Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Βασικά 14-15 τέλος!!!Τώρα τι λέει ο καθένας.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Σιγα μη κανουν τα γραπτα βολτες πανω κατω στον Ελλαδικο χώρο. Μη λεμε κουλά . Τα γραπτα ειναι ηδη στο Υπουργειο κ γινεται το τελικο τσεκαρισμα στις βαθμολογιες. Τωρα αν καποιο βαθμολογικο κεντρο δεν ταχε στειλει μεχρι χτες θα ταστειλε σημερα. Η εντολη ηταν σαφης αποτελεσματα 14-15 Ιουνιου.
1.Φυσικά εσύ ξέρεις καλύτερα,εγώ με δύο γονείς καθηγητές πού να ξέρω πού πάνε τα γραπτά....:redface:
2.Επειδή το βαθμολογικό στο Αγρίνιο θα τα στείλει ΤΡΙΤΗ ή ΤΕΤΑΡΤΗ και όχι σήμερα αν βγουν τα αποτελέσματα 14-15 Ιουνίου κάποια θα λείπουν δεν νομίζεις.Και τα δικά μου δεν θα λείπουν σίγουρα γιατί όλα τα άλλα βαθμολογικά τα έχουν στείλει στο Υπουργείο.Λες να λείπουν τα δικά σου???Φάση θα 'χει....:)
3.Χίλια συγνώμη,θα κόψω τα ΚΟΥΛΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
παιδια δεν ξερω τι εχει πει το υπουργειο...εγω που ειμαι θετικη ρωτησα την καθηγητρια μου της βιολογιας και μου ειπε οτι στο κεντρο που ειναι διορθωτρια(μοσχατο η φαληρο) τωρα αρχισαν να διορθωνουν τα γραπτα της βιολογιας κατευθηνσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αποκλείεται κάτι τέτοιο!Τα γραπτά είναι στο Υπουργείο...και λογικά αν ισχύει αυτο που υποστηρίζεις...τότε αύριο το πολυ θα τα στείλουν!Σίγουρα μέχρι το τέλος της επόμενης εβδομάδας θα τα έχουμε τα αποτελέσματα!

@petrosd : Αποκλείεται κάτι τέτοιο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
σημερα την ρωτησα το πρωι που εδινα εξετασεις ενδοσχολικες...λογικα θα πρεπει να τα διορθωσουν σημερα διοτι ποσα ατομα ειναι πια στην θετικη???? ειμαστε η μειονοτητα...εγω αναρωτιεμαι πως βγαζουν εκτιμησεις για βασεις και ιδιως για το 3ο πεδιο οταν δεν εχουν διορθωθει ακομα τα γραπτα βιολογιας κατευθηνσης...αμα δεν βγουν στατιστικα ποσο εχουμε γραψει δεν μπορεις να λες η ιατρικη θα εχει πχ την ταδε βαση...η βιολογια κατ εχει 1.3 συντελεστη βαρυτητας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Βασικά είναι 15000-20000 πανελληνίως στη Θετική Κατ. .... αποκλείεται να αρχίζουν τώρα Βιολογία Κατ :P Μπορεί απλώς να έμειναν αυτά τα γραπτά σημερα ξερω γω και να σταλθουν σημερα ξανά πίσω!Δεν ξερω τι να πω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Βασικά 14-15 τέλος!!!Τώρα τι λέει ο καθένας.....

Αποκλείεται κάτι τέτοιο!Τα γραπτά είναι στο Υπουργείο...και λογικά αν ισχύει αυτο που υποστηρίζεις...τότε αύριο το πολυ θα τα στείλουν!Σίγουρα μέχρι το τέλος της επόμενης εβδομάδας θα τα έχουμε τα αποτελέσματα!

