Πότε είναι καλύτερο να αρχίσω φροντιστήριο;

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Ξεκινησα σημερα με 4ωρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σημερα πρωτο μαθημα.... Ευτιχος για αρχη ητανε ελαφρυ, μια ωρα μαθηματικα (μιγαδικους), απλη εισαγωγη, και επειδη εκανα και περσυ κατι λιγα απο γ'λυκειου, αλλα και τον ιουνιο (ειμουν σε αλλο φροντιστιριο με αλλο συστιμα) δεν μου φανικε πολυ.
Αυριο 3ωρο... Ααααχ...!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Και 5ωρα παίζει να χτυπήσετε...όπως και εμείς...-.-'.
Υπομονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixas!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Εγω κατα της 11 Αυγουστου!Ποσες ωρες ειναι??

ΑΟΔΕ-ΑΟΘ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ-ΕΚΘΕΣΗ-ΦΥΣΙΚΗ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ
Ολα αυτα τα μαθηματα ποσες ωρες ειναι την εβδομαδα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina!

Νεοφερμένος

Η katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ράχες (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγω κατα της 11 Αυγουστου!Ποσες ωρες ειναι??

ΑΟΔΕ-ΑΟΘ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ-ΕΚΘΕΣΗ-ΦΥΣΙΚΗ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ
Ολα αυτα τα μαθηματα ποσες ωρες ειναι την εβδομαδα?

στο δικο μου φροντιστηριο ολα αυτα τα μαθηματα τα παιδια της τεχνολογικης τα κανουν σε 19 ωρες την εβδομαδα...οποτε υπολογισε στο περιπου...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Συγνωμη.........τοσο νωρις αρχιζετε ,απο αυγουστο?εγω περσι ειχα κανει ολο τον ιουλιο και ξεκινησα παλι μαζι με το σχολειο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina!

Νεοφερμένος

Η katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ράχες (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Συγνωμη.........τοσο νωρις αρχιζετε ,απο αυγουστο?εγω περσι ειχα κανει ολο τον ιουλιο και ξεκινησα παλι μαζι με το σχολειο:hmm:

Ουσιαστικα κ εσυ εκανες ενα μηνα διακοπες οπως κ εμεις απλα εκανες μαθημα ολο τον ιουλιο ενω εμεις σταματησαμε το τελευταιο 10ημερο κ κανουμε μια βδομαδα απο τον Αυγουστο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγω κατα της 11 Αυγουστου!Ποσες ωρες ειναι??

ΑΟΔΕ-ΑΟΘ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ-ΕΚΘΕΣΗ-ΦΥΣΙΚΗ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ
Ολα αυτα τα μαθηματα ποσες ωρες ειναι την εβδομαδα?

1+2+5+2+2+3+2=17 ωρες ειναι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kallia..

Νεοφερμένος

Η Κάλλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγω παλι,αρχιζω 31 αυγουστου.Δεν καναμε μαθημα ουτε τον ιουλιο,μονο τον ιουνιο.Ειχαμε αρχισει την υλη της τριτης βεβαια σχεδον απο τα χριστουγεννα και εχουμε κανει αρκετα.Εσεις απο ποτε ξεκινατε τριτη λυκειου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Η αδερφή μου ξεκινάει στις 17 Αυγούστου... Και έκαναν και όλο τον Ιούνιο... Έλεος, θα τα τρελάνουν (όπως μας τρέλαναν και μας πέρυσι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Εγω κατα της 11 Αυγουστου!Ποσες ωρες ειναι??

ΑΟΔΕ-ΑΟΘ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ-ΕΚΘΕΣΗ-ΦΥΣΙΚΗ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ
Ολα αυτα τα μαθηματα ποσες ωρες ειναι την εβδομαδα?

ΑΟΔΕ?? Κανετε φροντηστηριο ΑΟΔΕ??
Δεν πατε να πιειτε κανα καφε καλυτερα ... 50 σελιδες ειναι ωρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Αύριο ξεκινώ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.

Conceicao

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Και εγώ αρχίζω 24 του μηνός...Έλεος...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Καλή δύναμη και....κουράγιο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kondar

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ρε παιδια διαβαζω ποτε αρχιζετε φροντιστηρια και παθαινω πλακα.Καθε χρονο ολο και πιο νωρις αρχιζουν τα παιδια.Στην πολη μου την Βεροια τα φροντιστηρια αρχιζουν παντα μετα τον 15αυγουστο γυρω στις 17 με 18 δηλαδη.Και δεν κανουν μαθηματα ουτε τον ιουνιο ουτε τον ιουλιο.Πιστευω οτι το καλοκαιρι πρεπει να ξεκουραζετε ο μαθητης για να μην κουραστει στα μεσα της χρονιας.Και αυτο το λεω εκ πειρας διοτι προσωπικα ολο το καλοκαιρι πριν τις πανελλαδικες δεν ειχα ξεκουραστει καθολου.Οχι οτι εκανα φροντιστηρια αλλα ημουν πολυ αγχωμενος και ειχα συνεχεια το μυαλο μου στις εξετασεις.Ετσι κουραστηκα προς το τελος και φυσικα δεν πετυχα τον στοχο μου και φετος ξαναεδωσα.Συμβουλη μου ειναι να γεμιζετε τις μπαταριες σας το καλοκαιρι,να περνατε ωραια και το κινητρο σας τον χειμωνα να ειναι το να επαναληφθουν οι ωραιες στιγμες που περασατε το καλοκαιρι.:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top