Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
χμμ.πιο καλο φαινεται το ηλεκτρονικο μηχανογραφικο.
και το πολυ καλο ειναι οτι μπορεις να διορθωσεις κατι αν θελεις ακομα κι αν το εχεις καταθεσει.
αυτο που δεν καταλαβα ειναι οτι λεει πως μπορεις να καταθεσεις περισσοτερα του ενος μηχανογραφικα.Ε;;:confused:
Η διόρθωση και τα περισσότερα μηχανογραφικά είναι ΠΡΙΝ την οριστική κατάθεση στο σχολείο. Όταν γίνει η οριστική κατάθεση ενός (1) μηχανογραφικού, καμία αλλαγή δεν θα είναι δυνατή.
Εγω παντως ποτε δεν θυμαμαι να ηταν διαφορετικες οι μερες αυτων που εκαναν 10% με αυτους που εκαναν 90% μηχανογραφικο!!! Και το 10% θα ειναι οπως καθε χρονο καθε μερα!
Πολλά ήταν αλλιώς πριν και τώρα αλλάζουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
¨Η θαρχισεις να κλαις χωρις σταματημο (με οποιο αποτελεσμα) ετσι καναν οι περισσοτεροι κολλητοι μου που εγιναν "ντεφι" στην 5ημερη

μπαααα εγώ γελάω συνεχώς, οπότε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kopitis89

Νεοφερμένος

Ο kopitis89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Σημερα στο σχολειο μας ειπαν οτι θα βγουν Τεταρτη,15 Ιουνιου 2011
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
ο καθενας και αλλη ημερομηνια λεει..και το υπουργειο τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Βασικα πολλα διαρρεουν και απο το ιδιο το υπουργειο,και το μονο σιγουρο ειναι πως την αλλη βδομαδα θα εχετε ΣΙΓΟΥΡΑ τα αποτελεσματα σας.
Ελληνικο κρατος κατα τα αλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ifigenia18

Νεοφερμένος

Η ifigenia18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
παλι χθες το βραδυ ειδα ονειρο οτι βγηκαν οι βαθμολογιες!!!!ειναι το δευτερο που βλεπω....αντε τν επομενη εβδομαδα ελπιζω να δω τις βαθμολογιες στο ξυπνιο μ!!!!:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kopitis89

Νεοφερμένος

Ο kopitis89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Σημερα στο σχολειο μας ειπαν οτι θα βγουν Τεταρτη,15 Ιουνιου 2011

αντε να δουμε....γιατι οτι θελει ο καθενας λει :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
παλι χθες το βραδυ ειδα ονειρο οτι βγηκαν οι βαθμολογιες!!!!ειναι το δευτερο που βλεπω....αντε τν επομενη εβδομαδα ελπιζω να δω τις βαθμολογιες στο ξυπνιο μ!!!!:):D

χαχα!και γω το είδα και μάλιστα θα ανακοινώνονταν τη δευτέρα και λέω ε όχι ρε πρέπει να γυρίσω από την θάλασσα!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosmp

Νεοφερμένος

Ο christosmp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα μπορουμε να τα δούμε και απο site του Υπουργείου... Αλλά φυσικά το σύστημα για ακόμη μια φορά θα κρασάρει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Και λίγη έγκυρη πληροφόρηση...Βρήκα σήμερα στο δρόμο τον πρόεδρο του βαθμολογικού στο Αγρίνιο και μου είπε ότι το υπουργείο τους είπε να στείλουν τα αποτελέσμτα την Τρίτη 14 στο Υπουργείο όπου θα ελεγχθούν και θα ξανασταλούν στα βαθμολογικά για επανέλεγχο και πάλι στο υπουργείο για να τα στείλει στα σχολεία.Το υπουργείο πιέζει να βγουν την Παρασκευή 17.Αυτός όμως μου είπε ότι π.χ. από το δικό του βαθμολογικό μπορεί να μην τα στείλουν την Τρίτη αλλά την Τετάρτη γιατί δεν είναι σίγουρο ότι θα έχουν τελειώσει την Τρίτη(φαντάζομαι ότι αυτό θα γίνει και αλλού και όχι μόνο εδώ δεδομένου ότι το 14 δεν είναι deadline αλλά παράκληση-ευγενέστατη η κυρια υπουργός).Ο ίδιος θεωρεί πιο πιθανές ημερομηνίες 20 και 21 με την 21 να είναι το αργότερο που θα έρθουν.Άρα,συνολικά 17 το νωρίτερο και 21 το αργότερο.Σε αυτό το σημείο να τονίσω ότι εκτός από πρόεδρος είναι και πασοκ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Στην Κοζανη εντωμεταξυ και εχω ρωτησει ΤΟΣΟΥΣ καθηγητες τα αποτέλεσματα εχουν σταλλει στο υπυργείο απο την Τρίτη,και χτες ο διευθυντης μας αλλα και γνωστο μου πρόσωπο στη δευτεροβάθμια(θείος ή αδερφος της μητέρας) μου,το επιβεβαιωσε αυτο.
Πως γινεται να τα στελνουν τα βαθμολογικα με μια βδομαδα διαφορα τα αποτελεσματα;:worry::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos_1993