@petrosd : Αποκλείεται κάτι τέτοιο :)
1.Έχει μια μικρή διαφορά το 14-15 με το 17.Τώρα θα πεις σιγά τη διαφορά.Ε,εντάξει κάποτε θα βγουν έτσι κι αλλιώς οπότε 3 μέρες σε ένα πλαίσιο μιας βδομάδας είναι διαφορά.
2.Τι ακριβώς δεν καταλαβαίνεις από το θα τα στείλουν Τρίτη ή Τετάρτη?Έχεις ένα κολληματάκι με το να τα στείλουν αύριο.Δεν προλαβαίνουν ο κόσμος χριστιανέ μου.Μπαααα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
15000-20000 καποιο λαθος κανεις...αυτο ειναι αδυνατον δεν ειμαστε ουτε κατα διανοια τοσοι πολλοι...εφημεριδα που εβγαζε στατιστικα στοιχεια στους 10000 τα γραπτα θετικης ηταν μεχρι 400...σαφως ειναι παραπανω αλλα δεν νομιζω να ειμαστε τοσοι πολλοι στο σχολειο μου ειμασταν μονο 5 παιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki93

Νεοφερμένος

Η tzenaki93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Βασικά εγώ λέω τώρα μήπως το ζαλίσαμε το θέμα???Και εγώ έχω αγωνία και ξέρω ότι δεν έγραψα όπως το περίμενα,αλλά εντάξει ξέρω ότι θα περιμένω περίπου την άλλη βδομάδα να βγουν...αφήστε τις προβλέψεις και κανονίστε διακοπούλες!!!Ούτε κανένα βραβείο θα κερδίσετε άμα πετύχετε την ημερομηνία...αυτά με αγάπη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΟΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
https://www.esos.gr/index.php?option...gies-odigies-gia-ta-mixanografika&Itemid=1544
(το esos ειναι πολυ αξιοπιστη πηγη)
Επισης, συμφωνω απολυτα με τον eragon. Και εγω γνωριζω εκ των εσω οτι πολλα βαθμολογικα στο Αγρινιο θα τα στειλουν 14/6 ή 15/6 στο υπουργειο. Γι'αυτο αποκλειεται τριτη ή τεταρτη να βγουν τα αποτελεσματα. Γι'αυτο καποιοι απο εδω μεσα που εμμενουν σ'αυτες τις ημερομηνιες καλο ειναι να προσεχουν τι λενε γιατι αποκαλυπτεται η πληρης ασχετοσυνη τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Βασικά εγώ λέω τώρα μήπως το ζαλίσαμε το θέμα???Και εγώ έχω αγωνία και ξέρω ότι δεν έγραψα όπως το περίμενα,αλλά εντάξει ξέρω ότι θα περιμένω περίπου την άλλη βδομάδα να βγουν...αφήστε τις προβλέψεις και κανονίστε διακοπούλες!!!Ούτε κανένα βραβείο θα κερδίσετε άμα πετύχετε την ημερομηνία...αυτά με αγάπη!:)
εδω ειναι το αι σκουλ...δεν μαζευομαστε και οι πιο φυσιολογικοι ανθρωποι εδω μεσα...ολοι πιστευω ειμαστε λιγο κολλημενοι...και πανελληνιες ειναι αυτες πως να τις βγαλεις απο το κεφαλι σου? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
15000-20000 καποιο λαθος κανεις...αυτο ειναι αδυνατον δεν ειμαστε ουτε κατα διανοια τοσοι πολλοι...εφημεριδα που εβγαζε στατιστικα στοιχεια στους 10000 τα γραπτα θετικης ηταν μεχρι 400...σαφως ειναι παραπανω αλλα δεν νομιζω να ειμαστε τοσοι πολλοι στο σχολειο μου ειμασταν μονο 5 παιδια...

