Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
1.Έχει μια μικρή διαφορά το 14-15 με το 17.Τώρα θα πεις σιγά τη διαφορά.Ε,εντάξει κάποτε θα βγουν έτσι κι αλλιώς οπότε 3 μέρες σε ένα πλαίσιο μιας βδομάδας είναι διαφορά.
2.Τι ακριβώς δεν καταλαβαίνεις από το θα τα στείλουν Τρίτη ή Τετάρτη?Έχεις ένα κολληματάκι με το να τα στείλουν αύριο.Δεν προλαβαίνουν ο κόσμος χριστιανέ μου.Μπαααα....

Και η πλάκα είναι ότι αύριο θα είναι ημιαργία ελέω Αγίου Πνεύματος τη Δευτέρα, οπότε όλοι οι δημόσιοι υπάλληλοι θα την κάνουν με ελαφρά πηδηματάκια. Οπότε σίγουρα θα τα στείλουν από τις παραλίες για να πραγματοποιηθούν οι προβλέψεις κάποιων για 14/6.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
1.Φυσικά εσύ ξέρεις καλύτερα,εγώ με δύο γονείς καθηγητές πού να ξέρω πού πάνε τα γραπτά....:redface:
2.Επειδή το βαθμολογικό στο Αγρίνιο θα τα στείλει ΤΡΙΤΗ ή ΤΕΤΑΡΤΗ και όχι σήμερα αν βγουν τα αποτελέσματα 14-15 Ιουνίου κάποια θα λείπουν δεν νομίζεις.Και τα δικά μου δεν θα λείπουν σίγουρα γιατί όλα τα άλλα βαθμολογικά τα έχουν στείλει στο Υπουργείο.Λες να λείπουν τα δικά σου???Φάση θα 'χει....:)
3.Χίλια συγνώμη,θα κόψω τα ΚΟΥΛΑ.
Τα δικα μου γραπτα ξερω που ειχαν παει (τωρα ειναι στο Υπουργειο) παντως δεν ειχαν παει Αγρινιο . Εγω δεν εχω καθηγητες γονεις .Εχω ελευθερους επαγγελματιες που συναλασσονται με παρα πολυ κοσμο κ καποια πραγματα τα μαθαινουμε κ εμεις οι απλοι πολιτες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Α ρε Αγρίνιο...ΠΑΤΡΙΔΑ :) :)
Μέχρι 17 θα έχουν βγει !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Λοιπον για να ξεκαθαρισουμε καποια πραγματα.

- Αποκλειεται να υπαρχουνε βαθμολογικα που ξεκινανε να διορθωνουνε τη βιολογια κατευθυνσης τωρα. Με Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α. Βιολογια κατευθυνσης δωσαμε στις 18 μαιου, εχουνε περασει πανω κατω 20 μερες! Τι κανανε τοσο καιρο, τα ποτιζανε τα γραπτα να βγαλουν σπορους;
Προφανως θα εννοουσε των επαναληπτικων, αλλα για σταθειτε, γιατι των επαναληπτικων να πανε συγκεκριμενα στο αγρινιο;:P

- Ειναι πιθανο να υπαρχουν βαθμολογικα που δεν εχουνε στειλει τα γραπτα στο υπουρτγειο. Αλλα ειναι ΑΠΙΘΑΝΟ να διορθωνουν ακομη. Θα τους τα' χε παρει το υπουργειο τα γραπτα και θα τα χε στειλει σ' αλλα βαθμολογικα. Δε γινεται να δουλευουμε με το πασο μας.

-Τα γραπτα οντως κανουνε βολτες στην Ελλαδα, βαθμολογικα -> υπουργειο -> βαθμολογικα ->υπουργειο -> δευτεροβαθμιες -> σχολεια. Αλλα ειμαστε στον 21ο αιωνα, δεν πανε με γαιδουρακι.

-Τα αποτελεσματα θα ανακοινωθουν την επομενη εβδομαδα. Δε γινεται να κανουνε εναν ολοκληρο μηνα. Συνηθως μετα το περας των εξετασεων θελανε 20 μερες περιπου να βγουνε. Αυτο προοιωνιζει για 15 Ιουνιου. Στατιστικα μιλαω.

- Ας μη βγαινει ο καθενας να λεει "Εχω τον ταδε γνωστο' μου ειπε αυτο, βρηκα εκεινον μου ειπε αυτο. Μην πιστευετε τιποτα αν δεν βγαλει ανακοινωση το Υπουργειο Παιδειας.

Το' χουμε ζαλισει το θεμα οντως. Οταν ειναι να βγουνε, θα βγουνε. Εντ οφ στορυ. Αν ειναι να ασχοληθειτε με κατι, ασχοληθειτε με το τι θελετε να κανετε την υπολοιπη ζωη σας. Ενας χρονος περασε, στη μια εβδομαδα θα κολλησουμε;

Καλα αποτελεσματα σ ' ολους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πες τα ρε τζιμάκο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
σε βαθμολογικα γιατι ξαναπανε??στην ιδια πολη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
βολτα...

