Πότε είναι καλύτερο να αρχίσω φροντιστήριο;

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά! Αναρωτιέμαι τώρα που είμαστε τρίτη Λυκείου πότε είναι καλύτερο να αρχίσουμε τα μαθήματα? Αρχές Αυγούστου ή κατά τις 15?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Eγώ πάντως που έκανα καλοκαιρινό θα αρχίσω πάλι 1η Σεπτέμβρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εγω τελειωνω Παρασκευη αλλα θα συνεχισουμε και λιγο στο πιο χαλαρο τον Αυγουστο(4 ωρες τη βδομαδα) γιατι εχουμε ηδη προχωρησει πολυ στην υλη (ειδικα μαθηματικων, σημερα πχ καναμε ΘΜΕΤ και ΘΕΤ) οποτε ειναι κριμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω πιστευω πως καλο ειναι, στο χαλαρο, απο αρχες αυγουστου, γιατι οπως και να εχει, ο παραπανω χρονος διαβασματος ειναι ενα + για της πανελληνιες.
ΑΠο εκει και περα εξαρτατε απο τον μαθητη και τον τροπο διαβασματος του, αφου μπορει αυτες οι παραπανω μερες ειναι χαμενος χρονος για καπιον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Εγω ξεκιναω τη Δευτερα κανονικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Εγω τελειωνω Παρασκευη αλλα θα συνεχισουμε και λιγο στο πιο χαλαρο τον Αυγουστο(4 ωρες τη βδομαδα) γιατι εχουμε ηδη προχωρησει πολυ στην υλη (ειδικα μαθηματικων, σημερα πχ καναμε ΘΜΕΤ και ΘΕΤ) οποτε ειναι κριμα.

σοβαρα μιλας τωρα;με τετοιο ρυθμο ποτε θα τελειωσετε την υλη;τον οκτωβρη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Χριστουγεννα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Εμεις τελειώσαμε Παρασκευή και ξανα μανα στις 24 Αυγούστου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fallenangel

Νεοφερμένος

Η fallenangel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
εγω μετα τον 15 αυγουστο αρχιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.

lifeisgood

Νεοφερμένος

Η lifeisgood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Αν εκανες ηδη καλοκαιρινο καλο ειναι απο τελος Αυγουστου να αρχισεις παλι..
Αν οχι τοτε απο αρχες..Βασικα ειναι αναλογα και σε τι φροντιστηριο θα πας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina!

Νεοφερμένος

Η katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ράχες (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

Αχχχχχ..Παει το καλοκαιρι..Ποτε αρχιζετε μαθηματα?εγω 18...Γιατι μου φαινεται οτι μονο εγω αρχιζω τοσο νωρις?Κτελειωσα στις 21 ουτε ενας μηνας...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Εγώ πέρσυ είχα αρχίσει 25 ιουνίου,σταμάτησα 10 αυγούστου και άρχισα μαζί με τα σχολεία το Σεπτέμβριο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stroumfotragoudw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stroumfotragoudw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
εγώ σήμερα με ένα συγιρισμένο 5ωρο ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina!

Νεοφερμένος

Η katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ράχες (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγω εχω ακριβως 2 εβδομαδες και παρα πολλα να κανω για τοτε...Απελπιζομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Εγώ προς το παρόν έχω 2 ακόμα εβδομάδες ταξιδάκια, κι από Σεπτέμβρη με το καλό αρχίζω και μαθήματα...:)
Βέβαια εγώ έχω ξαναδώσει οπότε το πρόγραμμα μου είναι πιο χαλαρό απ το δικό σας,αλλά και την πρώτη φορά που έδωσα μόνο κάτι λίγα μαθηματικά είχα κάνει πριν τον Σεπτέμβρη! (...γι αυτό έγραψα έτσι καλά :P:P:P:P)


Εγω εχω ακριβως 2 εβδομαδες και παρα πολλα να κανω για τοτε...Απελπιζομαι...
Μην απελπίζεσαι, άμα απελπίζεσαι από τώρα τί θα κάνεις μετά? Πλάκα κάνω:P
Βγάλε ένα πρόγραμμα που να σε βολεύει και προσπάθησε να το χεις σαν μπούσουλα,θα σε βοηθήσει κάπως! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Τη ΔΕυτέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Εγώ ξεκίνησα 3-4 μέρες από τις εξετάσεις της β'. Και για μένα ήταν η χειρότερη επιλογή που θα μπορούσα να κάνω...γιατί ήθελα ξεκούραση και δεν απέδωσα σωστά στη προετοιμασία. Τελείωσα 24 Ιουλίου..και πρέπει να ξαναρχίσω διάβασμα τώρα τον Αύγουστο οπωσδήποτε.

Ουφ...--
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Εγώ ξεκίνησα ήδη το διάβασμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Καλό κουράγιο ρε παιδιά!Ολα καλά!(παλι off-topic ειμαι...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top