Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
παιδια αυτα που λετε για το οτι τα αποτελεσματα στελνονται στα σχολεια απο το βραδυ δεν ισχυει...ουτε τα αποτελεσματα ελεγχονται στα σχολεια. Ακομη τα αποτελεσματα αποστελλονται στο υπουργιο απο τα βαθμολογικα με δισκετες (παλι καλα που δεν τα στελνουν με το γαιδουρακι :P) και νομιζω στα γραφεια δευτεροβαθμιας εκπαιδευσης παλι με δισκετα (απ οπου τα παραλαμβανουν οι διευθυντες)...
Νομιζω το Υπουργειο τα στελνει στα σχολεια κ τα σχολεια στις 2βαθμιες, αλλα δεν παιρνω κ ορκο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina_m2

Νεοφερμένος

Η Μαρινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
ναι μπορουμε αλλα απο τη στιγμη που βγαινουν μετα απο 10 λεπτα ο server θα εχει μπλοκαρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Karditsiwths

Νεοφερμένος

Ο Karditsiwths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εμενα σημερα μου ειπαν οτι θα βγουνε αβριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina_m2

Νεοφερμένος

Η Μαρινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Νομιζω το Υπουργειο τα στελνει στα σχολεια κ τα σχολεια στις 2βαθμιες, αλλα δεν παιρνω κ ορκο

ρωτησα και μου ειπαν οτι στελνονται στα γραφεια :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
μπαινω στο exams.minedu.gov.gr Και γραφει πως δεν υπαρχει:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: θα καταρρευσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina_m2

Νεοφερμένος

Η Μαρινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
μπαινω στο exams.minedu.gov.gr Και γραφει πως δεν υπαρχει:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: θα καταρρευσω

εχει κλεισει η σελιδα..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
μπαινω στο exams.minedu.gov.gr Και γραφει πως δεν υπαρχει:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: θα καταρρευσω
Γιατι χρυσο μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
εμενα σημερα μου ειπαν οτι θα βγουνε αβριο
και δεν το ξερει κανεις ακομα??? θα ειχε γινει ανακοινωση η οποια δεν εγινε αρα σε κοροιδεψανε αγαπητε φιλε... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Διαδικασία ανακοίνωσης βαθμών (καρατσεκαρισμένο από καθηγητές και το διευθυντή).

1) Την παραμονή το μεσημέρι υπουργός ή υφυπουργός ανακοινώνει ότι είναι έτοιμα και την επόμενη θα πάνε στα σχολεία.
2) Απόγευμα ως βράδι της παραμονής οι φάκελοι (1λ ή 2?) με τους βαθμούς παραδίδονται στις διευθύνσεις δευτεροβάθμιας.
3) Νωρίς το πρωί της επόμενης οι φάκελοι πάνε στα λύκεια (δεν ξέρω τι γίνεται με τα νησιά).
4) Μέσα στο φάκελο κάθε σχολείου υπάρχουν οι βαθμοί σε καταστάσεις και σε δισκέτες, καθώς και τα αποκόμματα των τετραδίων μας.
5) Συνεδριάζει η λυκειακή επιτροπή και κάνει τον τελικό τριπλό έλεγχο των βαθμών (κατάσταση-δισκέτα-απόκομμα). Αυτό κρατάει 1-2 ώρες.
6) Εμείς περιμένουμε απέξω σαν τους πατεράδες στα μαιευτήρια.
7) Αν δεν βρεθεί πουθενά διαφορά, οι βαθμοί τοιχοκολλούνται ή τζαμοκολλούνται. (Αλλιώς επικοινωνούν με το υπουργείο και δεν ξέρω τι γίνεται).
8 ) Αν το λύκειο θέλει (το δικό μου το κάνει πάντα) πριν την τζαμοκόλληση, δίνει στους υποψηφίους χαρτί με βαθμούς αναλυτικά και μόρια για κάθε πεδίο.
9) Κάποια στιγμή (όχι νωρίς μήπως βρεθεί λάθος σε σχολείο) οι βαθμοί βγαίνουν και στο ίντερνετ, οπότε αν δεν ξεραθεί ο σερβιτορος, τους βλέπουμε και εκεί.
10) Καλή μας υπομονή και καλά μας αποτελέσματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Διαδικασία ανακοίνωσης βαθμών (καρατσεκαρισμένο από καθηγητές και το διευθυντή).

