Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Τωρα εγω να πω οτι αυτο που λενε για ενα μεγαλο ποσοστο των γραπτων στα περισσοτερα μα9ηματα που ειναι κατω απο την βαση οτι το 9εωρω περιεργο
Αναφερομαι για την 9εωρητικη κατε9υνση και συγκεκριμενα για Εκ9εση - Ιστορια - Λογοτεχνια
Οι φιλόλογοι είναι περίεργοι και οι μαθητές της θεωρητικής όλο και χαμηλότερου επιπέδου.τουλαχιστόν αυτό παρατηρώ εγώ στο σχολείο μου.Τα παραπάνω δικαιολογούν τις χαμηλές βαθμολογίες,τώρα για το κάτω από τη βάση δεν ξέρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
ρε παιδια ,θελω να ρωτησω, οταν βγουν τα αποτελεσματα τοτε μπορουμε νατα δουμε οποτε θελουμε ή υπαρχει καποιο χρονικο διαστημα;;.και κατι ακομα,το μηχανοφραφικο μας το δινουν αμεσως ή μετα απο καιρο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Τωρα εγω να πω οτι αυτο που λενε για ενα μεγαλο ποσοστο των γραπτων στα περισσοτερα μα9ηματα που ειναι κατω απο την βαση οτι το 9εωρω περιεργο
Αναφερομαι για την 9εωρητικη κατε9υνση και συγκεκριμενα για Εκ9εση - Ιστορια - Λογοτεχνια

Εκθεση πες παει στο καλο,Λογοτεχνια το ιδιο,αλλα και Ιστορια?χμμμμμμμ........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Και εγώ το έχω ακούσει για Ιστορία πάντως. Πρέπει η δεύτερη πηγή να έκαψε πολλούς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Και εγώ το έχω ακούσει για Ιστορία πάντως. Πρέπει η δεύτερη πηγή να έκαψε πολλούς

Προσωπικα γνωριζοντας οτι δεν εχω γραψει ιστορια και εχοντας στην καμπουρα μου την περσινη χρονια νομιζω οτι και οι δυο χρονιες για την κατευ9υνση των 9εωρητικων ηταν παρα παρα παρα πολυ καλες με ε3αιρεση την φετινη βιολογια και το αγνωστο στα αρχαια...και το λεω εγω που δεν εγραψα περσι καλα και ουτε ημουνα καμια δυνατη μα9ητρια και παντα αναγνωριζα οτι αν κατι δν πηγε καλα αυτο ειχε να κανει σχεση με μενα και οχι με τα 9εματα και γενικοτερα με τς πανελληνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Υπαρχουν πραγματι καποιοι που εμαθαν ηδη τα αποτελεσματα 'ή ειναι "ραδιο αρβυλα", ακουω διαφορα κ πραγματικα μενω ενεή. Αλλοι λενε πως εμαθαν φιλοι ή γνωστοι τους (ποτε οι ιδιοι) τα αποτελεσματα ,αλλοι υποστηριζουν οτι η διορθωση ακομα συνεχιζεται,αλλοι οτι θα μπορουσαν να τα μαθουν αλλα δεν θελουν. Τι ειναι Α Λ Η Θ Ε Ι Α ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Υπομονή παιδιά.Αν ακούμε τι λέει ο καθένας πάει,θα χάσουμε την μπάλα. όσο για την θεωρητική κατεύθυνση περί ιστορίας τα θέματα δεν είχαν κάποια ιδιαίτερη δυσκολία.Η 2η πηγή όμως για έναν μέτριο διαβασμένο μπορεί να φαινόταν δυσκολή γιατί και το ίδιο το κομμάτι του βιβλίου ήταν από τα δύσκολα στην αποστήθιση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragolarossa

