Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evoula...

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Το πιο λογικό είναι να βγουν την Πέμπτη. Μετά πάμε την άλλε εβδομάδα, και δε νομίζω να αργήσουν τόσο πολύ.
Κάποιοι τα ξέρουν ήδη εξάλλου :/
γιατι οχι Παρασκευη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
Eγώ πιστεύω οτι θα βγουν Παρασκευή ή Σάββατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
γιατι οχι Παρασκευη?

Γιατί είναι πιο αργά και θέλουμε να τα μάθουμε σύντομα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoula...

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Eγώ πιστεύω οτι θα βγουν Παρασκευή ή Σάββατο.
Σαββατο με καμια δυναμη!!
Γιατί είναι πιο αργά και θέλουμε να τα μάθουμε σύντομα :P
κ εγω μαζι σουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
καλα παιδια ετσι οπως πανε τα πραγματα φετος,δεν αποκλειεται να μας πουνε....λοιπον παιδια,τα αποτελεσματα βγαινουν τωρα σε 1 ωριτσα,πηγαινετε να τα μαθετε..ειναι πολυ πιθανον! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
καλα παιδια ετσι οπως πανε τα πραγματα φετος,δεν αποκλειεται να μας πουνε....λοιπον παιδια,τα αποτελεσματα βγαινουν τωρα σε 1 ωριτσα,πηγαινετε να τα μαθετε..ειναι πολυ πιθανον! :)

Σήμερα είναι του Αγίου Πνεύματος και οι δημόσιοι υπάλληλοι δε δουλεύουν μην παραπλανάς τα παιδιά.


Παιδιά σήμερα δε βγαίνουν χαρείτε το πήγαίντε θαλασσα . club και όπου αλλού θέλετε :)
από αύριο αγχώνεστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Πέμπτη 16 Ιουνίου νομίζω ότι θα βγουν !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Αντε για σενα να το κανουμε Παρασκευη:clapup:
ΩΩ thanks:P

Χρονια πολλα:clapup:
Κρατήσου να μου ευχηθείς την Πέμπτη:hug:

την πεμπτη τα χει η κοπελα!
θα σου κανει το καλύτερο δωρο η διαμαντο! :P
ΦΟΒΕΡΟ δώρο! :'(
Βέβαια θα έχω ασυλία για μια μέρα:D

γι αυτο ΠΕΜΠΤΗΗΗ λοιπον:P:P:P:P:P

Ρεεε!:P Είσαι ανελέητη! show mercy!:xtipao:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Σήμερα είναι του Αγίου Πνεύματος και οι δημόσιοι υπάλληλοι δε δουλεύουν μην παραπλανάς τα παιδιά.


Παιδιά σήμερα δε βγαίνουν χαρείτε το πήγαίντε θαλασσα . club και όπου αλλού θέλετε :)
από αύριο αγχώνεστε

α ναι εχεις δικιο...συγγνωμη αν σας μπερδεψα παιδια....λαθος μου!!! :)
αν δεν ηταν ομως του αγιου πνευματος,θα μπορουσε να γινει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
αν δεν βγαλει το υπουργειο ανακοινωση μην πιστευετε τιποτα!Ολα τα σχετικα αρθρα τι πηγες επικαλουνται?Αν το Υπουργειο ειχε αποφασισει την ημερομηνια δεν θα ειχε ενημερωσει εμας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoula...

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Πέμπτη 16 Ιουνίου νομίζω ότι θα βγουν !
νομιζω λεγοντας?? :P
Ρεεε!:P Είσαι ανελέητη! show mercy!:xtipao:
αντικρουομενα συμφεροντα!!εχω κλεισει για Παρασκευη :P:P:D:D τα χρονια πολλα θα τα πουυυμε παντωωως :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
νομιζω λεγοντας?? :P

αντικρουομενα συμφεροντα!!εχω κλεισει για Παρασκευη :P:P:D:D τα χρονια πολλα θα τα πουυυμε παντωωως :clapup::clapup:

Έχεις κλείσει?
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragolarossa

Νεοφερμένος

Η fragolarossa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Το πιο λογικό είναι να βγουν την Πέμπτη. Μετά πάμε την άλλε εβδομάδα, και δε νομίζω να αργήσουν τόσο πολύ.
Κάποιοι τα ξέρουν ήδη εξάλλου :/

Ναι αλλά την τετάρτη έχει γενική απεργία!Οπότε είναι λίγο δύσκολο να βγούν πέμπτη!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoula...

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 78 μηνύματα.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Θα επερνα κανα τηλεφωνο το υπουργειο αυριο αλλα δεν τα σηκωνουν ποτε...Βεβαια μπορει το υπουργειο να τα ετοιμασει αυριο και να βγαλει ανακοινωση για την Πεμπτη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Ναι αλλά την τετάρτη έχει γενική απεργία!Οπότε είναι λίγο δύσκολο να βγούν πέμπτη!:hmm:
Σε λατρεύω!:clapup:

για ποτο καλε :P:P διασυνδεσεις με υπουργειο ουκ εχω:cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:
Ποτό? Φρόνιμα!:P

Διαμαντοπούλου θα σε σκίσω!

Βασικά,με την τύχη που έχω εγώ ΣΙΓΟΥΡΑ την Πεμπτη θα βγουν!:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoula...

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Σε λατρεύω!:clapup:
ναι αλλα σιγα μην απεργησουν οι υπαλληλοι του υπουργειου!!σιγα μην τρελαθουμε κιολας!!
(με μισεις:whistle::whistle::whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
ναι αλλα σιγα μην απεργησουν οι υπαλληλοι του υπουργειου!!σιγα μην τρελαθουμε κιολας!!
(με μισεις:whistle::whistle::whistle:)

Έτσι και βγουν Πέμπτη --> :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragolarossa

Νεοφερμένος

Η fragolarossa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
ναι αλλα σιγα μην απεργησουν οι υπαλληλοι του υπουργειου!!σιγα μην τρελαθουμε κιολας!!
(με μισεις:whistle::whistle::whistle:)

Γιατί να μην απεργήσουν καλέ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top