1) Την παραμονή το μεσημέρι υπουργός ή υφυπουργός ανακοινώνει ότι είναι έτοιμα και την επόμενη θα πάνε στα σχολεία.
2) Απόγευμα ως βράδι της παραμονής οι φάκελοι (1λ ή 2?) με τους βαθμούς παραδίδονται στις διευθύνσεις δευτεροβάθμιας.
3) Νωρίς το πρωί της επόμενης οι φάκελοι πάνε στα λύκεια (δεν ξέρω τι γίνεται με τα νησιά).
4) Μέσα στο φάκελο κάθε σχολείου υπάρχουν οι βαθμοί σε καταστάσεις και σε δισκέτες, καθώς και τα αποκόμματα των τετραδίων μας.
5) Συνεδριάζει η λυκειακή επιτροπή και κάνει τον τελικό τριπλό έλεγχο των βαθμών (κατάσταση-δισκέτα-απόκομμα). Αυτό κρατάει 1-2 ώρες.
6) Εμείς περιμένουμε απέξω σαν τους πατεράδες στα μαιευτήρια.
7) Αν δεν βρεθεί πουθενά διαφορά, οι βαθμοί τοιχοκολλούνται ή τζαμοκολλούνται. (Αλλιώς επικοινωνούν με το υπουργείο και δεν ξέρω τι γίνεται).
8 ) Αν το λύκειο θέλει (το δικό μου το κάνει πάντα) πριν την τζαμοκόλληση, δίνει στους υποψηφίους χαρτί με βαθμούς αναλυτικά και μόρια για κάθε πεδίο.
9) Κάποια στιγμή (όχι νωρίς μήπως βρεθεί λάθος σε σχολείο) οι βαθμοί βγαίνουν και στο ίντερνετ, οπότε αν δεν ξεραθεί ο σερβιτορος, τους βλέπουμε και εκεί.
10) Καλή μας υπομονή και καλά μας αποτελέσματα.




Ρε Δια εισαι αστερι!!!
Τι καταπληκτικη δουλεια κανεις !!
Τετοια γνωση και καλυψη μοναδικη!!!!
Αφου κα9ε φορα που μπαινω κοιταζω πρωτα να δω τα δικα σου αρ9α...
φ ο β ε ρ ο ς :D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

jackieboy7

Νεοφερμένος

Ο jackieboy7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
μόνο εγώ δεν μπορώ να κοιμηθώ λόγω άγχους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Και εγώ εδω το ίδιο :P Παίζει να'μαστε οι μόνοι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Και εγώ εδω το ίδιο :P Παίζει να'μαστε οι μόνοι!!!
Κ εγω δεν μπορω να κοιμηθω,απλα βγαινω απο τον Η/Υ μηπως και... αλλα κοιμαμαι-ξυπνω κοκ συνεχεια. Αντα κοντευουμε Τριτη σημερα, αυριο, μεθαυριο θα βγουν ,που θα παει? Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
*φωνή μικρού φοβισμένου παιδιού* βγήκαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sisipapa

Νεοφερμένος

Ο sisipapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Δεν βγαινουν σημερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELISAVET

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
1ος εφιαλτης λογω αγωνίας: ολοι παίρνουν τους βαθμούς τους απο τα χαρτια στα τζαμια κ εγω βλεπω τ μαμα μου να τους σημειωνει σ ενα χαρτι κ να ξεφυσαει. Πλησιαζω κ βλεπω ενα ωραιοτατο 09.9 λογοτεχνια ,ενα 09 στην εκθεση κ ενα 10 στα αρχαια. κ μεσα στον υπνο μ λεω :"ας ηταν ονειρο"..αλλα δν ξυπναω ακομα..κ το παραληρημα συνεχιζεται οταν ξεκιναω να κλαιω κ να φωναζω οτι το διαβασμα μ δεν ηταν γι'αυτους τους βαθμούς!!! Και επιτελους ξυπνησα..!!! Πάντως εχω να διαπιστωσω πως θα μας στεςιλουν στο Δαφνί αυτοί... Εύχομαι καλη επιτυχια σ ολους μας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sisipapa

Νεοφερμένος

Ο sisipapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Εκτος απο τα μορια,βγαινουν αναλητικα και οι βαθμοι που εγραψες στις πανελληνιες???΄λογοτεχνια,αρχαια κ.λ.π???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
το αποκομμα του τετραδιου το παιρνουμε?επειδη ο διευθυντης μας ειπε φετος οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sisipapa

Νεοφερμένος

Ο sisipapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
εγω συνολικα εχω γραψει γυρο στο 4-5...........Τι θα πω στους γονεις μου?????Καθωμουνα ωρες και διαβαζα....Περσυ ξεκινησα αυτη την προσπαθεια και απο τι φενεται καταληγει στο κενο............:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top