ3 για την ανακοινωση των αποτελεσματων...ακουσε κανει τιποτα γιατι εγω δεν το προλαβα...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musictime

Νεοφερμένος

Η musictime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Κατά 99% οι βαθμοί θα φτάσουν την Πέμπτη το μεσημεράκι στις διευθύνσεις και την Παρασκευή το πρωί θα ανακοινωθούν στα σχολεία.Κατά 1%(γιατί κι ο διάολος σπάει το ποδάρι του) την Παρασκευή στις διευθύνσεις και τη Δευτέρα στα σχολεία.
τη δεύτερη εκδοχή να την αποκλείσουμε; δεν αντέχω να περιμένω μέχρι τη Δευτέρα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
τη δεύτερη εκδοχή να την αποκλείσουμε; δεν αντέχω να περιμένω μέχρι τη Δευτέρα :worry:
Ναι ναι να την αποκλείσουμε!!!!!Φύγε κακή εκδοχή!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top