Πόσο πληρώνετε στα φροντιστήριο?(ανα μάθημα)

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Συνήθως η φήμη αποκτάται μέσω γονέων, παιδι κλπ. Προφανώς για να έχουν μια α' τάξεως φήμη, δε μπορεί να είναι άσχετοι. Θα έχουν παιδιά που πέτυχαν κι έτσι. Και η φήμη έρχεται μετά από αρκετές επιτυχίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Savior

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
πληρωνω φροντιστηριο συνολικα 380 euro για 4ωρες μαθηματικα κατ , 3ωρες φυσικη κατ , 2ωρες πληροφορικη , 2ωρες εκθεση , 1ωρα βοιολογια και μια ωρα ΑΟΔ...

αλλα τωρα μαλλον φυσικη και μαθηματικα θα τα κανω ιδιαιτερο μαζι με ενα ακομα παιδι οποτε υπολογιζω συνολικα ολα μαζι γυρω στα 680 euro το μηνα...

απο κατι αλλες τρελες τιμες που εχω ακουσει καλα μου φαινετε....

αλλα θα πρεπει πρωτα να διαβασουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mother

Νεοφερμένος

Η mother αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Συνήθως η φήμη αποκτάται μέσω γονέων, παιδι κλπ. Προφανώς για να έχουν μια α' τάξεως φήμη, δε μπορεί να είναι άσχετοι. Θα έχουν παιδιά που πέτυχαν κι έτσι. Και η φήμη έρχεται μετά από αρκετές επιτυχίες.

τους καλούς καθηγητές...τους κάνουν οι καλοί μαθητές .. νάσαι σίγουρος γιαυτό. Όσο καλός καθηγητής κι αν είναι κάποιος αν έχει ένα στουρνάρι, έναν αδιάφορο ή έναν που δεν ανοίγει βιβλίο.. δεν πρόκειται να τον κάνει πετυχημένο μαθητή. Καλός καθηγητής δεν είναι αυτός που έχει επιτυχίες.. αλλά αυτός που καταφέρνει να φέρει τον μαθητή του ένα επίπεδο πάνω από τις ικανότητές του, που κάνει τον μαθητή του να προσπαθεί ακόμα κι αν δεν καταφέρνει να επιτύχει, που βγάζει τον καλύτερο εαυτό του μαθητή του..
Προσωπική μου άποψη κι αυτό που έκανα εγώ (εμείς, και οι δυο γονείς).. διάλεξα ένα παιδί της περιοχής που ήταν καλό μυαλό και μελετηρός και μου σύστησε τους καθηγητές με τους οποίους έκανε ιδιαίτερα.. οι τιμές ήταν αρκετά καλές για ιδιαίτερα μαθήματα... Το έκανα αυτό με το κριτήριο ότι ο γιος μου είναι καλό μυαλό (ε.. η κουκουβάγια, το παιδί της το λέει μπιρμπιλομάτικο, χα χα) .. αν διάβαζε κιόλας.. ε.. κάτι θα πετύχαινε...
το ότι το παληκάρι αυτό έβγαλε 19400 πέρσι.. και ο γιος μου σχεδόν 2000 μονάδες πιο κάτω φέτος .. κι ένα άλλο παληκάρι που έκανε με τους ίδιους καθηγητές γύρω στις 4000 μονάδες πιο κάτω κι από τον γιο μου... δεν τους κάνει κακούς καθηγητές.. ίσα ίσα.. Άποψή μου: κάνουν ότι καλύτερο μπορούν με το υλικό που έχουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Συνήθως η φήμη αποκτάται μέσω γονέων, παιδι κλπ. Προφανώς για να έχουν μια α' τάξεως φήμη, δε μπορεί να είναι άσχετοι. Θα έχουν παιδιά που πέτυχαν κι έτσι. Και η φήμη έρχεται μετά από αρκετές επιτυχίες.

εντάξει λογικό αυτό που λες, αλλά νομίζω πως δεν είναι πάντα έτσι.. εγώ βέβαια δεν έχω κάνει ποτέ ιδιαίτερα, αλλά τεσπά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
μαθηματικα:20-4 ωρες
φυσικη:20-2
εκθεση:25-1,5
αεππ:25-1
αοθ:20-2
την ωρα εννοειται-τη βδομαδα(ωρες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Εγώ τα κάνω όλα ιδιαίτερα...Είμαι Θεωρητική κατεύθυνση,κάνω 5 μαθήματα και πληρώνω περίπου 1260 το μήνα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zidane4ever

Νεοφερμένος

Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Πρόσεξα ότι μένεις Καλαμάτα... Ξέρεις αν ο Μπάρλας κάνει μαθήματα;


δεν το ξερω αλλα υποθετω πως ναι!και σηγουρα με τοσα βιβλια που εχει βγαλει χαζος ειναι?ανετα 30Ε/ωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
δεν το ξερω αλλα υποθετω πως ναι!και σηγουρα με τοσα βιβλια που εχει βγαλει χαζος ειναι?ανετα 30Ε/ωρα
μονο?λιγα λες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
μαθηματικά 8 την ώρα (5 ώρες)
φυσική κατεύθυνσης και γενικής 15 (5 ώρες(4 και μια))
προγραμματισμός 70-80 τον μήνα με δύο ώρες την εβδομάδα
έκθεση ένα 2ωρο την εβδομάδα 70 τον μήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Τωρα καταλαβαινεις το τι εστι φτωχεια-ανεργια στο νομο Πελλας.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
σε φροντιστήριο,τμήμα 3 ατόμων, 15 ώρες την εβδομάδα (αρχαία γνωστό/άγνωστο,λατινικά,έκθεση,ιστορία,βιολογία,λογοτεχνία) + 3 ώρες διαγωνίσματα,ανα 2 Κυριακές,σύνολο 340 ευρώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΣΟ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Πόσοι :p ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΣΟ????

Το αλλο με τον τοτο το ξερεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
delete~<!~1` (για 3η? φορά μπερδεύω το edit με το quote :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΣΟ????

Άλλα λόγια ν' αγαπιόμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Στο φροντιστήριο δεν έχω πάρει, ακόμη, απόδειξη. Στα ιδιαίτερα, βέβαια, εννοείται ποτέ. Αφού οι καθηγητές μου είναι διορισμένοι και το κάνουν στη λούφα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Καλα και οι αδιοριστοι παλι στη λουφα το κανουν, αλλα τελος παντων... :P

Κι εγω πχ σκεφτομαι να κανω ιδιαιτερα στη χημεια ως φοιτητης φαρμακευτικης (η βιοχημειας, αναλογως πως θα παω του χρονου :P). Αρκετοι το κανουν και ας ειναι (τυπικα) παρανομο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Εκανα μόνο ΑΕΠΠ σε φροντηστήριο 2ώρες/εβδομάδα και όλα τα άλλα ιδιαίτερα. Συγκεκριμένα, Φυσική 3ώρες/εβδομάδα, Μαθηματικά (κατ&γεν) 4ώρες/εβδομάδα, ΑΟΘ 1.30 ώρα/εβδομάδα και Εκθεση 2 ώρες/εβδομάδα.

Φυσική 30?/ώρα, Μαθηματικά 25?/ώρα, Εκθεση 30?/ώρα, ΑΟΘ 50?/1.30 ώρα, ΑΕΠΠ 90?/μήνα.
ΑΟΔΕ διάβαζα μόνος και είχα και έναν πάρα πολύ καλό καθηγητή στο σχολείο ο οποίος με βοήθησε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΣΟ????


εγώ πάντως παίρνω :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top