Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

elee

Νεοφερμένος

Η elee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
θα ειμαι σαφεστατη...μεχρι τις 20 του μηνα θα τα ξερουμε!!!ο μαθηματικος μου με ενημερωσε πως δεν εχει ακομα τελειωσει η διορθωση στο εξεταστικο κεντρο που διορθωνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ρε παιδια εχω ρωτησει παρα πολλα ατομα και ολοι μου εχουν κανει σαφες πως η διορθωση εχει τελειωσει και τα παντα βρισκονται στο υπουργειο.ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ να διορθωνουν ακομα;;;!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Έχει ολοκληρωθεί η διόρθωση των γραπτών των επαναληπτικών εξετάσεων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Μια φίλη μου έμαθε τα δικά της :/
Άρα πλησιάζει η μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Fuck her. Πες της ότι εγώ το είπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Fuck her. Πες της ότι εγώ το είπα.
Βασικά οι γονείς της τα έμαθαν, αυτή δε θέλει να τα μάθει.
Αστην μωρέ, έχει τραβήξει κι αυτή....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Whatever. Σε όποιον τα έμαθε πάει και κυρίως σ' αυτόν που τον βοήθησε να το κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Whatever. Σε όποιον τα έμαθε πάει και κυρίως σ' αυτόν που τον βοήθησε να το κάνει.

Το ξέρω, δεν είναι καθόλου σωστό. Απλά κάποιοι έχουν τον τρόπο τους, πως να το κάνουμε, δεν αλλάζει αυτό, πάντα θα υπάρχουν κάποιοι που θα έχουν γνωριμίες στο υπουργείο. Κι εγώ αν ήθελα είχα ωραιότατο μέσο για να τα μάθω από τη στιγμή που πήγαν εκεί, άλλο που δε θέλω. Οι "έξυπνοι" θα υπάρχουν κάθε χρόνο, αλλά αν μάθουμε από τώρα να χρησιμοποιούμε το κάθε μέσο και τον γνωστό του γνωστού, σωθήκαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
γιατι τετοιο μισος ρε παιδια σε οσους τα μαθαινουν νωριτερα??? ενταξει δεν σκοτωσε και ανθρωπο τα αποτελεσματα εμαθε πεντε μερες νωριτερα δεν γινεται να τον βριζουμε ετσι....θα σου βαλω -1 γιατι ησουν πολυ βαρυς στις εκφρασεις σου. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Γιατί τέτοιο μίσος; Απλά για τους υπόλοιπους 90000 μαλάκες που θα τα μάθουν στην ώρα τους. Δεν είναι σημαντική η διαφορά το ξέρω, αλλά δε χρειάζεσαι και σπουδαίο λόγο για να βρίσεις την αναισθησία και την ηλιθιότητα στην τελική.

Βάρα στις αρνητικές δε με νοιάζει, ευχαριστώ όμως που είπες τι δε σ' άρεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
μα κανεις δεν ειναι μαλακας αυτο θελω να πω ουτε εμεις ουτε και αυτοι...η περιεργεια οπως και να το κανουμε ειναι στα γονιδια μας...αμα ειχες ενα φακελο που εχει μεσα τις βαθμολογιες που πηρες δεν θα τον ανοιγες??θα περιμενες μεχρι να ανακοινωθουν επισημα??? αν ναι μπραβο σου εγω παντως θα τον ειχα ανοιξει στο -10 δευτερολεπτα απο την περιεργεια μου το ιδιο και οι αλλοι 90000 'μαλακες' που εχουν το αγχος των αποτελεσματων δεν μπορεις να τον κατηγορησεις επειδη ειχε προσβαση και την χρησιμοποιησε...οι μαλακες ειναι αυτοι που πληρωνουν προστιμα στην τροχαια ενω αλλοι δεν πληρωνουν εκει μιλαμε για χασουρα χρηματων εκατομμυριων σχεδον καθε χρονο...αυτοι ειναι μαλακες...και κακως βριζουμε αλλα τωρα ποιος καθεται να βαλει @ σε ολα τα μαλακες που εγραψα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Βαθμο ξερεις?:hmm:
Επισης καλο θα ηταν να ξεραμε και τι περιμεναν οι μαθητες αυτοι να γραψουν,αν τους ξερεις...
Δεν καταλαβαινω ποιος ο λογος για να βαρατε αρνητικες στο μηνυμα αυτο.
Αυτο που ηθελα να δω ειναι κατα ποσο οι προσδωκιες των αποφοιτων συναδουν με αυτο που πραγματικα εγραψαν,ιδιως στην εκθεση.
Σαφως θα εξεφρασα μια ηλιθια απορια της οποιας το προβλημα θα ηθελα να μαθω για να μην το επαναλαβω.Ευχαριστω:)
On:17-20 περιμενω να βγουν.