Νεοφερμένος

Ο christos_1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Και λίγη έγκυρη πληροφόρηση...Βρήκα σήμερα στο δρόμο τον πρόεδρο του βαθμολογικού στο Αγρίνιο και μου είπε ότι το υπουργείο τους είπε να στείλουν τα αποτελέσμτα την Τρίτη 14 στο Υπουργείο όπου θα ελεγχθούν και θα ξανασταλούν στα βαθμολογικά για επανέλεγχο και πάλι στο υπουργείο για να τα στείλει στα σχολεία.Το υπουργείο πιέζει να βγουν την Παρασκευή 17.Αυτός όμως μου είπε ότι π.χ. από το δικό του βαθμολογικό μπορεί να μην τα στείλουν την Τρίτη αλλά την Τετάρτη γιατί δεν είναι σίγουρο ότι θα έχουν τελειώσει την Τρίτη(φαντάζομαι ότι αυτό θα γίνει και αλλού και όχι μόνο εδώ δεδομένου ότι το 14 δεν είναι deadline αλλά παράκληση-ευγενέστατη η κυρια υπουργός).Ο ίδιος θεωρεί πιο πιθανές ημερομηνίες 20 και 21 με την 21 να είναι το αργότερο που θα έρθουν.Άρα,συνολικά 17 το νωρίτερο και 21 το αργότερο.Σε αυτό το σημείο να τονίσω ότι εκτός από πρόεδρος είναι και πασοκ.:P

:P:P:P
Μ αρέσει που ξεκινήσαμε από 10 και πήγαμε σε 17 το νωρίτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Στην Κοζανη εντωμεταξυ και εχω ρωτησει ΤΟΣΟΥΣ καθηγητες τα αποτέλεσματα εχουν σταλλει στο υπυργείο απο την Τρίτη,και χτες ο διευθυντης μας αλλα και γνωστο μου πρόσωπο στη δευτεροβάθμια(θείος ή αδερφος της μητέρας) μου,το επιβεβαιωσε αυτο.
Πως γινεται να τα στελνουν τα βαθμολογικα με μια βδομαδα διαφορα τα αποτελεσματα;:worry::hmm:
Οι δικοί μας καθηγητές τα προσέχουν σαν τα μάτια τους τα γραπτά δεν τα ξεπετάνε....Για τους δικούς σας δεν ξέρω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Και λίγη έγκυρη πληροφόρηση...Βρήκα σήμερα στο δρόμο τον πρόεδρο του βαθμολογικού στο Αγρίνιο και μου είπε ότι το υπουργείο τους είπε να στείλουν τα αποτελέσμτα την Τρίτη 14 στο Υπουργείο όπου θα ελεγχθούν και θα ξανασταλούν στα βαθμολογικά για επανέλεγχο και πάλι στο υπουργείο για να τα στείλει στα σχολεία.Το υπουργείο πιέζει να βγουν την Παρασκευή 17.Αυτός όμως μου είπε ότι π.χ. από το δικό του βαθμολογικό μπορεί να μην τα στείλουν την Τρίτη αλλά την Τετάρτη γιατί δεν είναι σίγουρο ότι θα έχουν τελειώσει την Τρίτη(φαντάζομαι ότι αυτό θα γίνει και αλλού και όχι μόνο εδώ δεδομένου ότι το 14 δεν είναι deadline αλλά παράκληση-ευγενέστατη η κυρια υπουργός).Ο ίδιος θεωρεί πιο πιθανές ημερομηνίες 20 και 21 με την 21 να είναι το αργότερο που θα έρθουν.Άρα,συνολικά 17 το νωρίτερο και 21 το αργότερο.Σε αυτό το σημείο να τονίσω ότι εκτός από πρόεδρος είναι και πασοκ.:P

