Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ποια Τριτη? Γιατι ηδη στο Υπουργειο εχουν καταφθασει γραπτα Πανελληνιων.

Και επιμένω, ας βρούμε έναν χάκερ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELISAVET

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Την Τρίτη που έρχεται για να εχουν τελειωσει κ οι επααληπτικες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
α σωστα! ειναι και αυτες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εμενα παντως μου εχουν μεινει αξεχαστες εκεινες οι μερες...
Θυμαμαι πως ειχαμε τελειωσει τις πανελλαδικες, σαν κλασικο ρεμαλι δεν ειχα ανοιξει βιβλιο στις ενδοσχολικες, παρα μονο στη φυσικη, δεν ξερω τι με ειχε πιασει:P, και περιμενα τα αποτελεσματα, χωρις ιδιαιτερο αγχος ομολογω!! Ξαπλωνω που λετε μια μερα για τον καθιερωμενο μεσημεριανο υπνο και με το που ξυπναω με παιρνει τηλεφωνο ενα φιλαρακι μου... Ελα, μου λεει, στις 19 βγαινουν οι βαθμοι, το ειπαν στην τηλεοραση!! Τι λες ρε μ@@@@α, του λεω εγω... Ανοιγω τον υπολογιστη και το επιβεβαιωνω!! Θυμαμαι πως μου ειχε φανει αρκετα νωρις, μεχρι τοτε συνηθιζαν να τα βγαζουν μετα τις 20...

Αχ, ωραιες εποχες:):P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Ρε παιδια απ το αγχος μας αρχιζουμε να παραλογιζομαστε...Αφηστε το i-school και πηγαιντε σε κανα σινεμα, σε κανα καφε, σε κανα μ*******ο ή στο Συνταγμα, κυνηγηστε καμια γκομενα η το τζοκερ η κανενα φαντασμα η καν'τε οτιδιποτε αλλο απ το να αγχωνεστε και να ξαναγχωνεστε...δε θα κυλισει πιο γρηγορα ο χρονος ...πανω κατω ξερουμε ποτε βγαινουν ,κατι αλλο δεν γινενται...κοολαρετε...


Υ.Γ.:Δεν βγαζει κι αυτη η Τζουλια καμια καινουρια ταινια να ασχοληθει ο κοσμος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
...σε κανα μ*******ο ή στο Συνταγμα...

Ε καλά δε διαφέρει και πολύ το ένα από το άλλο. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos_1993

Νεοφερμένος

Ο christos_1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Κοιμήθηκε κανείς που έχει περάσει την εμπειρία το βράδυ πριν από την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων :worry:;
Εννοώ βέβαια κοιμήθηκε, αλλά ήταν ύπνος παρόμοιος μ αυτόν που κάνουμε πριν να δώσουμε έκθεση :P ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Γιατί να το διακινδυνεύσεις και να κοιμηθείς; Βγες για ένα ξέφρενο πάρτυ μέχρι το πρωί και δες μετά τα results. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vavlas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 311 μηνύματα.
Κοιμήθηκε κανείς που έχει περάσει την εμπειρία το βράδυ πριν από την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων :worry:;
Εννοώ βέβαια κοιμήθηκε, αλλά ήταν ύπνος παρόμοιος μ αυτόν που κάνουμε πριν να δώσουμε έκθεση :P ;

Εγώ θα ξεραθώ στον ύπνο πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Δεν νομιζω οτι θα καταφερω να κοιμηθω, μαλλον θα χτυπησω μια ολονυκτια με την μανουλα (παντα προθυμη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ρε παιδιά, έχετε φαγωθεί ρε.
Ντάξει θα βγουν την άλλη βδομάδα, ως τότε πάνε γιορτάστε, χαβαλεδιάστε, γιατί όταν δείτε τα αποτελέσματα ίσως δε σας αρέσουν και κλάψετε (σε μένα πάει αυτό).
Χαρείτε το όσο είναι καιρός.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Γιατί να το διακινδυνεύσεις και να κοιμηθείς; Βγες για ένα ξέφρενο πάρτυ μέχρι το πρωί και δες μετά τα results. :P

Εγώ αυτό θα κάνω. Διότι αν πας τύφλα εκεί το πρωί, ό,τι και να δεις θα χαρείς!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos_1993

Νεοφερμένος

Ο christos_1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Γιατί να το διακινδυνεύσεις και να κοιμηθείς; Βγες για ένα ξέφρενο πάρτυ μέχρι το πρωί και δες μετά τα results. :P

