Πόσο πληρώνετε στα φροντιστήριο?(ανα μάθημα)

alexia1992

Νεοφερμένος

Η Αλεξια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδια πόσα πληρώνεται στα μαθήματα της θεωρητικής κατευθυνσης σε φροντιστήριο στην Γ';Αν υπάρχει κάποιος απο Κόρινθο ας απαντήσει και σε ποιο φροντιστήριο; Γιατί ψαχνομαι για του χρόνου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki_7

Νεοφερμένος

Η Maraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
μαθηματικα 10 ευρω/ωρα (κανω μονη μ ιδιαιτερα)
εκθεση 17 ευρω/ωρα (κανω μαζι μ αλλα 2 παιδια)
φυσικη 18 ευρω/ωρα (κανω μαζι μ αλλα 3 παιδια)

παω β λυκειου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Αρχικα να πω πως ολα ειναι ιδιαιτερα και ειμαι μονος μου.

Μαθηματικα&Στατιστικη: 30/ωρα
Προγραμματισμο: 35/ωρα
Φυσικη:20/ωρα
Εκθεση:22/ωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Εγω θυμαμαι πληρωνα 310ε/μηνα:
4ωρες μαθ.κατ.
2ωρες φυσ.κατ.
2ωρες ΑΕΠΠ
1ωρα ΑΟΔΕ
2ωρες Εκθ.

Οι ωρες αυτες δεν ηταν στανταρ, δλδ, αν ζητουσαμε για επιπλεον μαθηματα, π.χ. Μαθ.Κατ. ή Φυσικη τοτε καναμε και το ΣΚ επιπλεον μαθηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SephirothAN

Νεοφερμένος

Ο SephirothAN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
380e/μηνα για:
3 ωρες μαθηματικα κ στατιστικη,
2 ωρες φυσικη
1 ωρα Εφαρμογες
1 ωρα ΑΟΔΕ
1 ωρα Εκθεση

Πλεον ομως, επειδη μας εχουν τουμπανιασει στα εκτακτα (επιπλεον μαθημα) εχει γινει καπως ετσι:

>20 ωρες Μαθηματικα
>6 ωρες Φυσικη
>2 ωρες Εφαρμογες, τα αλλα οπως ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
380e/μηνα για:
3 ωρες μαθηματικα κ στατιστικη,
2 ωρες φυσικη
1 ωρα Εφαρμογες
1 ωρα ΑΟΔΕ
1 ωρα Εκθεση

Πλεον ομως, επειδη μας εχουν τουμπανιασει στα εκτακτα (επιπλεον μαθημα) εχει γινει καπως ετσι:

>20 ωρες Μαθηματικα

>6 ωρες Φυσικη
>2 ωρες Εφαρμογες, τα αλλα οπως ειναι...

:!::!::!:
Μα τον Τουτατι..
αναλογικα ποσες ωρες κανεις μαθημα τη μερα; Οχι μονο για μαθηματικα, συνολικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Αρχικα να πω πως ολα ειναι ιδιαιτερα και ειμαι μονος μου.

Μαθηματικα&Στατιστικη: 30/ωρα
Προγραμματισμο: 35/ωρα
Φυσικη:20/ωρα
Εκθεση:22/ωρα

Γενικα εχω ακουσει τρελες τιμες(μεχρι και 50? την ωρα για Μαθ Κατ) αλλα 35? στο Προγραμματισμο.??Δηλαδη ενα 2ωρο λογικα να κανεις τη βδομαδα 70? μονο Α.Ε.Π.Π.??

Πως την εχουνε δει δηλαδη οι καθηγητες και ζητανε τετοια ποσα ρε παιδια.?Αλλα βεβαια εκμεταλλευονται το γεγονος οτι απ αυτες τις εξετασεις κρινεται σε μεγαλο βαθμο το μελλον μας και κοπανανε στο ψαχνο. Οικονομικη κριση σου λεει μετα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Γενικα εχω ακουσει τρελες τιμες(μεχρι και 50? την ωρα για Μαθ Κατ) αλλα 35? στο Προγραμματισμο.??Δηλαδη ενα 2ωρο λογικα να κανεις τη βδομαδα 70? μονο Α.Ε.Π.Π.??

Πως την εχουνε δει δηλαδη οι καθηγητες και ζητανε τετοια ποσα ρε παιδια.?Αλλα βεβαια εκμεταλλευονται το γεγονος οτι απ αυτες τις εξετασεις κρινεται σε μεγαλο βαθμο το μελλον μας και κοπανανε στο ψαχνο. Οικονομικη κριση σου λεει μετα..

Κανω συνολικα 4 ωρες τον μηνα Α.Ε.Π.Π. δηλαδη 4χ35=140 Φράγκα..
Συμφωνω μαζι σου...αυτος που μου κανει ιδιαιτερα παιρνει τα μαλλια του..αλλα και τι να κανεις...
Σκεψου πως μεσα στο πασχα θα κανω περιπου 14 ωρες Α.Ε.Π.Π δηλαδη 14χ35=490ευρω μεσα σε 15 μερες χονδρικα..
Δεν σκεφτομαι εμενα...την φουκαριαρα την μανα μου που εχει ξηλωθει να πληρωνει...:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SephirothAN

Νεοφερμένος

Ο SephirothAN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
:!::!::!:
Μα τον Τουτατι..
αναλογικα ποσες ωρες κανεις μαθημα τη μερα; Οχι μονο για μαθηματικα, συνολικα

Συνηθως κανω 3.5 - 4.5 ωρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Παιδια ειναι εξωφρενικα τα ποσα που διαβαζω!