Άμα έχουνε προθεσμία μέχρι την Τρίτη, τότε τι έκανε αυτός στο δρόμο και δε διόρθωνε γραπτά να τελειώσουνε; :confused: :P
Πάντως ρε παιδιά δεν είναι δυνατόν να έχουνε τελειώσει οι πανελλήνιες νωρίτερα από κάθε άλλη χρονιά (να υπενθυμίσω ότι το 2007 τελειώσανε 3 ιουνίου και τα αποτελέσματα βγήκανε κοντά στις 20 -> περίπου 17 μέρες) και τα αποτελέσματα να αργήσουνε τότε. Ε φέτος, που από την αρχή μας έχει αποδείξει το υπουργείο ότι Β-Ι-Α-Ζ-Ε-Τ-Α-Ι, με ποια λογική τα αποτελέσματα να χρειάζονται ΈΝΑΝ (1) ολόκληρο μήνα για να βγούνε; (23 μαίου τελειώσανε ουσιαστικά, ΑΟΘ πήρανε μέρος λίγοι υποψήφιοι - 20/21 Ιουνίου). Ας μην ξεχνάμε κιόλας ότι τα περισσότερα γραπτά θα είναι 1,2 άντε 3 σελίδες :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τα off μεταφέρθηκαν στις Πανελλήνιες 2011 και όσα μηνύματα από δω και πέρα είναι εκτός θέματος θα διαγράφονται.


:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
οι αναβαθμολογησεις εγιναν,θα γινουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoula...

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Στην Κοζανη εντωμεταξυ και εχω ρωτησει ΤΟΣΟΥΣ καθηγητες τα αποτέλεσματα εχουν σταλλει στο υπυργείο απο την Τρίτη,και χτες ο διευθυντης μας αλλα και γνωστο μου πρόσωπο στη δευτεροβάθμια(θείος ή αδερφος της μητέρας) μου,το επιβεβαιωσε αυτο.
Πως γινεται να τα στελνουν τα βαθμολογικα με μια βδομαδα διαφορα τα αποτελεσματα;:worry::hmm:
Και να πω κ εγω πως στο βαθμολογικο εδωαπο το σκ που περασε εχουν ληξει οι βαθμολογησεις, με μερικες μονο αναβαθμολογισεις να γινονται μετα τις 5 του μηνα..επομενως ναι τα γραπτα ειναι στο υπουργειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ε φέτος, που από την αρχή μας έχει αποδείξει το υπουργείο ότι Β-Ι-Α-Ζ-Ε-Τ-Α-Ι, με ποια λογική τα αποτελέσματα να χρειάζονται ΈΝΑΝ (1) ολόκληρο μήνα για να βγούνε; (23 μαίου τελειώσανε ουσιαστικά, ΑΟΘ πήρανε μέρος λίγοι υποψήφιοι - 20/21 Ιουνίου). Ας μην ξεχνάμε κιόλας ότι τα περισσότερα γραπτά θα είναι 1,2 άντε 3 σελίδες :P:P
Προφανώς επειδή το Υπουργείο θέλει μέχρι 30/ 6 να 'χουν τελειώσει όλα, δεν τους παίρνει να τα βγάζουν σε δόσεις όπως γινόταν μεχρι πέρυσι. Άρα περιμένει να βγουν όλα μαζί, ήτοι αναβαθμολογήσεις, επαναληπτικές κλπ και αμέσως μετά μηχανογραφικό για όλους σε αποκλειστική προθεσμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Και λίγη έγκυρη πληροφόρηση...Βρήκα σήμερα στο δρόμο τον πρόεδρο του βαθμολογικού στο Αγρίνιο και μου είπε ότι το υπουργείο τους είπε να στείλουν τα αποτελέσμτα την Τρίτη 14 στο Υπουργείο όπου θα ελεγχθούν και θα ξανασταλούν στα βαθμολογικά για επανέλεγχο και πάλι στο υπουργείο για να τα στείλει στα σχολεία.Το υπουργείο πιέζει να βγουν την Παρασκευή 17.Αυτός όμως μου είπε ότι π.χ. από το δικό του βαθμολογικό μπορεί να μην τα στείλουν την Τρίτη αλλά την Τετάρτη γιατί δεν είναι σίγουρο ότι θα έχουν τελειώσει την Τρίτη(φαντάζομαι ότι αυτό θα γίνει και αλλού και όχι μόνο εδώ δεδομένου ότι το 14 δεν είναι deadline αλλά παράκληση-ευγενέστατη η κυρια υπουργός).Ο ίδιος θεωρεί πιο πιθανές ημερομηνίες 20 και 21 με την 21 να είναι το αργότερο που θα έρθουν.Άρα,συνολικά 17 το νωρίτερο και 21 το αργότερο.Σε αυτό το σημείο να τονίσω ότι εκτός από πρόεδρος είναι και πασοκ.:P
Σιγα μη κανουν τα γραπτα βολτες πανω κατω στον Ελλαδικο χώρο. Μη λεμε κουλά . Τα γραπτα ειναι ηδη στο Υπουργειο κ γινεται το τελικο τσεκαρισμα στις βαθμολογιες. Τωρα αν καποιο βαθμολογικο κεντρο δεν ταχε στειλει μεχρι χτες θα ταστειλε σημερα. Η εντολη ηταν σαφης αποτελεσματα 14-15 Ιουνιου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top