Π.Σ.:Αρνητικες ευπροσδεκτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
οντως δεν καταλαβα γιατι σου εβαλαν αρνητικες μπορει να τους φανηκες αδιακριτος... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Μπορείς να ξεκινήσεις την προσπάθεια να με πείσεις ότι αυτό που έκανε είναι 'στη φύση μας' σήμερα και να συνεχίσεις για μια μέρα, μια εβδομάδα, ένα μήνα, ένα χρόνο. Δε θα γίνει, στο λέω από τώρα. Μπορείς να θεωρήσεις, αυθαίρετα, πως όλοι θα έκαναν το ίδιο στη θέση της, cool. Ξέρω ότι ΕΓΩ δε θα το έκανα γιατί, well, δε θα μπορούσα μετά να ρίξω την ευθύνη της δικής μου μαλακίας στα γονίδιά μου. I mean what the fuck, περιμένεις να το πάρω σοβαρά αυτό; :P

Όσο στερεότυπο κι αν ακούγεται, μπορώ να μιλήσω για τον εαυτό μου και να σου πω με σιγουριά ότι ακόμα και να είχα τη δυνατότητα δε θα τη χρησιμοποιούσα. Γιατί εκτός από τον εγωισμό μου έχω και δυο ιδέες στο κεφάλι μου που με κάνουν αυτό που είμαι. Αν τις αφήσω κι αυτές για να ακολουθήσω 'τη φύση μου' τότε να τα χέσουμε όλα. Μια και μιλάω μάλιστα για το τι θα έκανα εγώ, να σου πω ότι αν ήταν μπροστά μου τώρα θα έτρωγε γερό φτύσιμο ΑΚΟΜΑ και αν οι υπόλοιποι 90000 συμφωνούσαν μαζί σου τελικά και το θεωρούσαν φυσιολογικό. Well, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ γιατί δεν υπάρχει φυσιολογικό.

Θα σου πω τι υπάρχει όμως, τι είναι: Επέλεξε να δει τα αποτελέσματα γιατί απλά χέστηκε για τα πράγματα όπως έχουν. Είναι σκατά το σύστημα έτσι κι αλλιώς, ας τα κάνω χειρότερα, who will notice?

Τους υπόλοιπους 90000 φυσικά όχι απλά τους έχεσε...

Αλλά δεν είναι και υποχρεωμένη να σκεφτεί τους άλλους, εδώ είναι η μαγκιά. Ότι όλοι θα σκέφτονταν έτσι, όπως λες, ότι όλοι θα ήταν το ίδιο εκεί και γι' αυτό, εν μέρει, είναι όλοι έτοιμοι να τη δικαιολογήσουν.

Μπορεί, I don't care, θα την έφτυνα nonetheless.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Εγω φετος ξαναεδινα με μια πολυ καλη μου φιλη...δεν ηξερα οτι οσοι εχουν μεσο στο υπουργειο μπορουν να τα μαθουν νωριτερα, απο εσας το εμαθα....Επιδει μου χε αναφερει πως εχει μεσο στο υπουργειο για μεταγραφη οπου κι αν περασει αλλα δεν θελει να την χρησημοποιησει -θελειμε την αξια της-...της ανεφερα χτες οτι μπορει να μαθει τ αποτελεσματα αν θελει αφου εχει μεσο και μου ειπε: "Οχι ρε Γιαννη, οσο αγχος κι αν εχω εγω θελω να παω οταν θα παει και η υπολοιπη Ελλαδα..να παμε μαζι με το αγχος μας να βριζομαστε να τσακονομαστε στο δρομο και μετα να αλληλοπαρηγορηθουμε!... Χεχεχε...Απορω αν τα εννοει..κι απ οτι φαινεται τα εννοει...Ειδατε μπορει να εχει τον φακελο και να μην τον ανοιξει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Ρε παιδιά, πού ήταν αυτό το site τόσο καιρό; Έχω γανιάσει από τις 23/5 να βρω κάπου που να μιλάνε για την ανακοίνωση των βαθμολογιών και επιτέλους το βρήκα!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,064 μηνύματα.
Είχα από χθες τη δυνατότητα να μάθω τους βαθμούς μου. Μου το πρότεινε ο ίδιος μου ο πατέρας που έχει τις κατάλληλες διασυνδέσεις. Η άρνηση μου ήταν παραπάνω από κατηγορηματική και πάντως αρκετά βίαιη. Οι γονείς μου έχουν συνηθίσει στο ότι είμαι ισχυρογνώμων και δεν το συνέχισαν. Δεν ξέρω αν αυτοί μάθουν, αλλά μετά την αντίδραση μου αποκλείεται να μου το πουν. Ναι, έχω κι εγώ όπως όλοι την αγωνία να μάθω, δεν θέλω όμως να ξεχωρίσω από τους άλλους. Θέλω εκείνη τη μέρα να πάω στο σχολείο μαζί με τους φίλους μου (ούτε το ίντερνετ θέλω). Θέλω να κατσικωθούμε και να περιμένουμε όλοι μαζί με το χαβαλέ μας. Θέλω όλοι μαζί να μάθουμε, να χαρούμε, να κλάψουμε, να συγχαρούμε, να παρηγορήσουμε. Λίγες μέρες ακόμα μείνανε. Όσο αγωνία και ανυπομονησία και να έχουν αυτές οι μέρες, δεν παύουν να είναι το ταξίδι για την Ιθάκη. Άντε και καλά αποτελέσματα σε όλους μας.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδιά,όντως έχουν μάθει κάποιοι τα αποτελέσματα!!!
Ένα παιδί που ξέρω ήταν του 18-19 και έγραψε 16900κατι μου είπε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Τωρα εγω να πω οτι αυτο που λενε για ενα μεγαλο ποσοστο των γραπτων στα περισσοτερα μα9ηματα που ειναι κατω απο την βαση οτι το 9εωρω περιεργο
Αναφερομαι για την 9εωρητικη κατε9υνση και συγκεκριμενα για Εκ9εση - Ιστορια - Λογοτεχνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top