Στο φροντιστηριο μου τα 6 μαθηματα της Θεωρητικης κοστιζουν 4.000 μονο για ολο το χρονο! Γνωστο, Αγνωστο, Λατινικα, Ιστορια, Κειμενα, Βιολογια, Εκθεση (7 στην ουσια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είναι πολλά τα λεφτά Άρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Μου φαίνεται ότι εσείς όσο μεγαλύτερη τιμή ακούτε τόσο περισσότερο ψαρώνετε κ θέλετε να κάνετε με τον συγκεκριμένο μάθημα. Οκ λοιπόν, κάνω ιδιαίτερα μαθ κατ με 100 ευρώ την ώρα. μουαχαχαχαχ :jumpy:

Σοβαρευτείτε...(εσείς που τα σκάτε, οι άλλοι τη δουλειά τους κάνουν)... Όχι και 35 ευρώ !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

popakion

Νεοφερμένος

Η popakion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
500 ευρω το μην.... 4 ωρες μαθ.κατ 3 ωρες φυσ.κατ 2 εκθεση 2 βιολογια κατ. 1 βιολογια γεν. 2 χημεια...και με πολλες ωρες επιπλεον μαθηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
μαθηματικά 4 .ώρες 50 ανα μήνα
Η/Υ 2 ώρες 50 μήνα
αγγλικά 4 ώρες 100 μήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
την βδομαδα
5 ωρες αρχαια
3 ωρες λατινικα
2 ωρες ιστορια
2 ωρες λογοτεχνια
2 ωρες εκθεση
2 ωρες βιολογια
(ολα αυτα ομως σχολικες ωρες, δηλ, 45 λεπτα)

Και πληρωνω το μηνα 220
-----------------------------------------
Παιδια ειναι εξωφρενικα τα ποσα που διαβαζω!

Στο φροντιστηριο μου τα 6 μαθηματα της Θεωρητικης κοστιζουν 4.000 μονο για ολο το χρονο! Γνωστο, Αγνωστο, Λατινικα, Ιστορια, Κειμενα, Βιολογια, Εκθεση (7 στην ουσια)

4000 αν το διαιρεσεις με 9 που ειναι οι μηνες που κανουμε μαθημα βγαινει 444,444 πες 445 δηλ χοντρικα 450 το μηνα... Μην τα θεωρεις και λιγα! Εγω για τα ιδια πληρωνω 220
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matina91

Νεοφερμένος

Η Mατινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Θα γραψω ποσα τους δινουμε με την ωρα..
την βδομαδα κανω Εκθεση 2 ωρες μαθ/κα και φυσικη απο 3 ωρεσ, αοδε 1 ωρα και αεππ 1.30
εκθεση 25 Ε
φυσικη 30 Ε
μαθ/κα 40 Ε
αοδε 40 Ε
αεππ 30 Ε

μας κλεβουν λιγο..ειδικα αοδε..ελεος ερχεται πινη τον καφε του ενω του λεω το μαθημα και φευγει:P ειναι για 40 Ε:xixi:

Μονο για τα μα8ηματικα φευγουν 600 ευρς το μηνα...τι να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα γραψω ποσα τους δινουμε με την ωρα..
την βδομαδα κανω Εκθεση 2 ωρες μαθ/κα και φυσικη απο 3 ωρεσ, αοδε 1 ωρα και αεππ 1.30
εκθεση 25 Ε
φυσικη 30 Ε
μαθ/κα 40 Ε
αοδε 40 Ε
αεππ 30 Ε

μας κλεβουν λιγο..ειδικα αοδε..ελεος ερχεται πινη τον καφε του ενω του λεω το μαθημα και φευγει:P ειναι για 40 Ε:xixi:

Μονο για τα μα8ηματικα φευγουν 600 ευρς το μηνα...τι να πω...

Τότε?γιατί τα δίνεις τα 40?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
40 ευρώ για ΑΟΔΕ; Ντόινγκ! Μεγάλη κλεψιά για ένα μάθημα που δεν χρειάζεται καν φροντιστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Προς όλους τους γονείς:

Εγώ κάνω ιδιαίτερα 1000Ε/δευτερόλεπτο. Το ξέρω είναι ακριβά, αλλά αν το παιδί σας αξίζει ότι καλύτερο να με προτιμήσετε. Εναλλακτικά γράψτε το σε ένα κοινό φροντιστήριο όπως όλα τα παιδιά, δεν είναι κακό να μην δίνετε στο παιδί σας την ευκαιρία να τα καταφέρει άριστα στις πανελλήνιες.

(Πολύ ψαρωτικό ακούγεται ε?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Μου θυμίζεις διαφήμιση γνωστού φροντιστηρίου στο Χαλάνδρι: "(...) Για μαθητές με στόχους. Σημείωση: Για μαθητές που στοχεύουν σε ΤΕΙ, υπάρχουν και άλλα φροντιστήρια!". Τί να πει κανείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top