Πόσο χρόνο αφιερώνετε σε εξωσχολικές δραστηριότητες;

Ntina_btfc

Νεοφερμένος

Η Ntina_btfc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Είμαι μαθήτρια της Β' Λυκείου και μπορεί να μην έχω μπει ακόμη στο λούκι της τρίτης, αλλά πιστεύω ότι πάντα πρέπει να βρίσκουμε εστω και λίγο χρόνο για να αφιερώνουμε στις δραστηριότητες που αγαπάμε και που δεν έχουν σχέση με σχολεία και φροντηστήρια....Εξαλλου ελεος ρε παιδιά....!!! Σε κανένα δεν αρέσει να ασχολείται ΜΟΝΟ με το διάβασμα και δεν είναι και υγειές....:worry:


Και ξεκινάω εγώ. Αφιερώνω τουλάχιστον 5 ώρες τα σαββατοκύριακα στην ζωγραφική.:clapup::clapup: Ετσι ξεμπλοκάρει και το μυαλο μου και συγκεντρώνομαι καλύτερα στο μετέπειτα διάβασμα....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 276 μηνύματα.
θα συμφωνήσω! εγω ασχολουμαι με κολυμβητηριο και κιθαρα μεσοβδομαδα. συνηθως τα σαβ/κυριακα διαβαζω περισσοτερο απ τις καθημερινες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
εγώ είμαι 3 λυκείου και σας διαβεβαιώ απλά έκοψα ώρες από το μπάσκετ την μουσική και το kick boxing επειδή μπήκα ώρες στο φροντιστήριο , καλά αλλά μην τα έκοβα , δεν πρέπει ...είναι ένας τρόπος εκτόνωσης ...Πηγαίνω απλά 2 φορές την εβδομάδα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
το κικ μποξινγκ αξιζει?
Πες μου λιγο τι κανετε στην προπονηση, γιατι θελω να παιζω ξυλο χωρις να με μαλονουν :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
είναι τρόπος που σε βγάζει έξω από την μονοτονία ( - ακρότατα χαχα) της καθημερινότητας , εδώ και χρόνια πηγαίνω και το κικ μποξινγκ δεν ειναι μέσω για να βαράς ανθρώπους...είναι περίεργο που πάω τόσα χρόνια και έξω από το ρινκγ δεν έχω βαρέσει ποτέ άνθρωπο? Άντε καλά τον αδερφό μου τον αρπάζω που και που !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
εγώ τα περιόρησα αλλά δεν τα έοψα
2 φορές τη βδομάδα στη φιλαρμονική 9:00-10:00το βράδυ
τάικβοντό όποτε προλαβαίνω
και κανένα εξωσχολικό βιβλίο όποτε μπορώ και κυρίως, θέλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
παιδιά είστε ακόμα μικροί , έχετε χρόνο ακόμα για εξωσχολικά προγράμματα , όταν θα πάτε του χρόνου ή όποτε πάτε ( γεροί να είστε πρώτα από όλα ) στην Γ' Λυκείου εκεί θα πρέπει να σφίξουν οι κώλοι και να διαβάσετε και να κάνετε ανάλογα με τον στόχο σας , το πρόγραμμα σας...χαρείτε όσο είναι καιρός χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntina_btfc

Νεοφερμένος

Η Ntina_btfc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
παιδιά είστε ακόμα μικροί , έχετε χρόνο ακόμα για εξωσχολικά προγράμματα , όταν θα πάτε του χρόνου ή όποτε πάτε ( γεροί να είστε πρώτα από όλα ) στην Γ' Λυκείου εκεί θα πρέπει να σφίξουν οι κώλοι και να διαβάσετε και να κάνετε ανάλογα με τον στόχο σας , το πρόγραμμα σας...χαρείτε όσο είναι καιρός χαχαχα
ΚΑΙ στην Γ' όμως δεν χρειάζεται να κάνεις κτ εξω απο μαθήματα για εκτόνωση και για ξεμπλοκάρισμα του μυαλού...???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
ΚΑΙ στην Γ' όμως δεν χρειάζεται να κάνεις κτ εξω απο μαθήματα για εκτόνωση και για ξεμπλοκάρισμα του μυαλού...???:hmm:

πάντα χρειάζεται να κάνεις κάτι ώστε να παίρνει λίγο αέρα το μυαλό και πίστεψε με ο αθλητισμός είναι το καλύτερο μέσον για αυτό ...οπότε σας θέλω όλους ρόκι μπαλποα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
πιάνο-κιθάρα-φλάουτο-κολύμβυση-τέννις-μπάσκετ(υπολογίστε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top