:P:P
φαντάζομαι μια Hangover κατάσταση και είναι αρκετά δελεαστική :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εγώ αυτό θα κάνω. Διότι αν πας τύφλα εκεί το πρωί, ό,τι και να δεις θα χαρείς!!!!
¨Η θαρχισεις να κλαις χωρις σταματημο (με οποιο αποτελεσμα) ετσι καναν οι περισσοτεροι κολλητοι μου που εγιναν "ντεφι" στην 5ημερη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Για το ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟ (ΚΛΙΚ) η απόφαση είναι οριστική: 20-29 Ιουνίου.
Για τους βαθμούς γίνεται αγώνας δρόμου να βγούν μέχρι τις 15 ή 16 το πολύ, αλλά φοβούνται μήπως και υπάρξουν προβλήματα και δεν προλάβουν, αλλά σε κάθε περίπτωση αποκλείεται να ξεπεράσουν την Παρασκευή 17/6. Για να πουν ότι αφήνουν κάποιες μέρες από την ανακοίνωση των βαθμών μέχρι την κατάθεση, το σχέδιο είναι τις πρώτες μέρες 20, 21, 22/6 να καταθέσουν μόνον για το 10% και τις υπόλοιπες μέρες όσοι έδωσαν εξετάσεις 23, 24, 27, 28, 29/6. Για τα ειδικά μαθήματα, οι βαθμοί θα βγούν ως τις 27/6, ώστε όσοι τα έδωσαν να κάνουν μηχανογραφικό 28 και 29/6. Στις 30 Ιουνίου θα έχουν όλα τελειώσει.
Υπάρχουν στην επαρχία βαθμολογικά που δεν έχουν ακόμα τελειώσει. Από το υπουργείο υπάρχει μεγάλη πίεση για να ανακοινωθούν οι βαθμοί την Παρασκευή 17/6. Μάλλον το πιο νωρίς αποκλείεται.
δινουν και χαρτι,οπου τα μορια ειναι υπολογισμενα η οχι??
Στο δικό μου σχολείο και σε κάποια άλλα που ξέρω δίνουν. Δεν είναι υποχρεωμένοι, το κάνουν αν θέλουν.
Δε θέλω να σας ταράξω αλλά από το προηγούμενο απόγευμα μπορείς να τα δεις στην ιστοσελίδα του Υπουργείου Παιδείας.
Περσι νομίζω κανονικά το πρωί είχαν τα αποτελέσματα και ο σερβερ δεν είχε κανένα απολύτως πρόβλημα!
Πέρυσι οι βαθμοί βγήκαν (τη μέρα της ανακοίνωσης) στο ίντερνετ κατά τις 11 το πρωί και ο σερβιτόρος έπεσε ξερός σε 15 λεπτά. Το σύστημα ξανάρχισε να λειτουργεί στις 5 το απόγευμα.
Σιγα μη διανυκτερευουν τα σχολεια ...Το πρωι π-ηγαινουν στα σχολεια κ τα τοιχοκολλουν αμεσως.
Μη σου πω οτι θα διαρηξω το σχολειο γιατι δε θα τα χουν κρεμασει...
Δεν είναι μόνο θέμα τοιχοκόλλησης. Οι βαθμοί πάνε το πρωί στα λύκεια και πριν τζαμοκολληθούν πρέπει να γίνουν κάποιοι έλεγχοι (καταστάσεις με αποκόμματα τετραδίων και δισκέτες). Άρα θα χρειστούν 1-2 ώρες πριν βγουν έξω. Αν ήταν μόνο τοιχοκόλληση θα αρκούσε μια εταιρία αφισσοκόλλησης ή μια κομματική νεολαία.
Πληροφορίες λένε ότι έχουν ειδοποιηθεί οι διευθυντές όλων των λυκείων ώστε να ετοιμάσουν τους φακέλους των μαθητών....
Ε? Δεν υπάρχουν τέτοιοι φάκελλοι.
Kαλα δεν ειναι και σε τελικη φαση αλλα προβλεπω την Παρασκευη να αρχισουν να μαθαινουν καποιοι τα αποτελεσματα τους.
Πάντα υπάρχουν οι ξύπνοι που έχουν το γνωστό του γνωστού. Πάντως πέρυσι έδιναν βαθμούς και κομματικές νεολαίες.
Εμένα η καθηγητρια μ π ειναι βαθμολογητρια μ ειπε πως υπάρχει εντολή μεχρι την Τρίτη οι βαθμοί να εχουν σταλεί στο υπουργείο..απο κει κ περα να δούμε..
Οι βαθμοί κάνουν και βόλτες (μέχρι να ζαλιστούν). Αφού πάνε στο υπουργείο ξαναγυρίζουν στα βαθμολογικά για έλεγχο, ξαναπάνε στο υπουργείο, μετά στις διευθύνσεις δευτεροβάθμιας και τέλος στα σχολεία. Γιαυτό χρειάζονται μέρες.
Τωρα περα απο την πλακα, τη φορμα αυτη ποτε εχουν σκοπο να την αναρτησουν και που ακριβως??
Θα είναι σίγουρα στη σελίδα του υπουργείου: https://www.minedu.gov.gr/

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Παντως ειλικρινα εχει παει εγγραφο του Υπουργειου στα γραφεια της 2θμιας (τουλαχιστον στην Αθηνα) που αναφερει οτι τα αποτελεσματα θα ανακοινωθουν 14-15 Ιουνιου. Απο κει κ περα δεν γνωριζω. Παντως γινεται αγωνας δρομου για ναναι ολα ετοιμα. για την παραπανω ημερομηνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos_1993

Νεοφερμένος

Ο christos_1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
χμμ.πιο καλο φαινεται το ηλεκτρονικο μηχανογραφικο.
και το πολυ καλο ειναι οτι μπορεις να διορθωσεις κατι αν θελεις ακομα κι αν το εχεις καταθεσει.
αυτο που δεν καταλαβα ειναι οτι λεει πως μπορεις να καταθεσεις περισσοτερα του ενος μηχανογραφικα.Ε;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Εγω παντως ποτε δεν θυμαμαι να ηταν διαφορετικες οι μερες αυτων που εκαναν 10% με αυτους που εκαναν 90% μηχανογραφικο!!! Και το 10% θα ειναι οπως καθε χρονο καθε μερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top