Πόσο ευχαριστημένοι είστε από τους καθηγητές που είχατε;

Πόσο ευχαριστημένοι είστε από τους καθηγητές που είχατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 20)
  • Πολύ ευχαριστημένος / η

    Ψήφοι: 4 20.0%
  • Κάπως ευχαριστημένος / η

    Ψήφοι: 12 60.0%
  • Καθόλου ευχαριστημένος / η

    Ψήφοι: 4 20.0%

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Οι περισσοτεροι ηταν καλοι.Υπαρχουν βεβαια και εξαιρεσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Σχετικά μια χαρά.Αλλά μας έτυχε μία στην Β' Γυμνασίου....παρέδιδε μάθημα κι όποιος έπιανε!δεν νοιαζόταν άμα κατάλαβες ή δεν κατάλαβες.Ευτυχώς ήταν μόν στην φυσική και το βιβλίο δεν ήταν πολύ δύσκολο.ή ένας άλλος:πληροφορική.να δω τι θα κάνω στις εξετάσεις,εντελώς χαβαλές...κατά τ'άλλα καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Δεν μπορώ να πω ότι είμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένος δυστυχώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Γενικά είμαι ευχαριστημένος με όλους τους καθηγητές που είχα εκτός από τους γυμναστές. Τους αντιπαθώ ταμάλα. Μου έβαζαν συνέχεια 18 και 19 το περισσότερο, με εξαίρεση φέτος που πήρα 20. Στο μπάσκετ ήμουν αστέρι, στο βόλει επίσης, στο τρέξιμο αντοχής πάντα 2ος ή 3ος έβγαινα. Αλλά πάντα 18-19... Ενώ η κουτσή Μαρία που με το ζόρι κουνούσε το δεξί της πόδι είχε πάντα 20. Αφήστε που στα μάτια μου όλοι τους ήταν εν μέρει παιδεραστές! Τα κουτούπωναν τα κοριτσάκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Είμαι ευχαριστημένη από τους καθηγητές που είχα, δεν έχω παράπονο..το μόνο που μερικές φορές δεν μου άρεσε ήταν το ότι έρχονταν απλά να κάνουν το μαθημά τους και όχι να μας βοηθήσουν κάπως παραπάνω.. αλλά γενικά είναι όλα μια χαρά, ειδικά τώρα στο λύκειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Φέτος ήταν όλοι τους τέλειοι...Εκτός από μερικές εξαιρέσεις...Ήταν πολύ καλοί...Φαινόταν πραγματικά ότι αυτό που κάνουν το κάνουν με πολύ αγάπη!!!Ιδιαίτερα η φιλόλογός μας πιστεύω πως έμαθε πράγματα που θα τα θυμόμαστε σε όλη μας τη ζωή!!!Ακόμη η καθηγήτρια των αγγλικών ήταν και ελπίζω να συνεχίσει να είναι (αφού θα μείνει) τέλεια!!!Μαθαίνουμε πολλά και ταυτόχρονα γελάμε πολύ!!!Αλλά και η μαθηματικός ήταν και θα είναι (ελπίζω) πάρα πολύ καλή!!!Τα εξηγεί τέλεια και έχει απίστευτο χιούμορ (με υπονοούμενο)!!!Μιλάμε για πολύ γέλοιο!!!Και οι άλλοι όμως ήταν πάρα πολύ καλοί...Ελπίζω έτσι και του χρόνου!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Σαν άνθρωποι οι περισσότεροι ήταν νορμάλ, :) αλλά σαν καθηγητές :(, ας μην το αναλύσω καλύτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sulfur

Νεοφερμένος

Η Sulfur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
οι περισσοτεροι ηταν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ Τελειοι μπορω να πω (για το λυκειο μιλαω)!Βεβαια στον κανονα υπαρχουν και οι εξαιρεσεις!Ενας μαθηματικος και μια φιλολογος μου ειναι αρκετα snob και το παιζουν παντογνωστες ενω εχουν και προκαταληψεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Απο τους περισσοτερους (μιλαω για γυμνασιο/λυκειο) δεν ειμαι ευχαριστημενος. Παρ' ολα αυτα ψηφισα το "Καπως ευχαριστημενος" γιατι σ' αυτα τα 6 χρονια υπηρξαν και ανθρωποι (μειοψηφεια βεβαια) που εκαναν πολυ καλη δουλεια και αγαπουσαν αυτο που εκαναν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Είμαι υπερευχαριστημένη σχεδόν από όλους τους καθηγητές μου στο γυμνάσιο! Χάρη και σε αυτούς πέρασα 3 υπέροχα χρόνια που σίγουρα θα τα θυμάμαι! Για το λύκειο όσο να ναι μια αγωνία την έχω γιατί ποιος ξέρει τι με περιμένει και δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα...Θα δείξει!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
αν βγαλεις απο τη λιστα τον γυμναστη και την γαλλικου ολοι οι αλλοι ηταν πολυ καλοι (στο γυμνασιο).Για το δημοτικο πιστευω ολοι ηταν αρκετα καλοι, ημουν ευχαριστημενη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
οσον αφορα το λυκειο, μπορω να πω πως ειχαμε αρκετα καλους καθηγητες.
Αν και δημοσιο, σχετικα με τα αλλα σχολεια της περιοχης λεγεται γενικως πως οι καθηγητες μας ειναι πολυ καλοι.
βεβαι υπηρχαν και καποια highlights :P
για παραδειγμα ο μαθηματικος μας που τον ειχαμε στην α και β, ειναι ΤΟΠ. πραγματικα ο καλυτερος καθηγητης που ειχα ποτε και αξιολογος ως ανθρωπος. επισης καταπληκτικη ειναι και η καθηγητρια που ειχα στα κειμενα.
αυτοι οι ανθρωποι, που ειναι απο τους λιγους που θαυμαζω και σεβομαι, με εκαναν να αγαπησω το ανικειμενο τους, αλλα και μου εβαλαν και δυο προβληματα παραπανω για να σκεφτω. Δεν ηθελαν απλα να μου μαθουν 2-3 τυποποιημενα πραγματα για να περασω τις ηλιθιες εξετασεις... ηθελαν να μου δωσουν κτ παραπανω....
με τα μαθηματα τους και το χαρακτηρα τους μου εδωσαν να καταλαβω την αξια ΚΑΘΕ μαθηματος, εστω και αν δε μου χρειαστει(αμεσα και πρακτικα) μετα..


