Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Σε λατρεύω!:clapup:
Βασικά,με την τύχη που έχω εγώ ΣΙΓΟΥΡΑ την Πεμπτη θα βγουν!:down:[/FONT]

Δε θελω να σε στεναχωρισω αλλα θα χαρω να εισαι ατυχη....Παντως αν οι βαθμοι σου ειναι καλοι θα εισαι διπλα χαρουμενη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoula...

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 78 μηνύματα.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Δε θελω να σε στεναχωρισω αλλα θα χαρω να εισαι ατυχη....Παντως αν οι βαθμοι σου ειναι καλοι θα εισαι διπλα χαρουμενη!!!
Μακάριι! :redface:
άλλωστε δε θέλω πολλάααα μόρια!Αχ,την πόρτα να τους κλείσω! Μόνο να περάσω..:P


εχω φιλινγκ
:cake:

that's all I want to say :knife:


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoula...

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Γιατί να μην απεργήσουν καλέ;
γιατι ειναι ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ!ετσι κ αλλιως, απεργησουν ή οχι το ιδιο μας κανει!δεν γινεται κατι την τελευταια μερα πριν την ανακοινωση..το τσεκαρισμα εχει γινει..ασε που αν δεν κανω λαθος την προηγουμενη το βραδυ πολλα γραπτα φτανουν στα σχολεια..

that's all I want to say :knife:


:P
οκ!με επεισες:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fragolarossa

Νεοφερμένος

Η fragolarossa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Εντάξει με έπεισες τότε!Βασικά μακάρι και ακόμα καλύτερα θα ναι!! Όσο πιο γρήγορα τόσο το καλύτερο να ξεμπερδεύουμε και μ αυτό το άγχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
H ET3 μολις επιβαιβεωσε την ανακοινωση των βαθμολογιων στο τελος της εβδομαδας (ειπαν και για πτωση των βασεω)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
H ET3 μολις επιβαιβεωσε την ανακοινωση των βαθμολογιων στο τελος της εβδομαδας (ειπαν και για πτωση των βασεω)!!!

Πείτε μας κάτι που δεν ξέρουμε ρε παιδιά :P:P
Μέρα θέλουμε, ότι θα βγούνε αυτήν την εβδομάδα είναι σίγουρο. [Ελπίζω δηλαδή, στην Ελλάδα ζούμε :confused:]

Eγώ προσωπικά θέλω Πέμπτη :P. Πριν λίγες μέρες είχα στείλει e-mail στο Υπουργείο και μου είχανε πει ότι θα βγούνε τέλος του μήνα αλλά δεν έδωσα σημασία γιατί έχω την υποψία ότι είναι αυτόματη απάντηση :P

Άμα πάρουμε τηλέφωνο σήμερα θα το σηκώσει κανείς; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Πείτε μας κάτι που δεν ξέρουμε ρε παιδιά :P:P
Μέρα θέλουμε, ότι θα βγούνε αυτήν την εβδομάδα είναι σίγουρο. [Ελπίζω δηλαδή, στην Ελλάδα ζούμε :confused:]

Eγώ προσωπικά θέλω Πέμπτη :P. Πριν λίγες μέρες είχα στείλει e-mail στο Υπουργείο και μου είχανε πει ότι θα βγούνε τέλος του μήνα αλλά δεν έδωσα σημασία γιατί έχω την υποψία ότι είναι αυτόματη απάντηση :P

Άμα πάρουμε τηλέφωνο σήμερα θα το σηκώσει κανείς; :whistle:
δοκιμασε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
ναι κανεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Όταν δεν απαντάνε στο τμήμα εξυπηρέτησης πολιτών η τακτική μας είναι απλή.

Τηλεφωνούμε σ' ένα άλλο τμήμα του Υπουργείο παιδείας (άσχετο) και μετά τους ζητάμε να μας συνδέσουνε με το τμήμα εξυπηρέτησης πολιτών γιατί δεν ξέρουμε το τηλέφωνο. Έτσι η εξυπηρέτηση πολιτών απαντάει (το βλέπει σαν εσωτερικό τηλέφωνο) και τους πιάσαμε κώτσους :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Ρε 'σεις ηρεμήστε λιγάκι :P Ντε και καλά να επικοινωνήσετε με το Υπουργείο. Εγώ εύχομαι να βγούνε αύριο ή μεθαύριο, γιατί Τετάρτη πάω ολιγοήμερες διακοπούλες και θέλω να μάθω τα αποτελέσματα πριν φύγω :)

Άλλωστε αν όντως ισχύει ότι η υποβολή των μηχανογραφικών θα είναι στις 20-30 Ιουνίου, είναι λίγο αργά για να τα δημοσιεύσουν στις 17. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Πάντως μέχρι να βγουν θα μας αλλάξουν τα φώτα!:ropalo:

https://lenia.pblogs.gr/tags/panellinies-gr.html
Υπέροχο κείμενο! Ρεαλιστικό!
Ας ηρεμήσουμε λιγάκι...και θα βγουν
(ναι,οκ. Μπορεί να βγουν και την Πέμπτη:P:P)



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Όταν δεν απαντάνε στο τμήμα εξυπηρέτησης πολιτών η τακτική μας είναι απλή.