για επανέλεγχο μαλλον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Ρε παιδιά συγγνώμη κιόλας αλλά σας βλέπω να τσκώνεστε για την ημερομηνία που θα εκδοθούν τα αποτελέσματα και γελάω μόνος μου!Ναι κ εγώ θέλω να δω τι έκανα, αλλά τουλάχιστον ας φροντίσουμε αυτό το καλοκαίρι που θα είναι το μεγαλύτερο και πιθανότατα το καλύτερο της ζωής μας να το περάσουμε όπως αξίζουμε και επιθυμούμε μετά από μια τέτοια κοπιαστική χρονιά.Τι 14 τι 15 τι 17 τι 20 κ τι 30.Κάθεστε κ σκοτίζεστε για πράγματα τελιωμένα κ ακόμα μη γνωστά.Αν είναι δυνατόν να την λέει ο ένας στον άλλο για το πότε θα βγουν τα αποτελέσματα!
κοιτα αμα θες αυτο το καλοκαιρι να ειναι το μεγαλυτερο της ζωης σου το τι 30 ιουνιου με προβληματιζει διοτι μετα μενουν μονο ιουλιος και αυγουστος αρα δυο μηνες ποσο μεγαλο ειναι αυτο? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ε, άμα μέχρι 30 Ιουνίου ξημεροβραδιάζεστε εδώ μέσα αντί να πάτε σε καμιά παραλία, ή για καμιά βόλτα ή δεν ξέρω κι εγώ τι, προφανώς φαίνεται μικρό το καλοκαίρι το οποίο έχει ξεκινήσει από τη μέρα που δώσαμε το τελευταίο μάθημα, ε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Το ενδεχομενο αν μην βγουν ποτε μονο εγω το σκεφτηκα? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ε, άμα μέχρι 30 Ιουνίου ξημεροβραδιάζεστε εδώ μέσα αντί να πάτε σε καμιά παραλία, ή για καμιά βόλτα ή δεν ξέρω κι εγώ τι, προφανώς φαίνεται μικρό το καλοκαίρι το οποίο έχει ξεκινήσει από τη μέρα που δώσαμε το τελευταίο μάθημα, ε! :P

Εγώ μεθαύριο δίνω το τελευταίο μου μάθημα [πανελληνίως-αγγλικά]
αλλά και αύριο δίνω Θρησκευτικά! :P
Οπότε δεν έχει ξεκινήσει για μένα το καλοκαίρι :D

ΥΓ.ουάου απο τον Ιανουάριο του 09 εδω μέσα και είμαι 1 post πριν την χιλιάδα!
Λεω το 1000στο ποστ να είναι τα αποτελέσματα :D

------

Για να μην κανω νεο ποστ.....!!!
Εγώ θα κρατήσω το 1000στο μου ποστ για τα αποτελέσματα :D
Θα αντέξω :D

------

Hahaha :) Μπα...δε λέει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ναι κι εμένα μου μένουν ακόμη Αγγλικά/Σχέδιο/Γαλλικά, αλλά αυτό δεν σημαίνει πως θα κάθομαι σπίτι μου να κλαίω την μοίρα μου για το αν θα βγούν 14/15 ή 19 οι βαθμοί, όποτε είναι να ανακοινωθούν θα ανακοινωθούν, αλλάζουν τώρα πια; Δεν αλλάζουν. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εγώ μεθαύριο δίνω το τελευταίο μου μάθημα [πανελληνίως-αγγλικά]
αλλά και αύριο δίνω Θρησκευτικά! :P
Οπότε δεν έχει ξεκινήσει για μένα το καλοκαίρι :D

ΥΓ.ουάου απο τον Ιανουάριο του 09 εδω μέσα και είμαι 1 post πριν την χιλιάδα!
Λεω το 1000στο ποστ να είναι τα αποτελέσματα :D
Δε νομιζω νανταξεις τοσες μερες χωρις να ποσταρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Εγώ μεθαύριο δίνω το τελευταίο μου μάθημα [πανελληνίως-αγγλικά]
αλλά και αύριο δίνω Θρησκευτικά! :P
Οπότε δεν έχει ξεκινήσει για μένα το καλοκαίρι :D

ΥΓ.ουάου απο τον Ιανουάριο του 09 εδω μέσα και είμαι 1 post πριν την χιλιάδα!
Λεω το 1000στο ποστ να είναι τα αποτελέσματα :D

------

Για να μην κανω νεο ποστ.....!!!
Εγώ θα κρατήσω το 1000στο μου ποστ για τα αποτελέσματα :D
Θα αντέξω :D