12000 είναι!!
Καλά αυτό της εφημερίδας που είδες είναι σκέτη ΜΑΛΘΑΚΙΑ :P
Ότι να'ναι γράφουν!
Λένε στα Μαθ.Κατ ...τα αριστα γραπτά (18-20) είναι 1 στα 18 γραπτά .. δηλαδή 5,6% [που επρόκειται να είναι πολυ χαμηλότερο].
Δείγμα είναι το 400 στα 12000....που δεν ειναι αντιπροσωπευτικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Βασικά εγώ λέω τώρα μήπως το ζαλίσαμε το θέμα???Και εγώ έχω αγωνία και ξέρω ότι δεν έγραψα όπως το περίμενα,αλλά εντάξει ξέρω ότι θα περιμένω περίπου την άλλη βδομάδα να βγουν...αφήστε τις προβλέψεις και κανονίστε διακοπούλες!!!Ούτε κανένα βραβείο θα κερδίσετε άμα πετύχετε την ημερομηνία...αυτά με αγάπη!:)
Μα με εκνευρίζει αγαπητή tzenaki93.....Οι διακοπούλες ψήνονται.....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ότι να'ναι!!!Τι τέλος του μηνα μωρέ....σιγά την αξιόπιστη πηγή που έχεις εσύ...!!!
Και εγώ μπορώ να σου παραθέσω το κείμενο απο το tromaktiko , απο την ημερισία ... για να δείς τι λέει..έλεος!


Την επόμενη εβδομάδα αναμένεται να ανακοινωθούν τα αποτελέσματα των γραπτών στις πανελλαδικές εξετάσεις.
neolaia.gr

Τα αποτελέσματα για τις Πανελλήνιες 2011 επεξεργάζεται το Υπουργείο Παιδείας, καθώς η βαθμολόγηση βαίνει προς ολόκληρωση. Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα των Πανελλαδικών 2011;

Την επόμενη εβδομάδα αναμένεται να ανακοινωθούν τα αποτελέσματα των γραπτών στις Πανελλήνιες 2011 με την αγωνία των υποψηφίων να χτυπάει κόκκινο.
https://enews.kafeneio.info/fimesgr/panellinies-2011-apotelesmata-kai-baseis-2011
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
εδω λεει οτι μηχανογραφικο θα μπορουμε να συμπληρωνουμε μετα απο την ανακοινωση των αποτελεσματων...ενω στις οδηγιες συμπληρωσης του μηχανογραφικου που δοθηκε απο το υπουργειο παιδειας λεει οτι ο υποψηφιος μπορει να συμπληρωσει περισσοτερα του ενος μηχανογραφικα αναλογα με τα σεναρια βαθμολογιας που εχει και μολις ανακοινωθουν τα αποτελεσματα να επιλεξει ενα και αμα θελει να το τροποποιησει....εγω το πρωι ετυχε και επεσα την ωρα που εκαναν μαλλον δοκιμαστικη λειτουργια και συμπληρωσα ετσι για να δω πως ειναι και πρακτικα να το συμπληρωνεις...και εκανα ενα τελειως προχειρο μηχανογραφικο...ημουν τυχερος φαινεται...θα δουμε πολλα εχει πει το υπουργειο και τελικα τα εχει αλλαξει... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Αν βγουν στο τέλος του μήνα, άντε γεια :|
Ποιος κάνει υπομονή μέχρι τότε? (όχι εγώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Ρε παιδιά συγγνώμη κιόλας αλλά σας βλέπω να τσκώνεστε για την ημερομηνία που θα εκδοθούν τα αποτελέσματα και γελάω μόνος μου!Ναι κ εγώ θέλω να δω τι έκανα, αλλά τουλάχιστον ας φροντίσουμε αυτό το καλοκαίρι που θα είναι το μεγαλύτερο και πιθανότατα το καλύτερο της ζωής μας να το περάσουμε όπως αξίζουμε και επιθυμούμε μετά από μια τέτοια κοπιαστική χρονιά.Τι 14 τι 15 τι 17 τι 20 κ τι 30.Κάθεστε κ σκοτίζεστε για πράγματα τελιωμένα κ ακόμα μη γνωστά.Αν είναι δυνατόν να την λέει ο ένας στον άλλο για το πότε θα βγουν τα αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Αν βγουν στο τέλος του μήνα, άντε γεια :|
Ποιος κάνει υπομονή μέχρι τότε? (όχι εγώ)


Και?Τι θα κανεις?Θα αυτοκτονησεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Δεν υπαρχει περιπτωση να βγουν τελος του μηνα διοτι δεν θελουν να χρησιμοποιησουν σε καμια περιπτωση τον Ιουλιο που ειναι πολλα πεταμενα και επιπλεον χρηματα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top