Τηλεφωνούμε σ' ένα άλλο τμήμα του Υπουργείο παιδείας (άσχετο) και μετά τους ζητάμε να μας συνδέσουνε με το τμήμα εξυπηρέτησης πολιτών γιατί δεν ξέρουμε το τηλέφωνο. Έτσι η εξυπηρέτηση πολιτών απαντάει (το βλέπει σαν εσωτερικό τηλέφωνο) και τους πιάσαμε κώτσους :P:P
Ρε δεν απαντανε με τιποτα οι κουφαλες....κι αν επρασεις απ το υπουργειο ειναι εκει..τηλεφωνα ομως δεν σηκωνουν...
Πάντως μέχρι να βγουν θα μας αλλάξουν τα φώτα!:ropalo:

https://lenia.pblogs.gr/tags/panellinies-gr.html
Υπέροχο κείμενο! Ρεαλιστικό!
Ας ηρεμήσουμε λιγάκι...και θα βγουν
(ναι,οκ. Μπορεί να βγουν και την Πέμπτη:P:P)

Μπραβο που το εβαλες εδω...ωραιο κειμενο παιδια διαβαστε το ολοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Πάντως μέχρι να βγουν θα μας αλλάξουν τα φώτα!:ropalo:

https://lenia.pblogs.gr/tags/panellinies-gr.html
Υπέροχο κείμενο! Ρεαλιστικό!
Ας ηρεμήσουμε λιγάκι...και θα βγουν
(ναι,οκ. Μπορεί να βγουν και την Πέμπτη:P:P)
Καταπληκτικο κειμενο!!!!!!!!!!Η πενα της Ακριτα ειναι παντα πολυ καλη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιατί τέτοιο μίσος; Απλά για τους υπόλοιπους 90000 μαλάκες που θα τα μάθουν στην ώρα τους. Δεν είναι σημαντική η διαφορά το ξέρω, αλλά δε χρειάζεσαι και σπουδαίο λόγο για να βρίσεις την αναισθησία και την ηλιθιότητα στην τελική.
ΕΙΝΑΙ σημαντική η διαφορά. Συνήθως εάν γνωρίζεις τους βαθμούς σου - ή κυρίως το πού πέρασες - έχεις σοβαρό πλεονέκτημα στο να βρεις πρώτος σπίτι στην περίπτωση που περάσεις σε άλλη πόλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Καταπληκτικο κειμενο!!!!!!!!!!Η πενα της Ακριτα ειναι παντα πολυ καλη;)

Το λατρεύω!
Μας το έβαλαν στο φροντιστήριο σε διαγώνισμα (περίληψη κ.λπ) :redface:




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
ΕΙΝΑΙ σημαντική η διαφορά. Συνήθως εάν γνωρίζεις τους βαθμούς σου - ή κυρίως το πού πέρασες - έχεις σοβαρό πλεονέκτημα στο να βρεις πρώτος σπίτι στην περίπτωση που περάσεις σε άλλη πόλη.
Αλλα για σπιτι πηγαινεις οταν βγουν οι βασεις, δηλ.τελη Αυγουστου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αλλα για σπιτι πηγαινεις οταν βγουν οι βασεις, δηλ.τελη Αυγουστου.
Ναι, αυτό με τους βαθμούς ισχύει μόνο όταν έχεις μια απόσταση "ασφαλείας" από την περσινή βάση της 1ης σου επιλογής.
Φυσικά, άμα θες Ιατρική ούτε με 19500 μόρια δεν πας αμέσως να κλείσεις σπίτι. Αλλά αν θες κάνα Φυσικομαθηματικό και βγάλεις 19000 μόρια, νομίζω θα πας να κλείσεις τσακ-μπαμ σπίτι.

Αλλά και πάλι, η ίδια συζήτηση θα γίνει και όταν βγουν οι βάσεις, οπότε το αναφέρω από τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Όταν δεν απαντάνε στο τμήμα εξυπηρέτησης πολιτών η τακτική μας είναι απλή.

Τηλεφωνούμε σ' ένα άλλο τμήμα του Υπουργείο παιδείας (άσχετο) και μετά τους ζητάμε να μας συνδέσουνε με το τμήμα εξυπηρέτησης πολιτών γιατί δεν ξέρουμε το τηλέφωνο. Έτσι η εξυπηρέτηση πολιτών απαντάει (το βλέπει σαν εσωτερικό τηλέφωνο) και τους πιάσαμε κώτσους :P:P

μπορεις επισης να παρεις κλαιγοντας και να πεις οτι εισαι ο γιος της διαμαντο (γιο δεν εχει?) και οτι θες την μαμα σου γρηγορα...δεν νομιζω να σε πιστεψουν αλλα φαση θα χει! :P

καλα σκαω! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
ο γιος της τωρα θα σπουδαζει λονδινο ηπα ποιος ξερει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top