Πόσο συχνά κλαίτε;

Giasmin...

Νεοφερμένος

Η Giasmin... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ποσο συχνα κλαιτε και γιατι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Ποσο συχνα κλαιτε και γιατι??
κλαιω οταν θελω να ξεσπασω..παρολο που ειμαι αγορι!δεν πιστευω στο γνωμικο οι αντρες δεν κλαινε!θεωρω οτι το κλαμα πολλες φορες βοηθα!απο το να σπαω τοιχους,γραφεια κτλ...η' πχ να πινω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Βασικά πολύ σπάνια!! Δεν ξέρω γιατί, αλλά δεν το χω με το κλάμα, αν και πραγματικά είναι ο καλύτερος τρόπος εκτόνωσης! Πάντως όταν γίνεται θα είναι επειδή έχουν μαζευτεί πολλά...και σ αυτήν την περίπτωση μπορώ να κλαίω τρεις ώρες ασταμάτητα!:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
εχω να κλαψω 2 χρονια. απλα δεν μου βγαινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
οποτε νιωθω πιεσμενη και δεν βρισκω αλλο τροπο να ξεσπασω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Παλιότερα δεν έκλαιγα καθόλου. Τον τελευταίο χρόνο έχω γαμηθεί στο κλάμα, lol. Είμαι κλαψομούνα, it's a fact.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αν θα μπορούσα να το μετρήσω θα έλεγα 1 φορά την εβδομάδα... Βέβαια την από την Κυριακή μέχρι τώρα έχω ξεσκιστεί στο κλάμα αλλά οκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Γενικά κλαίω εύκολα.Π.χ. όταν νιώθω αδικημένη,όταν είμαι συγκινημένη,όταν νιώθω την ανάγκη να δω και να ακούσω τη γιαγιά μου,η οποία δυστυχώς έχει ''φύγει''...Ναι κλαίω πολύ εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
δεν εχω προβλημα να κλαψω απο συγκινηση και το κανω συχνα αλλα οταν ειναι απο αλλο λογο προσπαθω να συγκρατηθω αν και τις περισσοτερες φορες δεν τα καταφερνω..εχω να κλαψω απο το καλοκαιρι παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
εχω να κλαψω 3 χρονια περιπου. απο τοτε που πεθανε ο σκυλος μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VolPe

Νεοφερμένος

Ο VolPe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εχω να κλαψω απο ποτε που ανελαβε κυβερνηση το πασοκ!Μετα το εριξα στο μπινελικι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomikarios

Νεοφερμένος

Ο oikonomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
5 φορες την ημερα...

Οταν ξυπνησω(κλαιω γιατι εχω ενα σκασμο υποχρεωσεις και δεν θελω να κανω τπτ),
Μετα το φαι(σκεφτομαι οτι σκοτωθηκε ενα ζωο και εμεινε ορφανο το παιδακι για να το φαω),
Απογευμα 6 με 8(βλεπω Τουρκικα και οπως καταλαβαινεις μπαινω μεσα στο ρολο),
Στις ειδησεις(βλεπω τι μας περιμενει και αφου δεν μπορω αν αυτοκτονησω μιας και ειμαι κοτα το ριχνω στο κλαμμα)
Βραδυ Βραδυ 9-11(Παλι τουρκικα...δες 3ο κατα σειρα κλαμμα για περαιτερω εξηγηση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
2 φορές το μήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
όταν καθαρίζω κρεμμύδια :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
αααα καλά! στο τσεπάκι το χω το κλάμα.. μπορεί να κλάψω με το παραμικρό, να αρχίσω να κλαίω με κάτι, μετά να θυμηθώ κάτι άλλο .. αλλά προσπαθώ πάντα να μην κλαίω μπροστά σε άλλους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
τώρα πια όχι τόσο συχνά. κάποτε ήμουν υπερευαίσθητη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Παλιά δεν έκλαιγα ποτέ... Δεν πα να γκρεμιζόταν ο κόσμος;; Ούτε σταγόνα... Έχει όμως 1-1,5 χρόνο που έχω ρίξει κουβάδες! :cry_x:Για τους πιο ασήμαντους λόγους! Βέβαια κλάμα από κλάμα διαφέρει... Άλλο το κλάμα "έχω νευρα" που σπαω οτι βρεθεί μπροστα μου σαν μανιακό και αλλο το κλάμα που ειμαι πραγματικά λυπημένη και στεναχωρημένη... Τότε είμαι ήσυχη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Εγω και το κλαμα εχουμε μια σχεση ιδιαιτερη!Μια σχεση ερωτα θα ελεγα!Ναι,η αληθεια ειναι οτι κλαιω πολυ συχνα: περιπου 1-2 φορες την εβδομαδα.Κλαιω για τα πιο ασημαντα πραγματα αλλα πολλες φορες εχει τυχει να κλαψω και απο ευτυχια,πραγμα πολυ ωραιο!Τι να κανουμε!ειμαι αρκετα,η μαλλον υπερβολικα θα ελεγα ευεσθητη ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
η συχνότητα με την οποία κλαίω είναι 0.0000000000000000000000000000000000000000000000000001 Hz. Δεν θυμάμαι καν πότε ήταν η τελευταία φορά :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top