Κάνε άλλο λογαριασμό μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα και μπες από αυτόν μετά για το 1000ο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
-Τα γραπτα οντως κανουνε βολτες στην Ελλαδα, βαθμολογικα -> υπουργειο -> βαθμολογικα ->υπουργειο -> δευτεροβαθμιες -> σχολεια.
Μια μικρή διευκρίνηση:
Τα γραπτά μας δεν πηγαίνουν απολύτως πουθενά. Μένουν φυλακισμένα στα βαθμολογικά κέντρα. Οι βαθμοί μας κάνουν τις παραπάνω βόλτες (μέχρι να ζαλιστούν εντελώς) είτε μέσα από καταστάσεις, είτε με όχημα CD, είτε σαν απόκομμα του τετραδίου.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Το σιντι ειναι πολυ καινοτομο για τα δεδομενα της Ελλαδας.Δισκεττα παρακαλω!Αν και νομιζω οτι υπαρχει και ενα προγραμμα στο οποιο καταχωρουν τους βαθμους στα βαθμολογικα κεντρα.Δεν θυμαμαι το ονομα του αλλα σιγουρα πρεπει να στελνωνται και ηλεκτρονικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
η νεα πολιτικη του υπουργειου παιδειας και αλλων υπουργειων ειναι ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!! η μανα μου που δουλευει σε δημοσιο νοσοκομειο πρεπει να συμπληρωνει καθε εβδομαδα κατι πινακες με στατιστικα για το υπουργειο υγειας...εμεις συμπληρωνουμε ηλεκτρονικα το μηχανογραφικο μας αρα να πηγαινουν ηλεκτρονικα τα αποτελεσματα απο τα βαθμολογικα στο υπουργειο δεν μου φαινεται και τοσο extraordinary!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Τα δικα μου γραπτα ξερω που ειχαν παει (τωρα ειναι στο Υπουργειο) παντως δεν ειχαν παει Αγρινιο . Εγω δεν εχω καθηγητες γονεις .Εχω ελευθερους επαγγελματιες που συναλασσονται με παρα πολυ κοσμο κ καποια πραγματα τα μαθαινουμε κ εμεις οι απλοι πολιτες;)
Προσωπικά δεν υπονόησα ότι έχω προσωπική επικοινωνία με κάποιο μυστικό πράκτορα λόγω του ότι έχω γονείς καθηγητές.Στο πρώτο μου post ανέφερα σαφώς την πηγή από την οποία είχα τη συγκεκριμένη πληροφόρηση και δεν έχω ουδεμία διάθεση να τσακωθώ με κανέναν.Απλά είπες να "μη λέμε κουλά",ενώ δεν ήταν κουλά και αν το ψάξεις θα το διαπιστώσεις.Οπότε peace....
Και τώρα απευθύνομαι γενικά:
1.Δεν τσακώνεται κανείς με κανέναν.Κουβέντα κάνουμε.Αν με φαντάζεσται να βγάζω καπνούς από τα αυτιά επειδή διαφωνώ με τη Δανάη στο πότε θα βγουν τα αποτελέσματα κάνετε λάθος.:verymad:
2.Το topic είναι για το πότε θα βγουν τα αποτελέσματα και γι'αυτό το θέμα λογομαχούμε.Αν ήταν άλλο το θέμα θα λογομαχούσαμε για εκείνο.
3.Πόσο χρόνο και ψυχικό κάματο νομίζετε ότι διαθέτουμε ο καθένας για να γράψουμε 3 posts?Χαλαρώστε...Και μεις έξω είμαστε όλη μέρα(μπάνια,βόλτες,γυμναστήριο γιατί θα μας κυλάγανε σαν βαρελάκια αν συνεχίζαμε σε ρυθμούς πανελλαδικών το φαγοπότι) αλλά κάποια στιγμή βάζουμε και κώλο κάτω και έχουμε 30 λεπτά να πούμε δυο κουβέντες στον Η/Υ.4 μήνες διακοπές έχουμε....Προλαβαίνουμε όλα να τα κάνουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Eragon, σε παρακαλω μηπως γνωριζεις πως εχουν παει οι βαθμολογιες στα θεωρητικα μαθηματα στο Αγρινιο, γιατι εκει εχει παει το γραπτο μου;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Έμαθα ότι υπήρξαν πολλά μεσαία γραπτά χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν υπήρχαν και μερικά άριστα.Γενικά,το εδώ βαθμολογικό φημίζεται για τη σοβαρότητά του και δεν είναι υπερβολικά αυστηροί οι καθηγητές.Επίσης,πήραν γραπτά από πολλές περιοχές οπότε δεν είναι σίγουρο ότι τα δικά σας γραπτά ήταν στα μεσαία και όχι στα άριστα.Σήμερα μου είπαν ότι χτες τελείωσε η διόρθωση και των τελευταίων Λατινικών.Και νομίζω ότι είναι προς όφελός σας ότι τα γραπτά διορθώθηκαν απ'ό,τι φαίνεται με σχετικά αργούς ρυθμούς και,να υποθέσω,προσοχή.Πάντως μου είπαν ότι έγινε σφαγή στη Β1 της έκθεσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top