Νεοφερμένος

Η fragolarossa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Εγώ παντως θεωρώ οτι τα θέματα της θεωρητικής φέτος ήταν απο εύκολα ως μέτρια!ΤΟ οτι δεν έγραψα καλά ειναι καθαρά δικιά μου ευθύνη και βλακεία!Όσα παιδιά πάντως μες την χρονιά διαβάζαν πολύ έχουν γράψει πολύ καλα!Τουλάχιστον έτσι λένε!Υπομονή το πολύ σε μια βδομάδα θα δούμε τι κάναμε τελικά!Και παρεπιπτώντος είναι τουλάχιστον τραγικό που ο μήνας έχει 12 μέχρι τις 20 θα έχουν ανακοινωθεί και ακόμα δεν ξέρουμε ακριβή ημερομηνία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
fragolarossa...μια μερα πριν θα το μαθεις ειναι μια παραδοση του υπουργειου που δεν νομιζω να αλλαξει για εναν απλο λογο...δεν θελει να εχει χρονοδιαγραμματα διοτι ειναι δεσμευτικα...μολις τελειωσει την δουλεια που πρεπει να κανει για τις βαθμολογιες θα πει αυριο αποτελεσματα...γιατι μπορει να πει την παρασκευη και να μην τα εχει ετοιμα τι θα γινει τοτε θα βγουν ολοι και θα τους πουν αχρηστους...ασε που το υπουργειο δεν τα παει καλα με τις καθορισμενες ημερομηνιες...αποδειξη οτι η υπουργος ειχε βγει σε συνεντευξη και ειπε το δευτερο δεκαπενθημερο οι πανελληνιες θα ξεκινησουν και ξεκινησαν το πρωτο...

οσον αφορα την θεωρητικη προχθες που ρωταγα την καθηγητρια της βιολογιας μου της λεω σε μια στιγμη οτι εγραψα παραπανω πραγματα ...το ακουει η φιλολογος και αρχισε να οριεται με το παραπανω...μου ελεγε οτι γραφαν πραγματα που τους ζητιοντουσαν παρακατω σε αλλη ερωτηση και μετα δεν τα ξαναναφεραν η ηταν τελειως ακυρα εκει που τα γραφαν και εκοβε μοναδες απο αυτα τα γραπτα...το ιδιο και ολοι οι αλλοι φιλολογοι...φανταζομαι πως αυτο δεν ειναι και αρκετο για να ριξει γραπτα κατω απο τη βαση αλλα ειναι και αυτα μοναδες και αμεσως ριχνουν το ολο επιπεδο βαθμολογιων πιο κατω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina_m2

Νεοφερμένος

Η Μαρινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.

evoula...

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 78 μηνύματα.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
βεβαια θα τα λαβουν τεταρτη, την πεμπτη θα τα βλεπουν και την παρασκευη θα τα ανακοινωσουν.....
ρε παμε καλα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,102 μηνύματα.
Aυτοί που έχουν μέσο θα το ξέρουν λοιπόν την Τετάρτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Aυτοί που έχουν μέσο θα το ξέρουν λοιπόν την Τετάρτη.

Τα ξέρουν απο προχθές κάποια παιδιά :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Χθες είδα όνειρο, είχα λέει 18.6 στην έκθεση :p

Άντε να βγούνε γιατί έχω Α-Π-Ο-Ρ-Ι-Α. Πάντως είτε 16 είτε 17 θα έχουνε βγει, μπαίνουμε στην "Εβδομάδα"!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Χθες είδα όνειρο, είχα λέει 18.6 στην έκθεση :p
Εγώ είδα όνειρο ότι ο (αρκετά αντιπαθής) καθηγητής της Φυσικής στο σχολείο, διόρθωνε το γραπτό μου στη Φυσική Κατεύθυνσης, ενώ εγώ έγραφα Χημεία και δεν ήξερα τίποτα :P

Άντε να βγούνε γιατί έχω Α-Π-Ο-Ρ-Ι-Α. Πάντως είτε 16 είτε 17 θα έχουνε βγει, μπαίνουμε στην "Εβδομάδα"!!!!!

Εγώ εύχομαι να βγούνε αύριο, και νομίζω πως καμία από τις επόμενες ημέρες δεν αποκλείεται ως ημερομηνία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Αύριο είναι αργία, δεν υπάρχουνε καθηγητές στα σχολεία νομίζω.

(Άσε που δε γίνεται να βγει να το ανακοινώσει κυριακάτικα η Άννουλα, πως θα βγει στα κανάλια αν δεν έχει φτιάξει μαλλί;...) :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Ωχ! Ξέχασα τελείως πως ήταν του Αγίου Πνεύματος! :P

Παρεμπιπτόντως, βγαίνουν και το ανακοινώνουν μία μέρα πριν ή ξυπνάς ένα ωραίο πρωί και στην σελίδα του Υπουργείου λέει πως είναι διαθέσιμα τα αποτελέσματα; Δεν έχω ιδέα πώς γίνεται :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Χθες είδα όνειρο, είχα λέει 18.6 στην έκθεση :p

Άντε να βγούνε γιατί έχω Α-Π-Ο-Ρ-Ι-Α. Πάντως είτε 16 είτε 17 θα έχουνε βγει, μπαίνουμε στην "Εβδομάδα"!!!!!

Στην Μεγαλη Εβδομαδα θες να πεις....αρχιζουνε τα παθη ...χιχιχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top