βεβαια υπηρχε και μια καθηγητρια που τη μισησα πραγματικα....
ειλικρινα, δε μπορω να πω πως στη ζωη μου εχω μισησει ανθρωπους (μεχρι τωρα δλδ γιατι ε οπως και να το κανουμε... δεν ειναι και μεγαλη)
αλλα αυτη.... μας κοιτουσε ολους με ενα βλεμα εγω-ειμαι-και-εσεις-δεν-εισαστε-και-αν-δε-με-γουσταρετε-και-δεν-διαβαζετε-θα-σας-περασουμε-απο-φαλλαγγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Φέτος, έτσι και έτσι. Είχα πολύ καλή φιλόλογο στα Ν.Ελληνικά.
Στην Α' γυμνασίου, η φιλολογός μου(που την είχα σε όλα) ήταν φοβερή...
Από μαθηματικούδες, στην πρώτη ήταν καλή στην δευτέρα μάπα.
Χημεία, απλά τέλεια
Φυσική...αν και στους περισσότερους δεν άρεσε, ήταν καθηγητης με πείρα, που ήξερε πως να σου εξηγήσει κάτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Εγω,δεν ξερω πως,αλλα παντα τυχαινε να εχω πολυ καλους μαθηματικους!!και ποτε δεν πηγαινα τις αγγλικουδες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
αν εξαιρεσω ενα χημικο............ολοι οι αλλοι ειναι πολυ καλοι κ εχουν κ πολυ πλακα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω,δεν ξερω πως,αλλα παντα τυχαινε να εχω πολυ καλους μαθηματικους!!
Εμενα γιατι ολοι οι μαθηματικοι που ειχα στο σχολειο (και ετυχε να κανουν μαθημα σε μενα, γιατι απ' οτι ακουγα στο σχολειο υπηρχαν και καλυτεροι) ηταν επιεικως απαραδεκτοι; Αυτο ευθυνεται κατα 50% για την αποτυχια μου στα Μαθηματικα. Το αλλο 50% οφειλεται αποκλειστικα σε μενα βεβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsaras7

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κατούνα (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Αν βγάλεις το μαθηματικό που είχα φέτος ολοι οι αλλοι είναι άστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conn-a

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
ας μην ειμαστε αδικοι ολοι εχουμε βγαλει την ψυχη πολλωωωων καθηγητων και μερικοι ακριβως γιαυτο το λογο μας εγραφαν η μας πεταγαν με τη μια εξω αντε το πολυ τιποτα ποινολογια (αυτο που εμεις αντιλαμβανομασταν ως δεν με συμπαθει με εχει στη μπουκα κατι εχει μαζι μου:D) παρ'ολ'αυτα μεγαλωνοντας καταλαβα τι βλακειες εκανα οποτε δηλωνω πολυ ευχαριστημενη γιατι εγω στη θεση τους δεν ξερω τι ανοχη θα ειχα δειξει:P:lol:

αλλωστε οι περισσοτεροι καθηγητες ειναι τοσο χαλαροι τοσο αστειοι τυποι που και φασαρια αν κανεις μερικες φορες(σε λογικα πλαισια) και αν τους σεβεσαι και το μαθημα κυλαει πιο γρηγορα και ευχαριστα και οι βαθμοι σου εκτοξευονται χωρις την ελαχιστη προσπαθεια (αυτα απο οτι εχω κοψει απο τα δικα μας στανταρ μπορει αλλα σχολεια να ναι αυστηροτερα!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_ann_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _ann_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
πως κρινετε εναν καθηγητη?τι θα σας αρεσε περισσοτερο, να εχει χιουμορ και να ειναι μετριος σαν καθηγητης?η να ειναι αυστηρος και καλος?τι δεν σας αρεσει σε εναν καθηγητη και τι σας αρεσει ?τι επιπλεον θα θελατε να ειχε το μαθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanS

Νεοφερμένος

Η tania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγω ειχα στην δευτερα λυκειου καλους καθηγητες στα εξης μαθηματα αλγεβρα, φυσικη κατευθυνσης, μαθηματικα κατευθυνσης και τεχνολογια επικοινωνιων. Τους καθηγητες τους κρινω αναλογα με το πως κανουν το μαθημα δηλαδη αν δεν ειναι και πολυ αυστηροι και τα εξηγουν καλα τοτε ειναι καλοι καθηγητες και επισης αν κανουν το μαθημα ευχαριστα γιατι οσο και καλα να τα εξηγουν αν ειναι βαρετοι δεν θα παρακολουθησεις καθολου.​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top